Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

Da Vinci | Дневна програма

Сряда, 24 март

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Изкуство с Мати и Дада“
07:20 „Изкуство с Мати и Дада“
07:30 „За ума”
07:55 „История на изкуството"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „Гастрономи“
09:00 „Сиеста З"
09:10 „Сиеста З"
09:30  „Доказано от опит“
09:45 “Когато порасна”
10:00 „Изглежда супер“
10:20 „За играчките“
10:30 „Пълен боклук" 
11:00 „Ловци на история”
11:30 „Шеф тийнейджър“
12:00 „Знаеш ли как?”
12:30 „Операция "Ох!”
13:00 „Гастрономи“
13:15 „Спортна лаборатория“
13:30 „Ужасна история" 
14:00 „Направи ме супергерой”
14:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
15:00 “Уголемена наука”
15:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:00 „Знаеш ли как?” 
16:30 „Да поговорим за наука"
17:00 „Сияя: Най-дивият полуостров" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Операция "Ох!" 
18:30 „Операция "Ох!”
19:00 „Уголемена наука”
19:30 „Уголемена наука"
20:00 „Изследователи: Направи си сам наука”
20:30 „Да поговорим за наука"
21:00 “Знаеш ли как?”
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „В търсене на свръхчовека“
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Мит или наука“
23:40 “Знаеш ли как… Клипове”
23:50 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Прекрасният нов свят на Дарвин“
01:00 „В търсене на свръхчовека“
02:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
02:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
03:00 „В търсене на свръхчовека“
04:00 „Мит или наука“
04:40 “Знаеш ли как… Клипове”
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Прекрасният нов свят на Дарвин“
06.00 „В търсене на свръхчовека“

Четвъртък, 25 март

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Изкуство с Мати и Дада“
07:20 „Изкуство с Мати и Дада“
07:30 „За ума”
07:55 „История на изкуството"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „Гастрономи“
09:00 „Сиеста З"
09:10 „Сиеста З"
09:30  „Доказано от опит“
09:45 “Когато порасна”
10:00 „Изглежда супер“
10:20 „За играчките“
10:30 „Пълен боклук" 
11:00 „Ловци на история”
11:30 „Шеф тийнейджър“
12:00 „Знаеш ли как?”
12:30 „Операция "Ох!”
13:00 „Гастрономи“
13:15 „Спортна лаборатория“
13:30 „Ужасна история" 
14:00 „Направи ме супергерой”
14:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
15:00 “Уголемена наука”
15:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:00 „Знаеш ли как?” 
16:30 „Да поговорим за наука"
17:00 „Сияя: Най-дивият полуостров"
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Операция "Ох!"
18:30 „Операция "Ох!”
19:00 „Сиеста З"
19:10 „Сиеста З"
19:30 „Ужасна история" 
20:00 „Ужасна история" 
20:30 “Да поговорим за наука”
21:00 „Знаеш ли как?"
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „10 неща, които трябва да знаете за бъдещето“ 
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Изумителният свят на гравитацията“
23:45 “Знаеш ли как… Клипове”
23:50 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Изобретенията, които създадоха нашия свят“
00:50 “Знаеш ли как… Клипове”
01:00 „10 неща, които трябва да знаете за бъдещето“ 
01:50 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Изследователи: Природата знае най-добре”
02:30 „Изследователи: Природата знае най-добре”
03:00 „Как да останем млади“ 
03:50 “Знаеш ли как… Клипове”
04:00 „Ловци на съкровища“
05.00 „Чудеса на техниката: Сънища с часовников механизъм“
06.00 „Как да останем млади“ 
06:50 “Знаеш ли как… Клипове”

