Новини

bTV | Дневна програма

Неделя, 19.01.2020
06.00 „Приключенията на Джеки Чан“ - сериал, анимация, с.4 еп.11, 12
07.00 "Евърглейдс: Обитателите на Кристалната река" - документален (Германия, 2012), режисьори Юрген Климек и Буркард Несен
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Търси се“ - токшоу с водещи Меги и Нели
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Хотел Елеон” - сериал, с.3 еп.15
13.00 "Нито с теб, нито без теб" /част II/ - драма (тв филм, Италия, 2017), режисьор Винченцо Терачано, в ролите: Никола Акунцо, Карло Картие, Козимо Чиньери, Валентина Корти, Иза Даниели и др.
15.00 "Истински истории" /п./ - документално риалити
16.00 „Бригада Нов дом“ /п./ - социален проект с водещ Мария Силвестър
17.00 „120 минути” - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17.50 Спорт тото
18.00 „120 минути”
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.25 bTV Репортерите
20.00 "Ултиматумът на Борн" - екшън, трилър, мистъри (САЩ, Германия, 2007), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Едгар Рамирес, Джоан Алън, Дейвид Стратеърн, Джулия Стайлс, Пади Консидайн, Даниел Брюл, Албърт Фини, Брайън Кокс и др.
22.10 „Папараци“ - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
23.10 "Пасажер 57" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1992), режисьор Кевин Хукс, в ролите: Уесли Снайпс, Брус Пейн, Том Сайзмор, Елизабет Хърли, Брус Грийнууд и др.
00.50 "Майчини страховe" - психотрилър (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Дъг Кембъл, в ролите: Дженифър Тейлър, Даниел Райън, Миа Топалиън, Лийт Бърк и др.
02.30 „Търси се“ /п./
03.20 „Хотел Елеон” /п./ - сериал
03.50 „120 минути” /п./
05.40 „Лице в лице” /п./

Понеделник, 20.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.3 еп.6
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Ягодова любов” - сериал, еп.30
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.53
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.4 еп.3
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.51
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.8
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.69
22.30 „Медичите“ - сериал, с.3 еп.4
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.9
01.00 „Смелите” - сериал, еп.3
01.50 bTV Новините /п./
02.20 „Преди обед” /п./
04.10 „Cool...T” /п./ - лайфстайл предаване
04.50 „Втори шанс“ - сериал, еп.32
05.40 „Лице в лице” /п./

Вторник, 21.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.1
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Ягодова любов” - сериал, еп.31
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.54
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.4 еп.4
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.52
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.9
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.70
22.30 „Медичите“ - сериал, с.3 еп.5
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.10
01.00 „Смелите” - сериал, еп.4
01.50 bTV Новините /п./
02.20 „Преди обед” /п./
04.10 „Търси се“ /п./ - токшоу
04.50 „Втори шанс“ - сериал, еп.33
05.40 „Лице в лице” /п./

Сряда, 22.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.2
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Ягодова любов” - сериал, еп.32
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.55
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.4 еп.5
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.53
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.10
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.71
22.30 „Медичите“ - сериал, с.3 еп.6
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.11
01.00 „Смелите” - сериал, еп.5
01.50 bTV Новините /п./
02.20 „Преди обед” /п./
04.10 „Карбовски: Втори план” /п./ - документална поредица
04.50 „Втори шанс“ - сериал, еп.34
05.40 „Лице в лице” /п./

Четвъртък, 23.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.3
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Ягодова любов” - сериал, еп.33
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.56
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.4 еп.6
17.00 bTV Новините
17.20 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.54
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.11
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.72
22.30 „Медичите“ - сериал, с.3 еп.7
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.12
01.00 „Смелите” - сериал, еп.6
01.50 bTV Новините /п./
02.20 „Преди обед” /п./
04.10 „Папараци“ /п./ - телевизионен таблоид
04.50 „Втори шанс“ - сериал, еп.35
05.40 „Лице в лице” /п./

Петък, 24.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.4
07.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Ягодова любов” - сериал, еп.34
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.57
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.4 еп.7
17.00 bTV Новините
17.20 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.55
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.12
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.73
22.30 „Медичите“ - сериал, с.3 еп.8 (последен)
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.13
01.00 „Смелите” - сериал, еп.7
01.50 bTV Новините /п./
02.20 „Преди обед” /п./
04.10 „Бригада Нов дом“ /п./ - социален проект
04.50 „Втори шанс“ - сериал, еп.36
05.30 „Хотел Елеон” /п./ - сериал, с.3 еп.15

