Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

RING HD | Дневна програма

Понеделник, 09.11.2020

06.00 Фитнес серии

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Франция, Лига 1: Страсбург - Олимпик Марсилия, 10 кръг

12.00 Франция, Лига 1: ПСЖ - Рен, 10 кръг

14.00 Франция, Лига 1: Брест - Лил, 10 кръг

16.00 Франция, Лига 1: Ница - Монако, 10 кръг

18.00 Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Сент Етиен, 10 кръг

20.00 Франция, Лига 1 - обзор на 10 кръг

21.00 Десетте най-.....

21.30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

22.00 Бойни вечери - ММА, кикбокс

00.00 Франция, Лига 1: Страсбург - Олимпик Марсилия, 10 кръг

02.00 Франция, Лига 1: ПСЖ - Рен, 10 кръг

04.00 Франция, Лига 1: Брест - Лил, 10 кръг

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Вторник, 10.11.2020

06.00 Фитнес серии

08.00 Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Дижон, 2 кръг

10.00 Франция, Лига 1: Страсбург - Ница, 2 кръг 

12.00 Франция, Лига 1: Реймс - Лил, 2 кръг

14.00 Франция, Лига 1: Мец - Монако, 2 кръг

16.00 Франция, Лига 1: Брест - Олимпик Марсилия, 2 кръг

18.00 Франция, Лига 1: Ланс - ПСЖ, 2 кръг

20.00 Франция, Лига 1 - обзор на 2 кръг

21.00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

21.30 Десетте най-.....

22.00 Бойни вечери - ММА, кикбокс

00.00 Франция, Лига 1: Мец - Монако, 2 кръг

02.00 Франция, Лига 1: Брест - Олимпик Марсилия, 2 кръг

04.00 Франция, Лига 1: Ланс - ПСЖ, 2 кръг

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Сряда, 11.11.2020

06.00 Фитнес серии

08.00 Франция, Лига 1: Бордо - Олимпик Лион, 3 кръг

10.00 Франция, Лига 1: Монпелие - Ница, 3 кръг

12.00 Франция, Лига 1: Лил - Мец, 3 кръг

14.00 Франция, Лига 1: Ним - Рен, 3 кръг

16.00 Франция, Лига 1: Мнако - Нант, 3 кръг

18.00 Франция, Лига 1: ПСЖ - Олимпик Марсилия, 3 кръг

20.00 Франция, Лига 1 - обзор на 3 кръг

21.00 Десетте най-.....

21.30 Мобил 1 - магазинно предаване за автомобилни спортове

22.00 Бойни вечери - ММА, кикбокс

00.00 Франция, Лига 1: ПСЖ - Олимпик Марсилия, 3 кръг

02.00 Франция, Лига 1: Бордо - Олимпик Лион, 3 кръг

04.00 Франция, Лига 1: Монпелие - Ница, 3 кръг

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Четвъртък, 12.11.2020

06.00 Фитнес серии

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Ним, 4 кръг

12.00 Франция, Лига 1: Рен - Монако, 4 кръг

14.00 Франция, Лига 1: Ница - ПСЖ, 4 кръг

16.00 Франция, Лига 1: Нант - Сент Етиен, 4 кръг

18.00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Лил, 4 кръг

20.00 Франция, Лига 1 - обзор на 4 кръг

21.00 Мобил 1 - магазинно предаване за автомобилни спортове

21.30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

22.00 Бойни вечери - ММА, кикбокс

00.00 Франция, Лига 1: Ница - ПСЖ, 4 кръг

02.00 Франция, Лига 1: Нант - Сент Етиен, 4 кръг

04.00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Лил, 4 кръг

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Петък, 13.11.2020

06.00 Фитнес серии

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Франция, Лига 1: Лил - Нант, 5 кръг

12.00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Мец, 5 кръг

14.00 Франция, Лига 1: Бордо - Ница, 5 кръг

16.00 Франция, Лига 1: Лориен - Олимпик Лион, 5 кръг

18.00 Франция, Лига 1: Реймс - ПСЖ, 5 кръг

20.00 Франция, Лига 1 - обзор на 5 кръг

21.00 Десетте най-.....

