Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

DIEMA | Дневна програма

СЪБОТА, 14.11.2020


06:15 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
06:45 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19, 4 епизода
11:00 „Джеси Стоун: Гибелта на невинните” – криминален филм с уч. на Том Селек, Кол Суддут, Кати Бейкър, Стивън Макхати, Глория Рубен, Уилям Садлър и др.
13:00 „Тежка кавалерия”  – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др. /п/
15:10 „Двойна комбина” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Мики Рурк, Денис Родман, Пол Фрийман, Наташа Линдингер и др.
17:00 „Отмъстителите: Ерата на Ултрон” – приключенски филм с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джеръми Ренър, Джеймс Спейдър, Самюел Джаксън и др. /п/
20:00 „Кунгфу тупалки” – екшън с уч. на Стивън Чоу, Уа Юен, Кю Юен, Куок Куен Чан и др.
22:00 „Ядрото” – приключенски екшън с уч. на Кристофър Шайър, Хилъри Суонк, Рей Галети, Аарън Екхарт, Стенли Тучи, Чеки Карио, Брус Грийнууд, Делрой Линдо и др.
00:50 Еротичен телепазар
02:50 „Професионална борба: „Разбиване“, епизод 46 /п/
НЕДЕЛЯ, 15.11.2020

06:45 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19, 4 епизода
11:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
11:30 „Двойна комбина” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Мики Рурк, Денис Родман, Пол Фрийман, Наташа Линдингер и др. /п/ 
13:30 „Лош къcмет” – трилър с уч. на Уесли Снайпс, Сибил Шепърд, Обри Долар, Жаклин Морган и др. /п/
15:30 „Кунгфу тупалки” – екшън с уч. на Стивън Чоу, Уа Юен, Кю Юен, Куок Куен Чан и др. /п/
17:30 „Дивергенти: Предани” – приключенски екшън с уч. на Шайлийн Уудли, Майлс Телър, Зои Кравиц, Надя Хилкер, Ансел Елгорт , Тео Джеймс и др. /п/
20:00 „Извън контрол”  – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Томас Арана, Лора Елена Харинг, Джон Бишъп и др.
22:00 „Леден апокалипсис” – приключенски екшън с уч. на Дийн Кейн, Бетина Цимерман, Джоана Тейлър, Найджъл Бенет и др.
23:50 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:10 Еротичен телепазар

ПОНЕДЕЛНИК, 16.11.2020


06:15 „Екип "Среднощен ездач” – сериал /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 7 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 7
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 7
16:30 „Женени с деца” – сериал, сезон 8
17:10 „Извън контрол”  – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Томас Арана, Лора Елена Харинг, Джон Бишъп и др. /п/
19:00 „Екип "Среднощен ездач” – сериал
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „Пазителят” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Лайзел Карстенс, Арън Шивър и др.
00:00 „Последното кралство” – сериал, сезон 1
01:00 Еротичен телепазар
ВТОРНИК, 17.11.2020


06:15 „Екип "Среднощен ездач” – сериал /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 7 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 7
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8
16:30 „Ядрото” – приключенски екшън с уч. на Кристофър Шайър, Хилъри Суонк, Рей Галети, Аарън Екхарт, Стенли Тучи, Чеки Карио, Брус Грийнууд, Делрой Линдо и др. /п/
19:00 „Екип "Среднощен ездач” – сериал
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „Конан Варварина” – приключенски екшън с уч. на Джейсън Момоа, Стивън Ланг, Рон Пърлман, Диана Любенова и др.
00:15 „Последното кралство” – сериал, сезон 1
01:15 Еротичен телепазар
СРЯДА, 18.11.2020


06:15 „Екип "Среднощен ездач” – сериал /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 8 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 7 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8, 2 епизода
17:10 „Мъже в черно 2” – екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, Тони Шалуб, Рип Торн, Росарио Доусън и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „2012” – приключенски екшън с уч. на Джон Кюсак, Уди Харелсън, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Аманда Пийт, Оливър Плат, Дани Глоувър и др.
01:20 „Последното кралство” – сериал, сезон 1
02:15 Еротичен телепазар
04:20 „Професионална борба: „Първична сила“, 47 епизод /п/
ЧЕТВЪРТЪК, 19.11.2020


