Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

Cinemania | Дневна програма


ЧЕТВЪРТЪК,  8 октомври


00:00 ПРОВИНЦИАЛЕН ЛЕКАР (Франция, 2016 г., 01:42 ч.), комедия

         Режисьор: Томас Лилти.

         В ролите: Франсоа Клюзе, Мариан Денекор, Кристоф Оден


02.00 ВОДАЧЪТ (САЩ/Франция,  2014 г., 02:02 ч.), уестърн - +16

         Режисьор: Томи Лий Джоунс.

         В ролите: Томи Лий Джоунс, Хилари Суонк, Мерил Стрийп


02.00 ИСУС Е ВЛЮБЕН В МЕН  (Германия, 2012 г., 01:40 ч.), комедия

         Режисьор:  Флориан Давид Фиц.

         В ролите: Джесика Шарц, Флориан Давид Фиц, Хенри Хюбшен


04.00 БЯЛОТО СЛЪНЦЕ НА ПУСТИНЯТА (Русия, 1970 г., 01:24 ч.), приключенски

         Режисьор: Владимир Мотил.  

         В ролите: Анатоли Кузнецов, Павел Луспекаев, Спартак Мишулин


06.00 ХРЪТКАТА- сериал – сезон 2, епизоди 1, 2 (Украйна, 2013 – 2018 г.)

        криминален

         Режисьори: Артьом Литвиненко и Антон Шчербаков

         В ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова


08.00 ИСУС Е ВЛЮБЕН В МЕН  (Германия, 2012 г., 01:40 ч.), комедия

         Режисьор:  Флориан Давид Фиц.

         В ролите: Джесика Шарц, Флориан Давид Фиц, Хенри Хюбшен


10.00 МАЛКИ ДРАМИ (САЩ, 2014 г., 01:45 ч.), драма

         Режисьор: Сара Коланджело.

         В ролите: Бойд Холбрук, Елизабет Банкс, Клое Севиньи.


12:00 РОДЕН (Франция,  2017 г. , 2:00 ч.), драма

         Режисьор: Жак Доайон

         В ролите: Венсан Линдон, Изиа Хиглен, Севрин Канел.


14:00 СЕНТ АМУР (Франция, 2016 г., 01:41 ч.), комедия

         Режисьори: Беноа Делпин, Густав Кервен.

         В ролите: Жерар Депардийо, Беноа Пулворд, Венсан Лакост


16:00 КАВКАЗКА ПЛЕННИЦА (Русия, 1967 г., 01:17 ч.), кимедия

         Режисьор: Леонид Гайдай.  

         В ролите: Наталия Варлей, Александър Демяненко, Фрунз Мкртчян,

         Владимир Етуш, Георгий Вицин, Евгений Моргунов, Юрий Никулин


18:00 ХРЪТКАТА- сериал – сезон 2, епизоди 3, 4 (Украйна, 2013 – 2018 г.)

        криминален

         Режисьори: Артьом Литвиненко и Антон Шчербаков

         В ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова


20:00 ДИВИ ИСТОРИИ (Аржентина/Испания/Франция/Великобритания, +12

         2014 г., 02.02 ч.), комедия, драма, трилър

         Режисьор: Демиан Шифрон

         В ролите: Рикардо Дарин, Оскар Мартинес, Дарио Грандинети,

         Мария Марул


22:00 ГОСПОДИН НИКОЙ (Белгия/Германия/Канада/Франция/Великобритания/

        Любсембург/САЩ, 2009 ч. -  02:21 ч.), драма, фантастика, романтика

         Режисьор: Жако ван Дормел

         В ролите: Джаред Лето, Сара Поли, Даян Крюгер



 

ПЕТЪК, 9 октомври


00:00 РОДЕН (Франция,  2017 г. , 2:00 ч.), драма

         Режисьор: Жак Доайон

         В ролите: Венсан Линдон, Изиа Хиглен, Севрин Канел.


02.00 СЕНТ АМУР (Франция, 2016 г., 01:41 ч.), комедия

         Режисьори: Беноа Делпин, Густав Кервен.

         В ролите: Жерар Депардийо, Беноа Пулворд, Венсан Лакост


04.00 КАВКАЗКА ПЛЕННИЦА (Русия, 1967 г., 01:17 ч.), кимедия

         Режисьор: Леонид Гайдай.  

         В ролите: Наталия Варлей, Александър Демяненко, Фрунз Мкртчян,

         Владимир Етуш, Георгий Вицин, Евгений Моргунов, Юрий Никулин


06.00 ХРЪТКАТА- сериал – сезон 2, епизоди 3, 4 (Украйна, 2013 – 2018 г.)

        криминален

         Режисьори: Артьом Литвиненко и Антон Шчербаков

         В ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова


08.00 ДИВИ ИСТОРИИ (Аржентина/Испания/Франция/Великобритания, +12

         2014 г., 02.02 ч.), комедия, драма, трилър

         Режисьор: Демиан Шифрон

         В ролите: Рикардо Дарин, Оскар Мартинес, Дарио Грандинети,

         Мария Марул


10.00 ГОСПОДИН НИКОЙ (Белгия/Германия/Канада/Франция/Великобритания/

         Любсембург/САЩ, 2009 ч. -  02:21 ч.), драма, фантастика, романтика

         Режисьор: Жако ван Дормел

         В ролите: Джаред Лето, Сара Поли, Даян Крюгер


12:00 ДИВАНЪТ НА СТАЛИН (Франция, 2016 г., 01:32 ч.), драма

         Режисьор: Фани Ардан.

         В ролите: Жерар Депардийо, Еманюел Сение


14:00 ТЕЛМА (Норвегия/Франция/Дания, 2017 г., 01:56 ч.), драма

         Режисьор: Йоахим Триер.

         В ролите: Ели Харбър, Елън Дорит Петерсън


16:00 КАРНАВАЛНА НОЩ (Русия,  1957 г. ), музикална комедия

         Режисьор: Едгар Рязанов.

         В ролите: Людмила Гурченко, Игор Илински, Юрий Белов


18:00 ХРЪТКАТА- сериал – сезон 2, епизоди 5, 6 (Украйна, 2013 – 2018 г.)

        криминален

         Режисьори: Артьом Литвиненко и Антон Шчербаков

         В ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова


20:00 ПРЕМИЕРА

          ИСТИНАТА (Франция, 2019 г., 01:46 ч.), драма

         Режисьор: Хирокадзу Коре-еда.

         В ролите: Катрин Деньов, Жюлиет Бинош, Итън Хоук


22:00 БОРГМАН (Холандия/Белгия/Дания, 2012 г., 01:53 ч.), драма  +16

         Режисьор: Алекс ван Вармердам.

         В ролите: Ян Бийвоет, Хадевич Минис, Жероен Персевал



 

СЪБОТА, 10 октомври


00:00 ТЕЛМА (Норвегия/Франция/Дания, 2017 г., 01:56 ч.), драма

         Режисьор: Йоахим Триер.

         В ролите: Ели Харбър, Елън Дорит Петерсън


02.00 ДИВАНЪТ НА СТАЛИН (Франция, 2016 г., 01:32 ч.), драма

         Режисьор: Фани Ардан.

         В ролите: Жерар Депардийо, Еманюел Сение


04:00 БОРГМАН (Холандия/Белгия/Дания, 2012 г., 01:53 ч.), драма  +16

         Режисьор: Алекс ван Вармердам.

         В ролите: Ян Бийвоет, Хадевич Минис, Жероен Персевал


06.00 АНА ОТ 6 ДО 18 (Русеяр Франция, 1994 г. , 01:40 ч.), документален,

        биографичен

         Режисьор: Никита Михалков.

         В ролите: Никита Михалков, Анна Михалкова, Надежда Михалкова


08.00 КАРНАВАЛНА НОЩ (Русия,  1957 г. ), музикална комедия

         Режисьор: Едгар Рязанов.

         В ролите: Людмила Гурченко, Игор Илински, Юрий Белов


10.00 ИСТИНАТА (Франция, 2019 г., 01:46 ч.), драма   

         Режисьор: Хирокадзу Коре-еда.

         В ролите: Катрин Деньов, Жюлиет Бинош, Итън Хоук


12:00 НАТРАПЧИВИ РИТМИ (Франция/Португалия, 2013 г., 01:36 ч.),

         романтичен

         Режисьор: Фани Ардан.

         В ролите: Азия Аргенто, Нино Лопес, Франко Неро


14:00 ОТ БИТКИ ИЗТОЩЕН (Франция, 2014 г., 01:34 ч.), крими  трилър

         Режисьор: Оливие Ханшот.

         В ролите: Джалил Леспер, Чеки Карио, Хиам Абас


16:00 ТВЪРДОГЛАВЕЦЪТ (Белги2011 г. , 02:09 ч.), криминална драма

         Режисьор: Михаел Роскам.

         В ролите: Матиас Шьонертсс, Йерун Персевал, Барбара Сарафиан


18:00 ИВАНОВО ДЕТСТВО (Русия, 01:35 ч.), военна драма  

         Режисьор: Андрей Тарковски.