Петък, 26 март

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Изкуство с Мати и Дада“
07:20 „Изкуство с Мати и Дада“
07:30 „За ума”
07:55 „История на изкуството"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „Гастрономи“
09:00 „Сиеста З"
09:10 „Сиеста З"
09:30  „Доказано от опит“
09:45 “Когато порасна”
10:00 „Изглежда супер“
10:20 „За играчките“
10:30 „Пълен боклук" 
11:00 „Ловци на история”
11:30 „Шеф тийнейджър“
12:00 „Знаеш ли как?”
12:30 „Операция "Ох!”
13:00 „Гастрономи“
13:15 „Спортна лаборатория“
13:30 „Ужасна история" 
14:00 „Направи ме супергерой”
14:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
15:00 “Уголемена наука”
15:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:00 „Знаеш ли как?” 
16:30 „Да поговорим за наука"
17:00 „Да поговорим за наука” 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Операция "Ох!" 
18:30 „Операция "Ох!" 
19:00 „Как да правим нещата добре"
19:20 „За играчките"
19:30 „Ловци на история”
20:00 „Ловци на история”
20:30 „Да поговорим за наука”
21:00 “ Знаеш ли как?”
21:30 “ Знаеш ли как?”
22:00 „Магията на гъбите“
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Проблемът с космическите отпадъци"
23:50 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Катализатор"
01:00 „Магията на гъбите“
01:50 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Изследователи: Природата знае най-добре”
02:30 „Изследователи: Природата знае най-добре”
03:00 „Храната: Вкусна наука“
03:45 “Знаеш ли как… Клипове”
04:00 „Животът на Вселената"
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Катализатор"
06.00 „Храната: Вкусна наука“
06:45 “Знаеш ли как… Клипове”

Събота, 27 март

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Пълен боклук“
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Знаете ли че?“
09:55 „Знаете ли че?“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 „Ужасна история”
11:25 „Изглежда супер“
11:55 „Операция "Ох!"
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история“ 
13:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:00 „Знаеш ли как?” 
14:30 “Ловци на история”
15:00 “ Кой е? – Сенегал”
15:05 “ Кой е? – Турция“ 
15:15 “Спортна лаборатория”
15:30 “Знаете ли че?”
15:40 “Знаете ли че?”
16:00 “Изглежда супер”
16:20 „За играчките“
16:30 „Операция „Ох!“ 
17:00 „Уголемена наука“
17:30 “Ужасна история”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Шеф тийнейджър”
19:00 „Снимки”
19:30 „Сияя: Най-дивият полуостров" 
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21:00 „Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата“
21:45 “Знаеш ли как… Клипове”
22:00 „В коя вселена сме?“
22:45 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Светът без НАСА“
23:45 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре"
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
01:00 „Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата“
01:45 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън“
03:00 „Снимки от Луната“
04:00 „Всичко за котките“
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „В преследване на дълголетието“
05:30 „Знаеш ли как?“
06.00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън“

Неделя, 28 март

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Пълен боклук“ 
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Знаете ли че?“
09:55 „Знаете ли че?“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 „Ужасна история”
11:25 „Изглежда супер”
11:45 „За играчките”
11:55 „Операция "Ох!"“
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история”
13:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
14:00 „Знаеш ли как?”
14:30 “Ловци на история ”
15:00 “ Кой е? -   Гърция”
15:05 “ Кой е? -  Нова Зеландия”
15:15 “Спортна лаборатория”
15:30 “Знаете ли че?”
15:45 “Знаете ли че?”
16:00 „Как да правим нещата добре”
16:20 „За играчките”
16:30 “Операция „Ох!” 
17:00 “Уголемена наука”
17:30 “Ужасна история ”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Да поговорим за наука”
19:00 „Снимки”
19:30 „Сияя: Елате с нас в дивата природа" 
20:00 „Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21.00 „Природни сили“
21:50 “Знаеш ли как… Клипове”
22:00 „Хипереволюция: Възходът на роботите“
23.00 „В търсене на свръхчовека“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
01:00 „Природни сили“
01:50 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Велики мечтатели“ 
02:50 “Знаеш ли как… Клипове”
03.00 „Наука за мехурчетата“
04.00 „В търсене на свръхчовека“
05.00 „Знаеш ли как?“
05:30 „Знаеш ли как?“
06.00 „Велики мечтатели“
06:50 “Знаеш ли как… Клипове”

