Новини

bTV Cinema | Дневна програма

Понеделник, 09.03.2020
6.00 "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
8.00 "Генезис" - фантастика, екшън, мистъри (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Джоузеф Гордън-Левит, Елън Пейдж, Том Харди, Кен Утанабе, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Марион Котияр, Пийт Посълтуейт, Майкъл Кейн и др.
11.00 Телепазар
11.15 "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.13, 14
13.15 Телепазар
13.30 "Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела" - екшън, комедия (България, 2012), режисьор Георги Костов, в ролите: Асен Блатечки, Деян Донков, Ивайло Захариев, Владислав Карамфилов, Георги Кадурин, Златка Керемедчиева, Йордан Данчев и др.
15.30 "Момчетата от Джърси" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Джон Лойд Янг, Кристофър Уокън, Алексис Краус, Джозеф Русо, Франческа Истууд и др.
18.15 Телепазар
18.30 "Джурасик парк" - приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др.
20.50 "Като на кино" - предаване за кино
21.00 Премиера: "Патешка история" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018), режисьор Кристофър Дженкинс
23.00 "Затворници" - криминален, драма (САЩ, 2013), режисьор Дени Вилньов, в ролите: Хю Джакман, Джейк Джиленхол, Вайола Дейвис, Мария Бело, Терънс Хауърд, Мелиса Лио, Пол Дейно, Уейн Дювал и др.
2.00 "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.13, 14
4.00 "Не гасете светлината" - хорър (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Сандбърг, в ролите: Териса Палмър, Гейбриъл Бейтман, Мария Бело, Били Бърк, Алиша Вила-Бейли, Мария Ръсел, Ейва Кантрел и др. [16+]

Вторник, 10.03.2020
6.00 "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.13, 14
8.00 "Хартиени градове" - романтичен, мистъри, юношески (САЩ, 2015), режисьор Джейк Шрайър, в ролите: Кара Делавин, Нат Улф, Остин Ейбръмс, Ансел Елгорт и др.
10.15 Телепазар
10.30 "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.15, 16
12.30 Телепазар
12.45 "Кутийковците" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьори Греъм Енабъл и Антъни Стачи
14.45 "Затворници" - криминален, драма (САЩ, 2013), режисьор Дени Вилньов, в ролите: Хю Джакман, Джейк Джиленхол, Вайола Дейвис, Мария Бело, Терънс Хауърд, Мелиса Лио, Пол Дейно, Уейн Дювал и др.
17.45 Телепазар
18.00 "Генезис" - фантастика, екшън, мистъри (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Джоузеф Гордън-Левит, Елън Пейдж, Том Харди, Кен Утанабе, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Марион Котияр, Пийт Посълтуейт, Майкъл Кейн и др.
20.50 "Като на кино" - предаване за кино
21.00 Премиера: "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенбърг, Даян Лейн, Лорънс Фишбърн, Джереми Айрънс, Холи Хънтър, Гал Гадот и др.
0.45 "Раждането на една нация" - биографичен, исторически, драма (САЩ, 2016), режисьор Нейт Паркър, в ролите: Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун мл., Колман Доминго, Анжъню Елис, Дуайт Хенри, Ейжа Наоми Кинг и др. [14+]
3.15 "Любов и милосърдие" - биографичен, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор Бил Полад, в ролите: Пол Дейно, Пол Джиамати, Джон Кюсак, Елизабет Банкс, Дий Уолас и др.

Сряда, 11.03.2020
6.00 "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16
8.00 "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенбърг, Даян Лейн, Лорънс Фишбърн, Джереми Айрънс, Холи Хънтър, Гал Гадот и др.
11.45 Телепазар
12.00 "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.17, 18
14.00 Телепазар
14.15 "А отборът" - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Шарлто Копли, Джесика Бийл, Патрик Уилсън, Хенри Чърни, Юл Вазкес, Брайън Блум и др.
16.45 "Поп звезда на всяка цена" - комедия, музикален (САЩ, 2016), режисьори Акива Шафър и Йорма Такони, в ролите: Анди Самбърг, Имъджен Путс, Сара Силвърман, Йорма Такони, Джеймс Бъкли, Сандра Роско, Тим Медоус, Акива Шафър и др.
18.30 Телепазар
18.45 "Дяволът носи Прада" - драма, комедия, романтичен (САЩ, Франция, 2006), режисьор Дейвид Франкел, в ролите: Ан Хатауей, Мерил Стрийп, Емили Блънт, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение и др.
20.50 "Като на кино" - предаване за кино
21.00 "Извън контрол" - криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др.
23.30 "Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
1.45 "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.17
2.45 "Бютифул" - драма (Мексико, Испания, 2010), режисьор Алехандро Гонсалес Иняриту, в ролите: Хавиер Бардем, Марисел Алварес, Гийермо Естрело, Едуард Фернандес и др. [14+]

