Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

BNT 4 | Дневна програма


НЕДЕЛЯ, 22 ноември 2020 година

6:00 Малки истории 7:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/ 7:30 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/ 8:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/ 9:00 Иде нашенската музика 10:00 Бразди 10:30 Животните - етология и фолклор научнопопулярен филм 10:55 Женски сърца /140 години от рождението на Йордан Йовков/ тв филм /1985/, режисьор Лиляна Батулиева, в ролите: Стойчо Мазгалов, Белла Цонева, Росица Брадинова, Боряна Павлова, Иван Черенков, Кирил Варийски и др. 12:00 По света и у нас 12:30 Джинс Родът на д-р Емилова 13:00 Любомир Дамянов в Полет музикален филм /п/ 14:00 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/ 14:30 Извън играта 15:00 Отблизо 16:00 Денят започва с Георги Любенов 18:45 Защитете дребните животни тв филм /1988 г./, режисьор Хаим Коен, в ролите: Филип Трифонов, Венцислав Кисьов, Искра Радева, Вълчо Камарашев, Стефан Данаилов и др. 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 БНТ представя: Митко Таралежков 22:00 Млада кръв 2 българският рок от 80-те години 23:00 На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/ 23:30 Братът на охлюва тв филм /2009 г./, режисьор Иван Панев, в ролите: Веселин Анчев, Боян Младенов, Лидия Инджова, Любен Чаталов, Йоанна Буковска и др. 0:30 По света и у нас 0:45 Арена спорт 1:45 Джаз линия: Концерт на формация "Зона Ц" /п/ 2:20 Животните - етология и фолклор научнопопулярен филм /п/ 2:45 Религията днес /п/ 3:45 Бизнес.БГ /п/ 4:15 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/ 4:45 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/ 5:15 Пътеки

