Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

DIEMA FAMILY | Дневна програма

СЪБОТА, 14.11.2020

06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Победителят и аз” – романтичен филм с уч. на  Сузан Хьоке, Хендрик Дурин, Грит Бьотчер, Бен Бласкович, Фарина Флебе  и др.
14:00 „Любовна присъда” – романтичен филм с уч. на Ян Сосньок, Уго Егон  Балдер, Тобиас Лихт и др.
16:00 „Слънчеви момичета”  – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Нора Робъртс: Смърт край змийската река” – мистерии с уч. на Хедър Локлиър, Джонатан Шек, Гари Хъдсън, Линда Дарлоу, Лиса Мари Карук и др.
22:00 „Любовна присъда” – романтичен филм с уч. на Ян Сосньок, Уго Егон  Балдер, Тобиас Лихт и др. /п/
00:00 „Победителят и аз” – романтичен филм с уч. на  Сузан Хьоке, Хендрик Дурин, Грит Бьотчер, Бен Бласкович, Фарина Флебе  и др. /п/
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Нора Робъртс: Смърт край змийската река” – мистери с уч. на Хедър Локлиър, Джонатан Шек, Гари Хъдсън, Линда Дарлоу, Лиса Мари Карук и др. /п/
НЕДЕЛЯ, 15.11.2020

06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Палитра от чувства” – романтична драма  с уч. на Кристиан Улф, Барбара Вусов, Гюнтер Шрам, Герлинде Локер, Анекатрин Бах, Ирм Херман и др.
14:00 „Парченца доверие” – романтичен филм с уч. на Яна Клинге, Франциска Шлатнер, Бруно Ейрон, Патрик Мьолекен и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Нора Робъртс: Горчиво небе” – романтичен филм с уч. на Ашли Уилямс, Джон Корбет, Шарлът Рос и др.
22:00 „Парченца доверие” – романтичен филм с уч. на Яна Клинге, Франциска Шлатнер, Бруно Ейрон, Патрик Мьолекен и др. /п/
00:00 „Палитра от чувства” – романтична драма  с уч. на Кристиан Улф, Барбара Вусов, Гюнтер Шрам, Герлинде Локер, Анекатрин Бах, Ирм Херман и др. /п/  
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Нора Робъртс: Горчиво небе” – романтичен филм с уч. на Ашли Уилямс, Джон Корбет, Шарлът Рос и др. /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 16.11.2020



06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 1 /п/
09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 1
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” –  сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
ВТОРНИК, 17.11.2020



06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 1 /п/
09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 1
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” –  сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
СРЯДА, 18.11.2020



06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 1 /п/
09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 1
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” –  сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
ЧЕТВЪРТЪК, 19.11.2020



06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 1 /п/
09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” –  сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
ПЕТЪК, 20.11.2020


06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2 /п/
09:20 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:20 „Перфектната булка” – романтична комедия с уч. на Паскал Хатън, Каван Смит, Лиан Лап, Марк Дакаскос, Анна ван Хуфт и др.
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” –  сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
СЪБОТА, 21.11.2020


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Момичето с индийския смарагд” – приключенски филм с уч. на Елеоноре Вайсгербер, Щефани Щумп, Омар Ел-Саеди и др., I част
14:00 „Напълно щастлива” – романтичен филм с уч. на Каролине Мария Фриер, Рафаел Вогт, Кристоф фон Фридъл, Роберт Гигенбах и др.
16:00 „Слънчеви момичета”  –  сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Нора Робъртс: Стъпки от огън” – мистерии с уч. на Алиша Уит, Матю Сетъл, Скот Бакула и др.
22:00 „Напълно щастлива” – романтичен филм с уч. на Каролине Мария Фриер, Рафаел Вогт, Кристоф фон Фридъл, Роберт Гигенбах и др. /п/
00:00 „Момичето с индийския смарагд” – приключенски филм с уч. на Елеоноре Вайсгербер, Щефани Щумп, Омар Ел-Саеди и др., I част /п/
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Нора Робъртс: Стъпки от огън” – мистерии с уч. на Алиша Уит, Матю Сетъл, Скот Бакула и др. /п/
НЕДЕЛЯ, 22.11.2020


