Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

Eurosport 2HD | Дневна програма

Неделя 28.03.21
00:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап
01:30 Ски полети: Световна купа в Планица, отборно състезание
02:30 Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап
05:00 Фрийстайл ски: Световна купа в Силваплана, слоупстайл
08:00 Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап
09:00 Сноуборд: Световна купа в Аспен, слоупстайл
10:00 Фрийстайл ски: Световна купа в Силваплана, слоупстайл
11:00 Колоездене: Обиколка на Каталуния, шести етап
12:00 Колоездене: Милано - Сан Ремо
12:45 Сноуборд: Световна купа в Аспен, слоупстайл
13:50 Сноуборд: Световна купа в Силваплана, слоупстайл, директно
15:50 Фигурно пързаляне: Световно първенство в Стокхолм, гала, директно
18:00 Ски полети: Световна купа в Планица
19:00 Колоездене: Обиколка на Каталуния, седми етап
20:00 Ски полети: Световна купа в Планица
21:30 Голф: PGA Tour, "Corales Championship", четвърти ден, директно

Понеделник 29.03.21
00:00 Ски полети: Световна купа в Планица
00:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
01:30 Ски полети: Световна купа в Планица
02:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
04:00 Колоездене: Е3 Класик
05:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
08:30 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, финал
11:00 Ски полети: Световна купа в Планица
15:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
16:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, финал
18:30 Колоездене: Е3 Класик
20:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
21:30 Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
23:30 Ски полети: Световна купа в Планица
Вторник 30.03.21
02:30 Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
04:00 Колоездене: Обиколка на Каталуния, етапи 4-7
08:30 Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
11:00 Триатлон: Арена супер лига в Лондон
11:30 Ски бягане: Световно първенство в Оберсдорф, 30 км, жени
12:30 Ски бягане: Световна купа в Енгадин, 30 км, жени
13:30 Ски бягане: Световно първенство в Оберсдорф, щафета, мъже
15:00 Ски бягане: Световна купа в Енгадин, 50 км, мъже
16:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
18:30 Колоездене: Париж - Ница, осми етап
20:00 Колоездене: Тирено Адриатико, седми етап
21:30 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
23:30 Фехтовка: Гран При в Доха
Сряда 31.03.21
00:30 Фрийстайл ски: Световна купа в Алмати, ски бабуни, двойки
01:30 Фрийстайл ски: Световна купа в Силваплана, слоупстайл
02:30 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
04:00 Колоездене: Тирено Адриатико, етапи 5-7
07:00 Колоездене: Милано - Сан Ремо
08:30 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
10:00 Фехтовка: Гран При в Доха
11:00 Рали: Екстрийм Е, преди състезанието в Саудитска Арабия
12:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде
13:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде
14:00 Рали: Екстрийм Е, преди състезанието в Саудитска Арабия
15:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ленцерхайде
16:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
19:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
21:30 Голф: "Голф ТВ", магазинно предаване
22:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
23:30 Сноуборд: Световно първенство в Аспен, халфпайп
Четвъртък 01.04.21
00:30 Сноуборд: Световно първенство в Аспен, биг еър
01:30 Сноуборд: Световна купа във Вейзона, ски крос
02:30 Снукър: Германия Мастърс, финал
04:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
05:00 Колоездене: Трофео Алфредо - Бинда, жени
06:15 Колоездене: Брюж - Де Пан, жени
07:30 Колоездене: Гент - Вевелгем
08:30 Снукър: Германия Мастърс, финал
11:00 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, спринт, мъже
12:00 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, преследване, мъже
12:30 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, щафета, мъже
13:30 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, индивидуално, мъже
14:30 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, масов старт, мъже
15:00 Рали: Екстрийм Е, преди състезанието в Саудитска Арабия
16:00 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
18:30 Колоездене: Хет Нювсблад
20:00 Колоездене: Милано - Сан Ремо
21:30 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
22:30 Голф: "Голф ТВ", магазинно предаване
23:00 Голф: PGA Tour, Открито първенство на Тексас, първи ден, директно
Петък 02.04.21
02:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
02:30 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
04:00 Колоездене: Хет Нювсблад
05:00 Колоездене: Брюксел - Курне - Брюксел
06:00 Колоездене: Брюж - Де Пан
07:00 Колоездене: Е3 класик
08:30 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
10:30 "Под светлината на прожекторите"
11:00 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, спринт, жени
12:00 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, преследване, жени
12:30 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, щафета, жени
13:30 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, индивидуално, жени
14:30 Биатлон: Световно първенство в Поклюка, масов старт, жени
15:00 Формула Е: Състезание в Дирия, обзор
16:00 Снукър: Шампионат на играчите, финал
18:30 Колоездене: Брюж - Де Пан, жени
20:00 Колоездене: Е3 класик
21:30 Снукър: Шампионат на играчите, финал
23:00 Голф: PGA Tour, Открито първенство на Тексас, втори ден, директно
Събота 03.04.21
02:00 Колоездене: Брюж - Де Пан
02:30 Снукър: Шампионат на играчите, финал
04:00 Колоездене: Брюж - Де Пан
05:00 Колоездене: Е3 класик
06:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
08:30 Снукър: Шампионат на играчите, финал
11:00 Световно първенство в Оберсдорф, състезание на малка шанца, мъже
12:30 Световно първенство в Оберсдорф, състезание на голяма шанца, жени
14:00 Световно първенство в Оберсдорф, състезание на голяма шанца, мъже
15:30 Световно първенство в Оберсдорф, отборно състезание на голяма шанца, мъже
16:20 Футбол: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт, директно
18:30 Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Шалке 04
19:20 Футбол: Бундеслига, Лайпциг - Байерн Мюнхен, директно
21:30 Футбол: Бундеслига, Борусия Мьонхенгладбах - Фрайбург, директно
23:30 Голф: PGA Tour, Открито първенство на Тексас, трети ден, директно
Неделя 04.04.21
01:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия 2020
02:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 45 кг
03:15 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 49 кг
04:00 Колоездене: Гран При на Мигел Индурайн
05:00 Колоездене: Най-доброто от обиколката на Фландрия
06:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия 2020
07:30 Колоездене: Гран При на Мигел Индурайн
08:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 45 кг
09:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 49 кг
10:45 Формула Е: Състезание в Дирия, обзор
11:45 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 45 кг
12:45 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 49 кг
14:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 55 кг, директно
15:45 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 49 кг
16:20 Футбол: Бундеслига, Щутгарт - Вердер Бремен, директно
18:30 Футбол: Бундеслига, повторение от събота
18:50 Футбол: Бундеслига, Унион Берлин - Херта Берлин, директно
21:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия
21:30 Голф: PGA Tour, Открито първенство на Тексас, четвърти ден, директно

