Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

DIEMA | Дневна програма

СЪБОТА, 27.03.2021


06:15 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
07:00 „Щурите съседи” – сериал, сезон 4
08:45 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
10:00 „Джеси Стоун: Неочаквани промени” – криминален филм с уч. на Том Селек, Кати Бейкър, Ребека Пиджън и др.
12:20 „Уилоу” – приключенски филм с уч. на Вал Килмър, Уоруик Дейвис, Джийн Марш, Били Барти,  Джоан Уейли и др.
15:00 „Анаполис” – драма с уч. на Джеймс Франко, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Дони Уолбърг и др. /п/
17:10 „Великолепната седморка” – уестърн с уч. на Дензъл Уошингтън, Крис Прат, Итън Хоук, Винсънт Д'Онофрио, Кам Жиганде и др. /п/
20:00 „Астерикс на Олимпийските игри” – приключенска комедия с уч. на Жерар Депардийо, Кловис Корнияк, Хосе Гарсия, Ален Делон, Беноа Поелворде, Адриана Карембю и др.
22:20 „Завръщането на паяка” – трилър с уч. на Морган Фрийман, Майкъл Уинкот, Дилън Бейкър, Моника Потър, Майкъл Мориарти, Пенелъпи Ан Милър и др.
00:30 Еротичен телепазар
02:30 „Професионална борба: „Разбиване“, епизод 65 /п/
НЕДЕЛЯ, 28.03.2021


07:00 „Щурите съседи” – сериал, сезон 4
08:45 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5, 2 епизода
11:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
11:30 „Валериан и градът на хилядите планети” – екшън-фантастика с уч. на Дейн Дехаан, Кара Делевин, Клайв Оуен, Итън Хоук, Риана и др.
14:10 „Черна зора” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър-Фъргюсън, Джулиан Стоун и др. /п/
16:00 „Снайперистът 3” – екшън с уч. на Том Беринджър, Байрън Ман, Джон Доман, Денис Арнд и др. /п/
18:00 „Терминатор: Бунтът на машините” – екшън-фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Ник Стал, Клеър Дейнс, Дейвид Андрюс, Каролин Хенеси и др. /п/
20:00 „Снайперистът 4” – екшън с уч. на Били Зейн, Чад Майкъл Колинс, Анабел Райт, Рихард Замел и др.
22:00 „Обратно броене” – екшън с уч. на Долф Зиглър, Глен "Кейн" Джейкъбс, Катарина Изабела и др.
23:50 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:00 Еротичен телепазар 

ПОНЕДЕЛНИК, 29.03.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 4 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3
16:30 „Астерикс на Олимпийските игри” – приключенска комедия с уч. на Жерар Депардийо, Кловис Корнияк, Хосе Гарсия, Ален Делон, Беноа Поелворде, Адриана Карембю и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 4
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3, 2 епизода
22:00 „Ударна сила” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Дейвид Кенеди, Лиза Лъвбранд и др.
00:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
00:40 Еротичен телепазар
ВТОРНИК, 30.03.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 4 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3, 2 епизода
17:00 „Завръщането на паяка” – трилър с уч. на Морган Фрийман, Майкъл Уинкот, Дилън Бейкър, Моника Потър, Майкъл Мориарти, Пенелъпи Ан Милър и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 4
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3, 2 епизода 
22:00 „Заместникът” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена и др.
23:50 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
00:30 Еротичен телепазар
СРЯДА, 31.03.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 4 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3, 2 епизода
17:00 „Трите нинджи: Битка в лунапарка” – приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лони  Андерсън, Джим Варни и др.
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 4
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3, 2 епизода
22:00 „Никога не се предавай: Непобедим” (премиера) – екшън с уч. на Майкъл Джей Уайт, Джош Барнет, Есай Моралес, Джилиан Уайт, Стивън Куадрос и др.
00:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
00:50 Еротичен телепазар
03:00 „Професионална борба: „Първична сила“, 66 епизод /п/
ЧЕТВЪРТЪК, 01.04.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 4 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3, 2 епизода
17:00 „Ударна сила” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Дейвид Кенеди, Лиза Лъвбранд и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4
22:00 „Твърде лично 2” – екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Фамке Янсен, Маги Грейс, Леланд Орсер, Джон Грайс и др.
00:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
00:45 Еротичен телепазар
ПЕТЪК, 02.04.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3 /п/
12:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4 /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 3
16:30 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4
16:40 „Дивергенти: Предани” – приключенски екшън с уч. на Шайлийн Уудли, Майлс Телър, Зои Кравиц, Надя Хилкер, Ансел Елгорт, Тео Джеймс и др.
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Последният повелител на въздуха” – екшън-фантастика с уч. на Джаксън Ретбоун, Дев Пател, Клиф Къртис, Ноа Рингер, Никола Пелц, Шон Тоуб и др.
00:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
00:50 „Фрактура” – предаване за рок музика /п/
03:00 Еротичен телепазар
СЪБОТА, 03.04.2021


