KINO NOVA | Дневна програма

НЕДЕЛЯ, 01.05.2022
06:00 „В кадър”
06:30 „Рубиненочервено” – приключенска фантастика с уч. на Мария Ерих, Йозефине Пройс, Флориан Бартоломей, Вероника Ферес, Янис Нивюнер, Лаура Берлин и др.
09:00 „Мъж на годината” – романтична комедия с уч. на Робин Уйлямс, Лора Лини, Люис Блек, Кристофър Уокър, Джеф Голдблум, Тина Фей, Джон Ритер и др.
11:20 „Царството на Огъня” – приключенски екшън с уч. на Матю Макконахи, Джерард Бътлър, Изабела Скорупко, Крисчън Бейл и др. /п/
13:20 „Вертикална граница” – приключенски филм с уч. на Скот Глен, Крис О’Донъл, Бил Пакстън, Робин Тъни, Изабела Скорупко, Темуера Морисън, Стюарт Уилсън и др.
15:40 „Да изчезнеш за 60 секунди” – екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Робърт Дювал, Джовани Рибизи, Вини Джоунс, Скот Каан, Делрой Линдо, Уил Патън, Уилям Лий Скот и др. /п/
18:00 „Пиксели” – екшън-комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монахан, Питър Динклидж, Джош Гад, Шон Бийн и др.
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Автобус 657: Обирът” – екшън с уч. на Робърт Де Ниро, Джефри Дийн Морган, Кейт Босуърт, Дейв Баутиста, Джина Карано и др.
22:50 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
23:40 „Нито звук” – ужаси с уч. на Емили Блънт, Джон Кразински, Милисънт Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, Леон Русъм и др.

ПОНЕДЕЛНИК, 02.05.2022
06:20 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
07:10 „Втори дубъл” – сериал, 2 епизода
09:00 „Пролет: Твърде рано за мечти” – романтична драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Кристина до Рего, Петер Сатман и др.
11:00 „Тъли” – комедия с уч. на Чарлийз Терон, Макензи Дейвис, Рон Ливингстън, Марк Дуплас, Ашер Майлс Фалика и др. /п/
13:00 „Холивудски новини”
13:30 „Огледало с две лица” – романтичен филм с уч. на Барбара Стрейзънд, Джеф Бриджис, Пиърс Броснан, Лорън Бакол, Джордж Сегал и др. /п/
15:50 „Ангелите на Чарли: Газ до дупка” – приключенска комедия с уч. на Дрю Баримор, Камерън Диас, Луси Лиу, Бърни Мак, Криспин Глоувър, Джъстин Теру, Деми Мур, Мат ле Бланк, Шая Лебьоф и др. /п/
17:50 „Аферата Томас Краун” – трилър с уч. на на Пиърс Броснан, Рене Русо, Фей Дънауей, Денис Лиъри, Бен Газара, Франки Фейсън и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Кръстникът” – криминален филм с уч. на Ал Пачино, Марлон Брандо, Джеймс Каан, Ричард Кастелано, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Стърлинг Хейдън, Ричард Конте, Джон Марли и др.
00:30 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
01:10 „Живот на ръба” – приключенски филм с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Бен Кингсли, Шарлот ле Бон и др. /п/
ВТОРНИК, 03.05.2022
06:40 „В кадър”
07:10 „Втори дубъл” – сериал, 2 епизода
09:00 „Пролет: Не се сърди на татко“ – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Марко Гирнт, Петер Сатман и др.
11:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
12:00 „Палави мамчета по Коледа“ – комедия с уч. на Мила Кунис, Кристен Бел, Катрин Хан, Кристина Апългейт, Кристин Барански, Сюзън Сарандън, Джей Ернандес, Питър Галахър и др. /п/
14:00 „Вертикална граница” – приключенски филм с уч. на Скот Глен, Крис О’Донъл, Бил Пакстън, Робин Тъни, Изабела Скорупко, Темуера Морисън, Стюарт Уилсън и др. /п/
16:20 „Библиотекарят: В търсене на копието” – приключенски екшън с уч. на Ноа Уайли, Кайл Маклоклън, Олимпия Дукакис, Джейн Къртин, Кели Хю, Соня Уолгър, Лиза Бренър и др.
18:10 „Автобус 657: Обирът” – екшън с уч. на Робърт Де Ниро, Джефри Дийн Морган, Кейт Босуърт, Дейв Баутиста, Джина Карано и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Колибри” – криминален екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър, Бенедикт Уонг и др.
23:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:00 „Кръстникът” – криминален филм с уч. на Ал Пачино, Марлон Брандо, Джеймс Каан, Ричард Кастелано, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Стърлинг Хейдън, Ричард Конте, Джон Марли и др. /п/
СРЯДА, 04.05.2022
06:20 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
07:10 „Гордост и предразсъдъци по Коледа” – романтичен филм с уч. на Лейси Чабърт, Брендън Пени, Шери Милър, Арт Хиндъл и др.
09:00 „Пролет: Повече от приятели” – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Марко Гирнт и др.
11:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
12:00 „Два милиона бакшиш” – романтична комедия с уч. на Никълъс Кейдж, Бриджит Фонда, Уендъл Пиърс, Сиймур Касел, Станли Тучи, Ричард Дженкинс и др. /п/
14:00 „Мъж на годината” – романтична комедия с уч. на Робин Уйлямс, Лора Лини, Люис Блек, Кристофър Уокър, Джеф Голдблум, Тина Фей, Джон Ритер и др. /п/
16:10 „Пиксели” – екшън-комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монахан, Питър Динклидж, Джош Гад, Шон Бийн и др. /п/
18:10 „Моите съкровища” – комедия с уч. на Жан Рено, Рем Кериси, Камил Шаму, Паскал Демолон и др.
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Жива стомана” – екшън-фантастика с уч. на Хю Джакман, Кевин Дюранд, Еванджелин Лили, Хоуп Дейвис, Джеймс Ребхорн, Антъни Маки и и др.
23:30 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:20 „Обикновени мечти” – трилър с уч. на Бил Пакстън, Джош Уигинс, Софи Нелис и др.
ЧЕТВЪРТЪК, 05.05.2022
06:20 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
07:10 „Домашна Коледа” – романтичен филм с уч. на Лори Лафлин, Виктор Уебстър, Гуинит Уолш и др.
09:00 „Пролет: Добър баща, лош баща“ – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Михаел Мендел и др.
11:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
12:00 „Рубиненочервено” – приключенска фантастика с уч. на Мария Ерих, Йозефине Пройс, Флориан Бартоломей, Вероника Ферес, Янис Нивюнер, Лаура Берлин и др. /п/
14:40 „Коледен звън” – романтичен филм с уч. на Емили Улеруп, Джош Кели, Марк Хъмфри, Ребека Стааб и др. /п/
16:20 „Коледа зад ъгъла” – семеен филм с уч. на Джеси Меткалф, Фиона Гюбелман, Британи Бристоу, Брент Крауфорд и др.
18:00 „Колибри” – криминален екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър, Бенедикт Уонг и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Просто секс” – романтична комедия с уч. на Натали Портман, Аштън Къчър, Кевин Клайн, Кери Елуис, Лейк Бел, Грета Геруик и др.
23:10 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:10 „Анон” – трилър с уч. на Клайв Оуен, Аманда Сайфред, Колм Фиоре, Идо Голдбърг, Соня Уолгър, Марк О'Брайън, Джо Пинг, Себастиън Пигот, Рейчъл Робъртс и др.
ПЕТЪК, 06.05.2022
05:40 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
06:30 „Повелителят на Дракони” – анимационен филм
08:15 „Двестагодишен човек” – фантастика с уч. на Робин Уилямс, Сам Нийл, Ембет Дейвидс, Оливър Плат и др.
11:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
12:00 „Мармадюк” – семейна комедия с уч. на Джуди Гриър, Уилям Мейси, Керълайн Съншайн, Лий Пейс, Дейвид Уилямс и др.
13:50 „Момичето от долината” (премиера) – романтична комедия с уч. на Джесика Рот, Джош Уайтхаус, Джуди Гриър, Джеси Енис, Ашли Мъри, Клои Бенет и др.
15:50 „У дома в Митфорд” – семеен филм с уч. на Анди Макдауъл, Камерън Матисън, Кен Тремблет, Дейвид Люис и др. /п/
17:40 „Жива стомана” – екшън-фантастика с уч. на Хю Джакман, Кевин Дюранд, Еванджелин Лили, Хоуп Дейвис, Джеймс Ребхорн, Антъни Маки и и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Предопределен” (премиера) – екшън с уч. на Итън Хоук, Сара Снук, Ноа Тейлър, Питър Спириг, Кристофър Кърби, Кристофър Сомърс и др.
23:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
23:50 „Наказателят” – криминален екшън с уч. на Джон Траволта, Томас Джейн, Саманта Матис, Бен Фостър , Уил Патън, Рой Шайдър, Лора Харинг и др.
