Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

MAX Sport 4HD | Дневна програма

19-Nov-20 0:00 Ла Лига: Севиля - Осасуна

19-Nov-20 2:00 Ла Лига: Уеска - Ейбар
19-Nov-20 4:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Гранада
19-Nov-20 6:00 Ла Лига: Хетафе - Виляреал
19-Nov-20 8:00 Копа Судамерикана: Сао Пауло - Ланус
19-Nov-20 10:00 Ла Лига: Уеска - Ейбар
19-Nov-20 12:00 Ла Лига: Елче - Селта
19-Nov-20 14:00 Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
19-Nov-20 16:00 Ла Лига: Барселона - Бетис
19-Nov-20 18:00 Ла Лига: Севиля - Осасуна
19-Nov-20 20:00 Барса ТВ: Ейбар - Барселона
19-Nov-20 22:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Гранада
20-Nov-20 0:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис
20-Nov-20 2:00 Ла Лига: Валядолид - Атлетик Билбао
20-Nov-20 4:00 Ла Лига: Хетафе - Виляреал
20-Nov-20 6:00 Барса ТВ: Ейбар - Барселона
20-Nov-20 8:00 Копа Судамерикана: Пенярол - Велес Сарсфийлд
20-Nov-20 10:00 Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
20-Nov-20 12:00 Ла Лига: Барселона - Бетис
20-Nov-20 14:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис
20-Nov-20 16:00 Ла Лига: Валядолид - Атлетик Билбао
20-Nov-20 18:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Гранада
20-Nov-20 20:00 "Пред Банята" - спортно шоу
20-Nov-20 21:00 Ла Лига: "Преди кръга"
20-Nov-20 21:30 Ла Лига: "Ла Лиготека"
20-Nov-20 21:45 Студио "Футбол"
20-Nov-20 22:00 Ла Лига: Осасуна - Уеска
21-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
21-Nov-20 0:15 Ла Лига: Хетафе - Виляреал
21-Nov-20 2:00 Ла Лига: Севиля - Осасуна
21-Nov-20 4:00 "Пред Банята" - спортно шоу
21-Nov-20 5:00 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
21-Nov-20 6:00 Ла Лига: Елче - Селта
21-Nov-20 8:00 Барса ТВ: Райо Валекано - Барселона
21-Nov-20 10:00 "Пред Банята" - спортно шоу
21-Nov-20 11:00 Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване
21-Nov-20 11:30 Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
21-Nov-20 12:00 Ла Лига: Осасуна - Уеска
21-Nov-20 14:00 Ла Лига: "Преди кръга"
21-Nov-20 14:30 Студио "Футбол"
21-Nov-20 15:00 Ла Лига: Леванте - Елче
21-Nov-20 17:00 Студио "Футбол"
21-Nov-20 17:15 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
21-Nov-20 19:15 Студио "Футбол"
21-Nov-20 19:30 Ла Лига: Севиля - Селта
21-Nov-20 21:30 Студио "Футбол"
21-Nov-20 22:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
22-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 0:15 Ла Лига: Леванте - Елче
22-Nov-20 2:00 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
22-Nov-20 4:00 Ла Лига: Севиля - Селта
22-Nov-20 6:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
22-Nov-20 8:00 Барса ТВ: Ейбар - Барселона
22-Nov-20 10:00 Барса ТВ: "Мехо Кoдро"
22-Nov-20 10:30 Ла Лига: Леванте - Елче
22-Nov-20 12:30 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
22-Nov-20 14:30 Студио "Футбол"
22-Nov-20 15:00 Ла Лига: Ейбар - Хетафе
22-Nov-20 17:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 17:15 Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
22-Nov-20 19:15 Студио "Футбол"
22-Nov-20 19:30 Ла Лига: Гранада - Валядолид
22-Nov-20 21:30 Студио "Футбол"
22-Nov-20 22:00 Ла Лига: Алавес - Валенсия
23-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
23-Nov-20 0:15 Ла Лига: Ейбар - Хетафе
23-Nov-20 2:00 Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
23-Nov-20 4:00 Ла Лига: Гранада - Валядолид
23-Nov-20 6:00 Ла Лига: Алавес - Валенсия
16-Nov-20 8:00 Копа Судамерикана: Емелек - Унион  
16-Nov-20 10:00 Ла Лига: Елче - Селта
16-Nov-20 12:00 Ла Лига: Уеска - Ейбар
16-Nov-20 14:00 Ла Лига: Хетафе - Виляреал
16-Nov-20 16:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис
16-Nov-20 18:00 Ла Лига: Барселона - Бетис
