Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

History HD | Дневна програма

Сряда, 24 март

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Извънземни от древността”
08:50 “Американски антиквари”
09:45 “Американски антиквари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Розуел: Първият свидетел”
23:00 “Има ли обяснение?”
23:30 “Има ли обяснение?”
00:00 “Извънземни от древността”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Спецове в заложната къща ”
05:30 “Извънземни от древността”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Четвъртък, 25 март

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Извънземни от древността”
08:50 “Американски антиквари”
09:45 “Американски антиквари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки ”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Изковани в огъня”
23:00 “Ранчото на извънземните”
00:00 “Спецове в заложната къща”
00:25 “Спецове в заложната къща”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки” 
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Ранчото на извънземните”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Петък, 26 март

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Извънземни от древността”
08:50 “Американски антиквари”
09:45 “Американски антиквари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща ”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Надпревара за находки”
22:30 “Надпревара за находки”
23:00 “Надпревара за находки”
23:30 “Надпревара за находки”
00:00 “Розуел: Първият свидетел”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Hадпревара за находки ”
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Надпревара за находки”
05:50 “Надпревара за находки”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Събота, 27 март

07:00 “Надпревара за находки”
07:25 “Надпревара за находки”
07:55 “Надпревара за находки”
08:20 “Надпревара за находки”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:20 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:15 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Изковани в огъня”
11:40 “Спецове в заложната къща”
12:10 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:05 “Надпревара за находки”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:25 “Най-големите загадки в историята”
16:20 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
17:20 “Извънземни от древността”
18:15 “Най-загадъчните съкровища в света ”
19:10 “Извънземни от древността”
20:05 “Необяснимото с Уилям Шатнър”
21:05 “Има ли обяснение?”
21:30 “Има ли обяснение?”
22:00 “Аушвиц: Нацистите и окончателното решение”
23:00 “Проклятието на остров Оук”
00:00 “Най-големите загадки в историята ”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Най-големите загадки в историята”
05:20 “Спецове в заложната къща”
05:40 “Извънземни от древността”
06:20 “Необяснимото с Уилям Шатнър”

Неделя, 28 март

07:00 “Надпревара за находки”
07:25 “Надпревара за находки”
07:55 “Надпревара за находки”
08:20 “Надпревара за находки”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:20 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:15 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Изковани в огъня”
11:40 “Спецове в заложната къща”
12:10 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:05 “Надпревара за находки”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:25 “Най-загадъчните съкровища в света”
15:25 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
16:20 “Най-доброто от “Ловци на чудовища” 
17:15 “Изковани в огъня”
18:15 “Розуел: Първият свидетел”
19:10 “Спецове в заложната къща”
20:05 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
21:05 “Извънземни от древността”
22:00 “Спецове в заложната къща”
22:30 “Спецове в заложната къща”
23:00 “Надпревара за находки”
23:30 “Надпревара за находки”
00:00 “Извънземни от древността”
00:55 “Изковани в огъня: Разбий съдиите”
01:50 “Надпревара за находки”
02:20 “Надпревара за находки”
02:45 “Изковани в огъня”
03:40 “Най-доброто от “Ловци на чудовища”
04:25 “Спецове в заложната къща”
04:45 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
05:30 “Извънземни от древността”
06:15 “Извънземни от древността”

Понеделник, 29 март

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство ”
08:50 “Американски антиквари”
09:45 “Американски антиквари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Изковани в огъня“
22:00 “Пътят на воина”
23:00 “Спецове в заложната къща”
00:00 “Спецове в заложната къща”
00:25 “Спецове в заложната къща”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Изковани в огъня” 
05:30 “Спецове в заложната къща”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Вторник, 30 март

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
08:50 “Американски антиквари”
09:45 “Американски антиквари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
17:45 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Проклятието на остров Оук”
23:00 “Най-загадъчните съкровища в света”
00:00 “Извънземни от древността”
00:55 “Изковани в огъня“
01:50 “Надпревара за находки”
02:20 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Извънземни от древността“
06:15 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
06:35 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”

Сряда, 31 март

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
08:50 “Американски антиквари”
09:45 “Американски антиквари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
15:25 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
15:55 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
17:45 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Розуел: Първият свидетел”
23:00 “Има ли обяснение?”
23:30 “Има ли обяснение?”
00:00 “Извънземни от древността”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
03:40 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
04:05 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Спецове в заложната къща ”
05:30 “Извънземни от древността”
06:15 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
06:35 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”