СЪБОТА, 07.05.2022
06:00 „Най-сладката Коледа” – романтичен филм с уч. на Лейси Чабърт, Лиа Коко, Джонатан Адамс, Лейн Едуардс и др.
08:00 „Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново” – романтичен филм с уч. на Джак Уагнър, Мерит Патерсън, Джоузи Бисе, Андрю Уокър и др.
09:40 „Момичето от долината” – романтична комедия с уч. на Джесика Рот, Джош Уайтхаус, Джуди Гриър, Джеси Енис, Ашли Мъри, Клои Бенет и др. /п/
11:40 „Мултиплициране” – комедия с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др.
14:00 „Нашата мечтана сватба” – романтичен филм с уч. на Рейчъл Хендрикс, Джеймс Остин Кър, Маделин Маркони, Сесилия Спехт и др.
15:40 „Просто секс” – романтична комедия с уч. на Натали Портман, Аштън Къчър, Кевин Клайн, Кери Елуис, Лейк Бел, Грета Геруик и др. /п/
17:45 „Как да разкараш гаджето за 10 дни” – романтична комедия с уч. на Кейт Хъдсън, Матю Макконахи, Адам Голдбърг, Катрин Хан, Майкъл Мичъл, Шалом Харлоу и др.
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Мисията невъзможна” – екшън с уч. на Том Круз, Джон Войт, Емануел Беар, Жан Рено, Винг Реймс, Ванеса Редгрейв, Хенри Черни и др.
23:10 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:00 „Заразно зло” – екшън-фантастика с уч. на Мила Йовович, Мишел Родригес, Раян Макклъски, Ерик Мабиус и др.
НЕДЕЛЯ, 08.05.2022
06:10 „Повелителят на Дракони” – анимационен филм /п/
08:15 „Сапфиреносиньо” – приключенска фантастика с уч. на Мария Ерих, Йозефине Пройс, Флориан Бартоломей, Карл Валтер Шпрунгала, Янис Нийвьорнер и др.
10:30 „Мармадюк” – семейна комедия с уч. на Джуди Гриър, Уилям Мейси, Керълайн Съншайн, Лий Пейс, Дейвид Уилямс и др. /п/
12:10 „Хрониките на Спайдъруик” – приключенска фантастика с уч. на Фреди Хаймор, Мери-Луис Паркър, Сара Болджър, Андрю МакКарти, Дейвид Стратърн, Ник Нолти, Джоан Плоурайт и др.
14:00 „Как да разкараш гаджето за 10 дни” – романтична комедия с уч. на Кейт Хъдсън, Матю Макконахи, Адам Голдбърг, Катрин Хан, Майкъл Мичъл, Шалом Харлоу и др. /п/
16:20 „Предопределен” – екшън с уч. на Итън Хоук, Сара Снук, Ноа Тейлър, Питър Спириг, Кристофър Кърби, Кристофър Сомърс и др.
18:00 „Лесна, а?“ – комедия с уч. на Ема Стоун, Аманда Байнс, Лиса Кудроу, Пен Беджли, Томас Хейдън Чърч, Патриша Кларксън, Стенли Тучи и др.
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Фирмата” – трилър с уч. на Том Круз, Джийн Трипълхорн, Джийн Хекман, Тери Кини, Хол Холбрук, Ед Харис, Холи Хънтър и др.
00:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:40 „Град на греха: Жена, за която да убиваш” – криминален екшън с уч. на Мики Рурк, Джесика Алба, Брус Уилис, Джош Бролин, Джоузеф Гордън–Левит, Росарио Доусън, Ева Грийн, Пауърс Бут, Рей Лиота и др.

ПОНЕДЕЛНИК, 09.05.2022
05:50 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
06:45 „Пролет: Твърде рано за мечти” – романтична драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Кристина до Рего, Петер Сатман и др. /п/
08:45 „Пролет: Надежда за промяна” – драма с уч. на Симоне Томала, Кристоф Орт, Кристина до Рего, Щефан Гросман и др.
11:00 „Двестагодишен човек” – фантастика с уч. на Робин Уилямс, Сам Нийл, Ембет Дейвидс, Оливър Плат и др. /п/
13:40 „Хрониките на Спайдъруик” – приключенска фантастика с уч. на Фреди Хаймор, Мери-Луис Паркър, Сара Болджър, Андрю МакКарти, Дейвид Стратърн, Ник Нолти, Джоан Плоурайт и др. /п/
15:40 „Мултиплициране” – комедия с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др. /п/
18:00 „Палавата класна” – комедия с уч. на Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Кръстникът II” – криминален филм с уч. на Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Джон Казъл, Талия Шайър, Лий Страсбърг, Мариана Хил, Морган Кинг и др.
01:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
01:45 „Милост” – биографична драма с уч. Рейчъл Вайс, Колин Фърт, Дейвид Тюлис, Кен Стот, Джонатан Бейли, Марк Гатис, Ейдриън Шилер, Саймън Макбърни, Андрю Бъчан и др.
ВТОРНИК, 10.05.2022
06:15 „В кадър”
06:45 „Пролет: Не се сърди на татко“ – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Марко Гирнт, Петер Сатман и др. /п/
08:45 „Пролет: Последен дъх на лято“ – драма с уч. на Марко Гирнт, Симоне Томала, Ян Сосньок и др.
11:00 „Домашна Коледа” – романтичен филм с уч. на Лори Лафлин, Виктор Уебстър, Гуинит Уолш и др. /п/
13:00 „Лесна, а?“ – комедия с уч. на Ема Стоун, Аманда Байнс, Лиса Кудроу, Пен Беджли, Томас Хейдън Чърч, Патриша Кларксън, Стенли Тучи и др. /п/
15:00 „Крийд: Сърце на шампион” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Майкъл Б. Джордан, Теса Томпсън, Греъм Мактавиш, Филиша Рашад и др. /п/
17:45 „Мисията невъзможна” – екшън с уч. на Том Круз, Джон Войт, Емануел Беар, Жан Рено, Винг Реймс, Ванеса Редгрейв, Хенри Черни и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Спасители на плажа” – екшън-комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Зак Ефрон, Приянка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, Джон Бас и др.
23:40 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:30 „Кръстникът II” – криминален филм с уч. на Ал Пачино, Робърт Де Ниро, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Джон Казъл, Талия Шайър, Лий Страсбърг, Мариана Хил, Морган Кинг и др. /п/
СРЯДА, 11.05.2022
06:15 „В кадър”
06:45 „Пролет: Повече от приятели” – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Марко Гирнт и др. /п/
08:45 „Пролет: Изпитания пред семейството” – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Йоханес Хершман и др.
11:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
12:00 „Сапфиреносиньо” – приключенска фантастика с уч. на Мария Ерих, Йозефине Пройс, Флориан Бартоломей, Карл Валтер Шпрунгала, Янис Нийвьорнер и др. /п/
14:20 „Чапи” – екшън-фантастика с уч. на Шарлто Копли, Хю Джакман, Сигорни Уивър, Дев Пател, Хосе Пабло Кантийо и др. /п/
16:50 „Фирмата” – трилър с уч. на Том Круз, Джийн Трипълхорн, Джийн Хекман, Тери Кини, Хол Холбрук, Ед Харис, Холи Хънтър и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Надцакването” – трилър с уч. на Бен Афлек, Джъстин Тимбърлейк, Джема Артъртън, Антъни Маки и др.
23:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
23:50 „Молитва преди зазоряване” – биографичен филм с уч. на Джо Коул, Витая Пансрингарм, Чери Мико, Паня Имумпаи, Никълъс Шейк, Били Мур и др.
ЧЕТВЪРТЪК, 12.05.2022
05:50 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
06:45 „Пролет: Добър баща, лош баща“ – драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Михаел Мендел и др. /п/
08:45 „Пролет: Урок по любов“ – драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Кристина до Рего, Грит Бьотчер и др.
11:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
11:50 „Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново” – романтичен филм с уч. на Джак Уагнър, Мерит Патерсън, Джоузи Бисе, Андрю Уокър и др. /п/
13:40 „Свещените земи” – комедия с уч. на Джеймс Каан Том Холандър, Розана Аркет, Джонатан Рийс Майерс и др.
15:45 „Гордост и предразсъдъци по Коледа” – романтичен филм с уч. на Лейси Чабърт, Брендън Пени, Шери Милър, Арт Хиндъл и др. /п/
17:30 „Спасители на плажа” – екшън-комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Зак Ефрон, Приянка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, Джон Бас и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Булчински войни” – романтична комедия с уч. на Ан Хатауей, Кейт Хъдсън, Кандис Берген, Браян Грийнбър, Кристен Джонстън и др.
23:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
23:50 „Рамбо: Последна кръв” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Луис Мандилор, Пас Вега, Серхио Перис-Менчета, Адриана Бараза, Ивет Монреал и др. /п/
ПЕТЪК, 13.05.2022
06:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
06:50 „UglyDolls” – анимационен филм
08:45 „Пролет: Изгубеното момиче” – драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Кристина до Рего, Йоханес Хершман и др.