Понеделник, 29 март

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Изкуство с Мати и Дада“
07:20 „Изкуство с Мати и Дада“
07:30 „За ума”
07:55 „История на изкуството"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „Гастрономи“
09:00 „Сиеста З"
09:10 „Сиеста З"
09:30  „Доказано от опит“
09:45 “Когато порасна”
10:00 „Изглежда супер“
10:20 „За играчките“
10:30 „Пълен боклук" 
11:00 „Ловци на история”
11:30 „Шеф тийнейджър“
12:00 „Знаеш ли как?”
12:30 „Операция "Ох!”
13:00 „Гастрономи“
13:15 „Спортна лаборатория“
13:30 „Ужасна история" 
14:00 „Направи ме супергерой”
14:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
15:00 “Уголемена наука”
15:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:00 „Знаеш ли как?” 
16:30 „Да поговорим за наука"
17:00 „Знаете ли че?" 
17:15 „Знаете ли че?" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Операция "Ох!" 
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Направи ме супергерой”
19:30 „Направи ме супергерой”
20:00 „Шеф тийнейджър“
20:30 “Да поговорим за наука”
21:00 „Знаеш ли как?“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Шифърът“
23:00 „В търсене на съвършенство“
23:45 „Знаеш ли как… Клипове“
00:00 „Гении на древния свят“
01:00 „Шифърът“
02:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
02:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
03:00 „Шифърът“
04:00 „В търсене на съвършенство“
04:45 „Знаеш ли как… Клипове“
05.00 „Гении на древния свят“
06.00 „Шифърът“

Вторник, 30 март

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Изкуство с Мати и Дада“
07:20 „Изкуство с Мати и Дада“
07:30 „За ума”
07:55 „История на изкуството"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „Гастрономи“
09:00 „Сиеста З"
09:10 „Сиеста З"
09:30  „Доказано от опит“
09:45 “Когато порасна”
10:00 „Изглежда супер“
10:20 „За играчките“
10:30 „Пълен боклук" 
11:00 „Ловци на история”
11:30 „Шеф тийнейджър“
12:00 „Знаеш ли как?”
12:30 „Операция "Ох!”
13:00 „Гастрономи“
13:15 „Спортна лаборатория“
13:30 „Ужасна история" 
14:00 „Направи ме супергерой”
14:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
15:00 “Уголемена наука”
15:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:00 „Знаеш ли как?” 
16:30 „Да поговорим за наука"
17:00 „Знаете ли че?" 
17:15 „Знаете ли че?" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Операция "Ох!" 
18:30 „Операция "Ох!"
19:00 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом"
20:00 „Изследователи: Направи си сам наука“
20:35 “Да поговорим за наука”
21:00 „Знаеш ли как?“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Загадката на материята“
23:00 „Обикновени чудеса“
00:00 „Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект“
00:45 „Знаеш ли как… Клипове“
01:00 „Загадката на материята“
02:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
02:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
03:00 „Загадката на материята“
04:00 „Обикновени чудеса“
05.00 „Можеш ли да поправиш мозъка ми?“
05:45 „Знаеш ли как… Клипове“
06.00 „Загадката на материята“

Сряда, 31 март

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Изкуство с Мати и Дада“
07:20 „Изкуство с Мати и Дада“
07:30 „За ума”
07:55 „История на изкуството"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „Гастрономи“
09:00 „Сиеста З"
09:10 „Сиеста З"
09:30  „Доказано от опит“
09:45 “Когато порасна”
10:00 „Изглежда супер“
10:20 „За играчките“
10:30 „Пълен боклук" 
11:00 „Ловци на история”
11:30 „Шеф тийнейджър“
12:00 „Знаеш ли как?”
12:30 „Операция "Ох!”
13:00 „Гастрономи“
13:15 „Спортна лаборатория“
13:30 „Ужасна история" 
14:00 „Направи ме супергерой”
14:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
15:00 “Уголемена наука”
15:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:00 „Знаеш ли как?” 
16:30 „Да поговорим за наука"
17:00 „Сияя: Най-дивият полуостров" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Операция "Ох!" 
18:30 „Операция "Ох!”
19:00 „Уголемена наука”
19:30 „Уголемена наука"
20:00 „Изследователи: Направи си сам наука”
20:30 „Да поговорим за наука"
21:00 “Знаеш ли как?”
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „В търсене на свръхчовека“
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Мит или наука“
23:40 “Знаеш ли как… Клипове”
23:50 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Новият робот на Родни“
01:00 „В търсене на свръхчовека“
02:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
02:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
03:00 „В търсене на свръхчовека“
04:00 „Мит или наука“
04:40 “Знаеш ли как… Клипове”
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Прекрасният нов свят на Дарвин“
06.00 „В търсене на свръхчовека“

