Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

MAX Sport 3HD | Дневна програма


19-Nov-20 0:00 Копа Либертадорес: Ривър Плейт - ЛДУ Кито

19-Nov-20 2:00 Серия А: Парма - Фиорентина
19-Nov-20 4:00 Серия А: Болоня - Наполи
19-Nov-20 6:00 Серия А: Дженоа - Рома
19-Nov-20 8:00 Серия А: Лацио - Ювентус
19-Nov-20 10:00 Копа Либертадорес: Насионал - Алианса Лима
19-Nov-20 12:00 Серия А: Аталанта - Интер
19-Nov-20 14:00 Серия А: Каляри - Сампдория
19-Nov-20 16:00 Серия А: Милан - Верона
19-Nov-20 18:00 Серия А: Болоня - Наполи
19-Nov-20 20:00 Серия А: Парма - Фиорентина
19-Nov-20 22:00 Евролига: Баскония - Панатинайкос
20-Nov-20 0:00 Копа Либертадорес: Фламенго - Атлетико Хуниор
20-Nov-20 2:00 Серия А: Беневенто - Специя
20-Nov-20 4:00 Серия А: Сасуоло - Удинезе
20-Nov-20 6:00 Байерн ТВ: Дюрен - Байерн Мюнхен
20-Nov-20 8:00 Серия А: Аталанта - Интер
20-Nov-20 10:00 Копа Либертадорес: Универсидад Католика -  Интернасионал
20-Nov-20 12:00 Голф: Joburg Open
20-Nov-20 17:00 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
20-Nov-20 18:00 Серия А: Милан - Верона
20-Nov-20 20:00 "УЕФА Шампионска лига"
20-Nov-20 20:30 Серия А: "Преди кръга"
20-Nov-20 21:00 Барса ТВ: "Мехо Кoдро"
20-Nov-20 21:45 Евролига: АСВЕЛ - Олимпиакос
20-Nov-20 23:30 "УЕФА Шампионска лига"
21-Nov-20 0:00 Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Каракас
21-Nov-20 2:00 Серия А: Каляри - Сампдория
21-Nov-20 4:00 Серия А: Беневенто - Специя
21-Nov-20 6:00 Серия А: Болоня - Наполи
21-Nov-20 8:00 Серия А: Дженоа - Рома
21-Nov-20 9:45 Серия А: Парма - Фиорентина
21-Nov-20 11:30 Серия А: Лацио - Ювентус
21-Nov-20 13:30 Серия А: Милан - Верона
21-Nov-20 15:30 Студио "Футбол"
21-Nov-20 16:00 Серия А: Кротоне - Лацио
21-Nov-20 18:00 Студио "Футбол"
21-Nov-20 18:10 Новини
21-Nov-20 18:30 Студио "Футбол"
21-Nov-20 19:00 Серия А: Специя - Аталанта
21-Nov-20 21:00 Студио "Футбол"
21-Nov-20 21:45 Серия А: Ювентус - Каляри
21-Nov-20 23:45 Студио "Футбол"
22-Nov-20 0:00 Копа Судамерикана: Боливар - Аудакс
22-Nov-20 2:00 Серия А: Кротоне - Лацио
22-Nov-20 4:00 Серия А: Специя - Аталанта
22-Nov-20 6:00 Серия А: Ювентус - Каляри
22-Nov-20 8:00 Байерн ТВ: Дюрен - Байерн Мюнхен
22-Nov-20 10:00 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
22-Nov-20 11:00 Серия А: Кротоне - Лацио
22-Nov-20 13:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 13:30 Серия А: Фиорентина - Беневенто
22-Nov-20 15:30 Студио "Футбол"
22-Nov-20 16:00 Серия А: Интер - Торино
22-Nov-20 18:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 18:10 Новини
22-Nov-20 18:30 Студио "Футбол"
22-Nov-20 19:00 Серия А: Удинезе -Дженоа
22-Nov-20 21:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 21:45 Серия А: Наполи - Милан