11:00 „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
12:00 „Най-сладката Коледа” – романтичен филм с уч. на Лейси Чабърт, Лиа Коко, Джонатан Адамс, Лейн Едуардс и др. /п/
14:00 „Сутрешен блок” – романтична комедия с уч. на Харисън Форд, Даян Кийтън, Рейчъл МакАдамс, Ноа Бийн, Патрик Уилсън, Джеф Голдблум и др.
16:15 „Нашата мечтана сватба” – романтичен филм с уч. на Рейчъл Хендрикс, Джеймс Остин Кър, Маделин Маркони, Сесилия Спехт и др. /п/
18:10 „Надцакването” – трилър с уч. на Бен Афлек, Джъстин Тимбърлейк, Джема Артъртън, Антъни Маки и др. /п/
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Гепи и бегай” (премиера) – приключенски екшън с уч. на Дакс Шепърд, Кристен Бел, Брадли Купър, Марк Арнолд, Майкъл Розенбаум и др.
23:10 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:00 „Наказателят: Военна зона” – криминален екшън с уч. на Рей Стивънсън, Доминик Уест, Джули Бенц, Дъг Хътчисън, Даш Михок, Колин Салмън, Уейн Найт и др.
СЪБОТА, 14.05.2022
06:00 „Да откриеш Коледа” – романтична драма с уч. на Тия Сиркар, Лиза Дюпърт, Даян Лад и др.
08:00 „Свещените земи” – комедия с уч. на Джеймс Каан Том Холандър, Розана Аркет, Джонатан Рийс Майерс и др. /п/
10:00 „Сутрешен блок” – романтична комедия с уч. на Харисън Форд, Даян Кийтън, Рейчъл МакАдамс, Ноа Бийн, Патрик Уилсън, Джеф Голдблум и др. /п/
12:15 „Завръщане в Кристмас Крийк” – романтичен филм с уч. на Тори Андерсън, Стивън Хузар, Стивън Уебър, Кари Матчет и др.
14:00 „Виж кой говори” – романтична комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др.
16:00 „Булчински войни” – романтична комедия с уч. на Ан Хатауей, Кейт Хъдсън, Кандис Берген, Браян Грийнбър, Кристен Джонстън и др. /п/
17:50 „Чудеса от рая” – драма с уч. на Дженифър Гарнър, Куин Латифа, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън и др.
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Мисията невъзможна 2” – екшън с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др.
23:20 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:15 „Заразно зло: Апокалипсис” – екшън-фантастика с уч. на Мила Йовович, Сиена Гилори, Ерик Мабиус, Одет Фер, Томас Кречман, Майк Епс и др.
НЕДЕЛЯ, 15.05.2022
06:15 „UglyDolls” – анимационен филм /п/
08:20 „Смарагдовозелено” – фантастика с уч. на Мария Ерих, Йозефине Пройс, Костя Улман, Янис Нийвьонер и др.
10:30 „Стюарт Литъл 2” – семейна комедия с уч. на Джина Дейвис, Хю Лори, Джонатан Липники и др.
12:00 „Страховити Истории” – приключенска комедия с уч. на Джак Блек, Кен Марино, Дилън Минет, Одея Ръш, Халстън Сейдж, Райън Ли, Джилиан Бел и др.
14:00 „Чудеса от рая” – драма с уч. на Дженифър Гарнър, Куин Латифа, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън и др. /п/
16:00 „Гепи и бегай” – приключенски екшън с уч. на Дакс Шепърд, Кристен Бел, Брадли Купър, Марк Арнолд, Майкъл Розенбаум и др. /п/
18:10 „Кънки с тъп връх” – комедия с уч. на Уил Феръл, Джон Хедър, Уил Арнет, Ейми Поулър, Джена Фишер, Уилям Фихтнър, Романи Малко и др.
20:00 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14
21:00 „Джери Магуайър” – драма с уч. на Том Круз, Рене Зелуегър, Куба Гудинг Джуниър, Кели Престън, Бони Хънт, Джери О'Конъл и др.
23:50 „От местопрестъплението” – сериал, сезон 14 /п/
00:40 „Свърталище” – ужаси с уч. на Катрин Мари Стивънс, Уил Бритейн, Лорин Маклейн, Андрю Колдуел и др.

#buttons=(Приемам !) #days=(20)

Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри вашето изживяване. Learn More
Accept !
To Top