Новини

DIEMA | Дневна програма

ВТОРНИК, 03.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 7
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 10, 2 епизода
17:00 „Конан Разрушителя” – приключенски екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Грейс Джоунс, Уилт Чембърлейн, Мако Ивамацу, Трейси Уолтър, Сара Дъглас, Оливия д’Або, Пат Роуч, Джеф Кори и др. /п/
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Нефритеният воин“ – приключенски  екшън с уч. на Томи Еронен, Марку Пелтола, Жингчу Жан, Криста Косонен, Данг Хао и др.
00:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
01:00 Еротичен телепазар

СРЯДА, 04.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 7
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 10, 2 епизода
17:00 „7 секунди” – трилър с уч. на Уесли Снайпс, Ейдриън Лукис, Тамзин Аутуайти, Доби Опарей и др. /п/
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Спайдърмен” – екшън-фантастика с уч. на Тоби Макгуайър, Уйлям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис, и др.
00:30 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Професионална борба: „Първична сила“, 10 епизод /п/

ЧЕТВЪРТЪК,  05.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 7
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 10, 2 епизода
17:00 „Лоша провинция” – екшън с уч. на Мат Дилън, Уйлям Дефо, Нийл Макдоноу, Ейми Смарт, Крис Маркет и др. /п/
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Закрилникът” – трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Мартон Чокаш, Клоуи Грейс Морец, Дейвид Харбър и др.
00:40 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
01:40 Еротичен телепазар

ПЕТЪК,  06.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 8
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7 /п/
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър“ – сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 10, 2 епизода
17:00 „Ледове” – приключенски филм с уч. на Ричард Роксбърг, Франсис О'Конър, Клеър Форлани, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бъргин, Стивън Мойър, Сам Нийл и др., II част /п/
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Дежа Вю” – трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Пола Патън, Адам Голдбърг, Брус Грийнууд, Ерика Александър, Ел Фанинг  и др.
00:30 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
01:30 „Фрактура” – предаване за рок музика /п/
03:50 Еротичен телепазар

СЪБОТА,  07.03.2020

06:45 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
07:15 „Щурите съседи” – сериал, сезон 6
08:45 „В.И.П.“ – сериал, сезон 1, 2 епизода
11:00 „Без/смъртен” – трилър с уч. на Райън Рейнолдс, Натали Мартинес, Матю Гууд, Бен Кингсли, Дерек Люк, Виктор Гарбър, Мишел Докъри и др.
13:30 „Бунт” – екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др.
15:30 „Нефритеният воин” – приключенски  екшън с уч. на Томи Еронен, Марку Пелтола, Жингчу Жан, Криста Косонен, Данг Хао и др. /п/
17:30 „Спайдърмен” – екшън-фантастика с уч. на Тоби Макгуайър, Уйлям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис, и др. /п/
20:00 „Револвер” – криминален екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Рей Лиота, Винсънт Пасторе, Андре Бенджамин и др.
22:15 „Викингите” (премиера)  – сериал, сезон 4, 2 епизода
00:10 Еротичен телепазар
02:15 „Професионална борба: „Разбиване“, епизод 10 /п/

НЕДЕЛЯ,  08.03.2020

06:15 „Да се посмеем”
06:45 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14, 2 епизода
08:45 „В.И.П.“ – сериал, сезон 1, 2 епизода
11:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
11:30 „Атомен влак” – екшън с уч. на Роб Лоу, Кристин Дейвис, Есай Моралес, Джон Фин, Мена Сувари и др.
15:00 „Без/смъртен” – трилър с уч. на Райън Рейнолдс, Натали Мартинес, Матю Гууд, Бен Кингсли, Дерек Люк, Виктор Гарбър, Мишел Докъри и др. /п/
17:20 „Закрилникът” – трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Мартон Чокаш, Клоуи Грейс Морец, Дейвид Харбър и др. /п/
20:00 „Приключението „Посейдон” – приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., I част
22:00 „Съдия Дред” – екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Арманд Асанте, Роб Шнайдър, Юрген Прохнов, Макс фон  Сюдов, Балтазар Гети и др.
00:00 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:15 Еротичен телепазар

ПОНЕДЕЛНИК, 09.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 8
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър”– сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 10
16:30 „Дежа Вю” – трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Пола Патън, Адам Голдбърг, Брус Грийнууд, Ерика Александър, Ел Фанинг  и др. /п/
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Скорпион” (премиера) – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Заложници” – екшън с уч. на  Долф Лундгрен, Алекс Карзис, Ката Добо, Корей Севиер, Дов Тийфенбах, Лари Дей, Шон Робъртс, Дженифър Бакстър и др.
00:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
01:00 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 10.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 8
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 15 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър”– сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 16
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 10, 2 епизода
17:00 „Бунт” – екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др. /п/
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Скорпион” (премиера) – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Перфектното оръжие” – екшън с уч. на Стивън Сегал, Саша Джаксън, Върнън Уелс, Ричард Тайсън, Джони Меснър, Емилиен Де Фалко и др.
23:50 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
00:50 Еротичен телепазар