22-Nov-20 23:45 Студио "Футбол"
23-Nov-20 0:00 Копа Судамерикана: Емелек - Унион  
23-Nov-20 2:00 Серия А: Рома - Парма
23-Nov-20 4:00 Серия А: Фиорентина - Беневенто
23-Nov-20 6:00 Серия А: Интер - Торино
23-Nov-20 9:45 Барса ТВ: Барселона - Динамо Киев
23-Nov-20 11:30 Шампионска лига: Аталанта - Ливърпул 
23-Nov-20 13:30 ЮвентусТВ: Ференцварош - Ювентус
23-Nov-20 15:30 Студио "Футбол"
23-Nov-20 16:00 Серия А: Каляри - Сампдория
23-Nov-20 18:00 Студио "Футбол"
23-Nov-20 18:15 Новини
23-Nov-20 18:30 Студио "Футбол"
23-Nov-20 19:00 Серия А: Беневенто - Специя
23-Nov-20 21:00 Студио "Футбол"
23-Nov-20 21:45 Серия А: Парма - Фиорентина
23-Nov-20 23:45 Студио "Футбол"
24-Nov-20 0:00 Шампионска лига: Реал Мадрид - Интер
24-Nov-20 2:00 Серия А: Каляри - Сампдория
24-Nov-20 4:00 Серия А: Беневенто - Специя
24-Nov-20 6:00 Серия А: Парма - Фиорентина
24-Nov-20 8:00 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
24-Nov-20 9:00 Серия А: Каляри - Сампдория
24-Nov-20 11:00 Серия А: Беневенто - Специя
24-Nov-20 13:00 Студио "Футбол"
24-Nov-20 13:30 Серия А: Лацио - Ювентус
24-Nov-20 15:30 Студио "Футбол"
24-Nov-20 16:00 Серия А: Аталанта - Интер
24-Nov-20 18:00 Студио "Футбол"
24-Nov-20 18:15 Новини
24-Nov-20 18:30 Студио "Футбол"
24-Nov-20 19:00 Серия А: Болоня - Наполи 
24-Nov-20 21:00 Студио "Футбол"
24-Nov-20 21:45 Серия А: Милан - Верона
24-Nov-20 23:45 Студио "Футбол"
25-Nov-20 0:00 Шампионска лига: Залцбург - Байерн Мюнхен
25-Nov-20 2:00 Серия А: Дженоа - Рома
25-Nov-20 4:00 Серия А: Лацио - Ювентус
25-Nov-20 6:00 Серия А: Аталанта - Интер
16-Nov-20 8:00 Серия А: Болоня - Наполи
16-Nov-20 10:00 Серия А: Милан - Верона
16-Nov-20 12:00 Серия А: Сасуоло - Удинезе
16-Nov-20 14:00 Байерн ТВ: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 
16-Nov-20 16:00 Серия А: Лацио - Ювентус
16-Nov-20 18:00 Шампионска лига: Аталанта - Ливърпул 
16-Nov-20 20:00 Шампионска лига: Реал Мадрид - Интер
16-Nov-20 22:00 Шампионска лига: Залцбург - Байерн Мюнхен
17-Nov-20 0:00 Серия А: Дженоа - Рома
17-Nov-20 2:00 Серия А: Аталанта - Интер
17-Nov-20 4:00 Серия А: Парма - Фиорентина
17-Nov-20 6:00 Серия А: Каляри - Сампдория
17-Nov-20 8:00 Серия А: Милан - Верона
17-Nov-20 10:00 Серия А: Парма - Фиорентина
17-Nov-20 12:00 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
17-Nov-20 13:00 Серия А: Дженоа - Рома
17-Nov-20 15:00 Серия А: Беневенто - Специя
17-Nov-20 17:00 Барса ТВ: Барселона - Динамо Киев
17-Nov-20 19:00 Байерн ТВ: Дюрен - Байерн Мюнхен
17-Nov-20 21:00 "УЕФА Шампионска лига"
17-Nov-20 21:30 Еврокупа: Партизан - УНИКС
17-Nov-20 23:30 Серия А: Лацио - Ювентус
18-Nov-20 1:30 Серия А: Сасуоло - Удинезе
18-Nov-20 3:30 Серия А: "Екстра Калчо"
18-Nov-20 4:00 Байерн ТВ: Дюрен - Байерн Мюнхен