16-Nov-20 20:00 "Пред Банята" - спортно шоу
16-Nov-20 21:30 Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
16-Nov-20 23:30 Ла Лига: Реал Сосиедад - Гранада
17-Nov-20 1:30 Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
17-Nov-20 2:00 "Пред Банята" - спортно шоу
17-Nov-20 3:30 Ла Лига: Севиля - Осасуна
17-Nov-20 5:30 Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
17-Nov-20 6:00 Ла Лига: Валядолид - Атлетик Билбао
17-Nov-20 8:00 Копа Судамерикана: Атлетико Тукуман - Индепендиенте
17-Nov-20 10:00 "Пред Банята" - спортно шоу
17-Nov-20 11:30 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис
17-Nov-20 13:30 Ла Лига: Севиля - Осасуна
17-Nov-20 15:30 Ла Лига: Реал Сосиедад - Гранада
17-Nov-20 17:30 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
17-Nov-20 18:30 Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване
17-Nov-20 19:00 Барса ТВ: Райо Валекано - Барселона
17-Nov-20 21:00 Еврокупа: Антверп - Монако
17-Nov-20 23:00 Ла Лига: Барселона - Бетис
18-Nov-20 1:00 Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
18-Nov-20 3:00 Ла Лига: Елче - Селта
18-Nov-20 5:00 Ла Лига: Уеска - Ейбар
18-Nov-20 7:00 Барса ТВ: "Мехо Кoдро"
18-Nov-20 7:30 Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване
18-Nov-20 8:00 Копа Судамерикана: Депортес Толима - Унион Ла Калера
18-Nov-20 10:00 Ла Лига: Барселона - Бетис
18-Nov-20 12:00 Ла Лига: Валядолид - Атлетик Билбао
18-Nov-20 14:00 Ла Лига: Елче - Селта
18-Nov-20 16:00 Барса ТВ: Райо Валекано - Барселона
18-Nov-20 17:45 Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
18-Nov-20 19:30 Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
18-Nov-20 20:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис
18-Nov-20 22:00 Ла Лига: Севиля - Осасуна
19-Nov-20 0:00 Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис ФК - Портланд Тимбърс
19-Nov-20 2:00 Ла Лига: Уеска - Ейбар
19-Nov-20 4:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Гранада
19-Nov-20 6:00 Ла Лига: Хетафе - Виляреал
19-Nov-20 8:00 Копа Судамерикана: Сао Пауло - Ланус
19-Nov-20 10:00 Ла Лига: Уеска - Ейбар
19-Nov-20 12:00 Ла Лига: Елче - Селта
19-Nov-20 14:00 Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
19-Nov-20 16:00 Ла Лига: Барселона - Бетис
19-Nov-20 18:00 Ла Лига: Севиля - Осасуна
19-Nov-20 20:00 Барса ТВ: Ейбар - Барселона
19-Nov-20 22:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Гранада
20-Nov-20 0:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис
20-Nov-20 2:00 Ла Лига: Валядолид - Атлетик Билбао
20-Nov-20 4:00 Ла Лига: Хетафе - Виляреал
20-Nov-20 6:00 Барса ТВ: Ейбар - Барселона
20-Nov-20 8:00 Копа Судамерикана: Пенярол - Велес Сарсфийлд
20-Nov-20 10:00 Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
20-Nov-20 12:00 Ла Лига: Барселона - Бетис
20-Nov-20 14:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Кадис
20-Nov-20 16:00 Ла Лига: Валядолид - Атлетик Билбао
20-Nov-20 18:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Гранада
20-Nov-20 20:00 "Пред Банята" - спортно шоу
20-Nov-20 21:00 Ла Лига: "Преди кръга"
20-Nov-20 21:30 Ла Лига: "Ла Лиготека"
20-Nov-20 21:45 Студио "Футбол"
20-Nov-20 22:00 Ла Лига: Осасуна - Уеска
21-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
21-Nov-20 0:15 Ла Лига: Хетафе - Виляреал
21-Nov-20 2:00 Ла Лига: Севиля - Осасуна
21-Nov-20 4:00 Ла Лига: "Ла Лиготека"
21-Nov-20 4:15 Мейджър Лийг Сокър: Нешвил - Интер Маями
21-Nov-20 6:15 Ла Лига: Елче - Селта
21-Nov-20 8:00 Барса ТВ: Райо Валекано - Барселона
21-Nov-20 10:00 "Пред Банята" - спортно шоу
21-Nov-20 11:00 Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване
21-Nov-20 11:30 Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
21-Nov-20 12:00 Ла Лига: Осасуна - Уеска