Четвъртък, 1 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Извънземни от древността”
08:50 “Американски антиквари”
09:45 “Американски антиквари”
10:45 “Планинари”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
15:55 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки ”
17:15 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
17:45 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Планинари”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Изковани в огъня”
23:00 “Изковани в огъня”
00:00 “Ранчото на извънземните”
00:25 “Спецове в заложната къща”
00:55 “Спецове в заложната къща”
01:50 “Изковани в огъня”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Надпревара за находки”
03:40 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
04:05 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
04:25 “Спецове в заложната къща: Южна Африка” 
04:45 “Надпревара за находки”
05:30 “Спецове в заложната къща” 
06:15 “Ранчото на извънземните”
06:35 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”

Петък, 2 април

07:00 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Изковани в огъня”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Планинари”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Надпревара за находки”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Спецове в заложната къща”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Надпревара за находки”
15:25 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
15:55 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
16:20 “Спецове в заложната къща: Южна Африка” 
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Надпревара за находки”
17:45 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
18:15 “Спецове в заложната къща”
19:10 “Планинари ”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Надпревара за находки”
21:05 “Изковани в огъня“
22:00 “Спецове в заложната къща”
22:30 “Надпревара за находки”
23:00 “Надпревара за находки”
23:30 “Надпревара за находки”
00:00 “Надпревара за находки”
00:55 “Розуел: Първият свидетел”
01:50 “Изковани в огъня”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Hадпревара за находки ”
03:40 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
04:05 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”
04:25 “Спецове в заложната къща: Южна Африка” 
04:45 “Надпревара за находки”
05:30 “Спецове в заложната къща” 
05:55 “Надпревара за находки”
06:15 “Надпревара за находки”
06:35 “Спецове в заложната къща: Южна Африка”

Събота, 3 април

07:00 “Спецове в заложната къща”
07:25 “Надпревара за находки”
07:55 “Надпревара за находки”
08:20 “Надпревара за находки”
08:50 “Надпревара за находки”
09:20 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:15 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Спецове в заложната къща” 
11:40 “Изковани в огъня”
12:10 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:05 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
13:55 “Надпревара за находки”
14:25 “Надпревара за находки”
16:20 “Най-големите загадки в историята”
17:15 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Най-загадъчните съкровища в света ”
20:50 “Извънземни от древността”
21:05 “Необяснимото с Уилям Шатнър”
21:30 “Има ли обяснение?”
22:00 “Има ли обяснение?”
23:00 “Аушвиц: Нацистите и окончателното решение”
00:00 “Проклятието на остров Оук”
01:50 “Книгата на тайните на Америка: Специално издание”
02:15 “Надпревара за находки”
02:40 “Надпревара за находки”
04:25“Най-големите загадки в историята”
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Извънземни от древността”
06:15 “Необяснимото с Уилям Шатнър”

Неделя, 4 април

07:00 “Извънземни от древността”
07:25 “Надпревара за находки”
07:55 “Надпревара за находки”
08:20 “Надпревара за находки”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:20 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:15 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Спецове в заложната къща” 
11:40 “Изковани в огъня”
12:10 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:05 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
13:55 “Надпревара за находки”
14:25 “Надпревара за находки”
15:25 “Най-загадъчните съкровища в света”
16:20 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
17:15 “Най-доброто от “Ловци на чудовища” 
18:15 “Изковани в огъня”
19:10 “Розуел: Първият свидетел”
20:05 “Спецове в заложната къща”
21:05 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
22:00 “Извънземни от древността”
22:30 “Спецове в заложната къща”
23:00 “Спецове в заложната къща”
23:30 “Надпревара за находки”
00:00 “Надпревара за находки”
00:55 “Извънземни от древността”
01:55 “Изковани в огъня: Разбий съдиите”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:40 “Изковани в огъня”
04:25 “Най-доброто от “Ловци на чудовища”
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
06:15 “Извънземни от древността”

