Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

NOVA HD | Дневна програма

СЪБОТА, 27.03.2021


07.00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16
08.00 „Събуди се” – предаване 
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
13.00 „Куче футболист: Еврокупата” – с уч. на Ник Моран, Джейк Томас, Лори Хойринг и др.
14.50 „Сватбата на най-добрия ми приятел” – с уч. на Джулия Робъртс, Камерън Диас, Дърмът Мълроуни, Рупърт Еверет,  М. Емет Уолш, Рейчъл Грифитс и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 „Карай направо” с Диана Найденова
20.00 „Бен-Хур” – с уч. на  Джак Хюстън, Тоби Кебел, Морган Фрийман, Родриго Санторо,  София Блек-Д'Елиа и др.
22.30 „Палавата класна” – с уч. на Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс и др.
00.20 „Заразно зло: Живот след смъртта” – с уч. Мила Йовович, Али Лартър,  Ким Коутс, Шон Робъртс и др. 
01.50 „От любов към дизайна” –  с уч. на Даника Маккелър, Андрю Уокър, Алвина Огъст и др. /п/
04.10 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/
05.00 „Куче футболист: Еврокупата” – с уч. на Ник Моран, Джейк Томас, Лори Хойринг и др. /п/
НЕДЕЛЯ, 28.03.2021


06.30 „Иконостас”
07.00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Съкровено желание” – с уч. на Джеси Шрам, Люк Макфарлан, Маркъс Роснър, Ивон Чапмън и др.
14.15 „Лалета през пролетта” –  с уч. на Лукас Брайънт, Фиона Гюбелман, Кели Роуан, Айрис Куин и др.
16.00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 Темата на NOVA
20.00 „Забраненото шоу на Рачков” – комедийно шоу, на живо
22.00 „Отмъстителите” – с уч. на Робърт Дауни Джуниър, Крис Евънс, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Скарлет Йохансон, Самюъл Джаксън, Джеръми Ренър, Стелън Скарсгард, Гуинет Полтроу, Том Хидълстън и др.
00.45 „Последният оцелял” – с уч. на  Марк Уолбърг, Тейлър Кич, Ерик Бана, Емили Хърш, Бен Фостър и др.
02.40 „Лалета през пролетта” –  с уч. на Лукас Брайънт, Фиона Гюбелман, Кели Роуан, Айрис Куин и др. /п/
04.20 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/
05.10 „Специален отряд: Хамбург” – сериал, сезон 2 /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 29.03.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера)  – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Като две капки вода All Stars” (нов сезон) – музикално шоу
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Хамбург” (премиера) – сериал, сезон 2
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Незабравимо” – сериал, сезон 4
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
03.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30 „Мерием” – сериен филм /п/
05.10 „Специален отряд: Хамбург” – сериал, сезон 2 /п/
  
ВТОРНИК, 30.03.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” –  предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11
21.00 „Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 
22.30 „Братя” (премиера) – сериал, сезон 2
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
03.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30 „Мерием” – сериен филм /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/

  
СРЯДА, 31.03.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера)  – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11
21.00 „Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 
22.30 „Братя” (премиера) – сериал, сезон 2
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
03.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30 „Мерием” – сериен филм /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 01.04.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” –  предаване на NOVA 
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11
21.00 „Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 
22.30 „Братя” (премиера) – сериал, сезон 2
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
03.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30 „Мерием” – сериен филм /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/

ПЕТЪК, 02.04.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” –  предаване на NOVA 
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Кошмари в кухнята” – риалити
21.00 „All Inclusive” (премиера) – сериал, сезон 3
22.00 „Отдел Издирване” (премиера) – сериал
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
04.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
06.00 „Мерием” – сериен филм /п/

СЪБОТА, 03.04.2021


07.00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16
08.00 „Събуди се” – предаване 
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
13.00 „Тайната на Коко” – анимационен филм
15.00 „Природни сили” – с уч. на Сандра Бълок, Бен Афлек, Мора Тиърни, Стив Зан,  Блайт Данър, Рони Кокс и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 „Карай направо” с Диана Найденова
20.00 „Белият дом: Под заплаха” – с уч. на  Чанинг Тейтъм, Джейми Фокс, Маги Гиленхал, Ричард Кларкин, Джейсън Кларк, Ричард Дженкинс,  Джеймс Уудс и др.
22.30 „Студено отмъщение” – с уч. на Лиъм Нийсън, Лора Дърн, Том Бейтман, Майкъл Еклунд, Брадли Страйкър, Еми Росъм и др.
00.20 „Заразно зло: Възмездие” – с уч. Мила Йовович, Мишел Родригес, Сиена  Гилори, Кевин Дюранд, Одет Фер, Шон Робъртс, Ли Бинбин и др. 
02.30 „Природни сили” – с уч. на Сандра Бълок, Бен Афлек, Мора Тиърни, Стив Зан,  Блайт Данър, Рони Кокс и др. /п/
04.15 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/
05.00 „Съкровено желание” – с уч. на Джеси Шрам, Люк Макфарлан, Маркъс Роснър, Ивон Чапмън и др. /п/
НЕДЕЛЯ, 04.04.2021