18-Nov-20 6:00 Серия А: Аталанта - Интер
18-Nov-20 8:00 Серия А: Беневенто - Специя
18-Nov-20 10:00 Копа Либертадорес: Сантос - Дефенса и Хустисия
18-Nov-20 12:00 Серия А: Каляри - Сампдория
18-Nov-20 14:00 Байерн ТВ: Дюрен - Байерн Мюнхен
18-Nov-20 16:00 Серия А: Сасуоло - Удинезе
18-Nov-20 18:00 Серия А: Лацио - Ювентус
18-Nov-20 20:00 Серия А: Милан - Верона
18-Nov-20 22:00 Еврокупа: Гран Канария - Цедевита Любляна
19-Nov-20 0:00 Копа Либертадорес: Ривър Плейт - ЛДУ Кито
19-Nov-20 2:00 Серия А: Парма - Фиорентина
19-Nov-20 4:00 Серия А: Болоня - Наполи
19-Nov-20 6:00 Серия А: Дженоа - Рома
19-Nov-20 8:00 Серия А: Лацио - Ювентус
19-Nov-20 10:00 Копа Либертадорес: Насионал - Алианса Лима
19-Nov-20 12:00 Серия А: Аталанта - Интер
19-Nov-20 14:00 Серия А: Каляри - Сампдория
19-Nov-20 16:00 Серия А: Милан - Верона
19-Nov-20 18:00 Серия А: Болоня - Наполи
19-Nov-20 20:00 Серия А: Парма - Фиорентина
19-Nov-20 22:00 Евролига: Баскония - Панатинайкос
20-Nov-20 0:00 Копа Либертадорес: Фламенго - Атлетико Хуниор
20-Nov-20 2:00 Серия А: Беневенто - Специя
20-Nov-20 4:00 Серия А: Сасуоло - Удинезе
20-Nov-20 6:00 Байерн ТВ: Дюрен - Байерн Мюнхен
20-Nov-20 8:00 Серия А: Аталанта - Интер
20-Nov-20 10:00 Копа Либертадорес: Универсидад Католика -  Интернасионал
20-Nov-20 12:00 Голф: Joburg Open
20-Nov-20 17:00 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
20-Nov-20 18:00 Серия А: Милан - Верона
20-Nov-20 20:00 "УЕФА Шампионска лига"
20-Nov-20 20:30 Серия А: "Преди кръга"
20-Nov-20 21:00 Серия А: Обзор 7 кръг
20-Nov-20 22:00 Евролига: Реал Мадрид - Фенербахче
21-Nov-20 0:00 Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Каракас
21-Nov-20 2:00 Серия А: Каляри - Сампдория
21-Nov-20 4:00 Серия А: Беневенто - Специя
21-Nov-20 6:00 Серия А: Болоня - Наполи
21-Nov-20 8:00 Серия А: Дженоа - Рома
21-Nov-20 9:45 Серия А: Парма - Фиорентина
21-Nov-20 11:30 Серия А: Лацио - Ювентус
21-Nov-20 13:30 Серия А: Милан - Верона
21-Nov-20 15:30 Студио "Футбол"
21-Nov-20 16:00 Серия А: Кротоне - Лацио
21-Nov-20 18:00 Студио "Футбол"
21-Nov-20 18:10 Новини
21-Nov-20 18:30 Студио "Футбол"
21-Nov-20 19:00 Серия А: Специя - Аталанта
21-Nov-20 21:00 Студио "Футбол"
21-Nov-20 21:45 Серия А: Ювентус - Каляри
21-Nov-20 23:45 Студио "Футбол"
22-Nov-20 0:00 Копа Судамерикана: Боливар - Аудакс
22-Nov-20 2:00 Серия А: Кротоне - Лацио
22-Nov-20 4:00 Серия А: Специя - Аталанта
22-Nov-20 6:00 Серия А: Ювентус - Каляри
22-Nov-20 8:00 Байерн ТВ: Дюрен - Байерн Мюнхен
22-Nov-20 10:00 Барса ТВ: "Йохан Кройф"
22-Nov-20 11:00 Серия А: Кротоне - Лацио
22-Nov-20 13:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 13:30 Серия А: Фиорентина - Беневенто
22-Nov-20 15:30 Студио "Футбол"