Понеделник 05.04.21
01:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия
02:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 55 кг
03:15 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 61 кг
04:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 55 кг
05:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 61 кг
06:00 Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
07:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
08:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 55 кг
10:00 Олимпийски игри: "Прехрана"
11:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия
12:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 55 кг
14:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия
15:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 61 кг
17:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 59 кг, директно
18:45 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
20:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия
21:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
22:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 59 кг
23:00 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
Вторник 06.04.21   
00:30 Олимпийски игри: "В небесата"
01:30 Олимпийски игри: "Лудото пързаляне"
02:30 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
04:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 59 кг
05:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг
06:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
07:30 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
08:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг
10:00 Олимпийски игри: "Прехрана"
11:00 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
12:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг
13:00 Самбо: Световна купа в Русия
14:00 Колоездене: Обиколка на Баския, първи етап
15:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 67 кг
17:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 64 кг, директно
18:45 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
20:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия, жени
21:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
22:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 64 кг
23:00 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
Сряда 07.04.21   
00:25 Самбо: Световна купа в Русия
01:30 Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
02:30 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
04:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 64 кг
05:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 73 кг
06:00 Снукър: Турнир "Германия Мастърс", финал
07:30 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
08:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 73 кг
10:00 Рали: Екстрийм Е в Саудитска Арабия, обзор
11:00 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
12:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 73 кг
14:00 Колоездене: Обиколка на Баския, втори етап
15:25 Самбо: Световна купа в Русия
16:30 Колоездене: Про серии "Схелдерпрайс", директно
18:30 "Под светлината на прожекторите"
19:00 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
20:00 Колоездене: Про серии "Схелдерпрайс"
21:00 Голф: "Голф ТВ", магазинно предаване
21:30 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
22:00 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
23:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 71 кг
Четвъртък 08.04.21   
00:30 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
02:30 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
03:30 Колоездене: Про серии "Схелдерпрайс"
04:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 71 кг
05:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 81 кг
06:00 Снукър: Турнир "Shoot Out", финал
07:30 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
08:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 81 кг
10:00 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
11:00 Голф: "Голф ТВ", магазинно предаване
11:30 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
12:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 81 кг
14:00 Колоездене: Обиколка на Баския, трети етап
15:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 81 кг
17:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 89 кг, директно
18:45 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
20:00 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
22:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 89 кг
23:00 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
Петък 09.04.21   
00:30 Снукър: Турнир "Германия Мастърс", финал
02:30 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
04:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 89 кг
05:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 76 кг
06:00 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
07:30 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
08:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 89 кг
10:00 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
11:00 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
12:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 89 кг
14:00 Колоездене: Обиколка на Баския, четвърти етап
15:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 76 кг
17:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 81 кг, директно
18:45 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
20:00 Снукър: Шампионат на играчите, финал
21:20 Футбол: Бундеслига, Арминия Билефелд - Фрайбург, директно
23:30 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
Събота 10.04.21   
00:30 Снукър: Турнир "Shoot Out", финал
02:30 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
04:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 81 кг
05:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 96 кг
06:00 Снукър: Шампионат на играчите, финал
07:30 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
08:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 81 кг
10:00 Олимпийски игри: "Далеч от дома"
11:00 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
12:45 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 81 кг
14:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 102 кг
15:00 Колоездене: Обиколка на Баския, пети етап
16:20 Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен - Унион Берлин, директно
18:30 Футбол: Бундеслига, Вердер Бремен - Лайпциг
19:20 Футбол: Бундеслига, Щутгарт - Борусия Дортмунд, директно
21:30 Формула Е: Състезание в Рим
22:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 109 кг
23:00 Колоездене: Обиколка на Баския, шести етап
Събота 11.04.21   
00:30 Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
02:30 Колоездене: Обиколка на Баския, шести етап
04:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, 109 кг
05:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 87 кг
06:00 Кърлинг: Световно първенство в Калгари, полуфинал, мъже
07:30 Колоездене: Обиколка на Баския, шести етап
08:45 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 87 кг
10:15 ????????????????????????
13:00 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, над 87 кг, директно
14:45 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, 87 кг
16:15 Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Аугсбург, директно
18:30 Футбол: Бундеслига, репортажи от съботните мачове
18:50 Футбол: Бундеслига, Кьолн - Майнц 05, директно
21:00 Колоездене: Обиколка на Турция, първи етап
22:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, жени, над 87 кг
23:30 Вдигане на тежести: Европейско първенство в Москва, мъже, над 109 кг