Четвъртък, 12.03.2020
6.00 "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.17, 18
8.00 "Мисия Лондон" - комедия (България, Великобритания, Унгария, Македония, Швеция, 2010), режисьор Димитър Митовски, в ролите: Юлиан Вергов, Ернестина Шинова, Любомир Нейков, Алън Форд, Томас Арана, Ана Пападопулу, Орлин Горанов, Георги Стайков и др.
10.15 Телепазар
10.30 "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.19, 20
12.30 Телепазар
12.45 "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенбърг, Даян Лейн, Лорънс Фишбърн, Джереми Айрънс, Холи Хънтър, Гал Гадот и др.
16.30 "Патешка история" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018), режисьор Кристофър Дженкинс
18.30 Телепазар
18.45 "Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
20.50 "Като на кино" - предаване за кино
21.00 "Бързи и яростни" - екшън, трилър (САЩ, Германия, 2001), режисьор Роб Коен, в ролите: Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Ричард Юн, Чад Линдбърг, Джони Стронг, Мат Шулц, Тед Ливайн, Вайто Руджинис, Стантън Рътлидж и др.
23.15 "Боксьорът" - романтичен, драма, спортен (САЩ, 1997), режисьор Джим Шеридан, в ролите: Даниел Дей-Луис, Емили Уотсън, Дараг Донъли, Франк Кофлън, Лорейн Пилкингтън, Кирън Фицджералд, Кен Стот и др.
1.30 "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.19, 20
3.30 "Хартиени градове" - романтичен, мистъри, юношески (САЩ, 2015), режисьор Джейк Шрайър, в ролите: Кара Делавин, Нат Улф, Остин Ейбръмс, Ансел Елгорт и др.

Петък, 13.03.2020
6.00 "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.19, 20
8.00 "Извън контрол" - криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др.
10.30 Телепазар
10.45 "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.21, 22
12.45 Телепазар
13.00 "Поп звезда на всяка цена" - комедия, музикален (САЩ, 2016), режисьори Акива Шафър и Йорма Такони, в ролите: Анди Самбърг, Имъджен Путс, Сара Силвърман, Йорма Такони, Джеймс Бъкли, Сандра Роско, Тим Медоус, Акива Шафър и др.
14.45 "Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
17.00 "Кутийковците" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьори Греъм Енабъл и Антъни Стачи
19.00 Телепазар
19.15 "Щастливият Гилмор" - комедия (САЩ, 1996), режисьор Денис Дюган, в ролите: Адам Сандлър, Кристофър Макдоналд, Карл Уедърс, Джули Боуен и др.
20.50 "Като на кино" - предаване за кино
21.00 "Бързи и яростни 2" - екшън, трилър (САЩ, Германия, 2003), режисьор Джон Сингълтън, в ролите: Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Кол Хаузър, Ева Мендес, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Том Бари, Джеймс Римар, Девън Аоки, Майкъл Ийли, Едуард Финли и др.
23.15 "Източни обещания" - криминален, драма, трилър (Великобритания, Канада, САЩ, 2007), режисьор Дейвид Кроненбърг, в ролите: Джоузеф Алтън, Наоми Уотс, Виго Мортенсен и др. [14+]
1.15 "Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела" - екшън, комедия (България, 2012), режисьор Георги Костов, в ролите: Асен Блатечки, Деян Донков, Ивайло Захариев, Владислав Карамфилов, Георги Кадурин, Златка Керемедчиева, Йордан Данчев и др.
3.15 "Краят на смяната" - екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Джейк Джиленхол, Майкъл Пеня, Ана Кендрик, Натали Мартинес и др. [16+]