СРЯДА, 11.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 8
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 16 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър”– сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 16
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 10, 2 епизода
17:00 „Заложници” – екшън с уч. на Долф Лундгрен, Алекс Карзис, Ката Добо, Корей Севиер, Дов Тийфенбах, Лари Дей, Шон Робъртс, Дженифър Бакстър и др. /п/
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Скорпион” (премиера) – сериал, сезон 4, 2 епизода
22:00 „Спайдърмен 2” – екшън-фантастика с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис и др.
00:30 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Професионална борба: „Първична сила“, 11 епизод /п/

ЧЕТВЪРТЪК,  12.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 8
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 16 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър”– сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 16
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 10, 2 епизода
17:00 „Трите нинджи: Битка в лунапарка” – екшън-комедия с уч. на Хълк Хоган, Лони  Андерсън, Джим Варни и др.
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Скорпион” (премиера) – сериал, сезон 4
21:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3
22:00 „Скалата” – трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Шон Конъри, Ед Харис, Дейвид Морс, Джон Спенсър, Майкъл Бийн и др.
00:50 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
01:50 Еротичен телепазар

ПЕТЪК,  13.03.2020

06:15 „Камиони по леда” – риалити, сезон 8
07:15 „Женени с деца” – сериал, сезон 10 /п/
07:45 „Уокър - тексаският рейнджър” – сериал, сезон 8 /п/
08:45 „Касъл” – сериал, сезон 7
10:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 16 /п/
11:00 „Скорпион” – сериал, сезон 4 /п/
12:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3 /п/
13:00 „Уокър - тексаският рейнджър”– сериал, сезон 8
14:00 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4
15:00 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 16
16:00 „Женени с деца” – сериал, сезон 11, 2 епизода
17:00 „Денят на Бастилията” – трилър с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кели Райли и др.
19:00 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 1
20:00 „Хавай 5-0” – сериал, сезон 3, 2 епизода
22:00 „Дивергенти: Предани” – приключенски екшън  с уч. на Шайлийн Уудли, Майлс Телър, Зои Кравиц, Надя Хилкер, Ансел Елгорт , Тео Джеймс  и др.
00:20 „Полицаите от Чикаго” – сериал, сезон 4 /п/
01:15 „Фрактура” – предаване за рок музика /п/
03:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА,  14.03.2020

06:15 „Без багаж” – предаване за туризъм /п/
06:45 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14, 2 епизода
08:45 „В.И.П.”  – сериал, сезон 1, 2 епизода
11:00 „Приключението „Посейдон” – приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., I част /п/
13:00 „Похитители на изчезналият град”  – приключенски екшън с уч. на Джеймс Бролин, Иън Сомърхолдър, Бетина Цимерман, Бен Крос, Джейми Томас Кинг и др.
15:10 „Дивергенти: Предани” – приключенски екшън  с уч. на Шайлийн Уудли, Майлс Телър, Зои Кравиц, Надя Хилкер, Ансел Елгорт , Тео Джеймс  и др. /п/
17:30 „Спайдърмен 2” – екшън-фантастика с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис и др. /п/
20:00 „48 часа” – екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Анет О'Тул, Джеймс Ремар, Сони Ландъм, Брион Джеймс, Джонатан Банкс и др.
22:00 „Викингите” (премиера)  – сериал, сезон 4, 2 епизода
00:00 Еротичен телепазар
02:10 „Професионална борба: „Разбиване“, епизод 11 /п/

НЕДЕЛЯ,  15.03.2020

06:15 „Да се посмеем”
06:45 „Комисар Рекс” – сериал, сезон 14, 2 епизода
08:45 „В.И.П.”  – сериал, сезон 2, 2 епизода
11:00 „Без багаж” – предаване за туризъм
11:30 „Операция „Четири лапи” – комедия с уч. на Брендън Фрейзър, Брук Шийлдс, Мат Прокоп, Кен Джонг, Уолъс Шоун и др.
13:15 „Крепост: Отново зад решетките” – екшън-фантастика с уч. на Кристоф Ламбер, Лиз Мей Браз, Уили Гарсон, Пам Гриър, Дейвид Робърсън и др.
15:15 „Денят на Бастилията” – трилър с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кели Райли и др. /п/
17:15 „Скалата” – трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Шон Конъри, Ед Харис, Дейвид Морс, Джон Спенсър, Майкъл Бийн и др. /п/
20:00 „Приключението „Посейдон”  – приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун,  Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън  и др., II част
21:50 „Злото е призвано” – ужаси с уч. на Софи Куксън, Британи Ашуърт, Корнелиу Уличи, Матю Заяц, Хавиер Ботет, Раду Банзару,Ейда Лупу и др.
23:45 „Фрактура” – предаване за рок музика
02:00 Еротичен телепазар