bTV Action HD | Дневна програма

Неделя, 01.05.2022 г.
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.33 - 40
08.00 "Кобра" - сериал, еп.4 - 6
11.00 "Голям тлъст лъжец 2" - комедия, приключенски, семеен (САЩ, 2017), режисьор Рон Оливър, в ролите: Бари Бостуик, Рики Гарсия, Джодел Фърланд, Фиона Врум, Кевин О`Грейди и др.
12.45 "300" - фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др.
15.00 „Стани богат“ - куиз шоу с водещ Михаил Билалов
17.00 Премиера: "Поглед в бъдещето" - документална поредица, еп.25
17.30 Премиера: "Да Знаеш Как" - предаване за ремонти и обзавеждане, еп.5
18.00 Премиера: "Супер коли" - поредица за луксозни автомобили, с.7 еп.4, 5
19.00 "Транспортер" - екшън, трилър (Франция, САЩ, 2002), режисьори Луи Летерие и Кори Юен, в ролите Джейсън Стейтъм, Шу Ки, Мат Шулц, Франсоа Берлеан, Рик Янг и др.
21.45 bTV Репортерите
22.00 Бандата на екшън: "Транспортер 2" - екшън, трилър (Франция, САЩ, 2005), режисьор Луи Летерие, в ролите Джейсън Стейтъм, Амбър Валета, Алесандро Гасман, Кейт Наута, Джейсън Флеминг и др.
23.45 "Голям тлъст лъжец " - комедия (САЩ, 2002), режисьор Шон Леви, в ролите: Аманда Детмър, Аманда Байнс, Пол Джиамати, Франки Муниц и др.
01.30 "Голям тлъст лъжец 2" - комедия, приключенски, семеен (САЩ, 2017), режисьор Рон Оливър, в ролите: Бари Бостуик, Рики Гарсия, Джодел Фърланд, Фиона Врум, Кевин О`Грейди и др.
03.30 "Кобра" - сериал, еп.4 - 6

Понеделник, 02.05.2022
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.37 - 44
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.13
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.4
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.7
11.00 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.7
12.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.15
13.00 "300" - фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.14
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.5
17.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.16
18.00 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.8
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.8
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.8
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на екшън: “Код "Меркурий“ - екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Брус Уилис, Ким Дикънс, Алек Болдуин, Мико Хюз и др.
00.15 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.2
01.15 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.8
02.15 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.8
03.15 "Чък" - сериал, с.3 еп.16
04.15 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.5
05.15 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.14

Вторник, 03.05.2022
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.41 - 48
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.14
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.5
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.8
11.00 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.8
12.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.16
13.00 “Код "Меркурий“ - екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Брус Уилис, Ким Дикънс, Алек Болдуин, Мико Хюз и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.15
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.6
17.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.17
18.00 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.9
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.9
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.9
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на екшън: "Самоличност на аванта" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор Сет Гордън, в ролите: Мелиса Маккарти, Джейсън Бейтман, Джон Чо, Джон Фавро, Аманда Пийт, Дженесис Родригес, Морис Честнът и др. 
00.15 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.3
01.15 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.9
02.15 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.9
03.15 "Чък" - сериал, с.3 еп.17
04.15 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.6
05.15 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.15

Сряда, 04.05.2022
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.45 - 52
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.15
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.6
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.9
11.00 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.9
12.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.17
13.00 "Самоличност на аванта" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор Сет Гордън, в ролите: Мелиса Маккарти, Джейсън Бейтман, Джон Чо, Джон Фавро, Аманда Пийт, Дженесис Родригес, Морис Честнът и др. 
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.16
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.7
17.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.18
18.00 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.10
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.10
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.10
21.00 bTV Новините
21.30 Студио "Шампионска лига"
22.00 ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига, полуфинал: Реал Мадрид - Манчестър Сити (реванш)
00.00 Студио "Шампионска лига"
00.30 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.4
01.30 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.10
02.30 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.10
03.30 "Чък" - сериал, с.3 еп.18
04.30 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.7
05.15 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.16