Четвъртък, 1 април

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Изкуство с Мати и Дада“
07:20 „Изкуство с Мати и Дада“
07:30 „За ума”
07:55 „История на изкуството"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „Гастрономи“
09:00 „Сиеста З"
09:10 „Сиеста З"
09:30  „Доказано от опит“
09:45 “Когато порасна”
10:00 „Изглежда супер“
10:20 „За играчките“
10:30 „Пълен боклук" 
11:00 „Ловци на история”
11:30 „Шеф тийнейджър“
12:00 „Знаеш ли как?”
12:30 „Операция "Ох!”
13:00 „Гастрономи“
13:15 „Спортна лаборатория“
13:30 „Ужасна история" 
14:00 „Направи ме супергерой”
14:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
15:00 “Уголемена наука”
15:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:00 „Знаеш ли как?” 
16:30 „Да поговорим за наука"
17:00 „Сияя: Най-дивият полуостров"
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Операция "Ох!"
18:30 „Операция "Ох!”
19:00 „Сиеста З"
19:10 „Сиеста З"
19:30 „Ужасна история" 
20:00 „Ужасна история" 
20:30 “Да поговорим за наука”
21:00 „Знаеш ли как?"
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Дронове: Новата въздушна катастрофа?“ 
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Изумителният свят на гравитацията“
23:45 “Знаеш ли как… Клипове”
23:50 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Тайният живот на бебетата“
00:45 “Знаеш ли как… Клипове”
01:00 „Дронове: Новата въздушна катастрофа?“ 
01:50 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Изследователи: Природата знае най-добре”
02:30 „Изследователи: Природата знае най-добре”
03:00 „10 неща, които трябва да знаете за бъдещето“
03:50 “Знаеш ли как… Клипове”
04:00 „Изумителният свят на гравитацията“
04:45 “Знаеш ли как… Клипове”
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Изобретенията, които създадоха нашия свят“
05:50 “Знаеш ли как… Клипове”
06.00 „10 неща, които трябва да знаете за бъдещето“
06:50 “Знаеш ли как… Клипове”

Петък, 2 април

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Изкуство с Мати и Дада“
07:20 „Изкуство с Мати и Дада“
07:30 „За ума”
07:55 „История на изкуството"
08:20 „Изумителни постижения“
08:45 „Гастрономи“
09:00 „Сиеста З"
09:10 „Сиеста З"
09:30  „Доказано от опит“
09:45 “Когато порасна”
10:00 „Изглежда супер“
10:20 „За играчките“
10:30 „Пълен боклук" 
11:00 „Ловци на история”
11:30 „Шеф тийнейджър“
12:00 „Знаеш ли как?”
12:30 „Операция "Ох!”
13:00 „Гастрономи“
13:15 „Спортна лаборатория“
13:30 „Ужасна история" 
14:00 „Направи ме супергерой”
14:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
15:00 “Уголемена наука”
15:30 „Изследователи: Направи си сам наука”
16:00 „Знаеш ли как?” 
16:30 „Да поговорим за наука"
17:00 „Да поговорим за наука” 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Операция "Ох!" 
18:30 „Операция "Ох!" 
19:00 „Как да правим нещата добре"
19:20 „За играчките"
19:30 „Ловци на история”
20:00 „Ловци на история”
20:30 „Да поговорим за наука”
21:00 “ Знаеш ли как?”
21:30 “ Знаеш ли как?”
22:00 „Храната на бъдещето“
22:45 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Вояджър": Последната граница"
23:50 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Катализатор"
01:00 „Храната на бъдещето“
01:45 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Знаеш ли как?”
02:30 „Знаеш ли как?”
03:00 „Магията на гъбите“
03:50 “Знаеш ли как… Клипове”
04:00 „Проблемът с космическите отпадъци"
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Катализатор"
06.00 „Магията на гъбите“
06:50 “Знаеш ли как… Клипове”