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1 /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 8 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8, 2 епизода
17:00 „Заместникът”  – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена и др.
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „Пазители на галактиката Vol. 2” – приключенски екшън с уч. на Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Баутиста, Карън Гилън, Кърт Ръсел, Силвестър Сталоун, Майкъл Рукър и др.
00:50 „Последното кралство” – сериал, сезон 1
01:50 Еротичен телепазар
ПЕТЪК, 20.11.2020


06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1 /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 8 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8, 2 епизода
17:00 „Леден апокалипсис” – приключенски екшън с уч. на Дийн Кейн, Бетина Цимерман, Джоана Тейлър, Найджъл Бенет и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „Терминатор: Спасение” – екшън с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др.
00:15 „Последното кралство” – сериал, сезон 1
01:10 „Фрактура” – предаване за рок музика /п/
03:30 Еротичен телепазар
СЪБОТА, 21.11.2020


06:15 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
06:45 „Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 19, 4 епизода
11:00 „Ангел хранител” – криминален екшън с уч. на Тил Швайгер, Мориц Блайбтрой, Каролине Шух, Луна Швайгер, Хайнер Лаутербах, Райнер Бок,  Ханна Херцшпрунг и др.
13:45 „2012” – приключенски екшън с уч. на Джон Кюсак, Уди Харелсън, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Аманда Пийт, Оливър Плат, Дани Глоувър и др. /п/
17:00 „Пазители на галактиката Vol. 2” – приключенски екшън с уч. на Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Баутиста, Карън Гилън, Кърт Ръсел, Силвестър Сталоун, Майкъл Рукър и др. /п/
20:00 „Луда глава” – комедия с уч. на Бил Хадър, Дани Макбрайд, Айла Фишър, Сиси Спейсек, Уил Арнет и др.
21:50 „Враг пред портата” – военен екшън с уч. на Джоузеф Файнс, Джъд Лоу, Рон Пърлман, Рейчъл Уайз, Боб Хоскинс, Ед Харис и др.
00:30 Еротичен телепазар
02:30 „Професионална борба: „Разбиване“, епизод 47 /п/
НЕДЕЛЯ, 22.11.2020


06:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 5, 4 епизода
11:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
11:30 „Заместникът” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена и др. /п/ 
13:20 „Луда глава” – комедия с уч. на Бил Хадър, Дани Макбрайд, Айла Фишър, Сиси Спейсек, Уил Арнет и др. /п/
15:00 „Ангел хранител” – криминален екшън с уч. на Тил Швайгер, Мориц Блайбтрой, Каролине Шух, Луна Швайгер, Хайнер Лаутербах, Райнер Бок, Ханна Херцшпрунг и др. /п/
17:45 „Терминатор: Спасение” – екшън с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др. /п/
20:00 „Максимален риск” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Наташа Хенстридж, Пол Бен - Виктор, Зак Грейнър и др.
22:00 „Звездни рейнджъри: Мародер” – екшън-фантастика с уч. на Каспър Ван Дийн, Джолийн Блалок, Стивън Хогън, Аманда Донахю и др.
00:15 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:30 Еротичен телепазар

ПОНЕДЕЛНИК, 23.11.2020



06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1 /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 8 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8, 2 епизода
17:10 „Универсален войник: Завръщането” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Джей Уайт, Ксандър Бъркли и др.
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „Главнокомандващ” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Соня Коулинг, Байрон Гибсън, Меган Браун и др.
23:50 „Последното кралство” – сериал, сезон 1
00:50 Еротичен телепазар
ВТОРНИК, 24.11.2020



06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1 /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 8 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8, 2 епизода
17:00 „48 часа” – екшън-комедия с уч. на Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О'Тул, Джеймс Ремар, Сони Ландъм, Брион Джеймс, Джонатан Банкс и др.
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „На върха” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Сюзън Блейкли, Робърт Лоджия, Дейвид Менденхал и др.
00:00 „Последното кралство” – сериал, сезон 1
01:00 Еротичен телепазар
СРЯДА, 25.11.2020