ПОНЕДЕЛНИК, 23 ноември 2020 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Малки истории /п/
14:00 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
14:30 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
15:00 Песни за юнаците концерт на Неврокопския ансамбъл за народни песни и танци – гр. Гоце Делчев и Държавния ансамбъл за народни игри и песни на Република Македония – „Танец” /БНТ 2 Благоевград/
16:00 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
16:15 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
17:15 Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
17:30 Матовият род документален филм /БНТ 2 Благоевград/
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
20:00 По света и у нас  
20:45 Спортни новини
21:00 История.bg Културата на Неолита - на юг от Стара планина
22:00 №1 Туризмът: .... /БНТ 2 Варна/
22:30 Вечната музика /п/
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:50 Смяна на местата семейно шоу
0:50 Големите игри 10-сериен тв филм /1999 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Стоянка Мутафова, Валентин Ганев, Станка Калчева, Йоан Далчев и др. /1 и 2 епизод/
1:45 Туризъм.бг /п/
2:15 Арена спорт /п/
3:15 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:30 Непознатата България Градът на светците
ВТОРНИК, 24 ноември 2020 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:05 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
14:00 На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
14:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
15:00 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
16:00 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
16:15 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
17:15 Малки истории
17:30 Гората, която не трябва да губим документален филм 
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
20:00 По света и у нас  
20:45 Спортни новини
21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00 До Европа и напред
22:30 Музика, музика... музикално-образователно предаване 
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:50 Събота вечер с Митко Павлов
0:45 Големите игри сериен тв филм /3 и 4 епизод/
1:45 Джинс Родът на д-р Емилова /п/
2:15 Иде нашенската музика /п/
3:15 Бразди /п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:30 Непознатата България Край брега на тиха Струма
СРЯДА, 25 ноември 2020 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
14:00 Вечната музика /п/
14:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
15:00 История.bg Културата на Неолита - на юг от Стара планина /п/
16:00 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
16:15 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
17:15 Малки истории /п/
17:30 Едно пътуване документален филм 
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
20:00 По света и у нас  
20:45 Спортни новини
21:00 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30 В близък план                 
22:00 Домът на вярата Църква "Св. Димитър Солунски", с. Калипетрово
22:30 На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:45 Концерт на ImproviSatie Празници на изкуствата Аполония /2018 г./
0:45 Големите игри сериен тв филм /5 и 6 епизод/
1:45 Пътеки /п/
2:30 №1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
3:00 Беласица - планина на три държави научнопопулярен филм /п/
3:15 Извън играта /п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:30 Непознатата България Легендата е жива
ЧЕТВЪРТЪК, 26 ноември 2020 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Библиотеката
14:00 Музика, музика... /п/
14:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
15:00 Млада кръв 2 българският рок от 80-те години /п/
16:00 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
16:15 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
17:15 Малки истории
17:30 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии 
18:00 По света и у нас  
18:20 Още от деня коментарно предаване
18:45 Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
19:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
20:00 По света и у нас  
20:45 Спортни новини
21:00 Бизнес.БГ
21:30 Туризъм.бг /п/
22:00 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
22:30 В кадър Новодомци
23:00 Ключът тв филм /2003 г./, режисьор Андрей Алтъпармаков, в ролите: Параскева Джукелова, Димитър Кузев, Стойо Мирков и др.
23:30 Светът и ние
23:50 Моят плейлист
0:45 Големите игри сериен тв филм /7 и 8 епизод/
1:45 До Европа и напред /п/
2:15 Отблизо /п/
3:15 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/ 
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:30 Непознатата България Лубовка
ПЕТЪК, 27 ноември 2020 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:05 Религията днес
14:05 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
14:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
15:00 Моят плейлист /п/
16:00 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
16:15 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
17:15 Малки истории /п/
17:30 До Европа и напред /п/
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
20:00 По света и у нас  
20:45 Спортни новини
21:00 Панорама с Бойко Василев
22:00 Извън играта /п/
22:30 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:45 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
0:45 Големите игри сериен тв филм /9 и 10, последен епизод/
1:40 В кадър Новодомци /п/
2:10 Вечната музика /п/
2:40 Панорама с Бойко Василев /п/
3:40 Биволът научнопопулярен филм 
4:00 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:30 Натисни F1                      /п/
4:45 Култура.БГ /п/ 
5:45 Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
СЪБОТА, 28 ноември 2020 година
6:00 Иде нашенската музика /п/
7:00 Новото познание /п/
7:30 В близък план                  /п/
8:00 Библиотеката /п/
9:00 История.bg Културата на Неолита - на юг от Стара планина /п/
10:00 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
10:30 Държавата на духа документален филм 
11:10 10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
11:20 Грешница  /140 години от рождението на Йордан Йовков/    тв филм /2005 г./, режисьор Йордан Йорданов, в ролите: Евгения Радилова, Явор Веселинов, Велико Стоянов, Елена Райнова и др.
12:00 По света и у нас
12:30 Домът на вярата Църква "Св. Димитър Солунски", с. Калипетрово /п/
13:00 БНТ на 60
14:00 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
14:30 Сага за попилените възможности документален филм 
15:30 Туризъм.бг
16:00 Денят започва с Георги Любенов
18:00 В кадър Новодомци /п/
18:30 Търси се екстрасенс игрален филм /2001 г./, режисьор Михаил Мелтев, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Гергана Кладнева, Владислав Карамфилов, Пламен Сираков, Татяна Лолова и др.
20:00 По света и у нас  
20:30 Европейци - истории за успеха
20:45 Спортни новини
21:00 Светът на жестовете
21:15 Краят остава за вас телевизионна постановка /1984 г./, режисьор Роксена Кирчева, в ролите: Антон Горчев, Банко Банков, Сашка Братанова, Йосиф Сърчаджиев и др.
22:20 Концерт на Dirty Purchase Празници на изкуствата "Аполония 2014"
23:30 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев 
0:30 Смяна на местата семейно шоу /п/
1:30 БНТ на 60 /п/
2:30 Домът на вярата Църква "Св. Димитър Солунски", с. Калипетрово /п/
3:00 Малки истории /п/
3:30 Сага за попилените възможности документален филм /п/
4:30 Музика, музика... музикално-образователно предаване /п/
5:00 Библиотеката /п/
НЕДЕЛЯ, 29 ноември 2020 година
6:00 Малки истории
7:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
7:30 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
8:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
9:00 Иде нашенската музика
10:00 Бразди
10:30 Музикални следи Кичка Бодурова
11:00 Вълкадин говори с Бога /140 години от рождението на Йордан Йовков/ тв филм /1995 г./, Иван Андонов, в ролите: Васил Михайлов, Мария Статулова, Стефка Янорова, Николай Урумов, Ивайло Герасков и др.
12:00 По света и у нас
12:30 Джинс Родът на Момчил Цонев
13:00 БНТ на 60
14:00 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/ 
14:30 Извън играта
15:00 Отблизо
16:00 Денят започва с Георги Любенов
18:00 №1 Туризмът /БНТ 2 Варна/п/
18:30 Най-тежкият грях игрален филм /България, 1982 г./, сценарий Драгомир Асенов, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Георги Черкелов, Катя Паскалева, Евгения Баракова и др.
20:00 По света и у нас  
20:30 След новините
20:45 Спортни новини
21:00 БНТ представя: Владислав Терзийски
22:00 Ново 10 + 2 музикална класация
23:00 На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
23:30 Служебно положение ординарец игрален филм /1978 г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Елефтери Елефтеров, Цветана Манева, Петър Деспотов, Вълчо Камарашев и др.
0:50 Арена спорт
1:50 БНТ на 60 /п/
2:45 Религията днес /п/
3:45 Бизнес.БГ /п/
4:15 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/ 
4:45 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
5:15 Пътеки