Понеделник, 5 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Изковани в огъня“
22:00 “Пътят на воина”
23:00 “Спецове в заложната къща”
00:00 “Спецове в заложната къща”
00:25 “Спецове в заложната къща”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Изковани в огъня” 
05:30 “Спецове в заложната къща”
05:55 “Спецове в заложната къща”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Вторник, 6 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Проклятието на остров Оук”
23:00 “Извънземни от древността”
00:00 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
00:55 “Изковани в огъня“
01:50 “Надпревара за находки”
02:20 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство“
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Сряда, 7 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Розуел: Първият свидетел”
23:00 “Има ли обяснение?”
23:30 “Има ли обяснение?”
00:00 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Спецове в заложната къща ”
05:30 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Четвъртък, 8 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Изковани в огъня”
23:00 “Ранчото на извънземните”
00:00 “Спецове в заложната къща”
00:25 “Спецове в заложната къща”
00:55 “Изковани в огъня ”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки” 
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Ранчото на извънземните”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Петък, 9 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Hадпревара за находки”
22:30 “Надпревара за находки”
23:00 “Надпревара за находки”
23:30 “Надпревара за находки”
00:00 “Розуел: Първият свидетел ”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки” 
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Надпревара за находки” 
05:55 “Надпревара за находки”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща” 

Събота, 10 април

07:00 “Надпревара за находки”
07:25 “Надпревара за находки”
07:55 “Надпревара за находки”
08:20 “Надпревара за находки”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:20 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:15 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Изковани в огъня” 
11:35 “Спецове в заложната къща”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:05 “Надпревара за находки”
13:30 “Надпревара за находки”
13:55 “Надпревара за находки”
14:25 “Книгата на тайните на Америка: Специално издание”
16:20 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО” 
17:15 “Извънземни от древността”
18:15 “Извънземни от древността”
19:10 “Извънземни от древността” 
20:05 “Нацистите и наркотиците: Хитлер и Блицкриг” 
22:00 “Аушвиц: Нацистите и окончателното решение”
23:00 “Проклятието на остров Оук”
00:00 “Книгата на тайните на Америка: Специално издание”
01:50 “Hадпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:40 “Книгата на тайните на Америка: Специално издание”
04:25 “Спецове в заложната къща”
04:45 “Извънземни от древността”
05:30 “Изковани в огъня”
06:15 “Извънземни от древността”

Неделя, 11 април

07:00 “Надпревара за находки”
07:25 “Надпревара за находки”
07:55 “Надпревара за находки”
08:20 “Надпревара за находки”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:20 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:15 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Изковани в огъня” 
11:40 “Спецове в заложната къща”
12:10 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:05 “Надпревара за находки”
13:30 “Надпревара за находки”
13:55 “Надпревара за находки”
14:25 “Извънземни от древността”
15:25 “Извънземни от древността”
16:20 “Най-доброто от “Ловци на чудовища”
17:15 “Изковани в огъня”
18:15 “Розуел: Първият свидетел”
19:10 “Спецове в заложната къща”
20:05 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
21:05 “Извънземни от древността”
22:00 “Спецове в заложната къща”
22:30 “Спецове в заложната къща”
23:00 “Надпревара за находки”
23:30 “Надпревара за находки”
00:00 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
00:55 “Изковани в огъня: Разбий съдиите”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Изковани в огъня”
03:40 “Най-доброто от “Ловци на чудовища”
04:25 “Спецове в заложната къща” 
04:45 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
05:30 “Извънземни от древността”
06:15 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство ”

Понеделник, 12 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Изковани в огъня“
22:00 “Пътят на воина”
23:00 “Спецове в заложната къща”
00:00 “Спецове в заложната къща”
00:25 “Спецове в заложната къща”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Изковани в огъня” 
05:30 “Спецове в заложната къща”
05:55 “Спецове в заложната къща”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Вторник, 13 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Проклятието на остров Оук”
23:00 “Бомбардировач Б-17: Призракът от блатото ”
00:00 “Извънземни от древността”
00:55 “Изковани в огъня“
01:50 “Надпревара за находки”
02:20 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Извънземни от древността“
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Сряда, 14 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Най-големите загадки в историята ”
00:00 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки”
04:45 “Спецове в заложната къща ”
05:30 “Извънземни от древността: Най-голямото доказателство”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Четвъртък, 15 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Изковани в огъня”
23:00 “Ранчото на извънземните”
00:00 “Спецове в заложната къща”
00:25 “Спецове в заложната къща”
00:55 “Изковани в огъня ”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки” 
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Ранчото на извънземните”
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща”