         В ролите: Николай Бурляев, Валентин Зубков, Евгений Жариков,

         Валентина Малявина


20:00 ПРЕМИЕРА

          ВЛЮБЕНИ В ЛУ (Германия/Австрия/Италия/Швейцария, 2016 г.,01:48 ч.),

         биографична драма  

         Режисьор:  Кордула Каблиц- Пост.  

         В ролите: Катарина Лоренц, Никол Хеестерс, Лив-Лиса Фрийс


22:00 ВЕЛИКАТА КРАСОТА (Италия/Франция, 2013 г., 02:21 ч.), драма

         Режисьор: Паоло Сорентино.

         В ролите:Тони Сервило, Карло Вердоне, Сабрина Ферили



 

НЕДЕЛЯ, 11 октомври


00:00 НАТРАПЧИВИ РИТМИ (Франция/Португалия, 2013 г., 01:36 ч.),

         романтичен

         Режисьор: Фани Ардан.

         В ролите: Азия Аргенто, Нино Лопес, Франко Неро


02.00 ОТ БИТКИ ИЗТОЩЕН (Франция, 2014 г., 01:34 ч.), крими  трилър

         Режисьор: Оливие Ханшот.

         В ролите: Джалил Леспер, Чеки Карио, Хиам Абас


04.00 ТВЪРДОГЛАВЕЦЪТ (Белги2011 г. , 02:09 ч.), криминална драма

         Режисьор: Михаел Роскам.

         В ролите: Матиас Шьонертсс, Йерун Персевал, Барбара Сарафиан


06.00 ИВАНОВО ДЕТСТВО (Русия, 01:35 ч.), военна драма  

         Режисьор: Андрей Тарковски.

         В ролите: Николай Бурляев, Валентин Зубков, Евгений Жариков,

         Валентина Малявина


08.00 ВЕЛИКАТА КРАСОТА (Италия/Франция, 2013 г., 02:21 ч.), драма

         Режисьор: Паоло Сорентино.

         В ролите:Тони Сервило, Карло Вердоне, Сабрина Ферили


10:00 НАШИТЕ ЛЮБОВНИЦИ (Испания, 2016 г., 01:28 ч.), драма, комедия  

         Режисьор: Мигел Анхул Ламато.

         В ролите: Едуардо Нориега, Мишел Хенер, Феле Мартинес


12.00 ВЛЮБЕНИ В ЛУ (Германия/Австрия/Италия/Швейцария, 2016 г., 01:48 ч.),

         биографична драма  

         Режисьор:  Кордула Каблиц- Пост.  

         В ролите: Катарина Лоренц, Никол Хеестерс, Лив-Лиса Фрийс


14:00 ДВАНАДЕСЕТТЕ СТОЛА – 1  (Русия, 1970 г., 01:20 ч.), комедия

         Режисьор: Леонид Гайдай

         В ролите: Арчил Гомияшвили, Сергей Филипов, Михайл  Пуговкин


16:00 ДВАНАДЕСЕТТЕ СТОЛА – 2  (Русия, 1970 г., 01:20 ч.), комедия

         Режисьор: Леонид Гайдай

         В ролите: Арчил Гомияшвили, Сергей Филипов, Михайл  Пуговкин


18:00 ОБИРДЖИЙКАТА (Германия, 2013 г., 01:58 ч.), крими екшън

          Режисьор: Кристиян Алварт.  

          В ролите: Кен Дукен, Надежда Бренике, Чарли Хюбнер


20:00 ПРЕМИЕРА

          ЕЙПРИЛ, МЕЙ, ДЖУН (Холандия, 2019 г., 01:53 ч.), драма

         Режисьор: Уил Коопман.

         В ролите: Линда де Мол, Патрик Дъфи, Бас Хоуфлаак


22:00 ПЪТЯТ НА ХАЛИМА (Хърватия, 2012 г., 01:37 ч.), драма

         Ржисьор: Арсен Антон Остоич

         В ролите: Алма Прича, Олга Пакивоч, Мустафа Надаревич



 

ПОНЕДЕЛНИК, 12 октомври


00:00 НАШИТЕ ЛЮБОВНИЦИ (Испания, 2016 г., 01:28 ч.), драма, комедия  

         Режисьор: Мигел Анхул Ламато.

         В ролите: Едуардо Нориега, Мишел Хенер, Феле Мартинес


02:00 ДВАНАДЕСЕТТЕ СТОЛА - 1 (Русия, 1970 г., 01:34 ч.), комедия

         Режисьор: Леонид Гайдай

         В ролите: Арчил Гомияшвили, Сергей Филипов, Михайл  Пуговкин


04.00 ДВАНАДЕСЕТТЕ СТОЛА – 2  (Русия, 1970 г., 01:34 ч.), комедия

         режисьор: Леонид Гайдай

         В ролите: Арчил Гомияшвили, Сергей Филипов, Михайл  Пуговкин


06.00 ХРЪТКАТА- сериал – сезон 2, епизоди 5, 6 (Украйна, 2013 – 2018 г.)

        криминален

         Режисьори: Артьом Литвиненко и Антон Шчербаков

         В ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова


08.00 ЕЙПРИЛ, МЕЙ, ДЖУН (Холандия, 2019 г., 01:53 ч.), драма

         Режисьор: Уил Коопман.

         В ролите: Линда де Мол, Патрик Дъфи, Бас Хоуфлаак


10.00 ЛЮБОВ ПО ТРУДНИЯ НАЧИН (САЩ,  2013 г., 01:23 ч.), комедия

         Режисьор: Винс Офер.

         В ролите: Ейдриан Броуди, Линдзи Лоън, Мишел Родригес


12:00 ФРАНКОФОНИЯ (Германия/Франция/Холандия, 2015 г., 01:28 ч.), драма

         Режисьор: Александър Сокуров.

         В ролите: Луи дьо Ленкесен, Бенямин Уцерат, Венсан Немет, Йохана Алтес


14:00 БИРАРИЯ „РОМАНТИКА” (Белгия, 2012 г., 01:42 ч.), комедийна драма

         Режисьор: Жоел Ванхоебрук.

         В ролите: Коен де Бю, Рут Бекарт, Барбара Сарафин


16:00 БЕЛОРУСКАТА ГАРА (Русия,  1971 г., 01:41 ч.), драма  

         Режисьор: Андрей Смирнов.

         В ролите: Алексей Глазирин, Евгений Леонов, Анатоли Папанов


18:00 ХРЪТКАТА- сериал – сезон 2, епизоди 7, 8 (Украйна, 2013 – 2018 г.)

        криминален

         Режисьори: Артьом Литвиненко и Антон Шчербаков

         В ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова


20:00 ПЕРФЕКТНИ НЕПОЗНАТИ (Италия,  2016 г., 01:36 ч.), драма  

         Режисьор: Паоло Дженовезе.

         В ролите: Валерио Мастандреа, Джузепе Батистон, Кася Смутняк, Ана Фолиета


22:00 ВАЛЕНСА (Полша,  2013 г., 02:07 ч.) биографичен

         Режисьор: Анджей Вайда.

         В ролите: Роберт Викиевич, Агниешка Гроховска, Ивона Биелска



 

ВТОРНИК, 13 октомври


00:00 ФРАНКОФОНИЯ (Германия/Франция/Холандия, 2015 г., 01:28 ч.), драма

         Режисьор: Александър Сокуров.

         В ролите: Луи дьо Ленкесен, Бенямин Уцерат, Венсан Немет, Йохана Алтес


02.00 БИРАРИЯ „РОМАНТИКА” (Белгия, 2012 г., 01:42 ч.), комедийна драма

         Режисьор: Жоел Ванхоебрук.

         В ролите: Коен де Бю, Рут Бекарт, Барбара Сарафин


04.00 БЕЛОРУСКАТА ГАРА (Русия,  1971 г., 01:41 ч.), драма  

         Режисьор: Андрей Смирнов.

         В ролите: Алексей Глазирин, Евгений Леонов, Анатоли Папанов


06.00 ХРЪТКАТА- сериал – сезон 2, епизоди 7, 8 (Украйна, 2013 – 2018 г.)

        криминален

         Режисьори: Артьом Литвиненко и Антон Шчербаков

         В ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова


08.00 ВАЛЕНСА (Полша,  2013 г., 02:07 ч.) биографичен

         Режисьор: Анджей Вайда.

         В ролите: Роберт Викиевич, Агниешка Гроховска, Ивона Биелска


10.00 ПЕРФЕКТНИ НЕПОЗНАТИ (Италия,  2016 г., 01:36 ч.), драма  

         Режисьор: Паоло Дженовезе.

         В ролите: Валерио Мастандреа, Джузепе Батистон, Кася Смутняк, Ана Фолиета


12:00 ОСТАТЪЧНИ ОБРАЗИ (Полша, 2016 г.. 01:38 ч.), драма

         Режисьор: Анджей Вайда.

         В ролите: Бохуслав Линда, Александра Юста, Бронислава Замаховска,

         Кшищоф Пиечински


14:00 СРЕЩИ НА СЛЯПО (Грузия, 2013 г., 01:39 ч.),  драма

         Режисьор:  Леван Когуашвили

         В ролите: Андро Сахварелидзе, Ия Сухиташвили


16:00 ДЖЕНТЪЛМЕНИ С КЪСМЕТ (Русия, 1971 г., 01:36 ч.), комедия

         Режисьори:  Александър Серий.

