Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

JimJam | Дневна програма

Понеделник, 15 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Вторник, 16 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Сряда, 17 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Четвъртък, 18 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Петък, 19 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Събота, 20 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Невероятни приказки ”

10:45 “Мончичи”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Анджелина балерина“

14:00 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:15 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Неделя, 21 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Невероятни приказки ”

10:45 “Мончичи”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Анджелина балерина“

14:00 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:15 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Понеделник, 22 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Вторник, 23 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Сряда, 24 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Четвъртък, 25 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Петък, 26 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Събота, 27 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Невероятни приказки ”

10:45 “Мончичи”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Любопитния Джордж: Ритъмът на пролетта“

14:10 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:15 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Неделя, 28 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Невероятни приказки ”

10:45 “Мончичи”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Любопитният Джордж: Последвай тази маймунка“

14:25 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:15 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Понеделник, 29 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Вторник, 30 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“

 

Сряда, 31 март

 

07:00 “Инуи”

07:15 „Любопитният Джордж”

08:05 “Конни”

08:15 “Томас и приятели”

08:40 „Паленца”

09:05 „Отгатни колко те обичам”

09:30 “Отгатни с Джес!”

09:55 „Дудлибу”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:20 “Състезателната кола Рори”

10:40 “Робоколата Поли”

11:10 „Томас и приятели”

11:30 „Любопитният Джордж”

11:55 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:10 „Фифи и цветчетата“

13:30 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:20 “Отряд „Чопм“

14:35 “Робоколата Поли”

14:50 “Кейт и Мим Мим"

15:10 „Паленца”

15:35 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:50 “Анджелина Балерина”

17:05 „Отгатни колко те обичам”

17:30 „Отгатни с Джес!”

17:55 “Дудлибу”

18:05 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:45 „Състезателната кола Рори“

19:10 “Герои на града”

19:20 “Любопитният Джордж”

19:45 „Приключенията на Чък и приятели”

20:10 “Строителят Боб”

20:30 “Томас и приятели”

20:53 “Кажи го с Ноди“

20:55 “Отряд „Чопм“

21:10 „Паленца”

21:35 “Анджелина балерина”

22:00 “Строубъри Шорткейк”

22:50 „Фифи и цветчетата”

23:05 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:45 “Отряд „Чопм“

23:55 “Робоколата Поли”

00:05 “Кейт и Мим Мим”

00:35 „Паленца

00:55 “Любопитният Джордж”

01:20 “Отгатни колко те обичам”

01:45 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Дудлибу”

02:20 „Инуи”

02:35 „Томас и приятели”

02:55 “Състезателната кола Рори”

03:15 “Герои на града”

03:30 “Любопитният Джордж”

03:55 „Приключенията на Чък и приятели”

04:20 “Строителят Боб”

04:45 “Отряд „Чопм“

04:55 “Аниманималс“

05:00 „Томас и приятели”

05:10 „Паленца“

05:35 „Анжделина Балерина“

06:05 „Строубъри Шорткейк“


Четвъртък, 1 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Петък, 2 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Събота, 3 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:09 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Конни”

10:38 “Дот”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Пожарникарят Сам – Готов за действие“

14:11 “Меси отива в Окидо”

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим"

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Неделя, 4 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:09 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Конни”

10:38 “Дот”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Пожарникарят Сам – Герои на бурята“

14:11 “Меси отива в Окидо”

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим"

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Понеделник, 5 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Вторник, 6 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Сряда, 7 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Четвъртък, 8 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Петък, 9 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Събота, 10 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:09 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Конни”

10:38 “Дот”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Пожарникарят Сам – Сигнал за извънземни“

14:11 “Меси отива в Окидо”

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим"

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Неделя, 11 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:09 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Конни”

10:38 “Дот”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 “Меси отива в Окидо”

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим"

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Понеделник, 12 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Вторник, 13 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Сряда, 14 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Четвъртък, 15 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Петък, 16 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“


Събота, 17 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:09 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Конни”

10:38 “Дот”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Пожарникарят Сам – Герои на бурята“

14:11 “Меси отива в Окидо”

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим"

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Неделя, 18 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:09 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Конни”

10:38 “Дот”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Пожарникарят Сам – Готов за действие“

14:10 “Меси отива в Окидо”

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим"

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Понеделник, 19 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Вторник, 20 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Сряда, 21 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Четвъртък, 22 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Петък, 23 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Събота, 24 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:09 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Конни”

10:38 “Дот”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Любопитният Джордж: Пролет“

14:11 “Меси отива в Окидо”

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим"

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Неделя, 25 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:09 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Конни”

10:38 “Дот”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Пожарникарят Сам – Сигнал за извънземни“

14:10 “Меси отива в Окидо”

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим"

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Понеделник, 26 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Вторник, 27 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Сряда, 28 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Четвъртък, 29 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“

 

Петък, 30 април

 

07:00 “Инуи”

07:14 „Любопитният Джордж”

08:00 “Томас и приятели”

08:22 „Паленца”

09:04 „Пожарникарят Сам”

09:26 “Отгатни с Джес!”

09:50 „Бери и Доли”

10:00 “Кейт и Мим Мим”

10:26 “Състезателната кола Рори”

10:48 “Робоколата Поли”

11:18 „Томас и приятели”

11:42 „Инуи”

11:57 “Анджелина балерина”

12:25 “Строубъри Шорткейк”

13:09 „Фифи и цветчетата“

13:31 „Рейнбоу Руби“

14:00 „Меси отива в Окидо“

14:22 “Отряд „Чопм“

14:32 “Кейт и Мим Мим ”

14:56 „Паленца”

15:18 “Любопитният Джордж”

16:00 “Кайю”

16:49 “Анджелина Балерина”

17:04 „Пожарникарят Сам”

17:26 „Отгатни с Джес!”

17:50 “Бери и Доли”

18:00 “Кейт и Мим Мим”

18:25 „Томас и приятели“

18:47 „Състезателната кола Рори“

19:07 “Герои на града”

19:35 “Приключенията на Чък и приятели”

19:59 „Пожарникарят Сам”

20:23 “Томас и приятели”

20:47 “Отряд „Чопм“

21:00 „Паленца”

21:22 “Анджелина балерина”

21:50 “Строубъри Шорткейк”

22:43 „Фифи и цветчетата”

22:54 „Рейнбоу Руби“

23:20 “Меси отива в Окидо“

23:43 “Отряд „Чопм“

23:53 “Кейт и Мим Мим”

00:17 „Паленца

00:39 “Любопитният Джордж”

01:21 “Пожарникарят Сам”

01:43 „Отгатни с Джес!”

02:10 „Бери и Доли”

02:20 „Инуи”

02:34 „Томас и приятели”

02:56 “Състезателната кола Рори”

03:16 “Герои на града”

03:45 „Приключенията на Чък и приятели”

04:08 “Строителят Боб”

04:32 “Отряд „Чопм“

04:44 “Паленца“

05:28 „Анжделина Балерина“

05:56 „Строубъри Шорткейк“