Събота, 25.01.2020
06.00 „Приключенията на Джеки Чан“ - сериал, анимация, с.4 еп.13, с.5 еп.1
07.00 "Карибско приключение: Гмуркане сред акулите" - документален (Германия, 2012), режисьор Юрген Климек
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Cool...T” - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Хотел Елеон” - сериал, с.3 еп.16
13.00 "Не можеш да избягаш" - комедия (Германия, 2013), режисьор Холгер Хаасе, в ролите: Флориан Давид Фиц, Хенри Хюбхен, Мариус Хаас, Лесли Малтън, Текла Ройтен и др.
15.00 "Истински истории" /п./ - документално риалити
16.00 „Мармалад“ - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18.00 „Карбовски: Втори план” - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.25 bTV Репортерите
20.00 "Секретна квартира" - екшън, криминален, трилър (САЩ, ЮАР, 2012), режисьор Даниел Еспиноса, в ролите: Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик, Вера Фармига, Брендън Глийсън, Сам Шепърд и др.
22.30 "Да разлаем съседите още веднъж" - комедия (САЩ, 2016), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Клоуи Грейс Морец, Айк Баринхолц, Акуафина, Селена Гомес, Елис Варгас, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. [14+]
00.30 "Гордост и слава" - трилър, криминален (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гавин О`Конър, в ролите: Едуард Нортън, Колин Фарел, Ноа Емърик, Джон Войт, Дженифър Ийли, Джон Ортиз, Шей Уигъм, Кармен Иджого и др. [16+]
03.00 „Хотел Елеон” /п./ - сериал, с.3 еп.16
03.30 „Мармалад“ /п./
05.10 „Cool...T“ /п./

Неделя, 26.01.2020
06.00 „Приключенията на Джеки Чан“ - сериал, анимация, с.5 еп.2, 3
07.00 "Евърглейдс: Обитателите на Кристалната река" - документален (Германия, 2012), режисьори Юрген Климек и Буркард Несен
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Търси се“ - токшоу с водещи Меги и Нели
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Хотел Елеон” - сериал, с.3 еп.17
13.00 "Когато се появи ти" - приключенски, комедия (САЩ, 2018), режисьор Питър Хъчингс, в ролите: Ейса Бътърфилд, Мейзи Уилямс, Нина Добрев, Пейтън Лист, Кен Джонг, Тайлър Хеклин, Дейвид Кекнър и др.
15.00 "Истински истории" /п./ - документално риалити
16.00 „Бригада Нов дом“ /п./ - социален проект с водещ Мария Силвестър
17.00 „120 минути” - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17.50 Спорт тото
18.00 „120 минути”
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.25 bTV Репортерите
20.00 "Наследството на Борн" - екшън, трилър (САЩ, Япония, 2012), режисьор Тони Гилрой, в ролите: Джереми Ренър, Рейчъл Вайс, Едуард Нортън, Скот Глен, Стейси Кийч, Дейвид Стратеърн, Албърт Фини, Джоан Алън, Оскар Айзък и др.
22.30 „Папараци“ - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
23.30 "Извънредно решение" - екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др.
02.00 "Лъкът на справедливостта" - екшън (Китай, 2012), режисьор Хао Фън Цзъ, в ролите: Ян Сон, Чен Юан Ли, Йени Мартин и др.
03.50 „120 минути” /п./
05.30 „Лице в лице” /п./

Понеделник, 27.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.5
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Ягодова любов” - сериал, еп.35
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.58
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.4 еп.8
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.56
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.13
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.74
22.30 „Медичите“ - сериал
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.14
01.00 „Смелите” - сериал, еп.8
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Втори шанс“ - сериал, еп.37
05.30 „Лице в лице” /п./

Вторник, 28.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.6
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Ягодова любов” - сериал, еп.36
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.59
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.4 еп.9
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.57
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.14
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.75
22.30 „Медичите“ - сериал
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.15
01.00 „Смелите” - сериал, еп.9
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Втори шанс“ - сериал, еп.38
05.30 „Лице в лице” /п./

Сряда, 29.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.7
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Ягодова любов” - сериал, еп.37 (последен)
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.60
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.4 еп.10
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.58
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.15
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.76
22.30 „Медичите“ - сериал
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.16
01.00 „Смелите” - сериал, еп.10
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Втори шанс“ - сериал, еп.39
05.30 „Лице в лице” /п./

Четвъртък, 30.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.8
06.30 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, еп.1
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.61
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.5 еп.1
17.00 bTV Новините
17.20 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.59
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.16
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.77
22.30 „Медичите“ - сериал
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.17
01.00 „Смелите” - сериал, еп.11
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Втори шанс“ - сериал, еп.40
05.30 „Лице в лице” /п./