22-Nov-20 16:00 Серия А: Интер - Торино
22-Nov-20 18:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 18:10 Новини
22-Nov-20 18:30 Студио "Футбол"
22-Nov-20 19:00 Серия А: Удинезе -Дженоа
22-Nov-20 21:00 Студио "Футбол"
22-Nov-20 21:45 Серия А: Наполи - Милан
22-Nov-20 23:45 Студио "Футбол"
23-Nov-20 0:00 Копа Судамерикана: Емелек - Унион  
23-Nov-20 2:00 Серия А: Рома - Парма
23-Nov-20 4:00 Серия А: Фиорентина - Беневенто
23-Nov-20 6:00 Серия А: Интер - Торино
23-Nov-20 8:00 Серия А: Фиорентина - Беневенто
23-Nov-20 10:00 Серия А: Удинезе -Дженоа
23-Nov-20 12:00 Мейджър Лийг Сокър: Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Ред Булс
23-Nov-20 14:00 Серия А: Специя - Аталанта
23-Nov-20 16:00 Серия А: Наполи - Милан
23-Nov-20 18:00 Серия А: Ювентус - Каляри
23-Nov-20 20:00 Серия А: Обзор 8 кръг
23-Nov-20 21:00 Серия А: Интер - Торино
23-Nov-20 23:00 Серия А: Кротоне - Лацио
24-Nov-20 1:00 Байерн ТВ: Дюрен - Байерн Мюнхен
24-Nov-20 3:00 Серия А: Рома - Парма
24-Nov-20 5:00 Серия А: Обзор 8 кръг
24-Nov-20 6:00 Копа Судамерикана: Атлетико Тукуман - Индепендиенте
24-Nov-20 8:00 Серия А: Удинезе -Дженоа
24-Nov-20 10:00 Серия А: Наполи - Милан
24-Nov-20 12:00 Мейджър Лийг Сокър: Нешвил - Интер Маями
24-Nov-20 14:00 Серия А: Интер - Торино
24-Nov-20 16:00 "УЕФА Шампионска лига"
24-Nov-20 16:30 Серия А: Обзор 8 кръг
24-Nov-20 17:30 Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Вердер Бремен
24-Nov-20 19:30 Студио "Футбол"
24-Nov-20 19:55 Шампионска лига: Рен - Челси
24-Nov-20 21:50 Студио "Футбол"
24-Nov-20 22:00 Шампионска лига: Динамо Киев - Барселона
24-Nov-20 23:50 Студио "Футбол"
25-Nov-20 0:00 Шампионска лига: Обзор на кръга
25-Nov-20 1:00 Шампионска лига: Ювентус - Ференцварош
25-Nov-20 3:00 Серия А: Специя - Аталанта
25-Nov-20 5:00 Барса ТВ: "Луис ван Гаал"
25-Nov-20 6:00 Серия А: Рома - Парма
25-Nov-20 8:00 Серия А: Кротоне - Лацио
25-Nov-20 10:00 Серия А: Фиорентина - Беневенто
25-Nov-20 12:00 Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Далас
25-Nov-20 14:00 Шампионска лига: Рен - Челси
25-Nov-20 16:00 Серия А: Ювентус - Каляри
25-Nov-20 18:00 Серия А: Наполи - Милан
25-Nov-20 20:00 Шампионска лига: Краснодар - Севиля
25-Nov-20 22:00 Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Истанбул Башакшехир
26-Nov-20 0:00 Серия А: Специя - Аталанта
26-Nov-20 2:00 Серия А: Удинезе -Дженоа
26-Nov-20 4:00 Серия А: Интер - Торино
26-Nov-20 6:00 Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Вердер Бремен
26-Nov-20 8:00 Серия А: Наполи - Милан
26-Nov-20 10:00 Серия А: Интер - Торино
26-Nov-20 12:00 Мейджър Лийг Сокър: Сиатъл Саундърс - Лос Анджелис ФК
26-Nov-20 14:00 Шампионска лига: Динамо Киев - Барселона
26-Nov-20 16:00 Серия А: Фиорентина - Беневенто
