Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

Eurosport 1HD | Дневна програма

Неделя 28.03.21
00:30 Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
01:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап
02:30 Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
05:00 Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап
07:00 Ски полети: Световна купа в Планица
09:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап
10:30 Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
10:50 Ски полети: Световна купа в Планица, индивидуално състезание, директно
12:45 Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап
13:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, седми етап, директно
15:20 Колоездене: Гент - Вевелгем, мъже, директно
18:15 Колоездене: Гент - Вевелгем, жени
19:45 Колоездене: Обиколка на Каталуния, седми етап
20:45 Колоездене: Гент - Вевелгем, мъже
22:00 Ски полети: Световна купа в Планица
23:00 Колоездене: Гент - Вевелгем, мъже
Понеделник 29.03.21   
00:30 Ски полети: Световна купа в Планица
01:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, седми етап
02:30 Ски полети: Световна купа в Планица
08:30 Колоездене: Трофео Алфредо Бинда, жени
09:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
11:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, финал
14:00 Колоездене: Е3 Класик
15:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
18:30 Ски полети: Световна купа в Планица
21:30 Колоездене: Е3 Класик
23:00 Триатлон: Арена супер лига в Лондон
23:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
Вторник 30.03.21
00:30 Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
02:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
04:00 Ски полети: Световна купа в Планица
08:30 Колоездене: Брюж - Де Пан
09:30 Колоездене: Е3 Класик
11:00 Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
14:00 Колоездене: Обиколка на Каталуния, етапи 4-7
18:30 Ски полети: Световна купа в Планица
21:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, седми етап
22:30 Фехтовка: Гран При в Доха
23:30 Рали: Екстрийм Е, преди състезанието в Саудитска Арабия
Сряда 31.03.21
00:30 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
02:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, седми етап
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Гармиш, супер Г, мъже
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина, спускане, мъже
07:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде
07:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде
08:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, етапи 6-7
11:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
14:00 Колоездене: Париж - Ница, осми етап
15:00 Колоездене: Тирено Адриатико, седми етап
16:00 Колоездене: Из Фландрия, директно
18:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
19:30 Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина, спускане, мъже
20:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде
21:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
23:30 Колоездене: Най-доброто от обиколката на Фландрия
Четвъртък 01.04.21
00:30 Снукър: Германия Мастърс, финал
02:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Гармиш, супер Г, жени
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина, спускане, жени
07:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал ди Фаса, супер Г, жени
07:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, жени
08:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
09:30 Колоездене: Милано - Сан Ремо
11:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
13:30 Голф: "Голф ТВ", магазинно предаване
14:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
15:00 Колоездене: Хет Нювсблад
16:15 Колоездене: Брюксел - Курне - Брюксел
17:30 Колоездене: Милано - Сан Ремо
18:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Гармиш, супер Г, жени
19:30 Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина, спускане, жени
20:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, гигантски слалом, жени
21:30 Колоездене: Хет Нювсблад
22:30 Колоездене: Трофео Алфредо - Бинда, жени
23:30 "Под светлината на прожекторите"
Петък 02.04.21
00:30 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
02:30 Колоездене: Брюксел - Курне - Брюксел
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина, слалом, жени
04:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Оре, слалом, жени
05:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, слалом, жени
06:15 Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина, слалом, мъже
07:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Крайнска Гора, слалом, мъже
07:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, слалом, мъже
08:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
11:00 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
14:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
15:00 Колоездене: Брюж - Де Пан
16:00 Колоездене: Е3 класик
17:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия 2020
18:30 Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина, слалом, жени
19:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, слалом, жени
20:00 Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина, слалом, мъже
20:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде, слалом, мъже
21:30 Колоездене: Брюж - Де Пан, жени
22:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
Събота 03.04.21
00:30 Снукър: Шампионат на играчите, финал
02:30 Колоездене: Е3 класик
04:00 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, спринт, жени
04:45 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, преследване, жени
05:15 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, индивидуално, жени
06:00 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, масов старт, жени
06:30 Ски скокове
08:30 Колоездене: Брюж - Де Пан, жени
09:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
11:00 Снукър: Шампионат на играчите, финал
14:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия 2020
15:00 Колоездене: Гран При на Мигел Индурайн, директно
17:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 45 кг, директно
18:45 Ски полети: Световна купа в Планица
20:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 49 кг, директно
21:45 Ски полети: Световна купа в Планица
23:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия 2020
Неделя 04.04.21
00:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 45 кг
01:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 49 кг
02:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия 2020
04:00 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, спринт, мъже
04:45 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, преследване, мъже
05:15 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, индивидуално, мъже
06:00 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, масов старт, мъже
06:30 Ски скокове
08:30 Колоездене: Гран При на Мигел Индурайн
09:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия 2020
10:55 Колоездене: Обиколка на Фландрия, директно
17:45 Колоездене: Обиколка на Фландрия, жени, директно
19:45 Колоездене: Обиколка на Фландрия
20:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 61 кг, директно
21:45 Колоездене: Обиколка на Фландрия
23:15 Колоездене: Обиколка на Фландрия, жени