Събота, 14.03.2020
6.00 "Хартиени градове" - романтичен, мистъри, юношески (САЩ, 2015), режисьор Джейк Шрайър, в ролите: Кара Делавин, Нат Улф, Остин Ейбръмс, Ансел Елгорт и др.
8.15 "Поп звезда на всяка цена" - комедия, музикален (САЩ, 2016), режисьори Акива Шафър и Йорма Такони, в ролите: Анди Самбърг, Имъджен Путс, Сара Силвърман, Йорма Такони, Джеймс Бъкли, Сандра Роско, Тим Медоус, Акива Шафър и др.
10.00 Телепазар
10.15 "Кой е баща ни?" - комедия (САЩ, 2013), режисьор Кен Скот, в ролите: Винс Вон, Крис Прат, Коби Смълдърс, Брит Робъртсън, Дейв Патън, Боби Мойнихан, Георги Лалов и др.
12.15 Телепазар
12.30 "Джурасик парк" - приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 1993), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Ричард Атънбъро, Лора Дърн, Сам Нийл, Джеф Голдблъм, Самюъл Джаксън, Джоузеф Мазело и др.
15.00 "Бързи и яростни" - екшън, трилър (САЩ, Германия, 2001), режисьор Роб Коен, в ролите: Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Ричард Юн, Чад Линдбърг, Джони Стронг, Мат Шулц, Тед Ливайн, Вайто Руджинис, Стантън Рътлидж и др.
17.15 "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенбърг, Даян Лейн, Лорънс Фишбърн, Джереми Айрънс, Холи Хънтър, Гал Гадот и др.
20.50 "Като на кино" - предаване за кино
21.00 "Бързи и яростни: Токио дрифт" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др.
23.15 Cinema X (премиера): "Скрити" - хорър, трилър (САЩ, 2015), режисьори Мат Дъфър и Рос Дъфър, в ролите: Александер Скарсгард, Андреа Райзбъръ, Емили Алън Линд, Стивън Елиът, Хедър Дорксен, Уилям Ейнскоф и др. [16+]
1.00 "Източни обещания" - криминален, драма, трилър (Великобритания, Канада, САЩ, 2007), режисьор Дейвид Кроненбърг, в ролите: Джоузеф Алтън, Наоми Уотс, Виго Мортенсен и др. [14+]
3.00 "Джолийн" - драма (САЩ, 2008), режисьор Дан Айърланд, в ролите: Джесика Честейн, Франсис Фишър, Рупърт Френд, Дърмът Мълроуни, Чаз Палминтери, Майкъл Вартан, Териса Ръсел и др. [14+]

Неделя, 15.03.2020
6.00 "Легендата за Оз: Завръщането на Дороти" - анимация, музикален, семеен (САЩ, Индия, 2013), режисьори Уил Фин и Даниел Сейнт Пиер
8.00 "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Катрин Кирън, в ролите: Кам Хескин, Крис Гиър, Адам Кроусдел, Джонатан Фърт и др.
9.45 Телепазар
10.00 "Патешка история" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018), режисьор Кристофър Дженкинс
12.00 Телепазар
12.15 "Щастливият Гилмор" - комедия (САЩ, 1996), режисьор Денис Дюган, в ролите: Адам Сандлър, Кристофър Макдоналд, Карл Уедърс, Джули Боуен и др.
14.00 "Бързи и яростни 2" - екшън, трилър (САЩ, Германия, 2003), режисьор Джон Сингълтън, в ролите: Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Кол Хаузър, Ева Мендес, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Том Бари, Джеймс Римар, Девън Аоки, Майкъл Ийли, Едуард Финли и др.
16.15 "Бързи и яростни: Токио дрифт" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др.
18.30 "Извън контрол" - криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др.
20.50 "Като на кино" - предаване за кино
21.00 "Джурасик парк II: Изгубеният свят" - приключенски, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Джеф Голдблъм, Джулиан Мур, Пийт Посълтуейт, Арлис Хауърд, Ричард Атънбъро, Винс Вон, Питър Стормеър и др.
23.30 "Джолийн" - драма (САЩ, 2008), режисьор Дан Айърланд, в ролите: Джесика Честейн, Франсис Фишър, Рупърт Френд, Дърмът Мълроуни, Чаз Палминтери, Майкъл Вартан, Териса Ръсел и др. [14+]
2.00 "Скрити" - хорър, трилър (САЩ, 2015), режисьори Мат Дъфър и Рос Дъфър, в ролите: Александер Скарсгард, Андреа Райзбъръ, Емили Алън Линд, Стивън Елиът, Хедър Дорксен, Уилям Ейнскоф и др. [16+]
3.45 "Разобличен" - фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+]