Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

bTV HD | Дневна програма

Събота, 27.03.2021
06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” - сериал, анимация, с.2 еп.13
06.30 „Походът на Ханибал“ - документален филм (Германия, 2019
07.30 „Приятели“ - сериал, с.5 еп.24
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „COOLt” - лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
12.00 bTV Новините - обедна емисия 
12.30 „Богатствата на България“ - документална поредица
13.00 "Статус подновен" - фентъзи, романтичен, комедия (Канада, САЩ, Китай, 2018), режисьор Скот Спиър, в ролите: Рос Линч, Оливия Холт, Харви Гилен, Кортни Ийтън и др.
15.00 „Добрият доктор“ - сериал, еп.9
16.00 „Мармалад“ - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18.00 "Бригада Нов дом" /п./ - социален проект
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 "Седмият син" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, Канада, Китай, 2014), режисьор Сергей Бодров, в ролите: Джеф Бриджис, Джулиан Мур, Бен Барнс, Кит Харингтън, Джаймън Хаунсу, Антье Трауе, Алисия Викандер, Джейсън Скот Лий и др.
22.00 "Италианска афера" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, Великобритания, Италия, 2003), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: Доналд Съдърланд, Марк Уолбърг, Едуард Нортън, Шарлийз Терон, Джейсън Стейтъм, Сет Грийн и др.
00.20 "В неравна борба" - драма, исторически (САЩ, 2016), режисьор Джеймс Франко, в ролите: Нат Улф, Джеймс Франко, Винсънт Д`Онофрио, Селена Гомес, Сам Шепърд, Джон Савидж, Робърт Дювал, Ед Харис, Джош Хъчерсън и др.
02.40 „Приятели“ /п./ - сериал, с.5 еп.24
03.10 „Мармалад“ /п./
05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 28.03.2021
06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” - сериал, анимация, с.2 еп.14
06.30 „Изгубените воини на Картаген“ - документален филм (Германия, 2014)
07.30 „Приятели“ - сериал, с.6 еп.1
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Търси се“ - токшоу с водещи Меги и Нели
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Мис Сладкиш“ - сериал, еп.7
13.00 Пряко: Световна купа по художествена гимнастика - финали, зала Арена Армеец, София
17.00 „120 минути” - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 „България търси талант“ - телевизионно шоу, с.7
22.00 "Ex Machina: Бог от машината" - фантастика, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Алекс Гарланд, в ролите: Донъл Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Челси Ли, Кори Джонсън, Иви Рей и др.
00.20 Премиера: "Американски тюлени 3: Живи или мъртви" - екшън (САЩ, 2002), режисьор Франклин А. Валет, в ролите: Тайлър Кристофър, Бентли Мичъм, Джон Саймън Джоунс, Гари Мърфи, Георги Станчев, Атанас Сребрев, Ивайло Герасков, Данко Йорданов, Хари Аничкин, Дейзи Ланг и др.
02.50 „Търси се“ /п./
03.40 „120 минути” /п./
05.40 „Лице в лице” /п./

Понеделник, 29.03.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.3
15.00 Премиера: „Истинска любов“ - сериал, еп.66
16.00 „Островът на Пиетро“ - сериал, с.2 еп.4
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.54
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.60
21.00 Премиера: „Белези“ - сериал, еп.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.1
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.102
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.1
05.30 „Лице в лице” /п./

Вторник, 30.03.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.4
15.00 Премиера: „Истинска любов“ - сериал, еп.67
16.00 „Островът на Пиетро“ - сериал, с.2 еп.5
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.55
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.61
21.00 „MasterChef“ - кулинарно шоу, с.7
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.2
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.103
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.2
05.30 „Лице в лице” /п./

Сряда, 31.03.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.5
15.00 Премиера: „Истинска любов“ - сериал, еп.68
16.00 „Островът на Пиетро“ - сериал, с.2 еп.6
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.56
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.62
21.00 „MasterChef“ - кулинарно шоу, с.7
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.3
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.104
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.3
05.30 „Лице в лице” /п./

Четвъртък, 01.04.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.6
15.00 Премиера: „Истинска любов“ - сериал, еп.69
16.00 „Островът на Пиетро“ - сериал, с.2 еп.7
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.57
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.63
21.00 „Бригада Нов дом“ - социален проект, с.5
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.4
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.105
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.4
05.30 „Лице в лице” /п./