         В ролите: Евгений Леонов,  Георги Воицин, Савелий Крамаров,

         Наталия Фатеева


18:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ–сериал Русия/Беларус/Украйна,

       2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов,

         Алексей Вертков


20:00 ТРУМАН (Испания/ Аржентина,  2015 г., 01:48 ч.), драма, комедия

         Режисьор: Сеск Гай.  

         В ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара



22:00 ТЪРГОВСКИЯТ ПЪТНИК (Иран/Франция, 2016 г. , 02:04 ч.), драма  

       Режисьор: Асгар Фархади.

         В ролите: Таранех Алидоости, Шахаб Хосейни



 

СРЯДА, 14 октомври


00:00 ОСТАТЪЧНИ ОБРАЗИ (Полша, 2016 г.. 01:38 ч.), драма

         Режисьор: Анджей Вайда.

         В ролите: Бохуслав Линда, Александра Юста, Бронислава Замаховска,

         Кшищоф Пиечински


02.00 СРЕЩИ НА СЛЯПО (Грузия, 2013 г., 01:39 ч.),  драма

         Режисьор:  Леван Когуашвили

         В ролите: Андро Сахварелидзе, Ия Сухиташвили


04.00 ДЖЕНТЪЛМЕНИ С КЪСМЕТ (Русия, 1971 г., 01:36 ч.), комедия

         Режисьори:  Александър Серий.

         В ролите: Евгений Леонов,  Георги Воицин, Савелий Крамаров,

         Наталия Фатеева


06.00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизоди 1,2

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов, Алексей Вертков


08.00 ТРУМАН (Испания/ Аржентина,  2015 г., 01:48 ч.), драма, комедия

         Режисьор: Сеск Гай.  

         В ролите: Рикардо Дарин, Хавиер Камара


10.00 ТЪРГОВСКИЯТ ПЪТНИК (Иран/Франция, 2016 г. , 02:04 ч.), драма  

         Режисьор: Асгар Фархади.

         В ролите: Таранех Алидоости, Шахаб Хосейни


12:00 ВЪЛК (ОАЕ/Катар/Йордания/ Великобритания, 2014 г., 01:40 ч.), драма  

         Режисьор: Нажи Абу Ноуар.

         В ролите: Джак Фокс, Хюсеин Саламех, Хасан Мутлаг


14:00 МЪЖЪТ С ХИЛЯДИ ЛИЦА (Испания, 2016 г., 02:03 ч.), трилър

         Режисьор: Алберто Родригес

         В ролите: Едуард Фернандес, Хосе Коронадо, Мигел Гарсиа Борда


16:00 ИВАН ВАСИЛИЕВИЧ СМЕНЯ ПРОФЕСИЯТА СИ (Русия, 1973 г.,01:33 ч.),  

         комедия

         Режисьор: Леонид Гайдай.

         В ролите:  Юрий Яковлев, Леонид Куравльов, Александър Демяненко


18:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизод 3,4

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов,

         Алексей Вертков


20:00 АКУШЕРКАТА (Франция, 2017 г., 01:57 ч.), драма

         Режисьор: Мартин Провост

         В ролите: Катрин Деньов, Катрин Фро, Оливие Гурме


22:00 ЕДИН ПО-ДОБЪР ЖИВОТ (Франция,  2011 г., 01:50 ч.), драма

         Режисьор: Седрик Кан.  

         В ролите: Гийом Кане, Лейла Бехти



 

ЧЕТВЪРТЪК, 15 октомври


00:00 ВЪЛК (ОАЕ/Катар/Йордания/ Великобритания, 2014 г., 01:40 ч.), драма  

         Режисьор: Нажи Абу Ноуар.

         В ролите: Джак Фокс, Хюсеин Саламех, Хасан Мутлаг


02.00 МЪЖЪТ С ХИЛЯДИ ЛИЦА (Испания, 2016 г., 02:03 ч.), трилър

         Режисьор: Алберто Родригес

         В ролите: Едуард Фернандес, Хосе Коронадо, Мигел Гарсиа Борда


04.00 ИВАН ВАСИЛИЕВИЧ СМЕНЯ ПРОФЕСИЯТА СИ

         (Русия, 1973 г.,01:33 ч.), комедия

         Режисьор: Леонид Гайдай.

         В ролите:  Юрий Яковлев, Леонид Куравльов, Александър Демяненко


06.00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизоди 3,4

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов, Алексей Вертков


08.00 АКУШЕРКАТА (Франция, 2017 г., 01:57 ч.), драма

         Режисьор: Мартин Провост

         В ролите: Катрин Деньов, Катрин Фро, Оливие Гурме


10.00 ЕДИН ПО-ДОБЪР ЖИВОТ (Франция,  2011 г., 01:50 ч.), драма

         Режисьор: Седрик Кан.  

         В ролите: Гийом Кане, Лейла Бехти


12:00 ОДИСЕЯТА НА ЖАК-ИВ КУСТО (Франция, 2016 г., 02:02 ч.), приключенски

         Режисьор: Жером Сал.

         В ролите: Ламбер Уилсон, Одри Тоту, Пиер Нини.


14:00 СЛУЖЕБЕН РОМАН – част 1 (Русия, 1977 г., 02:39 ч.)

         романтика, комедия, драма

         Режисьор: Елдар Рязанов.

         В ролите: Алиса Фрейндлих, Андрей Мягков, Светлана Немоляева


16:00 СЛУЖЕБЕН РОМАН – част 2 (Русия, 1977 г., 02:39 ч.)

         романтика, комедия, драма

         Режисьор: Елдар Рязанов.

         В ролите: Алиса Фрейндлих, Андрей Мягков, Светлана Немоляева


18:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизод 5, 6

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов, Алексей Вертков


20:00 ГЛУХА ЛИНИЯ (Испания, 2014 г., 01:43 ч.), комедия

         Режисьор: Авларо Фернандес Армеро.

         В ролите: Раул Аревало, Инма Куеста, Авберто Сан Хуан


22:00 ТОВА Е САМО КРАЯ НА СВЕТА (Франция,  2016 г., 01:37 ч.), драма

          Режисьор: Ксавие Долан.

          В ролите: Натали Бай,  Венсан Касел, Марион Котийр



 

ПЕТЪК, 16 октомври


00:00 ОДИСЕЯТА НА ЖАК-ИВ КУСТО (Франция, 2016 г., 02:02 ч.),

         приключенски

         Режисьор: Жером Сал.

         В ролите: Ламбер Уилсон, Одри Тоту, Пиер Нини.


02.00 СЛУЖЕБЕН РОМАН – част 1 (Русия, 1977 г., 02:39 ч.)

         романтика, комедия, драма

         Режисьор: Елдар Рязанов.

         В ролите: Алиса Фрейндлих, Андрей Мягков, Светлана Немоляева


04.00 СЛУЖЕБЕН РОМАН – част 2 (Русия, 1977 г., 02:39 ч.)

         романтика, комедия, драма

         Режисьор: Елдар Рязанов.

         В ролите: Алиса Фрейндлих, Андрей Мягков, Светлана Немоляева


06.00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизоди 5,6

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов, Алексей Вертков


08.00 ГЛУХА ЛИНИЯ (Испания, 2014 г., 01:43 ч.), комедия

         Режисьор: Авларо Фернандес Армеро.

         В ролите: Раул Аревало, Инма Куеста, Авберто Сан Хуан


10.00 ТОВА Е САМО КРАЯ НА СВЕТА (Франция,  2016 г., 01:37 ч.), драма

         Режисьор: Ксавие Долан.

         В ролите: Натали Бай,  Венсан Касел, Марион Котийр


12:00 САТЕЛИТНО МОМЧЕ (Австралия, 2012 г., 01:30 ч.), приключенски

         Режисьор: Катриона Какензи.

         В ролите: Дейвид Гулпилил, Камерон Уалаби, Джоузеф Педли


14:00 МОСКВА НЕ ВЯРВА НА СЪЛЗИ – част 1 (Русия1980 г., 02:30 ч.)

         романтична драма

         Режисьор: Владимир Меншов.

         В ролите: Вера Алентова, Алексей Баталов, Ирина Муравьова


16:00 МОСКВА НЕ ВЯРВА НА СЪЛЗИ – част 2 (Русия1980 г., 02:30 ч.)

        романтична драма

         Режисьор: Владимир Меншов.

         В ролите: Вера Алентова, Алексей Баталов, Ирина Муравьова


18:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизод 7, 8

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов, Алексей Вертков


20:00 ПРЕМИЕРА

          ЗАПИСКИТЕ НА АСПЪРН (Великобритания/Германия, 2018 г., 01:27 ч.),

         драма - 2018 г.    -

         Режисьор: Джулиър Ландейс

         В ролите:Джонатан Рис-Майърс, Ванеса Редгрейв, Джули Ричардсън


22:00 ФОРТУНАТА (Италия, 2017 г., 01:43 ч.), драма

         Режисьор: Серджо

         Кастелито. В ролите: Жасмин Тринка, Стефано Акорси, Хана Шигула



 

СЪБОТА, 17 октомври


00:00 САТЕЛИТНО МОМЧЕ (Австралия, 2012 г., 01:30 ч.), приключенски

         Режисьор: Катриона Какензи.

