Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

DIEMA FAMILY | Дневна програма

СЪБОТА, 27.03.2021


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Кейти Форд: Детето на моя съпруг” – романтичен филм с уч. на Анна Кьониг, Оле Айсфелд, Михаела Мей и др.
14:00 „Инга Линдстрьом: В търсене на теб” – романтична драма с уч. на Лаура Бърлин, Аня Кармански, Бен Бела Бьом и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносна среща” (премиера) – мистери с уч. на Кели Мартин, Джакомо Баесато, Вив Лийкок, Емили Холмс и др.
21:50 „Инга Линдстрьом: В търсене на теб” – романтична драма с уч. на Лаура Бърлин, Аня Кармански, Бен Бела Бьом и др. /п/
23:40 „Кейти Форд: Детето на моя съпруг” – романтичен филм с уч. на Анна Кьониг, Оле Айсфелд, Михаела Мей и др. /п/
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносна среща” – мистери с уч. на Кели Мартин, Джакомо Баесато, Вив Лийкок, Емили Холмс и др. /п/
НЕДЕЛЯ, 28.03.2021


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Любовна присъда” – романтичен филм с уч. на Ян Сосньок, Уго Егон  Балдер, Тобиас Лихт и др.
14:00 „Инга Линдстрьом: Шепотът на желанието” – романтична драма с уч. на Щефани Щумф, Марион Митерхамер, Себастиен Акилис и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Мистериите на Хейли Дийн: Убийствен брак” (премиера) – мистери с уч. на Кели Мартин, Вив Лийкок, Джакомо Баесато, Емили Холмс и др.
21:50 „Инга Линдстрьом: Шепотът на желанието” – романтична драма с уч. на Щефани Щумф, Марион Митерхамер, Себастиен Акилис и др. /п/
23:40 „Любовна присъда” – романтичен филм с уч. на Ян Сосньок, Уго Егон  Балдер, Тобиас Лихт и др. /п/
01:20 Еротичен телепазар
03:20 „Мистериите на Хейли Дийн: Убийствен брак” – мистери с уч. на Кели Мартин, Вив Лийкок, Джакомо Баесато, Емили Холмс и др. /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 29.03.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Семейните рецепти на Надия” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Семейните рецепти на Надия” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар
ВТОРНИК, 30.03.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Семейните рецепти на Надия” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Семейните рецепти на Надия” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар
СРЯДА, 31.03.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Семейните рецепти на Надия” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Семейните рецепти на Надия” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар
ЧЕТВЪРТЪК, 01.04.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Семейните рецепти на Надия” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар
ПЕТЪК, 02.04.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:20 „Тайнствен непознат” – романтичен филм с уч. на Даника Маккелър, Камерън Матисън, Деймън Рунян и др.
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 3 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар
СЪБОТА, 03.04.2021


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Парченца доверие” – романтичен филм с уч. на Яна Клинге, Франциска Шлатнер, Бруно Ейрон, Патрик Мьолекен и др.
14:00 „Инга Линдстрьом: Ирония на съдбата”  (премиера) – романтичен филм с уч. на Сузан Хьоке, Джорджо Шпигелфелд, Юлия Бремерман, Йохен Коленда и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Мистериите на Хейли Дийн: Воля да убиваш” (премиера) – мистери с уч. на Кели Мартин, Джакомо Баесато, Вив Лийкок, Емили Холмс и др.
21:40 „Инга Линдстрьом: Ирония на съдбата”  – романтичен филм с уч. на Сузан Хьоке, Джорджо Шпигелфелд, Юлия Бремерман, Йохен Коленда и др. /п/
23:40 „Парченца доверие” – романтичен филм с уч. на Яна Клинге, Франциска Шлатнер, Бруно Ейрон, Патрик Мьолекен и др. /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Мистериите на Хейли Дийн: Воля да убиваш” – мистери с уч. на Кели Мартин, Джакомо Баесато, Вив Лийкок, Емили Холмс и др. /п/
НЕДЕЛЯ, 04.04.2021