Петък, 02.04.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.7
15.00 Премиера: „Истинска любов“ - сериал, еп.70
16.00 „Островът на Пиетро“ - сериал, с.2 еп.8
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.58
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.64
21.00 Премиера: „Съни бийч” - сериал, еп.6
22.00 „Комиците и приятели” - комедийно шоу, нов сезон
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.5
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.106
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.5
05.30 „Комиците и приятели” /п./

Събота, 03.04.2021
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.1
06.30 „Тайното досие на Марко Поло“ - документален филм (Великобритания, 2011)
07.30 „Приятели“ - сериал, с.6 еп.2
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „COOLt” - лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
12.00 bTV Новините - обедна емисия 
12.30 "Решаващ вот" - комедия (САЩ, 2008), режисьор Джошуа Майкъл Стърн, в ролите: Кевин Костнър, Пола Патън, Маделин Каръл, Келси Грамър, Денис Хопър, Нейтън Лейн, Стенли Тучи, Джъдж Райнхолд и др.
15.00 „Добрият доктор“ - сериал, еп.10
16.00 „Мармалад“ - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18.00 "Бригада Нов дом" - социален проект, с.4
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 "Нашето мото е "Криза" - комедия, драма (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите: Сандра Бълок, Били Боб Торнтън, Антъни Маки, Жоаким де Алмейда, Ан Дауд, Скут Макнеъри, Зоуи Казан и др.
22.10 "С мръсна газ" - фентъзи, екшън, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Патрик Лусие, в ролите: Никълъс Кейдж, Амбър Хърд, Уилям Фиктнър, Били Бърк, Дейвид Морс,  Криста Кембъл, Том Аткинс и др. [16+]
00.30 "Обетована земя" - драма (САЩ, ОАЕ, 2012), режисьор Гюс Ван Сант, в ролите: Мат Деймън, Франсис Макдорманд, Джон Кразински, Хал Холбрук, Тайтъс Уеливър, Роузмари ДеУит, Скут Макнеъри и др.
03.10 „Мармалад“ /п./
05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 04.04.2021
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.2
06.30 „Приятели“ - сериал, с.6 еп.3
07.00 „Тази събота и неделя” - парламентарни избори 2021
12.00 bTV Новините - обедна емисия
13.00 "Скрити числа" - биографичен, драма, исторически (САЩ, 2016), режисьор Тиодор Мелфи, в ролите: Октавия Спенсър, Джанел Моне, Тараджи Хенсън, Глен Пауъл, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, Джим Парсънс, Махършала Али и др.
14.00 bTV Новините - парламентарни избори 2021
14.10 "Скрити числа" /продължение/
15.00 bTV Новините - парламентарни избори 2021
15.10 "Скрити числа" /продължение/
17.00 „120 минути” - парламентарни избори 2021
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 „Новият парламент“ - специално изборно студио с водещи Антон Хекимян и Светослав Иванов
23.00 "На парчета" - трилър, хорър (САЩ, 2017), режисьор М. Найт Шамалан, в ролите: Джеймс Макавой, Хейли Лу Ричардсън, Брад Уилям Хенк, Аня Тейлър-Джой, Ким Дайректър, Стърлинг Браун и др. [14+]
01.20 "Скрити числа" /п./ - биографичен, драма, исторически (САЩ, 2016)
03.40 „Приятели“ /п/ - сериал, с.6 еп.3
04.00 "С мръсна газ" - фентъзи, екшън, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Патрик Лусие, в ролите: Никълъс Кейдж, Амбър Хърд, Уилям Фиктнър, Били Бърк, Дейвид Морс,  Криста Кембъл, Том Аткинс и др. [16+]

Понеделник, 05.04.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели” /п./ - комедийно шоу
13.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
14.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.8
16.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.58
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 „Столичани в повече“ - сериал, с.4 еп.1
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.65
21.00 Премиера: „Белези“ - сериал, еп.7
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.6
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.107
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.6
05.30 „Лице в лице” /п./

Вторник, 06.04.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели” /п./ - комедийно шоу
13.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
14.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.9
16.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.59
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 „Столичани в повече“ - сериал, с.4 еп.2
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.66
21.00 „MasterChef“ - кулинарно шоу, с.7
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.7
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.108
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.7
05.30 „Лице в лице” /п./

Сряда, 07.04.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели” /п./ - комедийно шоу
13.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
14.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.10
16.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.60
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 „Столичани в повече“ - сериал, с.4 еп.3
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.67
21.00 „MasterChef“ - кулинарно шоу, с.7
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.8
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.109
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.8
05.30 „Лице в лице” /п./