Четвъртък, 05.05.2022
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.49 - 52, с.2 еп.1 - 4
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.16
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.7
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.10
11.00 "Опасни улици" - сериал, с.5 еп.10
12.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.18
13.00 "Върнете дъщеря ми" - трилър (САЩ, 2020), режисьор Дани Будай, в ролите: Боти Блис, Морган Обенредър, Ребека Маршал, Чад Бранън, Ал Бърк и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 специален еп.1
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.8
17.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.19
18.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.1
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.11
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.11
21.00 bTV Новините
21.30 Студио "УЕФА Лига на конференциите"
22.00 ПРЯКО, УЕФА Лига на конференциите, полуфинал: ... (реванш)
00.00 Студио "УЕФА Лига на конференциите"
00.30 "УЕФА Лига на конференциите" - обзорно предаване
00.45 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.5
01.45 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.1
02.45 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.11
03.45 "Чък" - сериал, с.3 еп.19
04.30 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.8
05.15 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 специален еп.1

Петък, 06.05.2022
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.1 - 8
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 специален еп.1
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.8
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.11
11.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.1
12.00 "Чък" - сериал, с.3 еп.19
13.00 "Смъртоносна красота" - трилър, драма (САЩ, 2018), режисьор Крейг Голдсмит, в ролите: Нейли Уеб, Хейи Пулос, Кристел Калил, Брайс Дърфи и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 специален еп.2
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.9
17.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.1
18.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.2
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.12
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.12
21.00 bTV Новините
22.00 Екшън петък: "Смъртоносно оръжие" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др.
00.15 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.6
01.15 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.2
02.15 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.12
03.15 "Чък" - сериал, с.4 еп.1
04.15 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.9
05.15 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 специален еп.2

Събота, 07.05.2022
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.5 - 12
08.00 "Спенсър" - сериал, еп.1 - 3
11.00 "Смъртоносно оръжие" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др.
13.15 "Транспортер" - екшън, трилър (Франция, САЩ, 2002), режисьори Луи Летерие и Кори Юен, в ролите Джейсън Стейтъм, Шу Ки, Мат Шулц, Франсоа Берлеан, Рик Янг и др.
15.00 „Стани богат“ - куиз шоу с водещ Михаил Билалов
17.00 Премиера: "Геймър" - предаване за електронни спортове и игри с водещ Натали Трифонова, еп.14
17.30 "Да Знаеш Как" /п./ - предаване за ремонти и обзавеждане, еп.5
18.00 Премиера: "Супер коли" - поредица за луксозни автомобили, с.7 еп.6, 7
19.00 "Транспортер 2" - екшън, трилър (Франция, САЩ, 2005), режисьор Луи Летерие, в ролите Джейсън Стейтъм, Амбър Валета, Алесандро Гасман, Кейт Наута, Джейсън Флеминг и др.
21.00 bTV Новините
21.45 bTV Репортерите
22.00 Бандата на екшън: "Блейд" - фантастика, екшън, трилър, хорър (САЩ, 1998), режисьор Стивън Норингтън, в ролите: Уесли Снайпс, Удо Кир, Крис Кристоферсън, Стивън Дорф, Трейси Лордс, Доналд Лоуг, Н`Буш Райт и др. [16+]
00.15 "Смъртоносно оръжие" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др.
02.30 "Раждането на една нация" - биографичен, исторически, драма (САЩ, 2016), режисьор Нейт Паркър, в ролите: Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун мл., Колман Доминго, Анжъню Елис, Дуайт Хенри, Ейжа Наоми Кинг и др. [14+]
04.30 "Спенсър" - сериал, еп.1, 2