Събота, 3 април

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Пълен боклук“
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Знаете ли че?“
09:55 „Знаете ли че?“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 „Ужасна история”
11:25 „Изглежда супер“
11:55 „Операция "Ох!"
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история“ 
13:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
14:00 „Знаеш ли как?” 
14:30 “Ловци на история”
15:00 “ Кой е? – Украйна”
15:05 “ Кой е? – Швейцария“ 
15:15 “Спортна лаборатория”
15:30 “Знаете ли че?”
15:40 “Знаете ли че?”
16:00 “Изглежда супер”
16:20 „За играчките“
16:30 „Операция „Ох!“ 
17:00 „Уголемена наука“
17:30 “Ужасна история”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Шеф тийнейджър”
19:00 „Снимки”
19:30 „Сияя: Най-дивият полуостров" 
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21:00 „Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата“
21:45 “Знаеш ли как… Клипове”
22:00 „Колко е малка Вселената?“
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Светът без НАСА“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре"
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре"
01:00 „Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата“
01:45 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън“
03:00 „В коя вселена сме?“
03:45 “Знаеш ли как… Клипове”
04:00 „Светът без НАСА“
04:45 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Знаеш ли как?“
05:30 „Знаеш ли как?“
06.00 „Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън“

Неделя, 4 април

07:00 „Въпросите на Мили“
07:05 „Въпросите на Мили“
07:15 „Гастрономи“
07:30 „Изумителни постижения“
07:55 „История на изкуството“
08:20 „Пълен боклук“ 
08:50 „За ума“
09:15 „Сиеста З“
09:25 „Сиеста З“
09:40 „Знаете ли че?“
09:55 „Знаете ли че?“
10:10 “Когато порасна” 
10:25 „Ужасна история”
10:55 „Ужасна история”
11:25 „Изглежда супер”
11:45 „За играчките”
11:55 „Операция "Ох!"“
12:30 „Шеф тийнейджър”
13:00 „Ужасна история”
13:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом“
14:00 „Знаеш ли как?”
14:30 “Ловци на история ”
15:00 “ Кой е? -   Обединени арабски емирства”
15:05 “ Кой е? -  Великобритания”
15:15 “Спортна лаборатория”
15:30 “Знаете ли че?”
15:45 “Знаете ли че?”
16:00 „Как да правим нещата добре”
16:20 „За играчките”
16:30 “Операция „Ох!” 
17:00 “Уголемена наука”
17:30 “Ужасна история ”
18:00 „Ужасна история”
18:30 „Да поговорим за наука”
19:00 „Загадките на еволюцията”
19:30 „Сияя: Елате с нас в дивата природа" 
20:00 „Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21.00 „Природни сили“
21:50 “Знаеш ли как… Клипове”
22:00 „Хипереволюция: Възходът на роботите“
23.00 „В търсене на свръхчовека“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Изследователи: Природата знае най-добре“
01:00 „Природни сили“
01:50 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Велики мечтатели“ 
02:50 “Знаеш ли как… Клипове”
03.00 „Хипереволюция: Възходът на роботите“
04.00 „В търсене на свръхчовека“
04:50 “Знаеш ли как… Клипове”
05.00 „Знаеш ли как?“
05:30 „Знаеш ли как?“
06.00 „Велики мечтатели“
06:50 “Знаеш ли как… Клипове”