26-Nov-20 18:00 Серия А: Обзор 8 кръг
26-Nov-20 19:00 Серия А: "Екстра Калчо"
26-Nov-20 19:30 "УЕФА Шампионска лига"
26-Nov-20 20:00 Шампионска лига: Ювентус - Ференцварош
26-Nov-20 22:00 Серия А: Рома - Парма
27-Nov-20 0:00 Серия А: Ювентус - Каляри
27-Nov-20 2:00 Серия А: "Екстра Калчо"
27-Nov-20 2:30 Копа Судамерикана: Дефенса и Хустисия - Вашко да Гама
27-Nov-20 4:30 "УЕФА Шампионска лига"
27-Nov-20 5:00 Серия А: Кротоне - Лацио
27-Nov-20 7:00 Барса ТВ: "Луис ван Гаал"
27-Nov-20 8:00 Серия А: Специя - Аталанта
27-Nov-20 10:00 Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Вердер Бремен
27-Nov-20 12:00 Серия А: Ювентус - Каляри
27-Nov-20 14:00 Шампионска лига: Краснодар - Севиля
27-Nov-20 16:00 Серия А: Удинезе -Дженоа
27-Nov-20 18:00 Серия А: Кротоне - Лацио
27-Nov-20 20:00 "УЕФА Шампионска лига"
27-Nov-20 20:30 Серия А: "Преди кръга"
27-Nov-20 21:00 Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Залцбург
27-Nov-20 23:00 Серия А: "Екстра Калчо"
27-Nov-20 23:30 "УЕФА Шампионска лига"
28-Nov-20 0:00 Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Истанбул Башакшехир
28-Nov-20 2:00 Серия А: Фиорентина - Беневенто
28-Nov-20 4:00 Серия А: Рома - Парма
28-Nov-20 6:00 Серия А: Наполи - Милан
28-Nov-20 8:00 Копа Либертадорес: Атлетико Паранаенсе - Ривър Плейт
28-Nov-20 10:00 Копа Либертадорес: Индепендиенте Дел Вале - Насионал
28-Nov-20 12:00 Шампионска лига: Динамо Киев - Барселона
28-Nov-20 13:45 Шампионска лига: Ювентус - Ференцварош
28-Nov-20 15:30 Студио "Футбол"
28-Nov-20 16:00 Серия А: Сасуоло - Интер
28-Nov-20 18:00 Студио "Футбол"
28-Nov-20 18:15 Новини
28-Nov-20 18:30 Студио "Футбол"
28-Nov-20 19:00 Серия А: Беневенто - Ювентус
28-Nov-20 21:00 Студио "Футбол"
28-Nov-20 21:45 Серия А: Аталанта - Верона
28-Nov-20 23:45 Студио "Футбол"
29-Nov-20 0:00 Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Залцбург
29-Nov-20 2:00 Серия А: Сасуоло - Интер
29-Nov-20 4:00 Серия А: Беневенто - Ювентус
29-Nov-20 6:00 Серия А: Аталанта - Верона
29-Nov-20 8:00 Копа Либертадорес: Расинг - Фламенго
29-Nov-20 10:00 Копа Либертадорес: Интернасионал - Бока Хуниорс
29-Nov-20 12:00 Барса ТВ: "Луис ван Гаал"
29-Nov-20 13:00 Студио "Футбол"
29-Nov-20 13:30 Серия А: Лацио - Удинезе
29-Nov-20 15:30 Студио "Футбол"
29-Nov-20 16:00 Серия А: Милан - Фиорентина
29-Nov-20 18:00 Студио "Футбол"
29-Nov-20 18:15 Новини
29-Nov-20 18:30 Студио "Футбол"
29-Nov-20 19:00 Серия А: Каляри - Специя
29-Nov-20 21:00 Студио "Футбол"
29-Nov-20 21:45 Серия А: Наполи - Рома
29-Nov-20 23:45 Студио "Футбол"
30-Nov-20 0:00 Шампионска лига: Краснодар - Севиля
30-Nov-20 2:00 Серия А: Болоня - Кротоне
30-Nov-20 4:00 Серия А: Лацио - Удинезе
30-Nov-20 6:00 Серия А: Милан - Фиорентина