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Напълно щастлива” – романтичен филм с уч. на Каролине Мария Фриер, Рафаел Вогт, Кристоф фон Фридъл, Роберт Гигенбах и др.
14:00 „Инга Линдстрьом: Отново заедно” (премиера) – романтичен филм с уч. на Джесика Гинкел, Бен Рюдингер, Улрике Крюмбигел, Макс Хербрехтер и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Мистериите на Хейли Дийн: 2 + 2 = Убийство” (премиера) – мистери с уч. на Кели Мартин, Джакомо Баесато, Вив Лийкок, Емили Холмс и др.
21:40 „Инга Линдстрьом: Отново заедно”  – романтичен филм с уч. на Джесика Гинкел, Бен Рюдингер, Улрике Крюмбигел, Макс Хербрехтер и др. /п/
23:30 „Напълно щастлива” – романтичен филм с уч. на Каролине Мария Фриер, Рафаел Вогт, Кристоф фон Фридъл, Роберт Гигенбах и др. /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Мистериите на Хейли Дийн:” – мистери с уч. на Кели Мартин, Джакомо Баесато, Вив Лийкок, Емили Холмс и др. /п/

ПОНЕДЕЛНИК, 05.04.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар
ВТОРНИК, 06.04.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар
СРЯДА, 07.04.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК, 08.04.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:30 „Назови ме по име” – сериен филм /п/
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 09.04.2021


06:40 „Прости ми” – сериен филм /п/
07:40 „Сияйна луна” – сериал /п/
08:40 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване /п/
09:30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм, 2 епизода
11:20 „Коледно обещание” – романтичен филм с уч. на Джейми Кинг, Люк Макфарлан, Кристи Лейнг, Локлин Мънро и др.
13:00 „Семейни войни” – телевизионна игра /п/
14:00 „Нашата история” – сериен филм /п/
15:00 „Бандитката” – сериaл /п/
16:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм
17:00 „Сияйна луна” – сериал 
18:00 „Вятърничав” – сериен филм /п/
19:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4
20:00 „Бандитката” (премиера) – сериал
21:00 „Нашата история” (премиера) – сериен филм
22:00 „Вятърничав” (премиера) – сериен филм
23:00 „Прости ми” – сериен филм
00:00 „Добрата вещица” – сериaл, сезон 4 /п/
01:00 „Научи ме да обичам” – сериен филм /п/
02:00 „Кулинарното училище на Марта Стюарт” – кулинарно предаване
02:30 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 10.04.2021


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Куп обещания и малко лъжи” – романтичен филм с уч. на Денис Цих, Михаела Мей, Франциско Медина, Мишел Оливери и др.
14:00 „Инга Линдстрьом: Стъклени съдби” (премиера) – романтичен филм с уч. на Юлия Дитце, Михаел Рафаел Клайн, Сабине Бах и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Изпеченo убийствo: Мистерия с шоколадов чипс” – мистери с уч. на Алисън Суийни, Камерън Матисън, Барбара Нивън и др.
21:40 „Инга Линдстрьом: Стъклени съдби” – романтичен филм с уч. на Юлия Дитце, Михаел Рафаел Клайн, Сабине Бах и др. /п/
23:30 „Куп обещания и малко лъжи” – романтичен филм с уч. на Денис Цих, Михаела Мей, Франциско Медина, Мишел Оливери и др. /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Изпеченo убийствo: Мистерия с шоколадов чипс” – мистери с уч. на Алисън Суийни, Камерън Матисън, Барбара Нивън и др. /п/
НЕДЕЛЯ, 11.04.2021


06:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм /п/
07:00 „Остани с мен” – сериен филм, 2 епизода
10:00 „Намери ме” – сериен филм, 2 епизода
12:00 „Учен под наем” – романтичен филм с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др.
14:00 „Инга Линдстрьом: Истини за любовта” (премиера) – романтичен филм с уч. на Урсула Бушхорн, Карл Ахлайтнер, Мериел Хиншинг и др.
16:00 „Слънчеви момичета” – сериен филм
17:00 „Назови ме по име” – сериен филм, 2 епизода
20:00 „Изпечено убийство: Мистерия със сливов пудинг” – мистерии с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др.
21:40 „Инга Линдстрьом: Истини за любовта” – романтичен филм с уч. на Урсула Бушхорн, Карл Ахлайтнер, Мериел Хиншинг и др. /п/
23:30 „Учен под наем” – романтичен филм с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др. /п/
01:10 Еротичен телепазар
03:10 „Изпечено убийство: Мистерия със сливов пудинг” – мистерии с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др. /п/