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Момичето с индийския смарагд” – приключенски филм с уч. на Елеоноре Вайсгербер, Щефани Щумп, Омар Ел-Саеди и др., II част
14:00 „Куп обещания и малко лъжи” – романтичен филм с уч. на Денис Цих, Михаела Мей, Франциско Медина, Мишел Оливери и др.
16:00 „Слънчеви момичета” –  сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Нора Робъртс: Брегът на тъмната гора” – мистерии с уч. на Клеър Форлани, Оливър Хъдсън, Жаклин Бисе, Джонатан Скарфи и др.
22:00 „Куп обещания и малко лъжи” – романтичен филм с уч. на Денис Цих, Михаела Мей, Франциско Медина, Мишел Оливери и др. /п/
00:00 „Момичето с индийския смарагд” – приключенски филм с уч. на Елеоноре Вайсгербер, Щефани Щумп, Омар Ел-Саеди и др., II част /п/  
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Нора Робъртс: Брегът на тъмната гора” – мистерии с уч. на Клеър Форлани, Оливър Хъдсън, Жаклин Бисе, Джонатан Скарфи и др. /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 23.11.2020



06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2 /п/
09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
ВТОРНИК, 24.11.2020



06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2 /п/
09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
СРЯДА, 25.11.2020



06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2 /п/
09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
ЧЕТВЪРТЪК, 26.11.2020



06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2 /п/
09:30 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
ПЕТЪК, 27.11.2020


06:10 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода /п/
08:10 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2 /п/
09:20 „Горчиво и сладко” – сериен филм /п/
10:20 „Перфектната булка: Сватбен звън” – романтичен филм с уч. на Паскал Хатън, Каван Смит, Лиан Лап, Марк Дакаскос и др.
12:00 „Някой като теб” – сериал /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Приказка за Бодрум” – сериен филм /п/
15:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 2
16:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм
17:00 „Мистична любов” – сериен филм  
18:00 „Една жена” – сериен филм /п/
19:00 „Горчиво и сладко” – сериен филм 
20:00 „Някой като теб” (премиера) – сериал    
21:00 „Приказка за Бодрум” (премиера) – сериен филм 
22:00 „Една жена” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм, 2 епизода
01:00 „Любовта не разбира от думи” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване, сезон 4
02:30 Еротичен телепазар
СЪБОТА, 28.11.2020


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Весела Коледа” на всички” – романтичен филм с уч. на Андреа Саватцки, Аксел Милберг, Кристине Шорн, Гюнтер-Мария Халмер, Джуди Уинтър, Щефан Гросман и др.
14:00 „Учен под наем” – романтичен филм с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Нора Робъртс: Далече на север” – мистерии с уч. на Еди Сибриан, Лиан Раймс, Грег Лоусън и др.
22:00 „Учен под наем” – романтичен филм с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др. /п/
00:00 „Весела Коледа” на всички” – романтичен филм с уч. на Андреа Саватцки, Аксел Милберг, Кристине Шорн, Гюнтер-Мария Халмер, Джуди Уинтър, Щефан Гросман и др. /п/
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Нора Робъртс: Далече на север” – мистерии с уч. на Еди Сибриан, Лиан Раймс, Грег Лоусън и др. /п/
НЕДЕЛЯ, 29.11.2020


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Най-страхотната Коледа” – романтичен филм с уч. на Софи фон Кесел, Фридрих фон Тун, Мисел Матичевич, Франциска Шлатнер  и др.
14:00 „Неочаквани обрати”– романтичен филм с уч. на Уши Глас, Наталия Авелон, Роман Книжка, Херберт Улрих и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Нора Робъртс: Полунощ в стаята на сенките” – мистерии с уч. на Джери О'Конъл, Лорън Стамил, Фей Дънауей, Изабела Хофман и др.
22:00 „Неочаквани обрати”– романтичен филм с уч. на Уши Глас, Наталия Авелон, Роман Книжка, Херберт Улрих и др. /п/
00:00 „Най-страхотната Коледа” – романтичен филм с уч. на Софи фон Кесел, Фридрих фон Тун, Мисел Матичевич, Франциска Шлатнер  и др. /п/  
01:30 Еротичен телепазар
03:30 „Нора Робъртс: Полунощ в стаята на сенките” – мистерии с уч. на Джери О'Конъл, Лорън Стамил, Фей Дънауей, Изабела Хофман и др. /п/