21-Nov-20 14:00 Ла Лига: "Преди кръга"
21-Nov-20 14:30 Студио "Футбол"
21-Nov-20 15:00 Ла Лига: Леванте - Елче
21-Nov-20 17:00 Студио "Футбол"
21-Nov-20 17:15 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
21-Nov-20 19:15 Студио "Футбол"
21-Nov-20 19:30 Ла Лига: Севиля - Селта
21-Nov-20 21:30 Студио "Футбол"
21-Nov-20 22:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
22-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 0:15 Ла Лига: Леванте - Елче
22-Nov-20 2:00 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
22-Nov-20 4:00 Ла Лига: Севиля - Селта
22-Nov-20 6:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
22-Nov-20 8:00 Барса ТВ: Ейбар - Барселона
22-Nov-20 10:00 Барса ТВ: "Мехо Кoдро"
22-Nov-20 10:30 Ла Лига: Леванте - Елче
22-Nov-20 12:30 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
22-Nov-20 14:30 Студио "Футбол"
22-Nov-20 15:00 Ла Лига: Ейбар - Хетафе
22-Nov-20 17:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 17:15 Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
22-Nov-20 19:15 Студио "Футбол"
22-Nov-20 19:30 Ла Лига: Гранада - Валядолид
22-Nov-20 21:30 Студио "Футбол"
22-Nov-20 22:00 Ла Лига: Алавес - Валенсия
23-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
23-Nov-20 0:15 Ла Лига: Ейбар - Хетафе
23-Nov-20 2:00 Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
23-Nov-20 4:00 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
23-Nov-20 5:00 Ла Лига: "Ла Лиготека"
23-Nov-20 5:15 Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Далас
23-Nov-20 7:15 Ла Лига: "Ла Лиготека"
23-Nov-20 7:30 Ла Лига: "Ла Лиготека"
23-Nov-20 7:45 Ла Лига: "Ла Лиготека"
23-Nov-20 8:00 Ла Лига: Севиля - Селта
23-Nov-20 10:00 Барса ТВ: "Луис ван Гаал"
23-Nov-20 11:00 Ла Лига: Ейбар - Хетафе
23-Nov-20 13:00 Ла Лига: Осасуна - Уеска
23-Nov-20 15:00 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
23-Nov-20 17:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
23-Nov-20 19:00 Ла Лига: Обзор 10 кръг
23-Nov-20 20:00 "Пред Банята" - спортно шоу
23-Nov-20 21:30 Студио "Футбол"
23-Nov-20 22:00 Ла Лига: Атлетик Билбао - Бетис
24-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
24-Nov-20 0:15 Ла Лига: Алавес - Валенсия
24-Nov-20 2:00 Ла Лига: Леванте - Елче
24-Nov-20 4:00 Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
24-Nov-20 6:00 Ла Лига: Гранада - Валядолид
24-Nov-20 8:00 Ла Лига: Осасуна - Уеска
24-Nov-20 10:00 "Пред Банята" - спортно шоу
24-Nov-20 11:30 Ла Лига: Севиля - Селта
24-Nov-20 13:30 Мейджър Лийг Сокър: Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Ред Булс
24-Nov-20 15:30 Барса ТВ: "Кой е мистър Би"
24-Nov-20 16:00 Ла Лига: Атлетик Билбао - Бетис
24-Nov-20 18:00 Ла Лига: Обзор 10 кръг
24-Nov-20 19:00 Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване
24-Nov-20 19:30 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
24-Nov-20 21:30 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
24-Nov-20 23:30 Ла Лига: "Ла Лиготека"
24-Nov-20 23:45 Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване
25-Nov-20 0:15 Копа Либертадорес: Атлетико Паранаенсе - Ривър Плейт
25-Nov-20 2:15 Ла Лига: "Ла Лиготека"
25-Nov-20 2:30 Копа Либертадорес: Расинг - Фламенго
25-Nov-20 4:30 Ла Лига: Обзор 10 кръг
25-Nov-20 5:30 Ла Лига: "Ла Лиготека"
25-Nov-20 5:45 Мейджър Лийг Сокър: Сиатъл Саундърс - Лос Анджелис ФК
25-Nov-20 7:45 Ла Лига: "Ла Лиготека"
25-Nov-20 8:00 Ла Лига: Ейбар - Хетафе
25-Nov-20 10:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
25-Nov-20 11:45 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
25-Nov-20 13:30 Мейджър Лийг Сокър: Нешвил - Интер Маями
25-Nov-20 15:30 Копа Либертадорес: Атлетико Паранаенсе - Ривър Плейт
25-Nov-20 17:30 Копа Либертадорес: Расинг - Фламенго