Петък, 16 април

07:00 “Изковани в огъня”
07:55 “Изковани в огъня”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Планинари”
10:45 “Надпревара за находки”
11:10 “Надпревара за находки”
11:40 “Надпревара за находки”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:00 “Спецове в заложната къща”
13:30 “Надпревара за находки”
14:00 “Надпревара за находки”
14:30 “Надпревара за находки”
15:00 “Спецове в заложната къща”
15:25 “Спецове в заложната къща”
15:55 “Спецове в заложната къща”
16:20 “Надпревара за находки”
16:50 “Надпревара за находки”
17:15 “Спецове в заложната къща”
17:45 “Спецове в заложната къща”
18:15 “Планинари”
19:10 “Надпревара за находки”
19:40 “Надпревара за находки”
20:05 “Изковани в огъня“
21:05 “Спецове в заложната къща”
22:00 “Hадпревара за находки”
22:30 “Надпревара за находки”
23:00 “Надпревара за находки”
23:30 “Надпревара за находки”
00:00 “Извънземни от древността”
00:55 “Изковани в огъня”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Надпревара за находки”
03:15 “Спецове в заложната къща”
03:40 “Спецове в заложната къща”
04:05 “Спецове в заложната къща”
04:25 “Надпревара за находки” 
04:45 “Спецове в заложната къща”
05:30 “Извънземни от древността” 
06:15 “Спецове в заложната къща”
06:35 “Спецове в заложната къща” 

Събота, 17 април

07:00 “Надпревара за находки”
07:25 “Надпревара за находки”
07:55 “Надпревара за находки”
08:20 “Надпревара за находки”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:20 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:15 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Изковани в огъня” 
11:35 “Спецове в заложната къща”
12:05 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:05 “Надпревара за находки”
13:30 “Надпревара за находки”
13:55 “Надпревара за находки”
14:25 “Книгата на тайните на Америка: Специално издание”
16:20 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО” 
17:15 “Извънземни от древността”
18:15 “Бомбардировач Б-17: Призракът от блатото”
19:10 “Извънземни от древността” 
20:05 “Тайни в небето: Неразказаната история на Скънк Уъркс” 
22:00 “Аушвиц: Нацистите и окончателното решение”
23:00 “Проклятието на остров Оук”
00:00 “Книгата на тайните на Америка: Специално издание”
01:50 “Hадпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:40 “Книгата на тайните на Америка: Специално издание”
04:25 “Спецове в заложната къща”
04:45 “Извънземни от древността”
05:30 “Изковани в огъня”
06:15 “Извънземни от древността”

Неделя, 18 април

07:00 “Надпревара за находки”
07:25 “Надпревара за находки”
07:55 “Надпревара за находки”
08:20 “Надпревара за находки”
08:50 “Спецове в заложната къща”
09:20 “Спецове в заложната къща”
09:45 “Спецове в заложната къща”
10:15 “Спецове в заложната къща”
10:45 “Изковани в огъня” 
11:40 “Спецове в заложната къща”
12:10 “Спецове в заложната къща”
12:35 “Спецове в заложната къща”
13:05 “Надпревара за находки”
13:30 “Надпревара за находки”
13:55 “Надпревара за находки”
14:25 “Бомбардировач Б-17: Призракът от блатото”
15:25 “Извънземни от древността”
16:20 “Най-доброто от “Ловци на чудовища”
17:15 “Изковани в огъня”
18:15 “Планинари”
19:10 “Спецове в заложната къща”
20:05 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
21:05 “Извънземни от древността”
22:00 “Спецове в заложната къща”
22:30 “Спецове в заложната къща”
23:00 “Надпревара за находки”
23:30 “Надпревара за находки”
00:00 “Извънземни от древността”
00:55 “Изковани в огъня: Разбий съдиите”
01:50 “Надпревара за находки”
02:15 “Надпревара за находки”
02:45 “Изковани в огъня”
03:40 “Най-доброто от “Ловци на чудовища”
04:25 “Спецове в заложната къща” 
04:45 “Неидентифициран: Американското разследване на НЛО”
05:30 “Извънземни от древността”
06:15 “Извънземни от древността”