Новини

NOVA | Дневна програма

ВТОРНИК, 03.03.2020 год.

07.00 „Здравей, България” – сутрешен блок
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Златните БГ ХИТОВЕ на всички времена“ -  концерт
13.50 „Маймуна“ –  с уч. на Юлиан Вергов, Александра Костова, Радина Боршош, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, Леонид Йовчев, Радена Вълканова, Станимир Гъмов и др.
15.50 „Дъвка за балончета” – с уч. на Иван Юруков, Теодора Духовникова, Валентин Ганев, Диана Димитрова, Жорета Николова, Малин Кръстев, Аглея Гумнерова, Андрея Захариев, Валентин Александров, Калоян Лалов и др.
18.00 „Семейни войни”  (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Системата”  (премиера) – сериен филм, сезон 9
21.00 „Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон
22.00 „Ягодова луна” (премиера) – сериен филм
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
05.20 „Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/

СРЯДА 04.03.2020 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 4
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни”  (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Системата”  (премиера) – сериен филм, сезон 9
21.00 „Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон
22.00 „Шеф под прикритие” – риалити, нов сезон
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
05.20 „Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 05.03.2020 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 4
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни”  (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Системата”  (премиера) – сериен филм, сезон 9
21.00 „Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон
22.00 „Сладко отмъщение” – забавно предаване на NOVA, нов сезон
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
05.20 „Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/

ПЕТЪК, 06.03.2020 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 4
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни”  (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9
21.00 „All inclusive” (премиера) – сериен филм
22.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм

СЪБОТА, 07.03.2020 год.

07.00 „Добрата вещица” – сериен филм
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
13.00 „Агент Коди Банкс: Дестинация Лондон” – с уч. на Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др.
15.00 „Купон с Дик и Джейн” – с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 „Карай направо” с Диана Найденова
20.00 „Един за друг" (премиера) – риалити
22.00 „Огън в кръвта” – с уч. на Джейсън Стейтъм, Ефрен Рамирез , Дуайт Йоаким, Ейми Смарт, Хосе Пабло Кантийо и др.
23.50 „Денят на Бастилията” – с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кели Райли и др.
04.50 „Купон с Дик и Джейн” – с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 08.03.2020 год.

06.30 „Иконостас”
07.00 „Добрата вещица” – сериен филм
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Съкровено желание” –  с уч. на Джеси Шрам, Люк Макфарлан, Маркъс Роснър, Ивон Чапмън и др.
14.15 „От любов към дизайна” (премиера) – с уч. на Даника Маккелър, Андрю Уокър, Алвина Огъст и др.
16.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
16.55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 Темата на NOVA
20.00 „Един за друг" (премиера) – риалити
22.00 „Летателен план” –  с уч. на Джоди Фостър, Питър Сарсгаард, Шон Бийн, Кейт Беан, Ерика Кристенсен и др.
00.00 „От любов към дизайна” – с уч. на Даника Маккелър, Андрю Уокър, Алвина Огъст и др./п/
03.45 „Съкровено желание” –  с уч. на  Джеси Шрам, Люк Макфарлан, Маркъс Роснър, Ивон Чапмън и др. /п/
05.20 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 09.03.2020 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе“ – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 4
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Като две капки вода“ – риалити, нов сезон
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
05.20 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/

ВТОРНИК, 10.03.2020 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 4
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Системата“ (премиера) – сериен филм, сезон 9
21.00 „Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон
22.00 „Ягодова луна” (премиера) – сериен филм
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
05.20 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/

СРЯДА 11.03.2020 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 4
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Системата“ (премиера) – сериен филм, сезон 9
21.00 „Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон
22.00 „Шеф под прикритие” – риалити, нов сезон
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
05.20 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 12.03.2020 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 4
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Системата“ (премиера) – сериен филм, сезон 9
21.00 „Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон
22.00 „Сладко отмъщение” – забавно предаване на NOVA, нов сезон
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
05.20 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/

ПЕТЪК, 13.03.2020 год.

06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Моят живот“ – сериен филм, сезон 4
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.10 „Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9
21.00 „All inclusive” (премиера) – сериен филм
22.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1
00.30 „Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11
01.30 „Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм

СЪБОТА, 14.03.2020 год.

07.00 „Добрата вещица” – сериен филм
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
12.50 „Цар Лъв” – анимационен филм
14.40 „С дъх на канела” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Хенри Томас и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 „Карай направо” с Диана Найденова
20.00 „Един за друг" (премиера) – риалити
22.00 „Хелбой” (премиера) – с уч. на Дейвид Харбър, Мила Йовович, Иън Макшейн, Даниел Дей Ким, Пенелъпи Мичъл, Брайън Глийсън и др.
00.30 „С дъх на канела” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Хенри Томас и др. /п/
04.40 „Цар Лъв” – анимационен филм /п/

НЕДЕЛЯ, 15.03.2020 год.

06.30 „Иконостас”
07.00 „Добрата вещица” – сериен филм
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Целувка край лагерния огън“ – с уч. на Даника Маккелър, Пол Грийн, Али Сковбай, Барбара Нивън и др.
14.15 „Музика в сърцето” (премиера) – с уч. на Деби Гибсън, Робърт Гант, Паскал Хатън, Лейн Едуардс и др.
16.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
16.55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 Темата на NOVA
20.00 „Един за друг" (премиера) – риалити
22.00 „Американски убиец” – с уч. на Майкъл Кийтън, Дилън О'Брайън, Сана Латан, Шива Негар, Дейвид Съчет, Навид Нагахбан, Скот Адкинс, Тейлър Кич и др.
00.20 „Музика в сърцето” – с уч. на Деби Гибсън, Робърт Гант, Паскал Хатън, Лейн Едуардс и др./п/
03.40 „Целувка край лагерния огън“ – с уч. на Даника Маккелър, Пол Грийн, Али Сковбай, Барбара Нивън и др. /п/
05.20 „Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/