Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

Eurosport 1HD | Дневна програма

Неделя 22.11.20   
00:30 Новини
00:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, жени
01:30 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
02:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, полуфинали
04:00 Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Бахрейн
05:00 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
06:00 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, полуфинали
08:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
09:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, полуфинали
10:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, жени
11:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, първи манш, жени, директно
12:15 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
13:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, първи манш, жени
14:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
15:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, жени
15:50 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
16:50 Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание, директно
18:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, втори манш, жени
19:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
20:10 Новини
20:15 Снукър: Интервю с Рони О'Съливан
20:45 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал, директно

Понеделник 23.11.20   
00:00 Новини
00:05 Тенис на маса: Финали на ITTF в Китай
01:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, жени
01:35 Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
02:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, жени
07:00 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
08:00 Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
09:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
11:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, гигантски слалом, жени
13:30 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
14:00 Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
15:00 Снукър: Интервю с Рони О'Съливан
15:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
17:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
19:00 Новини
19:05 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
20:00 Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
21:00 Новини
21:05 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
22:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
23:30 Новини
23:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
Вторник 24.11.20   
00:35 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
01:35 Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
02:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
04:00 Европейски рали шампионат: Рали Италия
05:00 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, спринт, жени
06:00 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, щафета, жени
07:00 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, масов старт, жени
07:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
09:30 Ски бягане: Световна купа в Ленцерхайде, "Тур дьо ски 2020", масов старт, мъже
10:00 Ски бягане: Световна купа в Ленцерхайде, "Тур дьо ски 2020", спринт
11:30 Северна комбинация: Северна комбинация в Лилехамер, сезон 2019-2020
13:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
15:30 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, спринт, жени
16:30 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, щафета, жени
17:30 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, масов старт, жени
18:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
18:55 Новини
19:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
20:00 Европейски рали шампионат: Рали Италия
21:00 Новини
21:05 Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
22:30 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, масов старт, жени
23:00 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, масов старт, мъже
23:30 Новини
23:35 Автомобилизъм: Електрически туристически автомобили в Арагон
Сряда 25.11.20   
00:05 Европейски рали шампионат: Рали Италия, обзор
00:35 Ски скокове: Турнир "Четирите шанци" в Инсбрук, сезон 2019-2020
01:30 Ски скокове: Турнир "Четирите шанци" в Бишофсхофен, сезон 2019-2020
02:30 Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
04:00 Автомобилизъм: Електрически туристически автомобили в Арагон
04:30 Европейски рали шампионат: Рали Италия, обзор
05:00 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, щафета, мъже
06:00 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, спринт, мъже
07:00 Ски бягане: Световна купа в Ленцерхайде, "Тур дьо ски 2020", масов старт, мъже
07:30 Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
09:30 Ски бягане: Световна купа в Тоблах, "Тур дьо ски 2020", преследване, мъже
10:00 Ски бягане: Световна купа в Тоблах, "Тур дьо ски 2020", преследване, жени
10:30 Ски бягане: Световна купа в Тоблах, "Тур дьо ски 2020", преследване, мъже
11:00 Ски бягане: Световна купа в Тоблах, "Тур дьо ски 2020", преследване, жени
11:30 Северна комбинация: Северна комбинация в Трьондхайм, сезон 2019-2020
13:30 Снукър: Европейски Мастърс, финал
15:30 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, спринт, мъже
16:30 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, щафета, мъже
17:30 Биатлон: Световна купа в Нове Место, сезон 2019-2020, масов старт, мъже
18:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
18:55 Новини
19:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
20:00 Европейски рали шампионат: Рали Латвия, обзор
20:30 Европейски рали шампионат: Рали Фафе Монтелонго, обзор
21:00 Новини
21:05 Снукър: Европейски Мастърс, финал
22:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, спринт, мъже
23:25 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, преследване, мъже
23:55 Новини
Четвъртък 26.11.20   
00:00 Европейски рали шампионат: Рали Фафе Монтелонго, обзор
00:30 Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, сезон 2019-2020
02:30 Снукър: Европейски Мастърс, финал
04:00 Европейски рали шампионат: Рали Фафе Монтелонго, обзор
05:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, спринт, мъже
06:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, преследване, мъже
06:30 Снукър: Европейски Мастърс, полуфинал и финал
09:30 Ски бягане: Световна купа във Вал ди Фиеме, "Тур дьо ски 2020", масов старт, жени
10:00 Ски бягане: Световна купа във Вал ди Фиеме, "Тур дьо ски 2020", масов старт, мъже
11:00 Ски бягане: Световна купа във Вал ди Фиеме, "Тур дьо ски 2020", масов старт, жени
11:30 Северна комбинация: Северна комбинация в Лахти, сезон 2019-2020
12:30 Северна комбинация: Северна комбинация в Осло, сезон 2019-2020
13:30 Снукър: Открито първенство на Англия, финал
15:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, спринт, жени
