Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

Da Vinci | Дневна програма

Четвъртък, 19 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой" 
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук“
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Уголемена наука“
18:00 „Уголемена наука“
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Сияя – Елате с нас в дивата природа"
20:00 „Сияя – Елате с нас в дивата природа"
20:30 „Да поговорим за наука"
21:00 „Знаеш ли как?"
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Тайният свят на растежа“ 
23:00 „Как да останем млади“ - 1 ч.
00:00 „Точност: мярка за всичко"
01:00 „Тайният свят на растежа“ 
02:00 „Знаеш ли как?”
02:30 „Знаеш ли как?”
03:00 „Тайният живот на бебетата“
04:00 „Животът на Вселената“
05.00 „Точност: мярка за всичко"
06.00 „Тайният живот на бебетата“

Петък, 20 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой" 
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук“
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Как да правим нещата добре“
17:50 „За играчките“
18:00 „Сиеста З"
18:10 „Сиеста З"
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
20:00 „Изследователи: Направи си сам наука”
20:30 „Да поговорим за наука”
21:00 “Знаеш ли как?”
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Ренесансът: Без окови“
23:00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън"
00:00 „Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век"
01:00 „Ренесансът: Без окови“
02:00 „Знаеш ли как?”
02:30 „Знаеш ли как?”
03:00 „Ренесансът: Без окови“
04:00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън"
05.00 „Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век"
06.00 „Ренесансът: Без окови“

Събота, 21 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Сияя – Елате с нас в дивата природа“
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Изкуство с Мати и Дада“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 “ГЕОлино”
11:05 “ГЕОлино”
11:25 „Да поговорим за наука“
11:55 „Операция "Ох!"
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история“ 
13:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:00 „Знаеш ли как?” 
14:30 „Ловци на история“
15:00 „Спортна лаборатория”
15:15 „ГЕОлино”
15:30 “Сияя – Елате с нас в дивата природа”
16:00 “Да поговорим за наука ” 
16:30 „Операция „Ох!“ 
17:00 „Операция „Ох!“
17:30 “Ужасна история”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
19:00 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21:00 „Катализатор“
22:00 „Преди старта на живота: Как сме създадени?“
23:00 „Вълшебни числа: Тайните на математиката с Хана Фрай“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре"
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
01:00 „Катализатор“ 
02:00 „Катализатор“
03:00 „Преди старта на живота: Как сме създадени?“
04:00 „Вълшебни числа: Тайните на математиката с Хана Фрай“
04.55 „Изследователи: Природата знае най-добре"
05:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
06.00 „Катализатор“

Неделя, 22 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Сияя – Елате с нас в дивата природа“
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Изкуство с Мати и Дада“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 „Ужасна история”
11:25 „Да поговорим за наука“
11:55 „Операция "Ох!"
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история“ 
13:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:00 „Знаеш ли как?” 
14:30 „Ловци на история“
15:00 „Спортна лаборатория”
15:15 „ГЕОлино”
15:30 “Сияя – Елате с нас в дивата природа”
16:00 „Да поговорим за наука“
16:30 “Операция „Ох!” 
17:00 “Операция „Ох!”
17:30 “Ужасна история ”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
19:00 „Ловци на история”
19:30 „Ловци на история“
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21.00 „Мит или наука“
21.40 „Футурис“
22:00 „Как да останем млади“  - 1 ч.
23.00 „Храната: Вкусна наука“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
01:00 „Мит или наука“
01.40 „Футурис“
02:00 „Мит или наука“
03.00 „Изумителният свят на гравитацията“
04.00 „Невероятният свят на кръвта“
05.00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
05:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
06.00 „Мит или наука“

Понеделник, 23 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой" 
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук“
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 “Да поговорим за наука”
18:00 “Да поговорим за наука”
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Пълен боклук"
20:00 „Пълен боклук“
20:30 „Да поговорим за наука”
21:00 „Знаеш ли как?”
21:30 „Знаеш ли как?“
22:00 „Гениите - Фарнсуърт срещу Сарнов“
22:45 „Футурис“
23:00 „Светът без НАСА“ 
00:00 „Радостта от данните”
01:00 „Гениите - Фарнсуърт срещу Сарнов“
01:45 „Футурис“
02:00 „Знаеш ли как?“
02:30 „Знаеш ли как?“
03:00 „Гениите - Райт срещу Къртиср“
04:00 „Светът без НАСА“
05.00 „Радостта от шанса”
06.00 „Гениите - Райт срещу Къртиср“

