Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

KINO NOVA | Дневна програма

СЪБОТА, 14.11.2020


06:30 „Изпечено убийство: Мистерия с коблер с праскови“ – мистерии с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др.
08:20 „Котаракът в чизми“ – анимационен филм
10:10 „Градски каубои: Златото на Кърли” – уестърн–комедия с уч. на Били Кристъл, Даниел Стърн, Джон Ловиц, Джак Палънс и др. /п/
12:30 „Фатален срок” – приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Франсис О'Конър, Джерард Бътлър, Били Конъли, Дейвид Тюлис, Итън Ембри, Майкъл Шийн и др. /п/
15:00 „Мемоарите на една гейша” – романтична драма с уч. на Юки Кудо, Гонг Ли, Кен Уатанабе, Мишел Йео, Коджи Якушо, Каори Момой и др. /п/
18:00 „Мистър Дийдс” – романтична комедия с уч. на Адам Сандлър, Уинона Райдър, Джон Туртуро, Питър Галахър, Стив Бушеми и др.
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Завръщането на паяка” – трилър с уч. на Морган Фрийман, Майкъл Уинкот, Дилън Бейкър, Моника Потър, Майкъл Мориарти, Пенелъпи Ан Милър и др.
23:10 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „Крайпътна къща” – трилър с уч. на Патрик Суейзи, Кели Линч, Сам Елиът, Бен Газара и др.
НЕДЕЛЯ, 15.11.2020


06:10 „Вълшебства по Коледа” – романтичен филм с уч. на Съмър Глау, Джон Брадъртън, Дан Готие, Мейсън Кук и др. /п/
08:00 „Да обичаш по рецепта” – семеен филм с уч. на Мая Стоян, Райън Ротман, Бес Армстронг, Таня Чишолм и др. /п/
10:00 „Предложение за брак” – семеен филм с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др.  /п/ 
11:50 „Виж кой говори” – романтична комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др. /п/
13:50 „Пътят към теб” –  романтичен филм с уч. на Амбър Чайлдърс, Кийгън Алън, Джим О'Хайър, Роми Роузмънт и др. /п/
15:40 „Часът на героите” – трилър с уч. на Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холидей Грейнджър, Джон Ортиз и др. /п/
18:00 „Баща - мечта“ – семейна комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др.
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Крал Артур” – исторически филм с уч. на Клайв Оуен, Кийра Найтли, Стивън Дилейни, Мадс Микелсън, Стелън Скарсгард, Тил Швайгер и др.
23:30 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:30 „Завръщането на паяка” – трилър с уч. на Морган Фрийман, Майкъл Уинкот, Дилън Бейкър, Моника Потър, Майкъл Мориарти, Пенелъпи Ан Милър и др. /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 16.11.2020



06:20 „В кадър” 
07:00 „Изпечено убийство: Мистерия с коблер с праскови“ – мистерии с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др. /п/
09:00 „Котаракът в чизми“ – анимационен филм /п/
11:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
11:50 „Спасен от любов“ – романтичен филм с уч. на Ники Дилоуч, Майкъл Ради, Аманда Айрес, Антъни Трисери и др. /п/
13:30 „Игра на съдбата” – романтичен филм с уч. на Раян Кенеди, Каси Стийл, Андрю Франсис, Андреа Бруукс и др.
15:30 „Мистър Дийдс” – романтична комедия с уч. на Адам Сандлър, Уинона Райдър, Джон Туртуро, Питър Галахър, Стив Бушеми и др. /п/
17:30 „Крал Артур” – исторически филм с уч. на Клайв Оуен, Кийра Найтли, Стивън Дилейни, Мадс Микелсън, Стелън Скарсгард, Тил Швайгер и др. /п/ 
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Сътресение“ (премиера) – биографична драма с уч. на Уил Смит, Алек Болдуин, Албърт Брукс, Гугу Мбата-Роу, Дейвид Морс, Еди Марсан и др.
23:30 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:30 „Лично правосъдие” – екшън с уч. на Брус Уилис, Винсънт Д'Онофрио, Елизабет Шу, Кимбърли Елис и др. /п/
ВТОРНИК, 17.11.2020



06:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
07:00 „Семейство за Коледа” – романтичен филм с уч. на Лейси Чабърт, Тайрън Лейцо, Мили Уилкинсън, Одри Смолман и др.
09:00 „Покана за приятелство” – романтична комедия с уч. на Ерин Краков, Раян Макпартлин, Патриша Ричардсън, Кейтлин Дабълдей и др. 
11:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
12:00 „Втората майка” – драма с уч. на Джулия Робъртс, Сюзън Сарандън, Ед Харис, Джена Малоун, Лиам Айкън, Лин Уитфийлд и др. 
14:50 „По-силни” – биографична драма с уч. на Джейк Гиленхал, Миранда Ричардсън, Татяна Маслани и др.
17:30 „Сътресение“ – биографична драма с уч. на Уил Смит, Алек Болдуин, Албърт Брукс, Гугу Мбата-Роу, Дейвид Морс, Еди Марсан и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Карай бясно” (премиера) – екшън-комедия с уч. на Джон Кюсак, Томас Джейн, Зоуи Вентура, Кристофър Морис и др.
23:00 От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „Нито звук” –  ужаси с уч. на Емили Блънт, Джон Кразински, Милисънт Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, Леон Русъм и др.
СРЯДА, 18.11.2020



06:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
07:00 „Преди да кажеш „Да” – романтичен филм с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др.
09:00 „Апетит за любов” – романтична комедия с уч. Тейлър Кол, Андрю Уокър, Али Милс, Маркъс Роснър и др.
11:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7
12:00 „Мистериите на Руби Херинг: Тих свидетел” –  мистерии с уч. на Тейлър Кол, Стивън  Хузар, Шон Крисчън, Алисън Уокър и др.
13:50 „Мисли като мъж 2” – романтична комедия с уч. на Адам Броуди, Майкъл Ийли, Джери Ферара, Меган Гуд, Реджина Хол, Денис Хейсбърт, Тараджи П.Хентън, Терънс Дженкинс, Дженифър Луис, Кевин Харт и др.
16:00 „Баща - мечта“ – семейна комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др. /п/
18:00 „Карай бясно” – екшън-комедия с уч. на Джон Кюсак, Томас Джейн, Зоуи Вентура, Кристофър Морис и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота“ – екшън-фантастика с уч. на Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Киаран Хиндс, Джимон Хонсу, Крис Бари, Ноа Тейлър и др.
23:20 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:20 „По-силни” – биографична драма с уч. на Джейк Гиленхал, Миранда Ричардсън, Татяна Маслани и др. /п/ 
ЧЕТВЪРТЪК, 19.11.2020



06:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7 /п/
07:00 „Игра на съдбата” – романтичен филм с уч. на Раян Кенеди, Каси Стийл, Андрю Франсис, Андреа Бруукс и др. /п/
09:00 „Победителят и аз” – романтична комедия с уч. на Сузан Хьоке, Хендрик Дурин, Грит Бьотчер, Бен Бласкович, Фарина Флебе  и др.
11:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7
12:00 „Мъже от стомана“ – трилър с уч. на Розелин Санчес, Емилио Ривера, Нестор Серано, Димитър Маринов и др. /п/
14:15 „В кадър” 
14:45 „Втората майка” – драма с уч. на Джулия Робъртс, Сюзън Сарандън, Ед Харис, Джена Малоун, Лиам Айкън, Лин Уитфийлд и др. /п/ 
17:20 „Мечтателки” – музикална драма с уч. на Джейми Фокс, Дани Глоувър, Бионсе Ноулс, Еди Мърфи, Дженифър Хъдсън, Аника Нони Роуз и др.
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Дрейф” – драма с уч. на Шайлийн Уудли, Сам Клафлин, Джефри Томас, Елизабет Хоторн и др.
23:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „Обикновени мечти” (премиера) – трилър с уч. на Бил Пакстън, Джош Уигинс, Софи Нелис и др. 
ПЕТЪК, 20.11.2020



06:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7 /п/
07:00 „Мистериите на Руби Херинг: Тих свидетел“ – мистерии с уч. на Тейлър Кол, Стивън  Хузар, Шон Крисчън, Алисън Уокър и др. /п/ 
09:00 „Семейство за Коледа” – романтичен филм с уч. на Лейси Чабърт, Тайрън Лейцо, Мили Уилкинсън, Одри Смолман и др. /п/
11:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7
12:00 „Завинаги любов” – романтичен филм с уч. на Аманда Шул, Питър Порт, Анна ван Хуфт, Бритни Уилсън и др.   
14:00 „Мисли като мъж 2” – романтична комедия с уч. на Адам Броуди, Майкъл Ийли, Джери Ферара, Меган Гуд, Реджина Хол, Денис Хейсбърт, Тараджи П.Хентън, Терънс Дженкинс, Дженифър Луис, Кевин Харт и др. /п/ 
16:10 „Виж кой говори пак“ – комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Елиас Котеас и др.
17:45 „Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота“ – екшън-фантастика с уч. на Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Киаран Хиндс, Джимон Хонсу, Крис Бари, Ноа Тейлър и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „13-ят воин” –  приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Омар Шариф, Даян Венора, Владимир Кулич, Даниел Саутърн, Нийл Мафин и др.
23:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „Нощта на аматьорите“ – комедия с уч. на Джейсън Бигс, Джанет Монтгомъри, Ашли Тисдейл и др.
СЪБОТА, 21.11.2020



06:15 „Изпеченo убийствo: Смъртоносна рецепта” – мистерии с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др.
08:20 „Преди да кажеш „Да” – романтичен филм с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др. /п/
10:10 „Синята лагуна” – приключенски филм с уч. на Брук Шийлдс, Кристофър Аткинс, Уилям Даниелс, Брадли Прайс и др.
12:20 „Победителят и аз” – романтична комедия с уч. на  Сузан Хьоке, Хендрик Дурин, Грит Бьотчер, Бен Бласкович, Фарина Флебе  и др.
14:10 „Завинаги любов” – романтичен филм с уч. на Аманда Шул, Питър Порт, Анна ван Хуфт, Бритни Уилсън и др. /п/
16:00 „Дрейф” – драма с уч. на Шайлийн Уудли, Сам Клафлин, Джефри Томас, Елизабет Хоторн и др. /п/
18:00 „Да полудееш извън затвора” – комедия с уч. на Тим Алън, Сигорни Уивър, Рей Лиота, Джийн Трипълхорн, Джей Кей Симънс, Джули Боуен и др.
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Колибри” – криминален екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър, Бенедикт Уонг и др.
23:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „Злото е призвано” – ужаси с уч. на Софи Куксън, Британи Ашуърт, Корнелиу Уличи, Матю Заяц, Хавиер Ботет, Раду Банзару,Ейда Лупу и др.
НЕДЕЛЯ, 22.11.2020



06:30 „В кадър” 
07:00 „Апетит за любов” – романтична комедия с уч. Тейлър Кол, Андрю Уокър, Али Милс, Маркъс Роснър и др. /п/
09:00 „Мечтателки” – музикална драма с уч. на Джейми Фокс, Дани Глоувър, Бионсе Ноулс, Еди Мърфи, Дженифър Хъдсън, Аника Нони Роуз и др. /п/ 
11:45 „Виж кой говори пак“ – комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Елиас Котеас и др. /п/
13:20 „Синята лагуна” – приключенски филм с уч. на Брук Шийлдс, Кристофър Аткинс, Уилям Даниелс, Брадли Прайс и др. /п/
15:30 „Колибри” – криминален екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър, Бенедикт Уонг и др. /п/
17:30 „Как да разкараш гаджето за 10 дни” – романтична комедия с уч. на Кейт Хъдсън, Матю Макконахи, Шалом Харлоу, Майкъл Мичъл, Адам Голдбърг и др.
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Водно конче” – трилър с уч. на Кевин Костнър, Сузана Томпсън, Джо Мортън, Кати Бейтс, Рон Рифкин, Робърт Бейли, Линда Хънт и др.
23:10 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „13-ят воин” –  приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Омар Шариф, Даян Венора, Владимир Кулич, Даниел Саутърн, Нийл Мафин и др. /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 23.11.2020



06:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7 /п/
07:00 „Изпеченo убийствo: Смъртоносна рецепта” – мистерии с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др. /п/
09:00 „Покана за приятелство” – романтична комедия с уч. на Ерин Краков, Раян Макпартлин, Патриша Ричардсън, Кейтлин Дабълдей и др. /п/
11:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7
12:00 „Съкровено желание” – романтична комедия с уч. на Джеси Шрам, Люк Макфарлан, Маркъс Роснър, Ивон Чапмън и др.
13:45 „Камшичен удар” – музикална драма с уч. на Майлс Телър, Джей Кей Симънс, Пол Рейзър и др.
16:00 „Да полудееш извън затвора” – комедия с уч. на Тим Алън, Сигорни Уивър, Рей Лиота, Джийн Трипълхорн, Джей Кей Симънс, Джули Боуен и др. /п/
18:00 „Водно конче” – трилър с уч. на Кевин Костнър, Сузана Томпсън, Джо Мортън, Кати Бейтс, Рон Рифкин, Робърт Бейли, Линда Хънт и др. /п/ 
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Кум под наем“ (премиера) – комедия с уч. на Кевин Харт, Джош Гад, Кайли Куоко, Хорхе Гарсия, Кен Хауърд и др.
23:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „13 часа: Тайните войници на Бенгази” – трилър с уч. на Джон Красински, Пабло Шрайбър, Джеймс Бадж Дейл, Дейвид Денман и др.
ВТОРНИК, 24.11.2020



06:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7 /п/
07:00 „Победителят и аз” – романтична комедия с уч. на Сузан Хьоке, Хендрик Дурин, Грит Бьотчер, Бен Бласкович, Фарина Флебе  и др. /п/
09:00 „Вълшебства по Коледа” – романтичен филм с уч. на Съмър Глау, Джон Брадъртън, Дан Готие, Мейсън Кук и др. 
11:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7
12:00 „Как да разкараш гаджето за 10 дни” – романтична комедия с уч. на Кейт Хъдсън, Матю Макконахи, Шалом Харлоу, Майкъл Мичъл, Адам Голдбърг и др.  /п/
14:30 „Свещените земи” (премиера) – комедия с уч. на Джеймс Каан Том Холандър, Джонатан Рийс Майерс, Розана Аркет и др.
16:40 „Блейд Рънър 2049“ – екшън-фантастика с уч. на Харисън Форд, Раян Гослинг, Ана де Армас, Дейв Баутиста, Робин Райт, Джаред Лето, Марк Арнолд и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Домино” (премиера) – екшън с уч. на Николай Костер-Валдау, Карис ван Хоутен, Гай Пиърс и др.
23:00 От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „Камшичен удар” – музикална драма с уч. на Майлс Телър, Джей Кей Симънс, Пол Рейзър и др. /п/
СРЯДА, 25.11.2020



06:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7 /п/
07:00 „Отново любов”– романтичен филм с уч. на Тери Поло, Пол Джохансън, Хло Бабкок и др.
09:00 „В очакване на Купидон“ – романтичен филм с уч. на Адам  Мейфилд, Ариел Кебъл, Хайли Дъф, Тимъти Ботъмс, Марион Рос и др.
11:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7
12:00 „Ангелът до мен”– семеен филм с уч. на Катарина Изабела, Шон Робъртс, Клейтън Чити, Бритни Ървайн и др.
14:00 „Кафене на любовта” – романтична драма с уч. на Андрю Уолър, Сара Джейн Морис, Гари Чок, Долорес Дрейк и др.
15:45 „Мечтател” – драма с уч. на Кърт Ръсел, Дакота Фанинг, Крис Кристоферсън, Елизабет Шу, Луис Гусман и др.
18:00 „Кум под наем“ – комедия с уч. на Кевин Харт, Джош Гад, Кайли Куоко, Хорхе Гарсия, Кен Хауърд и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Карате кид” – екшън с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др.
23:50 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:45 „Домино” – екшън с уч. на Николай Костер-Валдау, Карис ван Хоутен, Гай Пиърс и др. /п/ 
ЧЕТВЪРТЪК, 26.11.2020



06:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7 /п/
07:00 „Вълшебства по Коледа” – романтичен филм с уч. на Съмър Глау, Джон Брадъртън, Дан Готие, Мейсън Кук и др./п/
09:00 „Обети на любовта” – семеен филм с уч. на Паркър Янг, Никол Гейл Андерсън, Кариса Лий Стейпълс, Алиша Уейнрайт и др.
11:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7
12:00 „Дъхът на живота” – романтична драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Клеър Фой, Миранда Райсън, Том Холандер, Ед Спилърс, Дейвид Бътлър, Том Холандър, Бен Лойд-Хюз,  Камила Ръдърфорд и др.
15:00 „Само ти” – комедия с уч. на Мариса Томей, Робърт Дауни Младши, Бони Хънт, Хоаким Де Алмейда, Били Зейн и др.  
17:10 „Карате кид” – екшън с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „По приятелски” – комедия с уч. на Мила Кунис, Джъстин Тимбърлейк, Патриша Кларксън, Джена Елфман, Браян Грийнбърг, Ричард Дженкинс, Уди Харелсън и др.
23:10 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:00 „Свещените земи” – комедия с уч. на Джеймс Каан,Том Холандър, Джонатан Рийс Майерс, Розана Аркет и др. /п/
ПЕТЪК, 27.11.2020


06:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7 /п/
07:00 „Стена между две сърцa” – комедия с уч. на Ханес Янике, Юлия-Мария Кьолер и др.
08:50 „Отново любов”– романтичен филм с уч. на Тери Поло, Пол Джохансън, Хло Бабкок и др. /п/
11:00 „От местопрестъплението: Ню Йорк” – сериал, сезон 7
12:00 „Дългът зове” – семеен филм  с уч. на Даниела Моне, Кели Блац, Лесли Дейвид Бейкър, Дафни Зунига и др.   
14:00 „Принцът от моето лято” – романтична комедия с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Лорън Холи, Марина Сиртис и др.
15:50 „Виж кой говори сега” – комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Дейвид Галахър, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др.
17:50 „По приятелски” – комедия с уч. на Мила Кунис, Джъстин Тимбърлейк, Патриша Кларксън, Джена Елфман, Браян Грийнбърг, Ричард Дженкинс, Уди Харелсън и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „21” – трилър с уч. на Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Аарон Ю, Джейкъб Питс, Лорънс Фишбърн и др.
23:30 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:20 „Дъхът на живота” – романтична драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Клеър Фой, Миранда Райсън, Том Холандер, Ед Спилърс, Дейвид Бътлър, Том Холандър, Бен Лойд-Хюз,  Камила Ръдърфорд и др. /п/
СЪБОТА, 28.11.2020


05:30 „Обети на любовта” – семеен филм с уч. на Паркър Янг, Никол Гейл Андерсън, Кариса Лий Стейпълс, Алиша Уейнрайт и др. /п/
07:30 „Изпеченo убийствo: Само десерт” – мистерии с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др.
09:10 „Ангелът до мен”– семеен филм с уч. на Катарина Изабела, Шон Робъртс, Клейтън Чити, Бритни Ървайн и др. /п/
11:00 „Завръщане в синята лагуна“ – приключенски филм с уч. на Мила Йовович, Брайън Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др.
13:00 „Само ти” – комедия с уч. на Мариса Томей, Робърт Дауни Младши, Бони Хънт, Хоаким  Де Алмейда, Били Зейн и др. /п/
15:15 „21” – трилър с уч. на Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Аарон Ю, Джейкъб Питс, Лорънс Фишбърн и др. /п/
17:45 „Хвани и пусни” – романтична комедия с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Джулиет Луис, Фиона Шау и др.
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Изкуствен интелект” – фантастика с уч. на Холи Джоуел Осмънд, Джъд Лоу, Франсис О’Конър, Сам Робардс, Уйлям Хърт, Джейк Томас и др.
00:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
01:00 „Секс запис” – комедия с уч. на Камерън Диас, Джейсън Сийгъл, Роб Кордри, Ели Кемпър, Роб Лоу, Нат Факсън и др.
НЕДЕЛЯ, 29.11.2020


05:45 „Ще се срещнем след седем години”– романтичен филм с уч. на Пенелопе Митчъл, Реджиналд Велджонсън, Крис Катан, Шейн Харпър, Бруно Амато, Чейс Колман, Шаника Кноулес и др.  
07:40 „Мистерии от малкото градче: Смъртоносно начинание”– мистерии с уч. на Джуъл Килчър, Колин  Фъргюсън, Ерин Карплък и др.
09:30 „My little pony: Филмът” – анимационен филм
11:30 „Виж кой говори сега” – комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Дейвид Галахър, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др. /п/
13:30 „Завръщане в синята лагуна“ – приключенски филм с уч. на Мила Йовович, Брайън Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др. /п/
15:45 „Матилда” – комедия с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Рия Пърлман, Пам Ферис, Ембет Дейвидс, Трейси Уолтър и др.
17:45 „Хора като нас” – комедия с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Джон Фавро и др.
20:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
21:00 „Съюзени” – трилър с уч. на Брад Пит, Марион Котияр, Джаред Харис, Матю Гуди и др.
23:30 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
00:30 „Игра на нерви” – трилър с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др