Понеделник, 5 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „Снимки" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Знаете ли че?" 
17:15 „Знаете ли че?" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Да поговорим за наука"
18:50 „Как да правим нещата добре”
19:00 „Сияя:  Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Направи си сам наука“
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Катализатор“
23:00 „Катализатор“
00:00 „Знаеш ли как?“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „Шифърът“
02:00 „В търсене на съвършенство“
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.30 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.50 “Знаеш ли как?”
05.15 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Вторник, 6 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „Снимки" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Знаете ли че?" 
17:15 „Знаете ли че?" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Да поговорим за наука"
18:50 „Как да правим нещата добре”
19:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Възходът на жените“
23:00 „Велики мечтатели“
00:00 „Знаеш ли как?“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „Загадката на материята“
02:00 „Обикновени чудеса“
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.30 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.50 “Знаеш ли как?”
05.15 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Сряда, 7 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „Снимки" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Сияя: Най-дивият полуостров" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Направи ме супергерой"
19:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „В търсене на свръхчовека“
22:50 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Мит или наука“
23:40 “Знаеш ли как… Клипове”
23:50 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Знаеш ли как?“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „В търсене на свръхчовека“
02:00 „Мит или наука“
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.30 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.50 “Знаеш ли как?”
05.15 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Четвъртък, 8 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „Снимки" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Сияя: Най-дивият полуостров" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Направи ме супергерой"
19:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Истината за месото“ 
23:00 „Невероятният свят на кръвта“
00:00 „Знаеш ли как?“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „Дронове: Новата въздушна катастрофа?“ 
02:00 „Изумителният свят на гравитацията”
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.30 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.50 “Знаеш ли как?”
05.15 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Петък, 9 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „Снимки" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Загадките на еволюцията" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Направи ме супергерой"
19:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Храната на бъдещето“
22:45 “Знаеш ли как… Клипове”
23:00 „Наистина ли е добре да се преглеждаме?"
23:50 “Знаеш ли как… Клипове”
00:00 „Знаеш ли как?“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „Храната на бъдещето“
01:45 “Знаеш ли как… Клипове”
02:00 „Вояджър": Последната граница"
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.30 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.50 “Знаеш ли как?”
05.15 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Събота, 10 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 “За ума ” 
10:30 „Пълен боклук”
11:00 „Когато порасна”
11:15 „Когато порасна“
11:30 „Ужасна история”
12:00 „Ловци на история“
12:30 „Знаете ли че?”
12:45 „Знаете ли че?“
13:00 „Да поговорим за наука“ 
13:20 „Как да правим нещата добре“ 
13:30 “Сияя: Най дивият полуостров ”
14:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
14:30 „Операция „Ох!“
15:00 “Когато порасна”
15:15 “Когато порасна ”
15:30 “Знаете ли че?”
15:40 “Знаете ли че?”
16:00 “Изследователи: Направи си сам наука”
16:30 „Изследователи: Направи си сам наука“ 
17:00 „Да поговорим за наука“
17:20 „Как да правим нещата добре“ 
17:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
18:00 „Ловци на история”
18:30 „Уголемена наука”
19:00 „Уголемена наука”
19:30 „Шеф тийнейджър" 
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21:00 „Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата“
22:00 „Радостта от изкуствения интелект“
23:00 „Радостта от логиката“
00:00 „Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата“
01:00 „Колко е малка Вселената?“
02:00 „Светът без НАСА“
03:00 “Знаеш ли как… Клипове”
03:10 „Изследователи: Чудесната планета“
03.40 “Знаеш ли как?”
04.10 “Знаеш ли как?”
04.40 “Знаеш ли как?”
05.05 “Знаеш ли как?”
05.35 “Знаеш ли как?”
06.00 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”