         В ролите: Дейвид Гулпилил, Камерон Уалаби, Джоузеф Педли


02.00 МОСКВА НЕ ВЯРВА НА СЪЛЗИ – част 1 (Русия1980 г., 02:30 ч.)

         романтична драма

         Режисьор: Владимир Меншов.

         В ролите: Вера Алентова, Алексей Баталов, Ирина Муравьова


04.00 МОСКВА НЕ ВЯРВА НА СЪЛЗИ – част 2 (Русия1980 г., 02:30 ч.)

         романтична драма

         Режисьор: Владимир Меншов.

         В ролите: Вера Алентова, Алексей Баталов, Ирина Муравьова


06.00 КОН-ТИКИ (Норвегия/Великобритания/Дания/Германия/Швеция,

        2012 г., 01:58 ч.)

         приключенски – 2012 г.

         Режисьори: Йоаким Рьонинг, Еспен Сандберг.

         В ролите: Пал Свере Хаген, Андерс Басмо, Густаф Сарсгард


08.00 ЗАПИСКИТЕ НА АСПЪРН (Великобритания/Германия,

         2018 г., 01:27 ч.),

         драма - 2018 г.  

         Режисьор: Джулиър Ландейс

         В ролите:Джонатан Рис-Майърс, Ванеса Редгрейв, Джули Ричардсън


10.00 ФОРТУНАТА (Италия, 2017 г., 01:43 ч.), драма

         Режисьор: Серджо

         Кастелито. В ролите: Жасмин Тринка, Стефано Акорси, Хана Шигула


12:00 СПУСНАТАТА ЗАВЕСА (Иран,  2013 г., 01:46 ч.), драма

         Режисьори:  Джафар Панахи, Камбузия Партови.

         В ролите: Камбузи Партови, Мариам Могадам, Джафар Панахи


14:00 ГАРА ЗА ДВАМА част 1 (Русия, 1983 г., 02:21 ч.), романтична драма  

         Режисьор: Елдар Рязанов.

         В ролите:  Людмила Гурченко, Олег Басилашвили, Никита Михалков


16:00 ГАРА ЗА ДВАМА  част 2 (Русия, 1983 г., 02:21 ч.), романтична драма  

         Режисьор: Елдар Рязанов.

         В ролите:  Людмила Гурченко, Олег Басилашвили, Никита Михалков


18:00 МЕСИ (Испания, 2014 г., 01:33 ч.), документален

         Режисьор: Алекс де ла Иглесия .

         С участието на: Марадона, Сезар Луис Маноти, Хорхе Валдано,

         Жерар Пике, Йохан Кройф


20:00 ПРЕМИЕРА

          ЦИГУЛАРКАТА (Финландия, 2018 г., 02:04 чл. ), драма

         Режисьор:  Пааво Вестерберг.

         В ролите: Матлена Кусниеми, Олаф Усивирта, Ком Бодниа


22:00 ПИЛЕ СЪС СЛИВИ (Франция/Белгия, 2011 г., 01:33 ч.), драма, комедия  

          Режисьори:  Венсан Пароно, Маржан Сатрапи.

          В ролите: Матийо Амалрик, Мария де Медейрос, Ерик Каравака,

          Киара Мастрояни, Изабела Роселини



 

НЕДЕЛЯ, 18 октомври


00:00 СПУСНАТАТА ЗАВЕСА (Иран,  2013 г., 01:46 ч.), драма

         Режисьори:  Джафар Панахи, Камбузия Партови.

         В ролите: Камбузи Партови, Мариам Могадам, Джафар Панахи


02:00 ГАРА ЗА ДВАМА част 1 (Русия, 1983 г., 02:21 ч.), романтична драма  

         Режисьор: Елдар Рязанов.

         В ролите:  Людмила Гурченко, Олег Басилашвили, Никита Михалков


04:00 ГАРА ЗА ДВАМА част 2 (Русия, 1983 г., 02:21 ч.), романтична драма  

         Режисьор: Елдар Рязанов.

         В ролите:  Людмила Гурченко, Олег Басилашвили, Никита Михалков


06:00 МЕСИ (Испания, 2014 г., 01:33 ч.), документален

         Режисьор: Алекс де ла Иглесия .

         С участието на: Марадона, Сезар Луис Маноти, Хорхе Валдано,

         Жерар Пике, Йохан Кройф


08:00 ЦИГУЛАРКАТА (Финландия, 2018 г., 02:04 чл. ), драма

         Режисьор:  Пааво Вестерберг.

         В ролите: Матлена Кусниеми, Олаф Усивирта, Ком Бодниа


10:00 ПИЛЕ СЪС СЛИВИ (Франция/Белгия, 2011 г., 01:33 ч.), драма, комедия  

         Режисьори:  Венсан Пароно, Маржан Сатрапи.

         В ролите: Матийо Амалрик, Мария де Медейрос, Ерик Каравака,

         Киара Мастрояни, Изабела Роселини


12:00 СЪВСЕМ НОВ ЗАВЕТ (Франция/Белгия/Люксембург, 2015 г., 01:54 ч.),

        комедия

         Режисьор: Жако Ван Дормел.

         В ролите: Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Йоланда Моро, Франсоа Дамиенс


14:00 СОЛАРИС – 1 (Русия,  1972 г., 02:47 ч.),

         драма, мистерия, романтика

         Режисьор: Андрей Тарковски  

         В ролите: Наталия Бондарчук, Донатас Банионис, Юрий Жарвет


16:00 СОЛАРИС – 2 (Русия,  1972 г., 02:47 ч.), драма, мистерия, романтика

         Режисьор: Андрей Тарковски.

         В ролите: Донатас Банионис, Наталия Бондарчук, Юрий Ярвет, Владислав

         Дворжецки, Николай Гринко


18:00 МАЛКИЯТ ОСТРОВ (Испания, 2014 г., 01:40 ч.), драма

         Режисьор: Роберто Родригес.

         В ролите: Раул Аревало, Хавиер Гутиерес, Антонио де ла Торе .


20:00 ПРЕМИЕРА

          ЖИВОТЪТ НИ Е ЧУДЕСЕН (Франция, 2019 г., 01:57 ч.), комедия

         Режисьор: Фабиен Годе.    

         В ролите:Жюли Мюлие, Луи Арен, Франсоъз Кадол


22:00 СЪСТЕЗАТЕЛКАТА И ЗАТВОРНИКЪТ (Белгия, 2017 г., 02:10 ч.),

        криминална драма

        Режисьор: Михаел Роскам.

         В ролите: Матиас Шьонертс, Адел Ексаркопулос



 

ПОНЕДЕЛНИК, 19 октомври


00:00 СЪВСЕМ НОВ ЗАВЕТ (Франция/Белгия/Люксембург, 2015 г., 01:54 ч.),

        комедия

         2015 г. – Режисьор: Жако Ван Дормел.

         В ролите: Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Йоланда Моро, Франсоа Дамиенс


02:00 МАЛКИЯТ ОСТРОВ (Испания, 2014 г., 01:40 ч.), драма

         Режисьор: Роберто Родригес.

         В ролите: Раул Аревало, Хавиер Гутиерес, Антонио де ла Торе .


04:00 ИМИГРАНТКАТА (САЩ, 2013 г., 02:00 ч.), драма

         Режисьор: Джеймс Грей.

         В ролите: Марион Котийар, Хоакин Финикс, Джереми Ренар и др.


06:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизод 7, 8

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов, Алексей Вертков


08:00 СЪСТЕЗАТЕЛКАТА И ЗАТВОРНИКЪТ (Белгия, 2017 г., 02:10 ч.),

        криминална драма

         Режисьор: Михаел Роскам.

         В ролите: Матиас Шьонертс, Адел Ексаркопулос


10:00 ЖИВОТЪТ НИ Е ЧУДЕСЕН  (Франция, 2019 г., 01:57 ч.), комедия

         Режисьор: Фабиен Годе.

         В ролите:Жюли Мюлие, Луи Арен, Франсоъз Кадол


12:00 МОМИЧЕТО ОТ БРЕСТ (Франция, 2016 г., 02:08 ч.), драма

         Режисьор: Еманюел Берко.

         В ролите: Сидсе Бабет Кнудсен, Беноа Мажимел


14:00 ТЯЛО (Полша, 2015 г., 01:30 ч.), драма  

         Режисьор: Малгожата Шумовска

         В ролите: Януш Гайос, Мая Осташевска, Юстия Сувала


16:00 ИЗВИНЯВАЙ, АКО ТЕ НАРЕКА ЛЮБОВ (Испания, 2014 г., 02:00 ч.),

        романтичен–2014 г.

         Режисьор: Хоакин Ламас.

         В ролите: Палома Блойд, Даниел Лиота, Ирене Моннтали


18:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизод 9, 10

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов, Алексей Вертков


20:00 ЧУДНИЯТ БОКАЧО (Италия, 2015 г., 02:00 ч.), драма

         Режисьори: Паоло и Виторио Тавиани.