16:15 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, преследване, жени
16:45 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, спринт, мъже
17:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, преследване, мъже
18:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
18:30 Новини
18:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лех Цюрс, паралелен слалом, жени, директно
20:15 Европейски рали шампионат: Рали Унгария, обзор
20:45 Новини
20:50 Снукър: Открито първенство на Англия, финал
22:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, спринт, жени
23:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, преследване, жени
Петък 27.11.20   
00:00 Новини
00:05 Европейски рали шампионат: Рали Унгария, обзор
00:35 Ски скокове: Световна купа във Висла, отборно състезание
01:30 Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
02:30 Снукър: Открито първенство на Англия, финал
04:00 Европейски рали шампионат: Рали Унгария
05:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, спринт, мъже
06:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, сезон 2019-2020, преследване, мъже
06:30 Снукър: Открито първенство на Англия, полуфинал и финал
09:30 Ски бягане: Световна купа в Осло, сезон 2019-2020, 30 км, жени
10:15 Ски бягане: Световна купа в Осло, сезон 2019-2020, 50 км, мъже
11:00 Северна комбинация: Северна комбинация в Осло, сезон 2019-2020
11:50 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо, ски скокове, директно
12:55 Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, сезон 2019-2020, спринт
13:20 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, спринт, директно
15:10 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо, ски скокове
15:50 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо, ски бягане, директн
16:30 Ски скокове: Световна купа във Висла, индивидуално състезание
17:40 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, квалификация, директно
19:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лех Цюрс, паралелен слалом, директно
20:20 Новини
20:25 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо
21:25 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, квалификация
22:10 Новини
22:15 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, спринт
23:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лех Цюрс, паралелен слало
23:55 Новини
Събота 28.11.20   
00:00 Европейски рали шампионат: Рали Канарски о-ви, първи ден
00:30 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, квалификация
01:30 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, спринт
02:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
04:00 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, квалификация
05:00 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, спринт
06:00 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо
06:30 Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, финал
08:30 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, квалификация
09:30 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, спринт
10:30 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, 10 км, жени, директно
11:55 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже, директно
13:40 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, 15 км, мъже, директно
15:15 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, жени, директно
17:00 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо, ски бягане, директн
17:30 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание, директно
19:15 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, втори манш, мъже
19:45 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, втори манш, двойки
20:15 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо, ски бягане
20:40 Новини
20:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, втори кръг, директн
Неделя 29.11.20   
00:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, втори кръг
01:30 Новини
01:35 Европейски рали шампионат: Рали Канарски о-ви, втори ден
02:05 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание
02:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
03:15 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, жени
04:00 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо
05:00 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, 10 км, жени
05:45 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, 15 км, мъже
06:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, втори кръг
08:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
09:30 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо
10:20 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо, ски скокове, директно
11:20 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже, директно
12:50 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, преследване, жени, директно
13:25 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, преследване, мъже, директно
14:40 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени, директно
15:55 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо, ски бягане, директно
16:25 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание, директно
18:15 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, втори манш, жени
18:45 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, спринт
19:45 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже
20:40 Новини
20:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, втори кръг, директно
Понеделник 30.11.20   
00:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, втори кръг
01:30 Новини
01:35 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание
02:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже
03:15 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
04:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, втори кръг
06:00 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо
09:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, втори кръг
11:30 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание
13:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, втори кръг
14:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг, директно
20:30 Новини
20:35 Джудо поредица
20:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг, директно
Вторник 01.12.20   
00:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг
01:30 Новини
01:35 Джудо поредица
01:45 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
04:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг
06:00 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, спринт
07:00 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, 10 км, жени
07:45 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, преследване, жени
08:15 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, 15 км, мъже
