Новини

bTV | Дневна програма

Понеделник, 09.03.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” - анимация, сериал, еп.8
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, еп.28
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.87
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.7 еп.3
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, с.2 еп.5
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.40
21.00 „MasterChef“ - кулинарно шоу, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Твърде лично” - сериал, с.2 еп.12
01.00 „Спасители в планината” /п./ - сериал, с.7 еп.3
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Втори шанс“ - сериал, еп.67
05.30 „Лице в лице” /п./

Вторник, 10.03.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” - анимация, сериал, еп.9
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, еп.29
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.88
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.7 еп.4
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, с.2 еп.6
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.41
21.00 „MasterChef“ - кулинарно шоу, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Твърде лично” - сериал, с.2 еп.13
01.00 „Спасители в планината” /п./ - сериал, с.7 еп.4
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Втори шанс“ - сериал, еп.68
05.30 „Лице в лице” /п./

Сряда, 11.03.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” - анимация, сериал, еп.10
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, еп.30
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.89
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.7 еп.5
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, с.2 еп.7
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.42
21.00 „Смени жената“ - семейно риалити, с.4
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Твърде лично” - сериал, с.2 еп.14
01.00 „Спасители в планината” /п./ - сериал, с.7 еп.5
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Втори шанс“ - сериал, еп.69
05.30 „Лице в лице” /п./

Четвъртък, 12.03.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” - анимация, сериал, еп.11
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, еп.31
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.90
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.7 еп.6
17.00 bTV Новините
17.20 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, с.2 еп.8
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.43
21.00 „Бригада Нов дом“ - социален проект, с.5
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Твърде лично” - сериал, с.2 еп.15
01.00 „Спасители в планината” /п./ - сериал, с.7 еп.6
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Втори шанс“ - сериал, еп.70
05.30 „Лице в лице” /п./

Петък, 13.03.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” - анимация, сериал, еп.12
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, еп.32
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.91
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.7 еп.7
17.00 bTV Новините
17.20 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, с.2 еп.9
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.44
21.00 Премиера: „Съни бийч” - сериал, еп.4
22.00 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ - вечерно токшоу
23.00 bTV Новините - късна емисия
23.30 „Твърде лично” - сериал, с.2 еп.16
00.30 „Спасители в планината” /п./ - сериал, с.7 еп.7
01.30 „Домашен арест“ – сериал, с.4 еп.6
02.00 „Преди обед” /п./
04.10 „Втори шанс“ - сериал, еп.71
05.00 „Папараци” /п./

Събота, 14.03.2020
06.00 „Трансформърс Прайм” - сериал, анимация, с.3 еп.8
06.30 "Дивият свят на Южна Африка - провинция Западен Кейп" - документален филм
07.30 „Приятели“ - сериал, еп.13
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Cool...T” - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „НепознатиТЕ“ - документална поредица на Георги Тошев
13.00 "Бетовен 2" - комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар,  Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др.
15.00 "Истински истории" /п./ - документално риалити
16.00 „Мармалад“ - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18.00 „Карбовски: Втори план” - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.25 bTV Репортерите
20.00 "Агенти на съдбата" - фантастика, трилър, романтичен (САЩ, 2011), режисьор Джордж Нолфи, в ролите: Мат Деймън, Емили Блънт, Дженифър Ийли, Антъни Маки, Терънс Стамп и др.
22.00 "Неуловим" - фентъзи, екшън, криминален (САЩ, Германия, 2008), режисьор Тимур Бекмамбетов, в ролите: Анджелина Джоли, Джеймс Макавой, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман, Комън, Крис Прат и др. [14+]
00.20 "Другата в мен" - трилър, криминален, драма, екшън (САЩ, Австралия, 2007), режисьор Нийл Джордан, в ролите: Джоди Фостър, Терънс Хауърд, Навийн Андрюз, Ники Кат, Мери Стийнбъргън, Луис Да Силва мл., Зоуи Кравиц и др. [14+]
02.30 „Карбовски: Втори план” /п./
03.20 „Мармалад“ /п./
05.10 „Cool...T“ /п./

Неделя, 15.03.2020
06.00 „Трансформърс Прайм” - сериал, анимация, с.3 еп.9
06.30 "Джунглата: един вълшебен свят" - документален филм
07.30 „Приятели“ - сериал, еп.14
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Търси се“ - токшоу с водещи Меги и Нели
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Любимци“ - сериал, еп.6
13.00 "Бавачката Макфий и големият взрив" - фентъзи, семеен, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2010), режисьор Сузана Уайт, в ролите: Ема Томпсън, Маги Джиленхол, Рейф Файнс, Юън Макгрегър, Маги Смит и др.
15.30 "Истински истории" /п./ - документално риалити
16.00 „Помощ 112“ /п./ - риалити поредица
17.00 „120 минути” - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.25 bTV Репортерите
20.00 „Гласът на България - музикално шоу, с.7
21.30 „Папараци“ - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
22.30 "Хелбой ІІ: Златната армия" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.
01.00 "Стомана" - фантастика, криминален, екшън (САЩ, 1997), режисьор Кенет Джонсън, в ролите: Шакил О`Нийл, Анабет Гиш, Джъд Нелсън, Ричард Раундтрий и др.
02.50 „Търси се“ /п./
03.40 „120 минути” /п./
05.30 „Лице в лице” /п./