25-Nov-20 19:30 Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
25-Nov-20 20:00 Ла Лига: Алавес - Валенсия
25-Nov-20 22:00 Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
26-Nov-20 0:00 Ла Лига: "Ла Лиготека"
26-Nov-20 0:15 Копа Либертадорес: Индепендиенте Дел Вале - Насионал
26-Nov-20 2:15 Ла Лига: "Ла Лиготека"
26-Nov-20 2:30 Копа Либертадорес: Интернасионал - Бока Хуниорс
26-Nov-20 4:30 Ла Лига: Гранада - Валядолид
26-Nov-20 6:15 Ла Лига: Леванте - Елче
26-Nov-20 8:00 Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
26-Nov-20 9:45 Ла Лига: Севиля - Селта
26-Nov-20 11:30 Ла Лига: Алавес - Валенсия
26-Nov-20 13:30 Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Далас
26-Nov-20 15:30 Копа Либертадорес: Индепендиенте Дел Вале - Насионал
26-Nov-20 17:30 Копа Либертадорес: Интернасионал - Бока Хуниорс
26-Nov-20 19:30 Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
26-Nov-20 20:00 Ла Лига: Атлетик Билбао - Бетис
26-Nov-20 22:00 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
27-Nov-20 0:00 Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид
27-Nov-20 2:00 Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване
27-Nov-20 2:30 Копа Либертадорес: Клуб Гуарани - Гремио
27-Nov-20 4:30 Ла Лига: Ейбар - Хетафе
27-Nov-20 6:15 Ла Лига: Осасуна - Уеска
27-Nov-20 8:00 Ла Лига: Атлетик Билбао - Бетис
27-Nov-20 9:45 Ла Лига: Гранада - Валядолид
27-Nov-20 11:30 Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона
27-Nov-20 13:30 Мейджър Лийг Сокър: Сиатъл Саундърс - Лос Анджелис ФК
27-Nov-20 15:30 Копа Судамерикана: Дефенса и Хустисия - Вашко да Гама
27-Nov-20 17:30 Копа Либертадорес: Клуб Гуарани - Гремио
27-Nov-20 19:30 Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване
27-Nov-20 20:00 "Пред Банята" - спортно шоу
27-Nov-20 21:00 Ла Лига: "Преди кръга"
27-Nov-20 21:30 Студио "Футбол"
27-Nov-20 22:00 Ла Лига: Валядолид - Леванте
28-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
28-Nov-20 0:15 Барса ТВ: Райо Валекано - Барселона
28-Nov-20 2:00 Барса ТВ: Ейбар - Барселона
28-Nov-20 4:00 Ла Лига: Валядолид - Леванте
28-Nov-20 6:00 Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Далас
28-Nov-20 8:00 Мейджър Лийг Сокър: Сиатъл Саундърс - Лос Анджелис ФК
28-Nov-20 10:00 "Пред Банята" - спортно шоу
28-Nov-20 11:00 Копа Либертадорес: Клуб Гуарани - Гремио
28-Nov-20 12:45 Ла Лига: Валядолид - Леванте
28-Nov-20 14:30 Студио "Футбол"
28-Nov-20 15:00 Ла Лига: Елче - Кадис
28-Nov-20 17:00 Студио "Футбол"
28-Nov-20 17:15 Ла Лига: Валенсия - Атлетико Мадрид
28-Nov-20 19:15 Студио "Футбол"
28-Nov-20 19:30 Ла Лига: Уеска - Севиля
28-Nov-20 21:30 Студио "Футбол"
28-Nov-20 22:00 Ла Лига: Реал Мадрид - Алавес
29-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
29-Nov-20 0:15 Ла Лига: Елче - Кадис
29-Nov-20 2:00 Ла Лига: Валенсия - Атлетико Мадрид
29-Nov-20 4:00 Ла Лига: Уеска - Севиля
29-Nov-20 6:00 Мейджър Лийг Сокър: Нешвил - Интер Маями
29-Nov-20 8:00 Копа Судамерикана: Дефенса и Хустисия - Вашко да Гама
29-Nov-20 10:00 Барса ТВ: "Кой е мистър Би"
29-Nov-20 10:30 Ла Лига: Елче - Кадис
29-Nov-20 12:30 Ла Лига: Реал Мадрид - Алавес
29-Nov-20 14:30 Студио "Футбол"
29-Nov-20 15:00 Ла Лига: Барселона - Осасуна
29-Nov-20 17:00 Студио "Футбол"
29-Nov-20 17:15 Ла Лига: Хетафе - Атлетик Билбао
29-Nov-20 19:15 Студио "Футбол"
29-Nov-20 19:30 Ла Лига: Селта - Гранада
29-Nov-20 21:30 Студио "Футбол"
29-Nov-20 22:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Виляреал
30-Nov-20 0:00 Студио "Футбол"
30-Nov-20 0:15 Ла Лига: Барселона - Осасуна
30-Nov-20 2:00 Ла Лига: Хетафе - Атлетик Билбао
30-Nov-20 4:00 Ла Лига: Селта - Гранада
30-Nov-20 6:00 Мейджър Лийг Сокър: Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Ред Булс