Неделя, 11 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 “За ума ” 
10:30 „Пълен боклук”
11:00 „Когато порасна”
11:15 „Когато порасна“
11:30 „Ужасна история”
12:00 „Ловци на история“
12:30 „Знаете ли че?”
12:45 „Знаете ли че?“
13:00 „Да поговорим за наука“ 
13:30 “Сияя: Най дивият полуостров ”
14:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
14:30 „Операция „Ох!“
15:00 “Когато порасна”
15:15 “Когато порасна ”
15:30 “Знаете ли че?”
15:40 “Знаете ли че?”
16:00 “Изследователи: Направи си сам наука”
16:30 „Изследователи: Направи си сам наука“ 
17:00 „Да поговорим за наука“
17:20 „Как да правим нещата добре“ 
17:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
18:00 „Ловци на история”
18:30 „Уголемена наука”
19:00 „Уголемена наука”
19:30 „Шеф тийнейджър" 
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21.00 „Последен шанс да видим“
22:00 „Зараза! Живот с паразити“
23.00 „Гениите“
00:00 „Природни сили“
01:00 „Хипереволюция: Възходът на роботите“
02:00 „В търсене на свръхчовека“
03.00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.20 “Знаеш ли как?”
03.50 “Знаеш ли как?”
04.15 “Знаеш ли как?”
04.40 “Знаеш ли как?”
05.10 “Знаеш ли как?”
05.35 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Понеделник, 12 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „За ума" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Знаете ли че?" 
17:15 „Знаете ли че?" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Да поговорим за наука"
18:50 „Как да правим нещата добре”
19:00 „Сияя:  Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как?”
22:00 „Катализатор“
23:00 „Катализатор“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „Катализатор“
02:00 „Катализатор“
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.25 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.50 “Знаеш ли как?”
05.15 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.10 “Знаеш ли как?”
06.35 “Знаеш ли как?”

Вторник, 13 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „За ума" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Знаете ли че?" 
17:15 „Знаете ли че?" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Да поговорим за наука"
19:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Възходът на жените“
23:00 „Велики мечтатели“
23:40 „Футурис“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „Възходът на жените“
02:00 „Велики мечтатели“
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.30 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.45 “Знаеш ли как?”
05.10 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Сряда, 14 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „За ума" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Сияя: Най-дивият полуостров" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Направи ме супергерой"
19:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Какъв е мозъкът ти - мъжки или женски?“
23:00 „Мит или наука“
23:40 “Футурис”
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „В търсене на свръхчовека“
02:00 „Мит или наука“
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.20 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.45 “Знаеш ли как?”
05.10 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Четвъртък, 15 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „За ума" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Сияя: Най-дивият полуостров" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Направи ме супергерой"
19:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Ренесансът: Без окови“ 
23:00 „Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век“
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „Истината за месото“ 
02:00 „Невероятният свят на кръвта”
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.25 “Знаеш ли как?”
03.50 “Знаеш ли как?”
04.15 “Знаеш ли как?”
04.45 “Знаеш ли как?”
05.10 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Петък, 16 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 „Изумителни постижения“
10:30 „За ума" 
11:00 „Уголемена наука”
11:25 „Уголемена наука”
11:50 „Направи ме супергерой“
12:20 „Ужасна история”
12:50 „Ловци на история“ 
13:20 „Гастрономи“
13:35 „Шеф тийнейджър" 
14:05 „Спортна лаборатория”
14:20 „Когато порасна“
14:35 „Когато порасна“
14:50 “Уголемена наука”
15:15 “Уголемена наука”
15:40 „Как да правим нещата добре”
16:00 „Операция „Ох!”  
16:30 „Операция „Ох!”
17:00 „Загадките на еволюцията" 
17:30 „Ужасна история”
18:00 „Ловци на история" 
18:30 „Направи ме супергерой"
19:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
19:30 „Абсолютно гениално с Дик и Дом”
20:00 „Уголемена наука“
20:30 “Изследователи: Направи си сам наука ”
21:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
21:30 “Знаеш ли как? ”
22:00 „Храната на бъдещето“
23:00 „Преди старта на живота: Как сме създадени?"
00:00 „Изследователи: Природата знае най-добре“
00:30 „Знаеш ли как?“
01:00 „Храната на бъдещето“
02:00 „Наистина ли е добре да се преглеждаме?"
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.30 “Знаеш ли как?”
03.55 “Знаеш ли как?”
04.20 “Знаеш ли как?”
04.45 “Знаеш ли как?”
05.15 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Събота, 17 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 “Дарвин и Нютс” 
10:15 “Дарвин и Нютс” 
10:30 „Пълен боклук”
11:00 „Когато порасна”
11:15 „Когато порасна“
11:30 „Ужасна история”
12:00 „Ловци на история“
12:30 „Знаете ли че?”
12:45 „Знаете ли че?“
13:00 „Да поговорим за наука“ 
13:20 „Как да правим нещата добре“ 
13:30 “Сияя: Най дивият полуостров”
14:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
14:30 „Операция „Ох!“
15:00 “Когато порасна”
15:15 “Когато порасна ”
15:30 “Знаете ли че?”
15:40 “Знаете ли че?”
16:00 “Изследователи: Направи си сам наука”
16:30 „Изследователи: Направи си сам наука“ 
17:00 „Да поговорим за наука“
17:20 „Как да правим нещата добре“ 
17:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
18:00 „Ловци на история”
18:30 „Уголемена наука”
19:00 „Сияя: Най дивият полуостров”
19:30 „Шеф тийнейджър" 
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21:00 „Тайният живот на бебетата“
22:00 „Тайният свят на растежа“
23:00 „Тайният свят на растежа“
00:00 „Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата“
01:00 „Радостта от изкуствения интелект“
02:00 „Радостта от логиката“
03:00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.35 “Знаеш ли как?”
04.00 “Знаеш ли как?”
04.25 “Знаеш ли как?”
04.50 “Знаеш ли как?”
05.20 “Знаеш ли как?”
05.45 “Знаеш ли как?”
06.10 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”