06:30 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
07:10 „Щурите съседи” – сериал, сезон 4
08:45 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
10:00 „Джеси Стоун: Тънък лед” – криминален филм с уч. на Том Селек, Кати Бейкър, Ребека Пиджън и др.
11:40 „Последният повелител на въздуха” – екшън-фантастика с уч. на Джаксън Ретбоун, Дев Пател, Клиф Къртис, Ноа Рингер, Никола Пелц, Шон Тоуб и др. /п/
13:45 „Дивергенти: Предани” – приключенски екшън с уч. на Шайлийн Уудли, Майлс Телър, Зои Кравиц, Надя Хилкер, Ансел Елгорт, Тео Джеймс и др. /п/
16:10 „Трите нинджи: Битка в лунапарка” – приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лони Андерсън, Джим Варни и др. /п/
18:00 „Мокри поръчки” – екшън с уч. на Юън Макгрегър, Майкъл Фасбендър, Чанинг Тейтъм, Джина Карано, Антонио Бандерас и др.
20:00 „Астерикс и Обеликс: Бог да пази Британия” – приключенска комедия с уч. на Жерар Депардийо, Едуард Баер, Катрин Деньов, Фабрис Лучини, Валери Лемерсие и др.
22:15 „Сталинград” – военен екшън с уч. на Томас Кречман, Пьотр Фьодоров, Мария Смолникова, Янина Студилина, Филипе Райнхард, Хайнер Лаутербах, Сергей Бондарчук и др.
00:50 Еротичен телепазар
02:50 „Професионална борба: „Разбиване“, епизод 66 /п/
НЕДЕЛЯ, 04.04.2021


07:00 „Щурите съседи” – сериал, сезон 4
08:45 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5, 2 епизода
11:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
11:30 „Влакът трезор” – екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Дженифър Лопес, Крис Купър и др.
14:10 „Мокри поръчки” – екшън с уч. на Юън Макгрегър, Майкъл Фасбендър, Чанинг Тейтъм, Джина Карано, Антонио Бандерас и др. /п/
16:00 „Заместникът” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена и др. /п/
18:00 „Твърде лично 2” – екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Фамке Янсен, Маги Грейс, Леланд Орсер, Джон Грайс и др. /п/
20:00 „БСП - Бесни Страшни Пенсии” – екшън-комедия с уч. на Брус Уилис, Морган Фрийман, Джон Малкович, Ричард Драйфус, Хелън Мирън, Мери-Луис Паркър, Карл Ърбън, Браян Кокс и др.
22:10 „Автомобил 19” – екшън с уч. на Пол Уокър, Найма Маклийн, Лейла Хайдариан и др.
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:00 Еротичен телепазар 