06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1 /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 8 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8, 2 епизода
16:50 „Мъже в черно 3” – екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Ема Томпсън, Джемай Клемънт и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „Море в пламъци” – екшън с уч. на Марк Уолбърг, Кърт Ръсел, Дилън О'Браян, Джон Малкович, Дъглъс Ем Грифин, Кейт Хъдсън и др.
00:10 „Последното кралство” – сериал, сезон 1
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Професионална борба: „Първична сила“, 48 епизод /п/
ЧЕТВЪРТЪК, 26.11.2020



06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1 /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 8 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8, 2 епизода
17:00 „На върха” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Сюзън Блейкли, Робърт Лоджия, Дейвид Менденхал и др. /п/
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода
22:00 „Тор: Рагнарок” – екшън-фантастика с уч. на Крис Хемсуърт, Том Хидълстън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, Марк Ръфало, Бенедикт Къмбърбач, Антъни Хопкинс, Карл Ърбан, Теса Томпсън и др.
00:45 „Последното кралство” – сериал, сезон 2
01:40 Еротичен телепазар
ПЕТЪК, 27.11.2020



06:15 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1 /п/
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 8 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
10:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5 /п/
11:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4
15:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 5
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 8, 2 епизода
17:00 „Бевърли Хилс нинджа” – екшън-комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридан, Робин Шоу, Крис Рок и др.
19:00 „Военни престъпления: Лос Анджелис” – сериал, сезон 1
20:00 „Магнум” – сериал, сезон 1, 2 епизода
22:00 „Терминатор: Генисис” – екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк, Джей Кортни, Джей Кей Симънс и др.
00:30 „Последното кралство” – сериал, сезон 2
01:30 „Фрактура” – предаване за рок музика /п/
03:45 Еротичен телепазар
СЪБОТА, 28.11.2020



06:15 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
06:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 5, 4 епизода
11:00 „Джеси Стоун: Презумпция за невинност” –  криминален филм с уч. на Том Селек, Кол Суддут, Кати Бейкър, Стивън Макхати, Глория Рубен, Уилям Садлър, Робърт Карадайн и др.
13:00 „48 часа” – екшън-комедия с уч. на Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О'Тул, Джеймс Ремар, Сони Ландъм, Брион Джеймс, Джонатан Банкс и др. /п/
15:00 „Море в пламъци” – екшън с уч. на Марк Уолбърг, Кърт Ръсел, Дилън О'Браян, Джон Малкович, Дъглъс Ем Грифин, Кейт Хъдсън и др. /п/
17:15 „Тор: Рагнарок” – екшън-фантастика с уч. на Крис Хемсуърт, Том Хидълстън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, Марк Ръфало, Бенедикт Къмбърбач, Антъни Хопкинс, Карл Ърбан, Теса Томпсън и др. /п/
20:00 „Рики Боби: Лудият на макс” – комедия с уч. на Уил Феръл, Джон Си. Райли, Саша Барън Коен, Гари Коул, Майкъл Кларк Дънкън, Лесли Биб и др.
22:30 „Антропоид” – екшън с уч. на Силиън Мърфи, Джейми Дорнан, Брайън Каспе, Тоби Джоунс и др.
01:00 Еротичен телепазар
03:00 „Професионална борба: „Разбиване“, епизод 48 /п/
НЕДЕЛЯ, 29.11.2020



06:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 5, 4 епизода
11:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
11:30 „Бевърли Хилс нинджа” – екшън-комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридан, Робин Шоу, Крис Рок и др. /п/ 
13:15 „Универсален войник: Завръщането” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Джей Уайт, Ксандър Бъркли и др. /п/
15:00 „Терминатор: Генисис” – екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк, Джей Кортни, Джей Кей Симънс и др. /п/
17:30 „Крийд 2” – драма с уч. на Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Долф Лундгрен, Майло Вентимиля и др. /п/
20:00 „Без убежище” – екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Розана Аркет, Кийран Кълкин, Тед Ливайн и др.
22:00 „На мушка” – криминален екшън с уч. на Долф Лундгрен, Куба Гудинг Джуниър, Луис Мандилор, Клаудия Басолс, Андрю Бикнел, Лео Грегъри, Лиа Синчевици и др.
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:10 Еротичен телепазар