Петък, 31.01.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” - анимация, сериал, с.4 еп.9
07.00 „Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Комиците и приятели“ - комедийно шоу
13.30 Премиера: „Обещание” - сериал, еп.2
15.00 Премиера: „Шест сестри” - сериал, с.7 еп.62
16.00 „Спасители в планината“ - сериал, с.5 еп.2
17.00 bTV Новините
17.20 „Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17.50 Спорт тото
18.00 Премиера: „Свободен дух“ - сериал, еп.60
19.00 bTV Новините - централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” - сериал, с.2 еп.17
21.30 Премиера: „Вътрешен човек” - сериал, еп.78
22.30 „Медичите“ - сериал
23.30 bTV Новините - късна емисия
00.00 „Мъртва точка” - сериал, с.4 еп.18
01.00 „Смелите” - сериал, еп.12
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.30 „Втори шанс“ - сериал, еп.36
05.10 „Хотел Елеон” /п./ - сериал, с.3 еп.17

Събота, 01.02.2020
05.35 „Приключенията на Джеки Чан“ - сериал, анимация, с.5 еп.4, 5
06.30 "Евърглейдс: Обитателите на Кристалната река" - документален (Германия, 2012), режисьори Юрген Климек и Буркард Несен
07.30 „Приятели“ - сериал, еп.1
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Cool...T” - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Хотел Елеон” - сериал, с.3 еп.18
13.00 "С любов, Роузи" - комедия, романтичен (Германия, Великобритания, 2014), режисьор Кристиан Дитер, в ролите: Лили Колинс, Сам Клафлин, Крисбън Кук, Джейми Уинстоун и др.
15.00 "Истински истории" /п./ - документално риалити
16.00 „Мармалад“ - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18.00 „Карбовски: Втори план” - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.25 bTV Репортерите
20.00 "Завръщането на Поли" - романтичен, комедия (САЩ, 2004), режисьор Джон Хамбърг, в ролите: Бен Стилър, Дженифър Анистън, Дебра Месинг, Филип Сиймор Хофман, Алек Болдуин, Ханк Азария, Кевин Харт, Майкъл Шамбърг, Маси Ока, Шерил Хайнс и др.
21.50 "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьори Глен Фикара и Джон Рекуа, в ролите: Стив Карел, Райън Гослинг, Джулиан Мур, Ема Стоун, Джоуи Кинг, Мариса Томей, Кевин Бейкън и др.
00.00 "Диваци" - трилър, криминален, драма (САЩ, 2012), режисьор Оливър Стоун, в ролите: Ерън Тейлър-Джонсън, Тейлър Кич, Блейк Лайвли, Салма Хайек, Бенисио Дел Торо, Джон Траволта, Шей Уигъм, Емил Хърш, Демиан Бичир и др. [14+]
02.30 „Карбовски: Втори план” /п./
03.20 „Мармалад“ /п./
05.00 „Cool...T“ /п./

Неделя, 02.02.2020
05.35 „Приключенията на Джеки Чан“ - сериал, анимация, с.5 еп.6, 7
06.30 "Национален парк Гранд Каньон" - документален филм
07.30 „Приятели“ - сериал, еп.2
08.00 „Тази събота и неделя” - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Търси се“ - токшоу с водещи Меги и Нели
12.00 bTV Новините - обедна емисия
12.30 „Хотел Елеон” - сериал, с.3 еп.19
13.00 "Зимна приказка в Ню Йорк" - драма, фентъзи, мистъри, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Акива Голдсман, в ролите: Колин Фарел, Джесика Финдли, Ръсел Кроу, Уил Смит, Мат Боумър, Дженифър Конъли, Уилям Хърт и др.
15.30 "Истински истории" /п./ - документално риалити
16.00 „Бригада Нов дом“ /п./ - социален проект с водещ Мария Силвестър
17.00 „120 минути” - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17.50 Спорт тото
18.00 „120 минути”
19.00 bTV Новините - централна емисия
19.25 bTV Репортерите
20.00 "Високосна година" - комедия, романтичен (САЩ, Ирландия, 2010), режисьор Ананд Тъкър, в ролите: Ейми Адамс, Матю Гуд, Адам Скот, Джон Литгоу, Доминик Макелигът и др.
22.00 „Папараци“ - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
23.00 "Свободната вечер на майките" - комедия (САЩ, 2017), режисьор Алитиа Джоунс, в ролите: Кейти Аселтън, Тони Колет, Бриджит Евърет, Моли Шанън, Адам Ливайн и др. [14+]
00.50 "Трусове 5: Кръвни линии" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
02.40 „Търси се“ /п./
03.40 „120 минути” /п./
05.30 „Лице в лице” /п./