Неделя, 08.05.2022
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.9 - 16
08.00 "Спенсър" - сериал, еп.3 - 5
11.00 "Самоличност на аванта" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор Сет Гордън, в ролите: Мелиса Маккарти, Джейсън Бейтман, Джон Чо, Джон Фавро, Аманда Пийт, Дженесис Родригес, Морис Честнът и др. 
13.15 "Транспортер 2" - екшън, трилър (Франция, САЩ, 2005), режисьор Луи Летерие, в ролите Джейсън Стейтъм, Амбър Валета, Алесандро Гасман, Кейт Наута, Джейсън Флеминг и др.
15.00 „Стани богат“ - куиз шоу с водещ Михаил Билалов
17.00 Премиера: "Поглед в бъдещето" - документална поредица, еп.26
17.30 Премиера: "Да Знаеш Как" - предаване за ремонти и обзавеждане, еп.6
18.00 Премиера: "Супер коли" - поредица за луксозни автомобили, с.7 еп.8
18.45 "Смъртоносно оръжие" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др.
21.00 bTV Новините
21.45 bTV Репортерите
22.00 Бандата на екшън: "Дракула: Неразказан" - фентъзи, екшън, драма (САЩ, 2014), режисьор Гари Шор, в ролите: Люк Евънс, Сара Гадън, Доминик Купър, Чарлз Данс, Саманта Баркс, Чарли Кокс и др.
00.00 "Блейд" - фантастика, екшън, трилър, хорър (САЩ, 1998), режисьор Стивън Норингтън, в ролите: Уесли Снайпс, Удо Кир, Крис Кристоферсън, Стивън Дорф, Трейси Лордс, Доналд Лоуг, Н`Буш Райт и др. [16+]
02.15 "Бесилото" - хорър, трилър (САЩ, 2015), режисьори Травис Клъф и Крис Лофинг, в ролите: Касиди Гифърд, Райън Шуус, Пфайфър Браун, Рийс Мишлър, Алексис Шнайдър, Прайс Морган, Маки Бърт и др. [16+]
03.45 "Спенсър" - сериал, еп.3 - 5

Понеделник, 09.05.2022 г.
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.13 - 20
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 специален еп.2
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.9
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.12
11.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.2
12.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.1
13.00 "Обожателят" - трилър (САЩ, 2018), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите: Кариса Лий Стейпълс, Кейла Юъл, Дрю Сийли, Брайън Еймс, Памела Ройланс и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.1
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.10
17.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.2
18.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.3
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.13
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.13
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на екшън: "Борба за справедливост" - екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др.
23.45 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.7
00.45 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.3
01.45 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.13
02.45 "Чък" - сериал, с.4 еп.2
03.45 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.10
04.45 "Геймър" /п./ - предаване за електронни спортове и игри с водещ Натали Трифонова, еп.14
05.15 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.1

Вторник, 10.05.2022 г.
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.17 - 24
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.1
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.10
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.13
11.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.3
12.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.2
13.00 "Борба за справедливост" - екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.2
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.11
17.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.3
18.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.4
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.14
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.14
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на екшън: "Открити рани" - екшън, криминален (САЩ, 2001), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Ева Мендес, Стивън Сегал, Бил Дюк, Том Арнолд, Айзея Уошингтън, DMX, Дейвид Вадим, Джил Хенеси и др.
00.00 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.8
01.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.4
02.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.14
03.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.3
04.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.11
05.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.2

Сряда, 11.05.2022 г.
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.21 - 28
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.2
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.11
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.14
11.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.4
12.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.3
13.00 "Открити рани" - екшън, криминален (САЩ, 2001), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Ева Мендес, Стивън Сегал, Бил Дюк, Том Арнолд, Айзея Уошингтън, DMX, Дейвид Вадим, Джил Хенеси и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.3
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.12
17.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.4
18.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.5
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.15
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.15
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на екшън: "Прецаканите" - екшън, криминален, приключенски (САЩ, Франция, 2010), режисьор Силван Уайт, в ролите: Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган, Крис Евънс, Оскар Хайнада, Джейсън Патрик и др.
00.00 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.9
01.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.5
02.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.15
03.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.4
04.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.12
05.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.3

Четвъртък, 12.05.2022 г.
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.25 - 32
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.3
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.12
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.15
11.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.5
12.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.4
13.00 "Прецаканите" - екшън, криминален, приключенски (САЩ, Франция, 2010), режисьор Силван Уайт, в ролите: Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган, Крис Евънс, Оскар Хайнада, Джейсън Патрик и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.4
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.13
17.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.5
18.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.6
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.16
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.16
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на екшън: "Заличителят" - екшън, драма, мистъри (САЩ, 1996), режисьор Чарлз Ръсел, в ролите: Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др.
00.15 Премиера: "Последното кралство" - сериал, с.4 еп.10
01.15 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.6
02.15 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.16
03.15 "Чък" - сериал, с.4 еп.5
04.15 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.13
05.15 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.4