21.30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

22.00 Бойни вечери - ММА, кикбокс

00.00 Франция, Лига 1: Лил - Нант, 5 кръг

02.00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Мец, 5 кръг

04.00 Франция, Лига 1: Бордо - Ница, 5 кръг

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Събота, 14.11.2020

06.00 Фитнес серии

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Национални икони - документална поредица за известни личности от света на спорта

12.00 Лигата на специалните - документална поредица за известни личности от света на спорта

14.00 Франция, Лига 1 2009/2010: Олимпик Лион - Олимпик Марсилия - футболна класика

16.00 Франция, Лига 1 2009/2010: Олимпик Марсилия - Рен - футболна класика

18.00 Франция, Лига 1 2010/2011: Олимпик Марсилия - Лил - футболна класика

20.00 Лигата на специалните - документална поредица за известни личности от света на спорта

22.00 Бойни вечери - ММА, кикбокс

00.00 Франция, Лига 1 2009/2010: Олимпик Лион - Олимпик Марсилия - футболна класика

02.00 Франция, Лига 1 2009/2010: Олимпик Марсилия - Рен - футболна класика

04.00 Франция, Лига 1 2010/2011: Олимпик Марсилия - Лил - футболна класика

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Неделя, 15.11.2020

06.00 Фитнес серии

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Лигата на специалните - документална поредица за известни личности от света на спорта

12.00 Национални икони - документална поредица за известни личности от света на спорта

14.00 Франция, Лига 1 2002/2003: Олимпик Марсилия - ПСЖ - футболна класика

16.00 Франция, Лига 1 2004/2005: Сент Етиен - Олимпик Лион - футболна класика

18.00 Франция, Лига 1 2005/2006: Олимпик Лион - Сент Етиен - футболна класика

20.00 Десетте най-..... - документална поредица за известни личности от света на спорта

22.00 Бойни вечери - ММА, кикбокс

00.00 Франция, Лига 1 2002/2003: Олимпик Марсилия - ПСЖ - футболна класика

02.00 Франция, Лига 1 2004/2005: Сент Етиен - Олимпик Лион - футболна класика

04.00 Франция, Лига 1 2005/2006: Олимпик Лион - Сент Етиен - футболна класика

05.00 Дивата муха - екстремни спортове

Понеделник, 16.11.2020

06.00 Фитнес серии - тренировъчна програма

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Франция, Лига 1: ПСЖ - Анже, 6.кр.

12.00 Франция, Лига 1: Ланс - Сент Етиен, 6.кр. 

14.00 Франция, Лига 1: Ница - Нант, 6.кр.

16.00 Франция, Лига 1: Страсбург - Лил, 6.кр.

18.00 Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Олимпик Марсилия, 6.кр.

20.00 Франция, Лига 1, обзор на 6.кръг

21.00 Десетте най-..... - истории от света на спорта

21.30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

22.00 Бойни вечери - ММА, Кикбокс

23.30 Франция, Лига 1: ПСЖ - Анже, 6.кр.

01.20 Франция, Лига 1: Ланс - Сент Етиен, 6.кр. 

03.10 Франция, Лига 1: Ница - Нант, 6.кр.

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Вторник, 17.11.2020

06.00 Фитнес серии - тренировъчна програма

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Франция, Лига 1: Ним - ПСЖ , 7. кр.

12.00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Бордо, 7.кр

14.00 Франция, Лига 1: Страсбург - Олимпик Лион, 7.кр

16.00 Франция, Лига 1: Монако - Монпелие, 7.кр

18.00 Франция, Лига 1: Лил - Ланс, 7.кр

20.00 Франция, Лига 1, обзор на 7.кръг

21.00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

21.30 Десетте най-..... - истории от света на спорта

22.00 Бойни вечери - ММА, Кикбокс

23.30 Франция, Лига 1: Ним - ПСЖ , 7. кр.

01.20 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Бордо, 7.кр

03.10 Франция, Лига 1: Страсбург - Олимпик Лион, 7.кр

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Сряда, 18.11.2020

06.00 Фитнес серии - тренировъчна програма

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Франция, Лига 1: Рен - Анже, 8.кр

12.00 Франция, Лига 1: Лориен - Олимпик Марсилия, 8.кр

14.00 Франция, Лига 1: ПСЖ - Дижон, 8.кр.

