Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

bTV Comedy HD | Дневна програма

Събота, 07.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.1, 2
07.00 "Бруклин 99" - сериал, с.3 еп.18, 19
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Кое е това момиче" - сериал, с.6 еп.11, 12
10.00 "Лъжльото" - фентъзи, комедия (САЩ, 1997), режисьор Том Шейдиак, в ролите: Джим Кери, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Аманда Донохоу, Кери Елуес, Дженифър Тили, Суси Кърц и др.
12.00 "Кралят на Калифорния" - комедия, драма (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Кейхил, в ролите: Майкъл Дъглас, Евън Рейчъл Ууд, Уилис Бъркс II, Лора Качъргъс, Пол Либър и др.
14.00 "Приятели" /п./ - сериал
15.00 Премиера: "Покани ме на среща" - риалити, с.10 еп.6
16.00 "Селцето" /п./ - сериал
18.30 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
19.30 "Бруклин 99" - сериал, с.3 еп.18, 19
20.30 "Перфектният ритъм" - комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Алексис Нап, Адам ДеВайн, Кристофър Минц-Плас, Джон Майкъл Хигинс и др.
22.30 "Покани ме на среща" /п./ - риалити, с.10 еп.6
23.30 "Селцето" /п./ - сериал
01.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
02.00 "Фитнес" /п./ - сериал
03.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
04.00 "Бруклин 99" /п./ - сериал
05.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал

Неделя, 08.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.3, 4
07.00 "Бруклин 99" - сериал, с.3 еп.20, 21
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Кое е това момиче" - сериал, с.6 еп.13, 14
10.00 "Перфектният ритъм" - комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Алексис Нап, Адам ДеВайн, Кристофър Минц-Плас, Джон Майкъл Хигинс и др.
12.00 "Овца или вълк 2: Голям прас" - анимация, комедия, приключенски (Русия, 2019), режисьор Владимир Николаев
14.00 "Приятели" /п./ - сериал
15.00 Премиера: "Покани ме на среща" - риалити, с.10 еп.7
16.00 "Селцето" /п./ - сериал
18.30 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
19.30 "Бруклин 99" - сериал, с.3 еп.20, 21
20.30 "Лъжльото" - фентъзи, комедия (САЩ, 1997), режисьор Том Шейдиак, в ролите: Джим Кери, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Аманда Донохоу, Кери Елуес, Дженифър Тили, Суси Кърц и др.
22.30 "Покани ме на среща" /п./ - риалити, с.10 еп.7
23.30 "Селцето" /п./ - сериал
01.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
02.00 "Фитнес" /п./ - сериал
03.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
04.00 "Бруклин 99" /п./ - сериал
05.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал

Понеделник, 09.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.5, 6
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "Полицаят от Рубльовка" /п./ - сериал
10.00 "Да се почувстваш у дома" - романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Ричард Габай, в ролите: Джона Уолш, Нейтън Парсънс, Роби Бенсън, Шанън Чан-Кент, Мат Мейзър и др.
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
14.30 "Селцето" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.4 еп.22, 23
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.118
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.71
20.30 Премиера: "Селцето" - сериал, еп.14
22.00 "Кухня" - сериал, еп.1, 2
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.2, 3
00.00 "Отведи ме вкъщи довечера" - романтичен, комедия, драма (САЩ, Германия, 2011), режисьор Майкъл Даус, в ролите: Тофър Грейс, Ана Фарис, Дан Фоглър, Териса Палмър, Крис Прат, Мишел Трактенбърг, Боб Оденкърк, Джей Джаблонски и др.
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Приятели" /п./ - сериал
05.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал

Вторник, 10.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.7, 8
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
08.30 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "Дийп" - анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Хулио Сото Гурпиде
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
14.30 "Селцето" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.4 еп.24, с.5 еп.1
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.119
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.72
20.30 Премиера: "Селцето" - сериал, еп.15
22.00 "Кухня" - сериал, еп.3, 4
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.4, 5
00.00 "Дийп" /п./ - анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017)
02.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Приятели" /п./ - сериал
05.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал

Сряда, 11.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.9, 10
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
08.30 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "Аз, Ърл и умиращото момиче" - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьор Алфонсо Гомес-Рехон, в ролите: Томас Ман, Ар Джей Сайлър, Оливия Кук, Ник Оферман, Кони Бритън, Моли Шанън, Джон Бърнтол, Мат Бенет и др. 
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
14.30 "Селцето" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.5 еп.2, 3
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.120
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.73
20.30 Премиера: "Селцето" - сериал, еп.16 (последен)
22.00 "Кухня" - сериал, еп.5, 6
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.6, 7
00.00 "Аз, Ърл и умиращото момиче" /п./ - драма, комедия (САЩ, 2015) 
02.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Приятели" /п./ - сериал
05.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал

Четвъртък, 12.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.11, 12
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
08.30 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "Маса 19" - комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Джефри Блиц, в ролите: Ана Кендрик, Лиса Кудроу, Крейг Робинсън, Чарлз Грийн, Тони Револори, Стивън Мърчант и др.
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
14.30 "Селцето" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.5 еп.4, 5
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.121
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.74, 75
21.00 "Младият Шелдън" - сериал, еп.1, 2
22.00 "Кухня" - сериал, еп.7, 8
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.8, 9
00.00 "Маса 19" /п./ - комедия, романтичен (САЩ, 2017)
02.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Кухня" /п./ - сериал
05.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал

Петък, 13.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.13, 14
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "Лапички" - фентъзи, семеен, приключенски (Австралия, Великобритания, 1997), режисьор Карл Зуики, в ролите: Били Конъли (глас), Нейтън Кавалери, Емили Франсоа, Хийт Леджър и др.
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.5 еп.6, 7
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.122
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.76, 77
21.00 "Младият Шелдън" - сериал, еп.3, 4
22.00 "Кухня" - сериал, еп.9, 10
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.10, 11
00.00 "Лапички" - фентъзи, семеен, приключенски (Австралия, Великобритания, 1997)
02.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Кухня" /п./ - сериал
05.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал

Събота, 14.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.15, 16
07.00 "Бруклин 99" - сериал, с.3 еп.22, 23
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Кое е това момиче" - сериал, с.6 еп.15, 16
10.00 "Ловци на шаферки" - комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Оуен Уилсън, Винс Вон, Рейчъл Макадамс, Кристофър Уокън, Айла Фишър, Брадли Купър, Джейн Сиймор, Уил Феръл, Ивана Божилович, Ребека Де Морни и др.
12.00 "Маса 19" - комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Джефри Блиц, в ролите: Ана Кендрик, Лиса Кудроу, Крейг Робинсън, Чарлз Грийн, Тони Револори, Стивън Мърчант и др.
14.00 "Приятели" /п./ - сериал
15.00 Премиера: "Покани ме на среща" - риалити, с.10 еп.8
16.00 "Селцето" /п./ - сериал
18.30 "Кухня" /п./ - сериал
19.30 "Бруклин 99" /п./ - сериал, с.3 еп.22, 23
20.30 "Обратно в играта" - комедия (САЩ, 2015), режисьор Нанси Майърс, в ролите: Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Нат Улф, Адам ДеВайн, Рийд Скот, Андерс Холм, Дрена Де Ниро, Зак Пърлман и др.
22.30 "Покани ме на среща" /п./ - риалити, с.10 еп.8
23.30 "Селцето" /п./ - сериал
01.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
02.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал
03.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
04.00 "Бруклин 99" /п./ - сериал
05.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал

Неделя, 15.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, 17 еп.17, 18
07.00 Премиера: "Бруклин 99" - сериал, с.4 еп.1, 2
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Кое е това момиче" - сериал, с.6 еп.17, 18
10.00 "Обратно в играта" - комедия (САЩ, 2015), режисьор Нанси Майърс, в ролите: Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Нат Улф, Адам ДеВайн, Рийд Скот, Андерс Холм, Дрена Де Ниро, Зак Пърлман и др.
12.00 "Лапички" - фентъзи, семеен, приключенски (Австралия, Великобритания, 1997), режисьор Карл Зуики, в ролите: Били Конъли (глас), Нейтън Кавалери, Емили Франсоа, Хийт Леджър и др.
14.00 "Приятели" /п./ - сериал
15.00 Премиера: "Покани ме на среща" - риалити, с.10 еп.9
16.00 "Селцето" /п./ - сериал
17.30 "Младият Шелдън" /п./ - сериал
18.30 "Кухня" /п./ - сериалл
19.30 "Бруклин 99" /п./ - сериал, с.4 еп.1, 2
20.30 "Ловци на шаферки" - комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Оуен Уилсън, Винс Вон, Рейчъл Макадамс, Кристофър Уокън, Айла Фишър, Брадли Купър, Джейн Сиймор, Уил Феръл, Ивана Божилович, Ребека Де Морни и др.
22.30 "Покани ме на среща" /п./ - риалити, с.10 еп.9
23.30 "Селцето" /п./ - сериал
01.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
02.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал
03.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
04.00 "Бруклин 99" /п./ - сериал
05.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал

Понеделник, 16.11.2020
06.00 "Мис Сладкиш" - сериал, еп.19, 20
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "На среща с любовта" - романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Рон Оливър, в ролите: Шиней Граймс, Андрю Уокър, Бейлий Мадисън, Куин Лорд и др.
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
15.00 "Младият Шелдън" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.5 еп.8, 9
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.123
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.78, 79
21.00 "Младият Шелдън" - сериал, еп.5, 6
22.00 "Кухня" - сериал, еп.11, 12
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.12, 13
00.00 "Да разлаем съседите още веднъж" - комедия (САЩ, 2016), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Клоуи Грейс Морец, Айк Баринхолц, Акуафина, Селена Гомес, Елис Варгас, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. [14+]
02.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Приятели" /п./ - сериал
05.00 "Мис Сладкиш" /п./ - сериал

Вторник, 17.11.2020
06.00 "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.1, 2
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "Най-доброто предстои" - комедия (Великобритания, 2017), режисьор Роджър Голдби, в ролите: Джоан Колинс, Полин Колинс, Франко Неро, Роналд Пикъп, Джоули Ричардсън, Шон Рийвс и др.
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
15.00 "Младият Шелдън" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.5 еп.10, 11
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.124
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.80, 81
21.00 "Младият Шелдън" - сериал, еп.7, 8
22.00 "Кухня" - сериал, еп.13, 14
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.14, 15
00.00 "Най-доброто предстои" /п./ - комедия (Великобритания, 2017)
02.00 "Супермаркет" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Приятели" /п./ - сериал
05.00 "Супермаркет" /п./ - сериал

Сряда, 18.11.2020
06.00 "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.3, 4
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "Мръсни думи" - комедия, драма (САЩ, 2013), режисьор Джейсън Бейтман, в ролите: Джейсън Бейтман, Рохан Чанд, Катрин Хаан, Патриша Белчър, Алисън Джани, Бет Грант, Филип Бейкър Хол, Бен Фалкон и др.
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
15.00 "Младият Шелдън" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.5 еп.12, 13
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.125
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.82, 83
21.00 "Младият Шелдън" - сериал, еп.9, 10
22.00 "Кухня" - сериал, еп.15, 16
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.16, 17
00.00 "Мръсни думи" /п./ - комедия, драма (САЩ, 2013)
02.00 "Супермаркет" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Приятели" /п./ - сериал
05.00 "Супермаркет" /п./ - сериал