Петък, 13.05.2022 г.
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.29 - 36
08.00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.4
09.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.13
10.00 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.16
11.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.6
12.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.5
13.00 "Заличителят" - екшън, драма, мистъри (САЩ, 1996), режисьор Чарлз Ръсел, в ролите: Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др.
15.00 Премиера: "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.5
16.00 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.14
17.00 "Чък" - сериал, с.4 еп.6
18.00 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.7
19.00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.5 еп.17
20.00 Екшън в 8: "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.17
21.00 bTV Новините
22.00 Екшън петък: "Смъртоносно оръжие 2" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др.
00.15 "Кобра" - сериал, еп.1
01.15 "Господарят на илюзията" - сериал, еп.7
02.15 "Стрелата" - сериал, с.5 еп.17
03.15 "Чък" - сериал, с.4 еп.6
04.15 "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.14
05.15 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.9 еп.5

Събота, 14.05.2022 г.
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.33 - 40
08.00 "Спенсър" - сериал, еп.6 - 8
11.00 "Смъртоносно оръжие 2" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др.
13.00 "Прецаканите" - екшън, криминален, приключенски (САЩ, Франция, 2010), режисьор Силван Уайт, в ролите: Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган, Крис Евънс, Оскар Хайнада, Джейсън Патрик и др.
15.00 „Стани богат“ - куиз шоу с водещ Михаил Билалов
17.00 Премиера: "Геймър" - предаване за електронни спортове и игри с водещ Натали Трифонова, еп.15
17.30 "Да Знаеш Как" /п./ - предаване за ремонти и обзавеждане, еп.6
18.00 Премиера: "Супер коли" - поредица за луксозни автомобили, с.7 еп.9, 10
19.00 "Дракула: Неразказан" - фентъзи, екшън, драма (САЩ, 2014), режисьор Гари Шор, в ролите: Люк Евънс, Сара Гадън, Доминик Купър, Чарлз Данс, Саманта Баркс, Чарли Кокс и др.
21.00 bTV Новините
21.45 bTV Репортерите
22.00 Бандата на екшън: "Блейд II" - фантастика, екшън, хорър (САЩ, Германия, 2002), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Уесли Снайпс, Дони Йен, Матю Шулц, Томас Кречман, Крис Кристоферсън, Рон Пърлман, Норман Рийдъс и др. [16+]
00.15 "Смъртоносно оръжие 2" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др.
02.30 "Прецаканите" - екшън, криминален, приключенски (САЩ, Франция, 2010), режисьор Силван Уайт, в ролите: Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган, Крис Евънс, Оскар Хайнада, Джейсън Патрик и др.
04.30 "Спенсър" - сериал, еп.7, 8

Неделя, 15.05.2022 г.
06.00 Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.37 - 44
08.00 "Спенсър" - сериал, еп.9 - 11
11.00 "Дракула: Неразказан" - фентъзи, екшън, драма (САЩ, 2014), режисьор Гари Шор, в ролите: Люк Евънс, Сара Гадън, Доминик Купър, Чарлз Данс, Саманта Баркс, Чарли Кокс и др.
12.45 "Заличителят" - екшън, драма, мистъри (САЩ, 1996), режисьор Чарлз Ръсел, в ролите: Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др.
15.00 „Стани богат“ - куиз шоу с водещ Михаил Билалов
17.00 Премиера: "Поглед в бъдещето" - документална поредица, еп.27
17.30 Премиера: "Да Знаеш Как" - предаване за ремонти и обзавеждане, еп.7
18.00 Премиера: "Супер коли" - поредица за луксозни автомобили, с.7 еп.11
18.45 "Смъртоносно оръжие 2" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др.
21.00 bTV Новините
21.45 bTV Репортерите
22.00 Бандата на екшън: "Войната за планетата на маймуните" - фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Мат Рийвс, в ролите: Анди Съркис, Уди Харелсън, Стив Зан, Тери Нотари, Тай Олсън, Тоби Кебъл, Амая Милър, Джуди Гриър и др.
00.45 "Блейд II" - фантастика, екшън, хорър (САЩ, Германия, 2002), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Уесли Снайпс, Дони Йен, Матю Шулц, Томас Кречман, Крис Кристоферсън, Рон Пърлман, Норман Рийдъс и др. [16+]
03.00 "Заличителят" - екшън, драма, мистъри (САЩ, 1996), режисьор Чарлз Ръсел, в ролите: Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др.
05.15 "Спенсър" - сериал, еп.10