         В ролите: Рикардо Скамарчо, Кася Смутняк, Жасмин Тринка, Ким Роси Стюарт,  

         Паола Кортелези


22:00 ЕЛЕНА (Русия,  2011 г., 01:49 ч.),

         драма

         Режисьор: Андрей Звягинцев

         В ролите: Елена Лядова, Надежда Маркина, Андрей Смирнов



 

ВТОРНИК, 20 октомври


00:00 ИЗВИНЯВАЙ, АКО ТЕ НАРЕКА ЛЮБОВ (Испания, 2014 г., 02:00 ч.),

        романтичен

         Режисьор: Хоакин Ламас.

         В ролите: Палома Блойд, Даниел Лиота, Ирене Моннтали


02:00 МОМИЧЕТО ОТ БРЕСТ (Франция, 2016 г., 02:08 ч.), драма

         Режисьор: Еманюел Берко.

         В ролите: Сидсе Бабет Кнудсен, Беноа Мажимел


04:00 ТЯЛО (Полша, 2015 г., 01:30 ч.), драма  

         Режисьор: Малгожата Шумовска

         В ролите: Януш Гайос, Мая Осташевска, Юстия Сувала


06:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизод 9, 10

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов,

         Алексей Вертков


08:00 ЧУДНИЯТ БОКАЧО (Италия, 2015 г., 02:00 ч.), драма

         Режисьори: Паоло и Виторио Тавиани.

         В ролите: Рикардо Скамарчо, Кася Смутняк, Жасмин Тринка, Ким Роси Стюарт,  

         Паола Кортелези


10:00 ПЕТ МИНУТИ ДО РАЯ (Великобритания/Ирландия,  2009 г., 01:29 ч.),

         драма

         Режисьор: Оливър Хиршбигел.

         В ролите: Лиам Нийсън, Джеймс Несбит,  Анамария Маринка


12:00 БИТКАТА ЗА СЕВАСТОПОЛ (Украйна, 2015 г., 01:50 ч.), драма

         Режисьор: Сергей Мокрицки.

         В ролите: Юлия Пересилд, Евгений Циганов, Олег Василков


14:00 МИСТЪР ШАЙН Е ОНЛАЙН (Франция/Белгия/Германия,

         2016 г., 01:39 ч.)

         комедия

         Режисьор: Стефан Робелен.

         В ролите: Пиер Ришар, Джалил Леспер, Фани Валет


16:00 НАШЕСТВИЕТО НА ВАРВАРИТЕ (Канада/Франция, 2003 г., 01:39 ч.),

         комедия, крими драма

         Режисьор:  Денис Арканд

         В ролите: Реми Жирар, Мари-Жозе Кроз, Дороти Бериман, Стефан Русо


18:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизод 11, 12

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов, Алексей Вертков


20:00 МУСТАНГ (Франция/Турция/Германия,  2015 г., 01:37 ч.), драма

         Режисьор: Дениз Гамзе Ергювен

         В ролите: Гюнеш Незихе Шенсой, Елит Ишджан, Туба Сунгуроулу


22:00 ЛЮБОВТА Е СТРАННО НЕЩО (САЩ/Франция, 2014 г., 01:34 ч.),

        драма + 12

        Режисьор: Айра Закс.  

         В ролите: Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей



 

СРЯДА, 21 октомври


00:00 БИТКАТА ЗА СЕВАСТОПОЛ (Украйна, 2015 г., 01:50 ч.), драма

         Режисьор: Сергей Мокрицки.

         В ролите: Юлия Пересилд, Евгений Циганов, Олег Василков


02:00 МИСТЪР ШАЙН Е ОНЛАЙН (Франция/Белгия/Германия,

         2016 г., 01:39 ч.)

         комедия

         Режисьор: Стефан Робелен.

         В ролите: Пиер Ришар, Джалил Леспер, Фани Валет


04:00 НАШЕСТВИЕТО НА ВАРВАРИТЕ (Канада/Франция, 2003 г., 01:39 ч.),

         комедия, крими драма

         Режисьор:  Денис Арканд

         В ролите: Реми Жирар, Мари-Жозе Кроз, Дороти Бериман, Стефан Русо


06:00 СИНЪТ НА БАЩАТА НА НАРОДИТЕ – сериал – епизод 11, 12

        (Русия/Беларус/Украйна, 2015 г., 53 мин.), биографичен

         Режисьори: Сергей Гинзбург, Сергей Шчербин

        В ролите: Гела Месхи, Василий Прокопиев, Иля Ермолов,

         Алексей Вертков


08:00 МУСТАНГ (Франция/Турция/Германия,  2015 г., 01:37 ч.), драма

         Режисьор: Дениз Гамзе Ергювен

         В ролите: Гюнеш Незихе Шенсой, Елит Ишджан, Туба Сунгуроулу


10:00 ЛЮБОВТА Е СТРАННО НЕЩО (САЩ/Франция, 2014 г., 01:34 ч.),

         драма

        Режисьор: Айра Закс.  + 12

         В ролите: Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей


12:00 ЗЛАТО (Германия/Канада, 2013 г., 01:41 ч.), уестърн

         Режисьор: Томас Арслан.  

         В ролите: Нина Хос, Марко Мандич, Петер Курт


14:00 ГОСПОЖИЦА ЮЛИЯ  (Норвегия/Великобритания/Франция/Ирландия,

         2014 г., 02:09 ч.), драма, романтичен

         Режисьор: Лив Улман.

         В ролите: Джесика Частейн, Колин Фарел, Саманта Мортън


16:00 СВЕТЛИТЕ ДНИ ПРЕДСТОЯТ (Франция, 2013 г., 01:34 ч.),   

         романтична драма

         Режисьор: Марион Верну.

         В ролите: Фани Ардан, Лоран Лафит


18:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА (цветен) – епизоди 1, 2

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


20:00 ЛЕВИАТАН (Русия, 2014 г., 02:20 ч.), драма

         Режисьор: Андрей Звягинцев.

         В ролите: Владимир Вдовиченков, Алексей Серебряков, Елена Лядова,

         Роман Мадянов


20:00 КРАЛИЦАТА НА ИСПАНИЯ (Испания, 2016 г., 02:07 ч.) драма,

        комедия

         Режисьор: Фернандо Труеба.

         В ролите: Пенелопе Круз, Хавиер Бардем, Антонио Ресинес


22:00 МЬОБИУС (Франция/Белгия/Люксембург, 2013 г., 01:43 ч.), трилър

         Режисьор: Ерик Рошан.

         В ролите: Жан Дюжардан, Сесил де Франс, Тим Рот



 

ЧЕТВЪРТЪК, 22 октомври


00:00 ЗЛАТО  (Германия/Канада, 2013 г., 01:41 ч.), уестърн

         Режисьор: Томас Арслан.  

         В ролите: Нина Хос, Марко Мандич, Петер Курт и др.


02:00 ГОСПОЖИЦА ЮЛИЯ  (Норвегия/Великобритания/Франция/Ирландия,

         2014 г., 02:09 ч.), драма, романтичен

         Режисьор: Лив Улман.

         В ролите: Джесика Частейн, Колин Фарел, Саманта Мортън


04:00 СВЕТЛИТЕ ДНИ ПРЕДСТОЯТ (Франция, 2013 г., 01:34 ч.),

         романтична драма

         Режисьор: Марион Верну. В ролите: Фани Ардан, Лоран Лафит


06:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди 1, 2  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


08:00 КРАЛИЦАТА НА ИСПАНИЯ (Испания, 2016 г., 02:07 ч.) драма,

        комедия

         Режисьор: Фернандо Труеба.

         В ролите: Пенелопе Круз, Хавиер Бардем, Антонио Ресинес


10:00 МЬОБИУС (Франция/Белгия/Люксембург, 2013 г., 01:43 ч.), трилър

         Режисьор: Ерик Рошан.

         В ролите: Жан Дюжардан, Сесил де Франс, Тим Рот


12:00 НЕ МЕ КАЗВАЙ, ЧЕ МОМЧЕТО Е ЛУДО (Франция, 2015 г., 02:14 ч.),

         драма

         Режисьор: Роберт Гедигян.

         В ролите: Симон Абкариан, Ариан Аскарид, Грегоар Лепринс-Рингуе


14:00 ПРИНЦ ЛАВИНА (САЩ, 2013 г., 01:34 ч.), драма

         Режисьор: Дейвид Гордън Грийн

         В ролите: Пол Ръд, Емил Хирш


16:00 ОРДАТА (Русия, 2012 г., 02:09 ч.), историческа драма + 12

         Режисьори: Андрей Прошкин.

         В ролите: Максим Суханов, Роза Хайрулина, Алексей Яценко.


18:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди 3, 4 (цветен)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


20:00 КРАЛИЦАТА НА ИСПАНИЯ (Испания, 2016 г., 02:07 ч.) драма,

        комедия

         Режисьор: Фернандо Труеба.

         В ролите: Пенелопе Круз, Хавиер Бардем, Антонио Ресинес


22:00 АЙЗЕНЩАЙН В ГУАНАХУАТО (Нидерландия/Финландия/Мексико/

         Франция, 2015 г., 01:45 ч.),  драма + 16

         Режисьор: Питър Грийнауей .