Четвъртък, 19.11.2020
06.00 "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.5, 6
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "Делфинът Бърни" - екшън, комедия, семеен (Канада, 2018), режисьор Кърк Харис, в ролите: Лола Сълтън, Логан Алън, Кевин Сорбо и др.
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
15.00 "Младият Шелдън" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.5 еп.14, 15
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.126
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.84, 85
21.00 "Младият Шелдън" - сериал, еп.11, 12
22.00 "Кухня" - сериал, еп.17, 18
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.18, 19
00.00 "Делфинът Бърни" /п./ - екшън, комедия, семеен (Канада, 2018)
02.00 "Супермаркет" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Кухня" /п./ - сериал
05.00 "Супермаркет" /п./ - сериал

Петък, 20.11.2020
06.00 "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.7, 8
07.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
10.00 "Фъстъчета: Филмът" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015), режисьор Стив Мартино
12.00 "Приятели" /п./ - сериал
13.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
14.00 "Кухня" /п./ - сериал
15.00 "Младият Шелдън" /п./ - сериал
16.00 "Дивата Нина" /п./ - сериал
17.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
18.00 "Приятели" - сериал, с.5 еп.16, 17
19.00 Премиера: "Дивата Нина" - сериал, еп.127
20.00 "На гости на третата планета" - сериал, еп.86, 87
21.00 "Младият Шелдън" - сериал, еп.13, 14
22.00 "Кухня" - сериал, еп.19, 20
23.00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.6 еп.20, 21
00.00 "Фъстъчета: Филмът" /п./ - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015)
02.00 "Супермаркет" /п./ - сериал
03.00 "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
04.00 "Кухня" /п./ - сериал
05.00 "Супермаркет" /п./ - сериал

Събота, 21.11.2020
06.00 "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.9, 10
07.00 Премиера: "Бруклин 99" - сериал, с.4 еп.3, 4
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Кое е това момиче" - сериал, с.6 еп.19, 20
10.00 "Хавайски сън в лятна нощ" - романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Хари Кейсън, в ролите: Моани Ейпиа-Долан, Брент Бейли, Соня Балморес Чънг, Чарлз Шонеси и др.
12.00 "Делфинът Бърни" - екшън, комедия, семеен (Канада, 2018), режисьор Кърк Харис, в ролите: Лола Сълтън, Логан Алън, Кевин Сорбо и др.
14.00 "Приятели" /п./ - сериал
15.00 Премиера: "Покани ме на среща" - риалити, с.11 еп.1
16.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
17.00 "Младият Шелдън" /п./ - сериал
18.30 "Кухня" /п./ - сериал
19.30 "Бруклин 99" /п./ - сериал, с.4 еп.3, 4
20.30 "Бетовен" - комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др.
22.30 "Покани ме на среща" /п./ - риалити, с.11 еп.1
00.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
01.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
02.00 "Супермаркет" /п./ - сериал
03.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
04.00 "Бруклин 99" /п./ - сериал
05.00 "Супермаркет" /п./ - сериал

Неделя, 22.11.2020
06.00 "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.11, 12
07.00 Премиера: "Бруклин 99" - сериал, с.4 еп.5, 6
08.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
09.00 "Кое е това момиче" - сериал, с.6 еп.21, 22
10.00 "Бетовен" - комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др.
12.00 "Фъстъчета: Филмът" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015), режисьор Стив Мартино
14.00 "Приятели" /п./ - сериал
15.00 Премиера: "Покани ме на среща" - риалити, с.11 еп.2
16.00 "На гости на третата планета" /п./ - сериал
17.00 "Младият Шелдън" /п./ - сериал
18.30 "Кухня" /п./ - сериал
19.30 "Бруклин 99" /п./ - сериал, с.4 еп.5, 6
20.30 "Хавайски сън в лятна нощ" - романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Хари Кейсън, в ролите: Моани Ейпиа-Долан, Брент Бейли, Соня Балморес Чънг, Чарлз Шонеси и др.
22.30 "Покани ме на среща" /п./ - риалити, с.11 еп.2
00.00 "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
01.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
02.00 "Супермаркет" /п./ - сериал
03.00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал
04.00 "Бруклин 99" /п./ - сериал
05.00 "Супермаркет" /п./ - сериал