Понеделник 05.04.21   
00:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 55 кг
01:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 61 кг
02:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия
04:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, финал
06:00 Колоездене: Гран При на Мигел Индурайн
07:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия, жени
09:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия
11:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 61 кг
12:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия
13:30 Олимпийски игри: "В небесата"
14:30 Олимпийски игри: "Лудото пързаляне"
15:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия
16:30 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап, директно
18:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
19:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 59 кг
20:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг, директно
21:45 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
23:00 Самбо: Световна купа в Русия
Вторник 06.04.21   
00:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг
01:00 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
02:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг
04:00 Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
06:00 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
07:30 Олимпийски игри: "В небесата"
08:30 Олимпийски игри: "Лудото пързаляне"
09:30 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
11:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг
12:30 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
14:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг
15:30 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
16:30 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап, директно
18:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
19:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 64 кг
20:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 73 кг, директно
21:45 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
23:00 Рали: Екстрийм Е в Саудитска Арабия, обзор
Сряда 07.04.21   
00:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 73 кг
01:00 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
02:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 73 кг
04:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
06:00 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
07:30 Снукър: Турнир "Германия Мастърс", финал
09:30 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
11:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 73 кг
12:30 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
14:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 73 кг
15:30 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
16:30 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап, директно
18:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
19:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 71 кг
20:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 81 кг, директно
21:45 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
22:30 Колоездене: Про серии "Схелдерпрайс"
23:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 71 кг
Четвъртък 08.04.21   
00:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 81 кг
01:00 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
01:45 Колоездене: Про серии "Схелдерпрайс"
02:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 81 кг
04:00 Снукър: Турнир "Германия Мастърс", финал
06:00 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
07:30 Снукър: Турнир "Shoot Out", финал
09:30 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
11:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 71 кг
12:00 Голф: "Голф ТВ", магазинно предаване
12:30 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
14:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 81 кг
15:30 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
16:30 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап, директно
18:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
19:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 89 кг
20:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 76 кг, директно
21:45 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
23:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 89 кг
Петък 09.04.21   
00:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 76 кг
01:00 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
02:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 76 кг
04:00 Снукър: Турнир "Shoot Out", финал
06:00 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
07:30 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
09:30 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
11:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 89 кг
12:30 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
14:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 76 кг
15:30 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
16:30 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап, директно
18:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
19:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 81 кг
20:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 96 кг, директно
21:45 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
23:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 81 кг
Събота 10.04.21   
00:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 96 кг
01:00 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
02:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 96 кг
04:00 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
06:00 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
07:30 Снукър: Шампионат на играчите, финал
09:30 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
11:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 102 кг, директно
12:45 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
14:30 Рали: Екстрийм Е в Саудитска Арабия, обзор
15:30 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
16:30 Колоездене: Обиколка на Баския, шести етап, директно
18:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 102 кг
19:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 109 кг
20:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 87 кг, директно
21:45 Колоездене: Обиколка на Баския, шести етап
23:00 Кърлинг: Световно първенство за 2019 в Канада, мъже, финал
Неделя 11.04.21   
00:00 Кърлинг: Световно първенство в Калгари, полуфинал, мъже, директно
03:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 87 кг
04:00 Снукър: Шампионат на играчите, финал
06:00 Колоездене: Обиколка на Баския, шести етап
07:30 Кърлинг: Световно първенство в Калгари, полуфинал, мъже
09:30 Колоездене: Обиколка на Баския, шести етап
10:30 Колоездене: Обиколка на Фландрия
11:55 ????????????????????????????????
18:30 Колоездене: Обиколка на Турция, първи етап
20:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, над 87 кг
21:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, над 109 кг