         В ролите: Елмър Бек, Луис Алберти, Мая Запата




 

ПЕТЪК, 23 октомври


00:00 НЕ МЕ КАЗВАЙ, ЧЕ МОМЧЕТО Е ЛУДО (Франция, 2015 г., 02:14 ч.),

         драма

         Режисьор: Роберт Гедигян.

         В ролите: Симон Абкариан, Ариан Аскарид, Грегоар Лепринс-Рингуе


02:00 ОРДАТА (Русия, 2012 г., 02:09 ч.), историческа драма + 12

         Режисьори: Андрей Прошкин.

         В ролите: Максим Суханов, Роза Хайрулина, Алексей Яценко.


04:00 ПРИНЦ ЛАВИНА (САЩ, 2013 г., 01:34 ч.), драма

         Режисьор: Дейвид Гордън Грийн

         В ролите: Пол Ръд, Емил Хирш


06:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди  3, 4  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


08:00 КЕЧИСТЪТ  (САЩ,  2008 г., 01:49 ч.) драма

         Режисьор:Дарън Ароновски.

         В ролита: Мики Рурк, Мариса Томей, Еван Рейчъл Ууд и др.


10:00 ЛЕВИАТАН (Русия, 2014 г., 02:20 ч.), драма

         Режисьор: Андрей Звягинцев.

         В ролите: Владимир Вдовиченков, Алексей Серебряков, Елена Лядова,

         Роман Мадянов


12:00 АНА ОТ 6 ДО 18 (Франция, 1994 г., 01:40 ч.), документален, биографичен  

         Режисьор: Никита Михалков.

         В ролите: Никита Михалков, Анна Михалкова, Надежда Михалкова


14:00 В МРАК (Полша/Германия/Канада, 2011 г., 02:25 ч.), военна драма

         Режисьор: Агнйешка Холанд.

         В ролите: Робърт Викйевич, Бено Фурман, Агнйешка Грошовска


16:00 ЩАСТЛИВО ПЛЯСКАНЕ (Канада,  2013 г., 01:15 ч.), драма

         Режисьор: Кристос Сорлигас.  

         В ролите: Джордан Анджело, Джеси Камачо, Джон Чърчил


18:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди 5, 6 (цветен), 00:53 ч.

          Режисьор: Татяна Лиознова

          В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

          Екатерина Градова


20:00 СТАРИ МОМЧЕТА (Великобритания, 2019 г., 01:35 ч.),

         романтична комедия

         Режисьор: Тоби Макдоналд - ПРЕМИЕРА

         В ролите: Алекс Лотър, Джона Хауър-Кинг, Полин Етиен, Дени Меноше


22:00 ПРИЗРАЦИТЕ НА ИСМАЕЛ  (Франция,  2017 г., 01:54 ч.), драма

         Режисьор: Арно Деплешен.

         В ролите: Матийо Амалрик, Марион Котийар, Шарлот Генсбур, Луи Гарел,

         Алба Рорвахер, Иполит Жирордо



 

СЪБОТА, 24 октомври


00:00 В МРАК (Полша/Германия/Канада, 2011 г., 02:25 ч.), военна драма

         Режисьор: Агнйешка Холанд.

         В ролите: Робърт Викйевич, Бено Фурман, Агнйешка Грошовска


02:00 ЩАСТЛИВО ПЛЯСКАНЕ (Канада,  2013 г., 01:15 ч.), драма

         Режисьор: Кристос Сорлигас.  

         В ролите: Джордан Анджело, Джеси Камачо, Джон Чърчил


04:00 КЕЧИСТЪТ (САЩ,  2008 г., 01:49 ч.) драма

         Режисьор:Дарън Ароновски.

         В ролита: Мики Рурк, Мариса Томей, Еван Рейчъл Ууд и др.


06:00 АНА ОТ 6 ДО 18 (Франция, 1994 г., 01:40 ч.), документален, биографичен  

         Режисьор: Никита Михалков.

         В ролите: Никита Михалков, Анна Михалкова, Надежда Михалкова


08:00 ПРИЗРАЦИТЕ НА ИСМАЕЛ (Франция,  2017 г., 01:54 ч.), драма

         Режисьор: Арно Деплешен.

         В ролите: Матийо Амалрик, Марион Котийар, Шарлот Генсбур, Луи Гарел,

         Алба Рорвахер, Иполит Жирордо


10:00 СТАРИ МОМЧЕТА (Великобритания, 2019 г., 01:35 ч.),

         романтична комедия

         Режисьор: Тоби Макдоналд

         В ролите: Алекс Лотър, Джона Хауър-Кинг, Полин Етиен, Дени Меноше


12:00 СЛЪНЧЕВ УДАР –  част 1 (Русия,  2014 г.  01:30 ч.) – исторически,

        драма, романтика

         Режисьор: Никита Михалков

         В ролите: Мартинс Калита, Виктория Соловьова, Анастасия Имамова


14:00 СЛЪНЧЕВ УДАР –  част 2 (Русия,  2014 г.  01:30 ч.) – исторически,

        драма, романтика

         Режисьор: Никита Михалков

         В ролите: Мартинс Калита, Виктория Соловьова, Анастасия Имамова


16:00 РИБОЛОВ В ПАТАГОНИЯ (Аржентина, 2012 г., 01:17 ч.), драма

         Режисьор: Карлос Сорин.

         В ролите: Алехандро Ауада, Виктория Алмейда, Оскар Айала


18:00 ПЪЗЕЛ ( Румъния/САЩ, 2013 г., 01:30 ч.), романтична драма

         Режисьор: Андрей Зинка

         В ролите: Адриан Титиени, Щербан Йонеску, Родика Лазар


20:00 ПРЕМИЕРА

         ВИЕ СТЕ ПОЛУДЕЛИ  (Франция, 2019 г., 01:35 ч.), драма

         Режисьор: Одри Диуан.

         В ролите: Пио Мармай, Селин Салет, Карол Франк


22:00 ИВ СЕН ЛОРАН (Франция/Белгия,  2014 г., 01:46 ч.),

         биографична драма

         Режисьор: Джалил Леспер.  

         В ролите: Пиер Нани, Гийом Галиен,, Шарлот Ле Бон, Мариан Баслер



 

НЕДЕЛЯ, 25 октомври


00:00 СЛЪНЧЕВ УДАР –  част 1 (Русия,  2014 г.  01:30 ч.),

          исторически, драма, романтика

          Режисьор: Никита Михалков

          В ролите: Мартинс Калита, Виктория Соловьова, Анастасия Имамова


02:00 СЛЪНЧЕВ УДАР –  част 2 (Русия,  2014 г.  01:30 ч.),

         исторически, драма, романтика

         Режисьор: Никита Михалков

         В ролите: Мартинс Калита, Виктория Соловьова, Анастасия Имамова


04:00 ПОЗИЦИЯ НА ДЕТЕ (Румъния, 2013 г., 01:52 ч.), драма

         Режисьор: Калин Петер Нетцер.  

         В ролите:Луминита Джорджу, Богдан Думитраке


06:00 РИБОЛОВ В ПАТАГОНИЯ (Аржентина, 2012 г., 01:17 ч.), драма

         Режисьор: Карлос Сорин.

         В ролите: Алехандро Ауада, Виктория Алмейда, Оскар Айала


08:00 ПЪЗЕЛ ( Румъния/САЩ, 2013 г., 01:30 ч.), романтична драма

         Режисьор: Андрей Зинка

        В ролите: Адриан Титиени, Щербан Йонеску, Родика Лазар


10:00 ИЗПЕПЕЛЕНИ ОТ СЛЪНЦЕТО – 1 (Русия, 1994 г., 01:10 ч.),

         Военeн, драма  

         Режисьор: Никита Михалков.

         В ролите: Никита Михалков, Ингеборга Дапкунайте, Олег Меншиков


12:00 ИЗПЕПЕЛЕНИ ОТ СЛЪНЦЕТО – 2 (Русия, 1994 г., 01:10 ч.),

         Военeн, драма  

         Режисьор: Никита Михалков.

         В ролите: Никита Михалков, Ингеборга Дапкунайте, Олег Меншиков


14:00 ВИЕ СТЕ ПОЛУДЕЛИ (Франция, 2019 г., 01:35 ч.), драма

         Режисьор: Одри Диуан.

         В ролите: Пио Мармай, Селин Салет, Карол Франк


16:00 ИВ СЕН ЛОРАН  (Франция/Белгия, 2014 г., 01:46 ч.), биографична драма

         Режисьор: Джалил Леспер.  

         В ролите: Пиер Нани, Гийом Галиен,, Шарлот Ле Бон, Мариан Баслер


18:00 ХИЛЯДА ПЪТИ ЛЕКА НОЩ (Норвегия/Ирландиа/Швеция, 2013 г., 01:57 ч.),

         драма

         Режисьор: Ерик Попе.

         В ролите: Жулиет Бинош, Николай Костер- Валдау



20:00 ПРЕМИЕРА

          ДРУГАРЯТ ДРАКУЛА (Унгария, 2019 г., 01:37 ч.), черна комедия

         Режисьор: Марк Бодзар

         В ролите: Лили Уолтърс, Ервин Наги, Жолт Наги


22:00 ИСПАНСКА АФЕРА (Испания, 2014 г., 01:38 ч.), романтична комедия

         Режисьор: Емилио Мартинес Лазаро.