Вторник, 24 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой“
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук"
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Ловци на история“
18:00 „Ловци на история“
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Ужасна история"
20:00 „Ужасна история“
20:35 “Да поговорим за наука”
21:00 „Знаеш ли как?“
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Възходът на жените: Революция“
23:00 „Наистина ли е добре да се преглеждаме?“
00:00 „Климатичните промени в числа“
01:00 „Възходът на жените: Революция“
02:00 „Знаеш ли как?“
02:30 „Знаеш ли как?“
03:00 „Възходът на жените: Власт“
04:00 „Зараза! Живот с паразити“
05.00 „Шифърът“
06.00 „Възходът на жените: Власт“

Сряда, 25 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой“
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук"
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
18:00 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Направи ме супергерой"
20:00 „Направи ме супергерой”
20:30 „Да поговорим за наука"
21:00 “Знаеш ли как?”
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Храната: Вкусна наука“
23:00 „Снимки от Луната“
00:00 „Операция „Айсберг“
01:00 „Храната: Вкусна наука“
02:00 „Знаеш ли как?“
02:30 „Знаеш ли как?“
03:00 „Невероятният свят на кръвта“
04:00 „Чиста храна: Мръсната истина“
05.00 „Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата“
06.00 „Невероятният свят на кръвта“

Четвъртък, 26 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой" 
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук“
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Уголемена наука“
18:00 „Уголемена наука“
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Сияя – Елате с нас в дивата природа"
20:00 „Сияя – Елате с нас в дивата природа"
20:30 „Да поговорим за наука"
21:00 „Знаеш ли как?"
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Тайният свят на растежа“ 
23:00 „Как да останем млади“ - 2 ч.
00:00 „Геният на Джордж Бул"
01:00 „Тайният свят на растежа“ 
02:00 „Знаеш ли как?”
02:30 „Знаеш ли как?”
03:00 „Тайният свят на растежа“
04:00 „Как да останем млади“ - 1 ч.
05.00 „Точност: мярка за всичко"
06.00 „Тайният свят на растежа“

Петък, 27 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой" 
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук“
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Как да правим нещата добре“
17:50 „За играчките“
18:00 „Сиеста З"
18:10 „Сиеста З"
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
20:00 „Изследователи: Направи си сам наука”
20:30 „Да поговорим за наука”
21:00 “Знаеш ли как?”
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Ренесансът: Без окови“
23:00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън"
00:00 „Чудеса на техниката: Сънища с часовников механизъм"
01:00 „Ренесансът: Без окови“
02:00 „Знаеш ли как?”
02:30 „Знаеш ли как?”
03:00 „Ренесансът: Без окови“
04:00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън"
05.00 „Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век"
06.00 „Ренесансът: Без окови“

Събота, 28 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Сияя – Елате с нас в дивата природа“
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Изкуство с Мати и Дада“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 “ГЕОлино”
11:05 “ГЕОлино”
11:25 „Да поговорим за наука“
11:55 „Операция "Ох!"
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история“ 
13:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:00 „Знаеш ли как?” 
14:30 „Ловци на история“
15:00 „Спортна лаборатория”
15:15 „ГЕОлино”
15:30 “Сияя – Елате с нас в дивата природа”
16:00 “Да поговорим за наука ” 
16:30 „Операция „Ох!“ 
17:00 „Операция „Ох!“
17:30 “Ужасна история”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
19:00 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21:00 „Катализатор“
22:00 „Проблемът с космическите отпадъци“
23:00 „Дронове: Новата въздушна катастрофа?“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре"
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
01:00 „Катализатор“ 
02:00 „Катализатор“
03:00 „Преди старта на живота: Как сме създадени?“
04:00 „Вълшебни числа: Тайните на математиката с Хана Фрай“
04.55 „Изследователи: Природата знае най-добре"
05:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
06.00 „Катализатор“