Четвъртък, 08.04.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели” /п./ - комедийно шоу
13.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
14.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.11
16.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.61
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 „Столичани в повече“ - сериал, с.4 еп.4
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.68
21.00 „Бригада Нов дом“ - социален проект, с.5
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.9
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.110
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.9
05.30 „Лице в лице” /п./

Петък, 09.04.2021
06.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30 „Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели” /п./ - комедийно шоу
13.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
14.30 Премиера: „Обещание” - сериал, с.3 еп.12
16.00 Премиера: „Малки убийства“ - сериал, еп.62
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 „Столичани в повече“ - сериал, с.4 еп.5
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Безмилостен град“ - сериал, еп.69
21.00 Премиера: „Съни бийч” - сериал, еп.7
22.00 „Комиците и приятели” - комедийно шоу, нов сезон
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.5 еп.10
01.00 „Опасни улици“ - сериал, с.14 еп.111
02.00 „Преди обед” /п./ - токшоу
04.10 „Втори шанс“ - сериал, с.2 еп.10
05.30 „Комиците и приятели” /п./

Събота, 10.04.2021
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.3
06.30 „Забравеният град - центърът на света“ - документален филм (Германия)
07.30 „Приятели“ - сериал, с.6 еп.4
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „COOLt” - лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Богатствата на България“ - документална поредица, нов сезон 5 еп.1
13.00 "Приключения в Ню Йорк" - комедия, криминален, семеен (САЩ, 2004), режисьор Дени Гордън, в ролите: Мери-Кейт Олсен, Ашли Олсен, Юджийн Леви, Анди Риктър, Райли Смит, Боб Сагет, Джаред Падалеки и др.
15.00 „Добрият доктор“ - сериал, еп.11
16.00 „Мармалад“ - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18.00 "Бригада Нов дом" - социален проект, с.4
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 "Пътуване до тайнствения остров" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, 2012), режисьор Брад Пейтън, в ролите: Джош Хъчерсън, Дуейн Джонсън, Майкъл Кейн, Луи Гузман, Ванеса Хъдженс, Кристин Дейвис и др.
22.00 "Скатавки" - комедия, ешън (САЩ, 2010), режисьор Кевин Смит, в ролите: Брус Уилис, Трейси Морган, Хуан Карлос Ернандес, Кевин Полак, Адам Броуди, Гийермо Диас, Мишел Трактенбърг, Рашида Джоунс и др.
00.10 "Краят на смяната" - екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Джейк Джиленхол, Майкъл Пеня, Ана Кендрик, Натали Мартинес и др. [16+]
02.20 "Бригада Нов дом" /п./ - социален проект, с.4
03.10 „Мармалад“ /п./
05.10 „COOLt” /п./

Неделя, 11.04.2021
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, еп.4
06.30 „Забравеният град - управлението на наложницата“ - документален филм (Германия)
07.30 „Приятели“ - сериал, с.6 еп.5
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Търси се“ - токшоу с водещи Меги и Нели
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Мис Сладкиш“ - сериал, еп.7
13.00 "Затворът на миналото" - комедия, драма (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Духовни, в ролите: Дейвид Духовни, Тея Леони, Робин Уилямс, Зелда Уилямс, Антон Йелчин, Франк Лангела, Ерика Баду, Алис Дръмонд, Стивън Спинела, Олга Сосновска и др.
15.20 "Целувка край езерото" - романтичен (тв филм, Канада, 2012), режисьор Майкъл Скот, в ролите: Бари Скот, Миа Кършнър, Мати Финокио, Виктория Байдуел и др.
17.00 „120 минути” - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 „България търси талант“ - телевизионно шоу, с.7
21.30 „Папараци - ново 20!“ - телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова
22.30 "Законите на Бруклин" - криминален, драма (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Коренти, в ролите: Алек Болдуин, Фреди Принц мл., Скот Каан, Джери Ферара, Мина Сувари и др.
00.40 "Суфражетка" - исторически, драма, биографичен (Великобритания, Франция, 2015), режисьор Сара Гаврон, в ролите: Кери Мълиган, Ан-Мари Дъф, Хелена Бонъм Картър, Бен Уишоу, Самюъл Уест, Брендън Глийсън, Мерил Стрийп и др.
02.50 „Търси се“ /п./
03.40 „120 минути” /п./
05.40 „Лице в лице” /п./