         В ролите: Клада Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи



 

ПОНЕДЕЛНИК, 26 октомври


00:00 ИЗПЕПЕЛЕНИ ОТ СЛЪНЦЕТО – 1 (Русия, 1994 г., 02:27 ч.),

         Военeн, драма  

         Режисьор: Никита Михалков.

         В ролите: Никита Михалков, Ингеборга Дапкунайте, Олег Меншиков


02:00 ИЗПЕПЕЛЕНИ ОТ СЛЪНЦЕТО – 2 (Русия, 1994 г., 02:54 ч.),

         Военeн, драма  

         Режисьор: Никита Михалков.

         В ролите: Никита Михалков, Ингеборга Дапкунайте, Олег Меншиков


04:00 ХИЛЯДА ПЪТИ ЛЕКА НОЩ (Норвегия/Ирландиа/Швеция, 2013 г., 01:57 ч.),

         драма

         Режисьор: Ерик Попе.

         В ролите: Жулиет Бинош, Николай Костер- Валдау


06:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди  5, 6  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


08:00 ДРУГАРЯТ ДРАКУЛА (Унгария, 2019 г., 01:37 ч.), черна комедия

         Режисьор: Марк Бодзар

         В ролите: Лили Уолтърс, Ервин Наги, Жолт Наги


10:00 ИСПАНСКА АФЕРА (Испания, 2014 г., 01:38 ч.), романтична комедия

         Режисьор: Емилио Мартинес Лазаро.

         В ролите: Клада Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи


12:00 ЗЛАТНАТА ПЕТОРКА (Северна Македония, 2017 г., 01:35 ч.), драма

         Режисьор: Горан Тренчовски.

         В ролите: Славко Щимац, Яна Стояновска, Петре


14:00 ПОЗИЦИЯ НА ДЕТЕ (Румъния, 2013 г., 01:52 ч.), драма

         Режисьор: Калин Петер Нетцер.  

         В ролите:Луминита Джорджу, Богдан Думитраке


16:00 БУНТОВНИЧКА (Канада, 2012 г., 01:30 ч.), военна драма  +12

         Режисьор: Ким Нгуен.  

         В ролите: Рейчъл Муанза, Ален Лино, Мик Ели Бастиен, Серж Канйинда


18:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди  7, 8  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


20:00 МАНДАРИНИ (Грузия/Естония, 2013 г., 01:27 ч.), военна драма

         Режисьор: Заза Уришадзе

         В ролите: Лембит Улфсан, Елмо Нюганен, Георги Накашидзе


22:00 ИСПАНСКА АФЕРА 2 (Испания, 2015 г., 01:39 ч.), романтична комедия

         Режисьор: Емилио Мартинес Лазаро.

         В ролите: Дани Ровира, Клара Лаго, Берто Ромеро   



 

ВТОРНИК, 27 октомври


00:00 ЗЛАТНАТА ПЕТОРКА (Северна Македония, 2017 г., 01:35 ч.), драма

         Режисьор: Горан Тренчовски.

         В ролите: Славко Щимац, Яна Стояновска, Петре


02:00 ОБИРДЖИЙКАТА (Германия, 2013 г., 01:58 ч.), крими екшън

         Режисьор: Кристиян Алварт.  

         В ролите: Кен Дукен, Надежда Бренике, Чарли Хюбнер


04:00 БУНТОВНИЧКА (Канада, 2012 г., 01:30 ч.), военна драма  +12

         Режисьор: Ким Нгуен.  

         В ролите: Рейчъл Муанза, Ален Лино, Мик Ели Бастиен, Серж Канйинда


06:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди  7, 8  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


08:00 МАНДАРИНИ (Грузия/Естония, 2013 г., 01:27 ч.), военна драма

         Режисьор: Заза Уришадзе

         В ролите: Лембит Улфсан, Елмо Нюганен, Георги Накашидзе


10:00 ИСПАНСКА АФЕРА 2 (Испания, 2015 г., 01:39 ч.), романтична комедия

         Режисьор: Емилио Мартинес Лазаро.

         В ролите: Дани Ровира, Клара Лаго, Берто Ромеро   


12:00 ОБЛАЦИТЕ НА СИЛС МАРИЯ (Франция/Германия/Швейцария, 2014 г., 02:04 ч.)            

         Режисьор: Оливие Асаяс

         В ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Хлое Грейс Мориц


14:00 ПАПА ХЕМИНГУЕЙ В КУБА (САЩ/Канада, 2015 г., 01:50 ч.),

          бигорафичен, драма

          Режисьор: Боб Яри.

          В ролите: Джовани Рибизи, Джоули Ричасдсън


16:00 ТИХАТА ПЛАНИНА (Австрия/Италия/САЩ , 2014 г., 01:34 ч.),

          истирически, приключенски, драма

          Режисьор: Ернст Госнер.

          В ролите: Уилям Мосли, Юджин Костантини, Клаудия Кардинале


18:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди  9, 10  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


20:00 РЕНОАР (Франция,  2012 г., 01:51 ч.), биографична драма

         Режисьор: Жил Бурдо.

         В ролите: Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротиер


22:00 РАЗДЯЛА (Иран/Франция/Автралия, 2011 г., 02:03 ч.), драма

         Режисьор: Асхар Фархад.  

         В ролите: Пайман Маади, Лейла Хатами, Сарех Баят



 

СРЯДА, 28 октомври


00:00 ОБЛАЦИТЕ НА СИЛС МАРИЯ (Франция/Германия/Швейцария,

         2014 г., 02:04 ч.)            

         Режисьор: Оливие Асаяс

         В ролите: Жюлиет Бинош, Кристен Стюарт, Хлое Грейс Мориц


02:00 ПАПА ХЕМИНГУЕЙ В КУБА (САЩ/Канада, 2015 г., 01:50 ч.),

         бигорафичен, драма

         Режисьор: Боб Яри.

         В ролите: Джовани Рибизи, Джоули Ричасдсън


04:00 ТИХАТА ПЛАНИНА (Австрия/Италия/САЩ , 2014 г., 01:34 ч.),

         истирически, приключенски, драма

         Режисьор: Ернст Госнер.

         В ролите: Уилям Мосли, Юджин Костантини, Клаудия Кардинале


06:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди  9, 10  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


08:00 РАЗДЯЛА (Иран/Франция/Автралия, 2011 г., 02:03 ч.), драма

         Режисьор: Асхар Фархад.  

         В ролите: Пайман Маади, Лейла Хатами, Сарех Баят


10:00 РЕНОАР (Франция,  2012 г., 01:51 ч.), биографична драма

         Режисьор: Жил Бурдо.

         В ролите: Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротиер


12:00 ДА ОТКРАДНЕШ ОТ КРАДЕЦ (Испания/Аржентина/Франция,

         2016 г., 01:36 ч.),

         Режисьор: Даниел Калпарсоро.

         В ролите: Луис Тосар, Родриго де ла Серна, Раул Аревало, Хосе Коронадо  


14:00 В ЛЕГЛО С ВИКТОРИЯ (Франция, 2016 г., 01:27 ч.),

         романтична комедия

         Режисьор: Жустин Триет.

         В ролите: Вирджини Ефира, Венсан Лакост,  Мелвил Попо


16:00 ПАРИЖКИ ЛУДОРИИ  (Франция, 2014 г., 01:38 ч.), комедия

         Режисьор: Марк Фитуси  

         В ролите: Изабел Юпер, Жан-Пиер Дарусен, Микаел Никвист


18:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди  11, 12  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


20:00 ПОСЛЕДНИТЕ ЩЕ СА ПОСЛЕДНИ (Италия, 2015 г., 01:43 ч.), драма

         Режисьор: Масимилиано Бруно.

         В ролите: Паола Кортелези, Алекандро Гасман, Фабрицио Бентиволио


22:00 ЗИМНА НОЩ В БАРСЕЛОНА (Испания, 2015 г., 01:35 ч.), романтичен

         Режисьор: Дани де ла Орден.  

         В ролите: Давид Бажес, Асунсиан Балагер, Артур Бускетс



 

ЧЕТВЪРТЪК, 29 октомври


00:00 ДА ОТКРАДНЕШ ОТ КРАДЕЦ (Испания/Аржентина/Франция,

         2016 г., 01:36 ч.),

         Режисьор: Даниел Калпарсоро.

         В ролите: Луис Тосар, Родриго де ла Серна, Раул Аревало, Хосе Коронадо  


02:00 В ЛЕГЛО С ВИКТОРИЯ (Франция, 2016 г., 01:27 ч.), романтична

         комедия

         Режисьор: Жустин Триет.

         В ролите: Вирджини Ефира, Венсан Лакост,  Мелвил Попо


04:00 ПАРИЖКИ ЛУДОРИИ  (Франция, 2014 г., 01:38 ч.), комедия

         Режисьор: Марк Фитуси  

         В ролите: Изабел Юпер, Жан-Пиер Дарусен, Микаел Никвист


06:00 17 МИГА ОТ ПРОЛЕТТА – епизоди  11, 12  (цветен, 00:53 ч.)