Неделя, 29 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Сияя – Елате с нас в дивата природа“
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Изкуство с Мати и Дада“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 „Ужасна история”
11:25 „Да поговорим за наука“
11:55 „Операция "Ох!"
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история“ 
13:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:00 „Знаеш ли как?” 
14:30 „Ловци на история“
15:00 „Спортна лаборатория”
15:15 „ГЕОлино”
15:30 “Сияя – Елате с нас в дивата природа”
16:00 „Да поговорим за наука“
16:30 “Операция „Ох!” 
17:00 “Операция „Ох!”
17:30 “Ужасна история ”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
19:00 „Ловци на история”
19:30 „Ловци на история“
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21.00 „Мит или наука“
21.40 „Футурис“
22:00 „Как да останем млади“  - 2 ч.
23.00 „Храната: Вкусна наука“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
01:00 „Мит или наука“
01.40 „Футурис“
02:00 „Мит или наука“
03.00 „Как да останем млади“  - 1 ч.
04.00 „Храната: Вкусна наука“
05.00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
05:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
06.00 „Мит или наука“

Понеделник, 30 ноември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой" 
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук“
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 “Да поговорим за наука”
18:00 “Да поговорим за наука”
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Пълен боклук"
20:00 „Пълен боклук“
20:30 „Да поговорим за наука”
21:00 „Знаеш ли как?”
21:30 „Знаеш ли как?“
22:00 „Гениите - САЩ срещу СССР“
22:45 „Футурис“
23:00 „Трябва ли да затворим зоопарковете?“ 
00:00 „Тайните правила на модерния живот - алгоритми”
01:00 „Гениите - САЩ срещу СССР“
01:45 „Футурис“
02:00 „Знаеш ли как?“
02:30 „Знаеш ли как?“
03:00 „Гениите - Фарнсуърт срещу Сарнов“
04:00 „Светът без НАСА“
05.00 „Радостта от данните ”
06.00 „Гениите - Фарнсуърт срещу Сарнов“

Вторник, 1 декември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой“
10:45 „За играчките“
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук"
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Ловци на история“
18:00 „Ловци на история“
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Ужасна история"
20:00 „Ужасна история“
20:35 “Да поговорим за наука”
21:00 „Знаеш ли как?“
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Ловци на съкровища“
22:50 „Знаеш ли как… Клипове“
23:00 „Може ли компютър да напише мюзикъл?“
23:45 „Знаеш ли как… Клипове“
00:00 „Климатичните промени в числа“
01:00 „Ловци на съкровища“
01:50 „Знаеш ли как… Клипове“
02:00 „Знаеш ли как?“
02:30 „Знаеш ли как?“
03:00 „Възходът на жените: Революция“
04:00 „Наистина ли е добре да се преглеждаме?“
05.00 „Климатичните промени в числа“
06.00 „Възходът на жените: Революция“

Сряда, 2 декември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой“
10:45 „За играчките“
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук"
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
18:00 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Направи ме супергерой"
19:50 “Знаеш ли как… Клипове”
20:00 „Направи ме супергерой”
20:20 “Знаеш ли как… Клипове”
20:30 „Да поговорим за наука"
21:00 “Знаеш ли как?”
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Храната: Вкусна наука“
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Наука за мехурчетата“
00:00 „Операция „Айсберг“
00:50 “Знаеш ли как… Клипове”
01:00 „Храната: Вкусна наука“
01:50 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Знаеш ли как?“
02:30 „Знаеш ли как?“
03:00 „Храната: Вкусна наука“
03:50 “Знаеш ли как… Клипове”
04:00 „Снимки от Луната“
05.00 „Операция „Айсберг“
05:50 “Знаеш ли как… Клипове”
06.00 „Храната: Вкусна наука“
06:50 “Знаеш ли как… Клипове”

Четвъртък, 3 декември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой" 
10:45 „За играчките“
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук“
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Уголемена наука“
18:00 „Уголемена наука“
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Сияя – Елате с нас в дивата природа"
20:00 „Сияя – Елате с нас в дивата природа"
20:30 „Да поговорим за наука"
21:00 „Знаеш ли как?"
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Радостта от изкуствения интелект“ 
23:00 „Хипереволюция: Възходът на роботите“
00:00 „Тайните на квантовата физика"
01:00 „Радостта от изкуствения интелект“ 
02:00 „Знаеш ли как?”
02:30 „Знаеш ли как?”
03:00 „Тайният свят на растежа“
04:00 „Как да останем млади“ - 2 ч.
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Геният на Джордж Бул"
06.00 „Тайният свят на растежа“