16.00 Франция, Лига 1: Ница - Лил,8.кр

18.00 Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Монако,8.кр

20.00 Франция, Лига 1, обзор на 8.кръг

21.00 Мобил 1 - магазинно предаване за автомобилни спортове

21.30 Десетте най-..... - истории от света на спорта

22.00 Бойни вечери - ММА, Кикбокс

23.30 Франция, Лига 1: Рен - Анже, 8.кр

01.20 Франция, Лига 1: Лориен - Олимпик Марсилия, 8.кр

03.10 Франция, Лига 1: ПСЖ - Дижон, 8.кр.

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Четвъртък, 19.11.2020

06.00 Фитнес серии - тренировъчна програма

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света 

12.00 Франция, Лига 1: Нант - ПСЖ, 9. кръг

14.00 Франция, Лига 1: Сент Етиен - Монпелие, 9. кръг

16.00 Франция, Лига 1: Монако - Бордо, 9. кръг

18.00 Франция, Лига 1: Лил - Олимпик Лион, 9. кръг

20.00 Франция, Лига 1, обзор на 9.кръг

21.00 Франция, Лига 1, преди 11.кръг

21.30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

22.00 Бойни вечери - ММА, Кикбокс

23.30 Франция, Лига 1: Нант - ПСЖ, 9. кръг

01.20 Франция, Лига 1: Сент Етиен - Монпелие, 9. кръг

03.10 Франция, Лига 1: Монако - Бордо, 9. кръг

05.00 Дивата муха - екстремни спортове


Петък, 20.11.2020

06.00 Фитнес серии - тренировъчна програма

08.00 Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола 

10.00 Франция, Лига 1: Страсбург - Олимпик Марсилия, 10. кръг

12.00 Франция, Лига 1: ПСЖ - Рен, 10.кр

14.00 Франция, Лига 1: Брест - Лил, 10.кр

16.00 Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Сент Етиен, 10.кр

18.00 Франция, Лига 1, обзор на 10.кръг

18.30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

19.00 Франция, Лига 1, преди 11.кръг

20.00 ПРЯКО: Франция, Лига 1: Рен - Бордо, 11.кр

22.00 ПРЯКО: Франция, Лига 1: Монако - ПСЖ, 11.кр

00.00 Франция, Лига 1: Рен - Бордо, 11.кр

02.00 Франция, Лига 1: Монако - ПСЖ, 11.кр

04.00 Франция, Лига 1- футболни класики, най-запомнящите се мачове в историята на първенството


Събота, 21.11.2020

06.00 Фитнес серии - тренировъчна програма

08.00 Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света 

10.00 Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта

12.00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта

14.00 Десетте най-..... - истории от света на спорта

16.00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване

17.00 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

18.00 УЕФА Шампионска лига - футболни класики, най-запомнящите се мачове в историята на турнира

19.00 Десетте най-..... - истории от света на спорта

20.30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

21.00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване

22.00 ПРЯКО: Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Ница, 11.кр

00.00 Франция, Лига 1: Монако - ПСЖ, 11.кр

02.00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Ница, 11.кр

04.00 Франция, Лига 1: Рен - Бордо, 11.кр


Неделя, 22.11.2020

06.00 Фитнес серии - тренировъчна програма

08.00 Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света 

10.00 Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта

12.00 Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта

14.00 Франция, Лига 1: Монако - ПСЖ, 11.кр

16.00 Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Ница, 11.кр

18.00 ПРЯКО: Франция, Лига 1: Анже - Олимпик Лион, 11.кр

20.00 УЕФА Лига Европа - магазинно предаване

20.30 УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

22.00 ПРЯКО: Франция, Лига 1: Лил - Лориен, 11.кр

00.00 Франция, Лига 1: Анже - Олимпик Лион, 11.кр

02.00 Франция, Лига 1: Лил - Лориен, 11.кр

04.00 Франция, Лига 1: Монако - ПСЖ, 11.кр