09:00 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, преследване, мъже
09:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг
11:30 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо
14:00 Джудо поредица
14:10 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг
14:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг, директно
20:40 Новини
20:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг, директно
Сряда 02.12.20   
00:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг
01:30 Новини
01:35 Европейски рали шампионат: Рали Канарски о-ви, обзор
02:05 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
04:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг
06:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
07:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже
07:45 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, жени
08:45 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
09:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг
11:20 Джудо поредица
11:30 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, 10 км, жени
12:15 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, преследване, жени
12:45 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, 15 км, мъже
13:30 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, преследване, мъже
14:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, трети кръг
14:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг, директно
20:40 Новини
20:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг, директно
Четвъртък 03.12.20   
00:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг
01:30 Новини
01:35 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, преследване, жени
02:00 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, преследване, мъже
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лех Цюрс, паралелен слалом
04:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг
06:00 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание
09:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг
11:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, жени
12:10 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
12:55 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, мъже
13:35 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже
14:20 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже, директно
15:50 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, индивидуално, жени
16:35 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
17:20 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени, директно
18:45 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже
19:40 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
20:40 Новини
20:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг, директно
Петък 04.12.20   
00:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг
01:30 Новини
01:35 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
04:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг
06:00 Северна комбинация: Северна комбинация в Куусамо
06:30 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, спринт
07:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже
08:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
09:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвърти кръг
11:30 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание
12:30 Ски бягане: Световна купа в Куусамо, спринт
13:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, мъже
14:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
15:00 Ски скокове: Световна купа в Куусамо, състезание
16:25 Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, квалификация, директно
17:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвъртфинал, директно
20:40 Новини
20:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвъртфинал, директно
Събота 05.12.20   
00:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвъртфинал
01:30 Новини
01:35 Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, квалификация
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
04:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвъртфинал
06:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
07:00 Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, квалификация
08:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвъртфинал
09:30 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени
09:50 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, двойки
10:20 Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, двойки, първи манш, директно
11:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, мъже, първи манш, директно
12:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Сен Мориц, супер Г, жени, директно
13:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, мъже, първи манш
14:20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, мъже, втори манш, директно
15:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, преследване, мъже
16:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, щафета, жени, директно
17:30 Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, състезание, директно
19:15 Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, двойки, втори манш
19:45 Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, жени, първи манш
20:15 Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, жени, втори манш
20:45 Новини
20:50 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, полуфинал, директно
Неделя 06.12.20   
00:30 Новини
00:35 Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, състезание
01:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Сен Мориц, супер Г, жени
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, мъже
04:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, полуфинали
06:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, преследване, мъже
06:30 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, щафета, жени
07:15 Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, състезание
08:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, полуфинали
09:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, мъже
10:50 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, първи манш, мъже, директно
12:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Сен Мориц, супер Г, жени, директно
13:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, втори манш, мъже, директно
15:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, щафета, жени
16:00 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, преследване, жени, директно
17:00 Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, състезание, директно
18:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Сен Мориц, супер Г, жени
19:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, полуфинали
20:40 Новини
20:45 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, финал, директно