ПОНЕДЕЛНИК, 05.04.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 3 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4, 2 епизода
16:50 „Астерикс и Обеликс: Бог да пази Британия” – приключенска комедия с уч. на Жерар Депардийо, Едуард Баер, Катрин Деньов, Фабрис Лучини, Валери Лемерсие и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Мъртъв и половина” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Морис Честнът, Ниа Пийпълс, Тони Плана и др.
00:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
00:50 Еротичен телепазар
ВТОРНИК, 06.04.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4, 2 епизода
16:50 „Влакът трезор” – екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Дженифър Лопес, Крис Купър и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Тежка кавалерия” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др.
00:10 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
01:00 Еротичен телепазар
СРЯДА, 07.04.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4, 2 епизода
16:50 „Терминатор: Спасение” – екшън с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Муун Блъдгуд, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Книгата на Илай” – трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Мила Кунис, Гари Олдман, Рей Стивънсън, Дженифър Бийлс, Майкъл Гамбон и др.
00:20 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
01:00 Еротичен телепазар
03:10 „Професионална борба: „Първична сила“, 67 епизод /п/
ЧЕТВЪРТЪК, 08.04.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4, 2 епизода
17:00 „Дрейф” – приключенски екшън с уч. на Шайлийн Уудли, Сам Клафлин, Джефри Томас, Елизабет Хоторн и др.
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Твърде лично 3” – екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Фамке Янсен, Форест Уитакър, Маги Грейс, Дъгрей Скот, Дон Харви и др.
00:10 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
01:00 Еротичен телепазар 
ПЕТЪК, 09.04.2021


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5 /п/
07:15 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 8 /п/
10:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21, /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 4
14:00 „Касъл” – сериал, сезон 8
15:00 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 21
16:00 „Всички обичат Реймънд” – ситком, сезон 4, 2 епизода
17:00 „Мъртъв и половина” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Морис Честнът, Ниа Пийпълс, Тони  Плана и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 5
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Костенурките нинджа” – приключенски екшън с уч. на Мегън Фокс, Уил Арнет, Уилям Фихтнър, Упи Голдбърг и др.
00:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 3
00:50 „Фрактура” – предаване за рок музика /п/
03:00 Еротичен телепазар
СЪБОТА, 10.04.2021


06:30 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
07:00 „Щурите съседи” – сериал, сезон 4
08:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1
10:00 „Джеси Стоун: Без милост” – криминален филм с уч. на Том Селек, Кати Бейкър, Кол Суддут, Стивън Макхати, Криста Алън, Уилям Садлър, Мей Уитман и др.
11:40 „Дрейф” – приключенски екшън с уч. на Шайлийн Уудли, Сам Клафлин, Джефри Томас, Елизабет Хоторн и др. /п/
13:40 „Тежка кавалерия” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др. /п/
15:45 „Костенурките нинджа” – приключенски екшън с уч. на Мегън Фокс, Уил Арнет, Уилям Фихтнър, Упи Голдбърг и др. /п/
17:50 „БСП - Бесни Страшни Пенсии” – екшън-комедия с уч. на Брус Уилис, Морган Фрийман, Джон Малкович, Ричард Драйфус, Хелън Мирън, Мери-Луис Паркър, Карл Ърбън, Браян Кокс и др. /п/
20:00 „Дърти хлапета” – комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Роб Шнайдър, Салма Хайек, Мария Бело, Мая Рудолф, Стив Бушеми и др.
22:00 „Войната е опиат” – трилър с уч. на Джеръми Ренър, Антъни Маки, Брайън Джерати, Гай Пиърс, Ралф Файнс, Дейвид Морз, Еванджелин Лили, Кристиан Камарко и др.
00:40 Еротичен телепазар
02:40 „Професионална борба: „Разбиване“, епизод 67 /п/
НЕДЕЛЯ, 11.04.2021


07:00 „Щурите съседи” – сериал, сезон 4
08:45 „Среднощен ездач” – сериал, сезон 1, 2 епизода
11:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
11:30 „Последният екшън герой” – приключенски екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Еф Мъри Ейбрахам, Арт Карни, Чарлз Данс, Франк Макрае и др.
14:00 „Дърти хлапета” – комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Роб Шнайдър, Салма Хайек, Мария Бело, Мая Рудолф, Стив Бушеми и др. /п/
16:00 „Автомобил 19” – екшън с уч. на Пол Уокър, Найма Маклийн, Лейла Хайдариан и др. /п/
17:50 „Твърде лично 3” – екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Фамке Янсен, Форест Уитакър, Маги Грейс, Дъгрей Скот, Дон Харви и др. /п/
20:00 „Снайперистът 5” – екшън с уч. на Том Беринджър, Чад Майкъл Колинс, Нестор Серано и др.
22:00 „Мисионер” – екшън с уч. на Долф Лундгрен, Джон Енос III, Огъст Шеленберг, Катери Уокър, Челси Рикетс и др.
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:10 Еротичен телепазар