         Режисьор: Татяна Лиознова,

         В ролите: Вячеслав Тихонов, Ефим Копелян, Леонид Броневой,

         Екатерина Градова


08:00 ПОСЛЕДНИТЕ ЩЕ СА ПОСЛЕДНИ (Италия, 2015 г., 01:43 ч.), драма

         Режисьор: Масимилиано Бруно.

         В ролите: Паола Кортелези, Алекандро Гасман, Фабрицио Бентиволио


10:00 ЗИМНА НОЩ В БАРСЕЛОНА (Испания, 2015 г., 01:35 ч.), романтичен

         Режисьор: Дани де ла Орден.  

         В ролите: Давид Бажес, Асунсиан Балагер, Артур Бускетс


12:00 КОН-ТИКИ (Норвегия/Великобритания/Дания/Германия/Швеция,

         2012 г. , 01:58 ч.), приключенски

         Режисьори: Йоаким Рьонинг, Еспен Сандберг.

         В ролите: Пал Свере Хаген, Андерс Басмо, Густаф Сарсгард


14:00 МИХАЕЛ КОЛХААС (Франциа/Германия, 2013 г., 02:02 ч.),

         историческа драма

         Режисьор: Арно дес Палиерс

         В ролите: Мадс Микелсен, Мелусин Майнс, Делпин Чилот


16:00 НАТРАПЧИВИ РИТМИ (Франция/Португалия, 2013 г., 01:36 ч.),

          романтичен

          Режисьор: Фани Ардан.

          В ролите: Азия Аргенто, Нино Лопес, Франко Неро


18:00 НЕРАЗДЕЛНИ – 1, 2 – мини сериал (Украйна, 2013 г.),

         екшън, романтика, драма

         Режисьор: Виталий Воробьов

         В ролите: Елена Колесниченко, Мария Поежаева, Юрий Борисов


20:00 ПОСЛЕДНАТА ЛЮБОВ НА ГОСПОДИН МОРГАН

        (Германия/Белгия/САЩ/ Франция,  2013 г., 01:51 ч.),

         романтична комедия, драма

         Режисьор: Сандра Нетелбек

         В ролите: Майкъл Кейн, Джилиан Андресън, Клеманс Поези


22:00 ЧОВЕШКИ КАПИТАЛ (Италия/Франция, 2013 г., 01:51 ч.), крими драма

         Режисьор: Паоло Вирци.

         В ролите: Фабрицио Бентиволио, Валерия  Бруни Тедески



 

ПЕТЪК, 30 октомври


00:00 КОН-ТИКИ (Норвегия/Великобритания/Дания/Германия/Швеция,

         2012 г. , 01:58 ч.), приключенски

         Режисьори: Йоаким Рьонинг, Еспен Сандберг.

         В ролите: Пал Свере Хаген, Андерс Басмо, Густаф Сарсгард


02:00 МИХАЕЛ КОЛХААС (Франциа/Германия, 2013 г., 02:02 ч.),

         историческа драма

         Режисьор: Арно дес Палиерс

         В ролите: Мадс Микелсен, Мелусин Майнс, Делпин Чилот


04:00 НАТРАПЧИВИ РИТМИ  (Франция/Португалия, 2013 г., 01:36 ч.),

         романтичен

         Режисьор: Фани Ардан.

         В ролите: Азия Аргенто, Нино Лопес, Франко Неро


06:00 НЕРАЗДЕЛНИ – 1, 2 – мини сериал (Украйна, 2013 г.),

         екшън, романтика, драма

         Режисьор:  Виталий Воробьов

         В ролите: Елена Колесниченко, Мария Поежаева, Юрий Борисов


08:00 ПОСЛЕДНАТА ЛЮБОВ НА ГОСПОДИН МОРГАН

        (Германия/Белгия/САЩ/ Франция,  2013 г., 01:51 ч.),

         романтична комедия, драма

         Режисьор: Сандра Нетелбек

         В ролите: Майкъл Кейн, Джилиан Андресън, Клеманс Поези


10:00 ЧОВЕШКИ КАПИТАЛ (Италия/Франция, 2013 г., 01:51 ч.),

         крими драма

         Режисьор: Паоло Вирци.

         В ролите: Фабрицио Бентиволио, Валерия  Бруни Тедески


12:00 СЕГА ИЛИ НИКОГА (Испания, 2015 г., 01:31 ч.), романтична комедия

         Режисьор: Мария Рипол.

         В ролите: Дани Ровира, Мария Валверде, Клара Лаго


14:00 КОНЦЕРТЪТ (Франция/Италия/Румъния/Белгия, 2009 г., 01:59 ч.),

         музикална  драма  

         Режисьор: Раду Михайлеану.

         В ролите: Алексей Гусков, Мелани Лорен, Дмитрий Назаров


16:00 ЧЕРЕН ВЪГЛЕН, ТЪНЪК ЛЕД (Китай, 2014 г., 01:50 ч.), трилър

         Режисьор: Джао Инан. +12

         В ролите: Фан Ляо, Гуен Лун-Мей.


18:00 НЕРАЗДЕЛНИ – 3, 4 – мини сериал (Украйна, 2013 г.),

         екшън, романтика, драма

         Режисьор:  Виталий Воробьов

         В ролите: Елена Колесниченко, Мария Поежаева, Юрий Борисов


20:00 ПРЕМИЕРА

          ЛЮБОВ ОТ РАЗСТОЯНИЕ (Холандия, 2017 г., 01:34 ч.), романтична комедия

         Режисьор: Йеле де Йонге

         В ролите: Петер Болхуейс, Лени Бреедервелд, Гай Клеменс


22:00 КАЗАНОВА ВАРИАЦИИ (Франция/Австрия/Португалия/Германия,

         2014 г., 01:58 ч.), биографичен, драма, фантастика

         Режисьор: Микаел Шурмингер.

         В ролите: Джон Малкович, Вероника Фере, Флориан Бош



 

СЪБОТА, 31 октомври


00:00 СЕГА ИЛИ НИКОГА (Испания, 2015 г., 01:31 ч.), романтична комедия

         Режисьор: Мария Рипол.

         В ролите: Дани Ровира, Мария Валверде, Клара Лаго


02:00 КОНЦЕРТЪТ (Франция/Италия/Румъния/Белгия, 2009 г., 01:59 ч.),

         музикална  драма  

         Режисьор: Раду Михайлеану.

         В ролите: Алексей Гусков, Мелани Лорен, Дмитрий Назаров


04:00 ЧЕРЕН ВЪГЛЕН, ТЪНЪК ЛЕД (Китай, 2014 г., 01:50 ч.), трилър +12

         Режисьор: Джао Инан.

         В ролите: Фан Ляо, Гуен Лун-Мей.


06:00 МАКОНДО (Австрия, 2014 г., 01:38 ч.) – драма

         Режисьор: Судабех Мортезай.

         В ролите: Рамасан Минкайлов, Аслан Елбиев, Кеда Газиева


08:00 ЛЮБОВ ОТ РАЗСТОЯНИЕ (Холандия, 2017 г., 01:34 ч.),

         романтична комедия

         Режисьор: Йеле де Йонге

         В ролите: Петер Болхуейс, Лени Бреедервелд, Гай Клеменс


10:00 КАЗАНОВА ВАРИАЦИИ (Франция/Австрия/Португалия/Германия,

         2014 г., 01:58 ч.), биографичен, драма, фантастика

         Режисьор: Микаел Шурмингер.

         В ролите: Джон Малкович, Вероника Фере, Флориан Бош


12:00 СИБИРСКИЯТ БРЪСНАР – 1 (Русия/Франция/Италия/Чехия, 1998 г., 02:38 ч.),

         историческа драма

         Режисьор: Никита Михалков

         В ролите: Джулия Ормонд, Олег Меншиков, Алексей Петренко, Никита Михалков


14:00 СИБИРСКИЯТ БРЪСНАР – 2 (Русия/Франция/Италия/Чехия, 1998 г., 02:57 ч.),

         историческа драма

         Режисьор: Никита Михалков

         В ролите: Джулия Ормонд, Олег Меншиков, Алексей Петренко, Никита Михалков


16:00 ВЪЗМЕЗДИЕ  (Испания, 2015 г., 01:42 ч.), екшън, трилър

         Режисьор: Дани де ла Торе.

         В ролите: Луис Тосар, Хавиер Гутиерес, Елвира Мингес


18:00 ХАНИ И НАНИ – 3 (Германия,  2013 г., 01:27 ч.), семеен

         Режисьор: Дагмар Сеум.  

         В ролите: Яна Мюнстер, София Мюнстер, Катарина Талбах


20:00 ПРЕМИЕРА

          СВИРУКАЩИТЕ (Румъния/Франция/Германия, 2019 г., 01:37 ч.),

         криминална  комедия   -   +12

         Режисьор: Корнелио Порумбою.

         В ролите: Влад Иванов, Родика Лазар, Катринел Марлон, Агусти Виларонга


22:00 ЛЕГЕНДА 17 (Русия, 2013 г., 02:14 ч.), спортeн,  драма

         Режисьор: Николай Лебедев.

         В ролите: Данила Козловски, Олег Меншиков, Светлана Иванова