06.30 „Иконостас”
07.00 „България избира! Събуди се” 
12.00 Новините на NOVA 
13.00 „Капан за родители” – с уч. на Линдзи Лоън, Денис Куейд, Наташа Ричардсън, Илейн Хендрикс и др.
15.45 „България избира! Неделята на NOVA” с Мая Костадинова
16.00 Новините на NOVA 
16.20 „България избира! Неделята на NOVA” с Мая Костадинова
17.50 „Изборно студио България избира! Новите депутати” с  Виктор Николаев и Николай Дойнов
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.35 „Изборно студио България избира! Новите депутати” с  Виктор Николаев и Николай Дойнов
00.00 „Терминатор: Спасение” – с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Муун Блъдгуд, Джейн Алекзандър и др.
01.50 „Стъкленият замък” – с уч. на  Бри Ларсън, Уди Харелсън, Наоми Уотс, Макс Грийнфилд и др.
04.20 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 05.04.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера)  – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Като две капки вода All Stars” (нов сезон) – музикално шоу
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
03.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30 „Мерием” – сериен филм /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/

  
ВТОРНИК, 06.04.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” –  предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11
21.00 „Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 
22.30 „Братя” (премиера) – сериал, сезон 2
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
03.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30 „Мерием” – сериен филм /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/

  
СРЯДА, 07.04.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера)  – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11
21.00 „Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 
22.30 „Братя” (премиера) – сериал, сезон 2
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
03.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30 „Мерием” – сериен филм /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 08.04.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” –  предаване на NOVA 
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11
21.00 „Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 
22.30 „Братя” (премиера) – сериал, сезон 2
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
03.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
04.30 „Мерием” – сериен филм /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/

ПЕТЪК, 09.04.2021 


06.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” –  предаване на NOVA 
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Мерием” (премиера) – сериен филм
13.30 „Изпитанията на живота” (премиера) – сериал
15.00 „Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Кошмари в кухнята” – риалити
21.00 „All Inclusive” (премиера) – сериал, сезон 3
22.00 „Отдел Издирване” (премиера) – сериал
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал
00.30 „Добрата съпруга” – сериал, сезон 1
01.30 „Проповедникът” – сериал, сезон 1
02.30 „Завинаги свързани” – сериал
04.30 „Изпитанията на живота” – сериал /п/
06.00 „Мерием” – сериен филм /п/

СЪБОТА, 10.04.2021


07.00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16
08.00 „Събуди се” – предаване 
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Тяхната собствена лига” – с уч. на Том Ханкс, Джина Дейвис, Мадона, Лори Пети, Джон Ловиц, Гари Маршъл, Роузи О'Донъл,  и др.
15.00 „Скъпа, няма не мога” – с уч. на Сара Джесика Паркър, Пиърс Броснан, Грег Киниър, Кристина Хендрикс,  Келси Грамър, Сет Майерс, Джейн Къртин и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 „Карай направо” с Диана Найденова
20.00 „Спайдърмен: Завръщане у дома” (премиера) – с уч. на  Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Гуинет Полтроу, Джон Фавро,  Зендая и др.
22.30 „Аз съм номер четири” – с уч. на Алекс Петифър, Тимъти Олифант, Диана Агрон, Тереза Палмър, Калан Маколиф, Кевин Дюранд и др.
00.30 „Вълчи нрав” – с уч. Никълъс Кейдж, Уилям Дефо, Кристофър Матю Кук и др. 
02.30 „Скъпа, няма не мога” – с уч. на Сара Джесика Паркър, Пиърс Броснан, Грег Киниър, Кристина Хендрикс,  Келси Грамър, Сет Майерс, Джейн Къртин и др. /п/
03.30 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/
04.20 „Скорпион” – сериал, сезон 3
05.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA /п/
05.45 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

НЕДЕЛЯ, 11.04.2021


06.30 „Иконостас”
07.00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Сватбен безпорядък” – с уч. на Алекса ПенаВега, Джеръми Гуибалт, Андреа Бруукс и др.
14.15 „Перфектната булка” – с уч. на Паскал Хатън, Каван Смит, Лиан Лап, Марк Дакаскос, Анна ван Хуфт  и др.
16.00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 Темата на NOVA
20.00 „Забраненото шоу на Рачков” – комедийно шоу, на живо
22.00 „Капитан Америка: Първият отмъстител” – с уч. на Крис Евънс, Хюго Уивинг, Самюел Джаксън, Томи Лий Джоунс, Хейли Атуел, Стенли Тучи, Доминик Купър, Себастиан Стан, Тоби Джоунс и др.
00.20 „По-силни” – с уч. на  Джейк Гиленхал, Миранда Ричардсън, Татяна Маслани и др.
02.20 „Сватбен безпорядък” – с уч. на Алекса ПенаВега, Джеръми Гуибалт, Андреа Бруукс и др. /п/
04.20 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/
05.10 „Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/