Петък, 4 декември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „За ума”
07:55 „Сиеста З"
08:05 „Сиеста З"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „История на изкуството“
09:10 „Доказано от опит"
09:20 „Доказано от опит“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Въпросите на Мили“
10:10 “Когато порасна”
10:25 „Направи ме супергерой" 
10:45 „За играчките“
10:55 „Уголемена наука”
11:20 „Шеф тийнейджър“
11:55 „Ловци на история”
12:25 „Операция "Ох!”
12:55 „Гастрономи“
13:10 „Спортна лаборатория“
13:20 „Спортна лаборатория“
13:35 „Ужасна история" 
14:05 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:35 „Пълен боклук“
15:05 “Уголемена наука”
15:35 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:05 „Да поговорим за наука"
16:30 „Знаеш ли как?”
17:00 „Ужасна история”
17:30 „Как да правим нещата добре“
17:50 „За играчките“
18:00 „Сиеста З"
18:10 „Сиеста З"
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Операция "Ох!"
19:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
20:00 „Изследователи: Направи си сам наука”
20:30 „Да поговорим за наука”
21:00 “Знаеш ли как?”
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Ренесансът: Без окови“
23:00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън"
00:00 „Гениите - Едисон срещу Тесла"
00:45 “Знаеш ли как… Клипове”
01:00 „Ренесансът: Без окови“
02:00 „Знаеш ли как?”
02:30 „Знаеш ли как?”
03:00 „Ренесансът: Без окови“
04:00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън"
05.00 „Чудеса на техниката: Сънища с часовников механизъм"
06.00 „Ренесансът: Без окови“

Събота, 5 декември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Сияя – Елате с нас в дивата природа“
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Изкуство с Мати и Дада“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 “ГЕОлино”
11:05 “ГЕОлино”
11:25 „Да поговорим за наука“
11:55 „Операция "Ох!"
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история“ 
13:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:00 „Знаеш ли как?” 
14:30 „Ловци на история“
15:00 „Спортна лаборатория”
15:15 „ГЕОлино”
15:30 “Сияя – Елате с нас в дивата природа”
16:00 “Да поговорим за наука ” 
16:30 „Операция „Ох!“ 
17:00 „Операция „Ох!“
17:30 “Ужасна история”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
19:00 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21:00 „Катализатор“
22:00 „Истината за младежкия вид“
22:45 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Новият робот на Родни“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре"
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
01:00 „Катализатор“ 
02:00 „Катализатор“
03:00 „Проблемът с космическите отпадъци“
03:50 “Знаеш ли как… Клипове”
04:00 „Дронове: Новата въздушна катастрофа?“
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Изследователи: Природата знае най-добре"
05:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
06.00 „Катализатор“

Неделя, 6 декември

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Сияя – Елате с нас в дивата природа“
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Изглежда супер“
10:00 „Изкуство с Мати и Дада“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 „Ужасна история”
11:25 „Да поговорим за наука“
11:55 „Операция "Ох!"
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история“ 
13:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:00 „Знаеш ли как?” 
14:30 „Ловци на история“
15:00 „Спортна лаборатория”
15:15 „ГЕОлино”
15:30 “Сияя – Елате с нас в дивата природа”
16:00 „Да поговорим за наука“
16:30 “Операция „Ох!” 
17:00 “Операция „Ох!”
17:30 “Ужасна история ”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
19:00 „Ловци на история”
19:30 „Ловци на история“
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21.00 „Чиста храна: Мръсната истина“
21:50 “Знаеш ли как… Клипове”
22:00 „Истината за месото“
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23.00 „Храната: Вкусна наука“
23:45 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
01:00 „Чиста храна: Мръсната истина“
01:50 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Мит или наука“
02:40 “Знаеш ли как… Клипове”
03.00 „Как да останем млади“  - 2 ч.
03:50 “Знаеш ли как… Клипове”
04.00 „Храната: Вкусна наука“
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
05:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
06.00 „Мит или наука“
06:40 “Знаеш ли как… Клипове”