Неделя, 18 април

07:00 „Изкуство с Мати и Дада“
07:05 „Изкуство с Мати и Дада“
07:15 „Въпросите на Мили“
07:20 „Въпросите на Мили“
07:30 „Сиеста З"
07:40 „Сиеста З"
08:00 „История на изкуството"
08:25 „Гастрономи“
08:40 „Спортна лаборатория“
08:55 „Изглежда супер“
09:20 „Доказано от опит"
09:30 „Доказано от опит"
09:50 “Когато порасна”
10:05 “Дарвин и Нютс” 
10:15 “Дарвин и Нютс” 
10:30 „Пълен боклук”
11:00 „Когато порасна”
11:15 „Когато порасна“
11:30 „Ужасна история”
12:00 „Ловци на история“
12:30 „Знаете ли че?”
12:45 „Знаете ли че?“
13:00 „Да поговорим за наука“ 
13:20 „Как да правим нещата добре“ 
13:30 “Сияя: Най дивият полуостров ”
14:00 „Сияя: Елате с нас в дивата природа”
14:30 „Операция „Ох!“
15:00 “Когато порасна”
15:15 “Когато порасна ”
15:30 “Знаете ли че?”
15:40 “Знаете ли че?”
16:00 “Изследователи: Направи си сам наука”
16:30 „Изследователи: Направи си сам наука“ 
17:00 „Да поговорим за наука“
17:20 „Как да правим нещата добре“ 
17:30 “Абсолютно гениално с Дик и Дом”
18:00 „Ловци на история”
18:30 „Уголемена наука”
19:00 “Сияя: Най дивият полуостров ”
19:30 „Шеф тийнейджър" 
20:00 “Знаеш ли как?”
20:30 „Знаеш ли как?"
21.00 „Последен шанс да видим“
22:00 „Тайните на нашата атомна епоха“
23.00 „Гениите“
23:45 „Футурис“
00:00 „Последен шанс да видим“
01:00 „Зараза! Живот с паразити“
02:00 „Гениите“
02:45 „Футурис“
03.00 „Изследователи: Чудесната планета“
03.35 “Знаеш ли как?”
04.00 “Знаеш ли как?”
04.25 “Знаеш ли как?”
04.55 “Знаеш ли как?”
05.20 “Знаеш ли как?”
05.40 “Знаеш ли как?”
06.05 “Знаеш ли как?”
06.30 “Знаеш ли как?”