Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

BNT 4 | Дневна програма

ПОНЕДЕЛНИК, 22 март 2021 година

6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Малки истории /п/
14:00 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
14:30 Питай БНТ
15:00 Пей ми песен: Мита Стойчева фолклор
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
17:45 Европейски маршрути
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспути запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 Благоевград/п/
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 История.bg Жени - общественички. Женски движения и организации от Освобождението до 1944 г. 
22:00 Открий ме
22:30 Вечната музика
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:45 Смяна на местата семейно шоу 
0:45 Недадените сериен тв филм /11 епизод/ (12)
1:45 Туризъм.бг /п/
2:15 Арена спорт /п/
3:15 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:25 Знание.БГ        образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
 
ВТОРНИК, 23 март 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:05 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
14:00 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
14:30 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
17:45 Малки истории /п/
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспути запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 Русе/п/
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00 До Европа и напред
22:30 Музика, музика
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:45 Събота вечер с БНТ
0:45 Недадените сериен тв филм /12, последен епизод/ (12)
1:45 Джинс /п/
2:15 Иде нашенската музика /п/
3:15 Бразди /п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:25 Знание.БГ        образователно предаване /БНТ 2 Варна/
СРЯДА, 24 март 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
14:00 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
14:30 История.bg Жени - общественички. Женски движения и организации от Освобождението до 1944 г. /п/ 
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 С БНТ на училище: Матурата на фокус Български език и литература
17:15 Вечната музика /п/
17:45 Малки истории /п/
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспути запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 Варна/п/
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
21:30 В близък план                 
22:00 Домът на вярата Дупнишка духовна околия
22:30 На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
23:00 По света и у нас
23:30 Светът и ние
23:45 Концерт на Стенли Празници на изкуствата "Аполония 2018" /п/
0:50 Милионите на Привалов 6-сериен тв филм /1982 г./, режисьори Дитхарт Кланте и Николай Попов, в ролите: Руси Чанев, Георги Черкелов, Иван Кондов, Мариана Димитрова, Сента Бергер, Стефан Мавродиев и др.  /1 епизод/
1:45 Пътеки /п/
2:30 №1 Туризмът: Уикенд с летящите хора /БНТ 2 Варна/п/
3:00 Извън играта /п/
3:30 Европейски маршрути /п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:25 Знание.БГ        образователно предаване /БНТ 2 Русе/
ЧЕТВЪРТЪК, 25 март 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Библиотеката
14:00 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
14:30 Варненски камерен оркестър и Женски хор "Цветница" концерт по повод 80 годишнината на диригента и композитор Атанас Илиев /БНТ 2 Варна/
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 С БНТ на училище: Матурата на фокус Български език и литература
17:15 Музика, музика /п/
17:45 Малки истории /п/
18:00 По света и у нас  
18:15 Още от деня коментарно предаване
18:30 Бомбето документален филм /БНТ 2 Пловдив/
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспут запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 Пловдив/п/
20:00 Бизнес.БГ
20:30 Туризъм.бг /п/
21:00 Натисни F1                      /п/
21:15 По света и у нас  
21:45 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
22:00 Спортни новини
22:15 България от край до край 11
22:45 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
23:15 Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
23:30 Светът и ние
23:45 Моят плейлист
0:45 Милионите на Привалов сериен тв филм /2 епизод/
1:35 Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/избрано/
1:45 До Европа и напред /п/
2:15 Отблизо /п/
3:15 България от край до край 11 /п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:25 Знание.БГ        образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
ПЕТЪК, 26 март 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:05 Религията днес
14:00 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
14:15 Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
14:30 Моят плейлист /п/
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 
15:45 Непобеденият генерал - Владимир Вазов документален филм /п/
16:45 №1 Туризмът: Исторически спектакли /БНТ 2 Варна/избрано/
17:15 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии 
17:45 Малки истории /п/
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспут запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 София/
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 Панорама с Бойко Василев
22:00 Извън играта /п/
22:30 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:45 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
0:45 Милионите на Привалов сериен тв филм /3 епизод/
1:35 Вечната музика /п/
2:05 Панорама с Бойко Василев /п/
3:10 Живот сред скалите научнопопулярен филм
3:30 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/ 
4:00 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:30 Натисни F1                      /п/
4:45 Култура.БГ /п/ 
5:45 Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
СЪБОТА, 27 март 2021 година
6:00 Иде нашенската музика /п/
7:00 Новото познание
7:30 В близък план                  /п/
8:00 Библиотеката /п/
9:00 История.bg Жени - общественички. Женски движения и организации от Освобождението до 1944 г. /п/ 
10:00 Балада /95 г.от рождението на народната певица Димитрина Кунева/ музикален филм
10:30 Учителят от Върбово документален филм
10:50 Мера според мера сериен тв филм /3 епизод/
12:00 По света и у нас
12:30 Домът на вярата Дупнишка духовна околия /п/
13:00 БНТ на 60
14:00 Откакто свят светува  предаване за фолклор /БНТ 2 София/
14:30 Щастливите камъни документален филм
15:30 Туризъм.бг
16:00 Денят започва с Георги Любенов
18:45 Боянският майстор: „Празник в Бояна” 2-сериен тв филм /1981 г./, режисьор Захари Жандов, в ролите: Петър Деспотов, Бойка Велкова, Любен Димитров, Атанас Божилов и др. /1 част/ 
19:50 10 000 крачки
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 Светът на жестовете
21:15 На живо История на телевизионния театър на БНТ /1999 г./, режисьор Дамян Петров
22:40 Концерт на Жоана Амендоейра /Португалия/ Международен джаз фестивал - Банско 2020
23:40 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев 
0:40 По света и у нас
0:55 Смяна на местата семейно шоу /п/
1:50 БНТ на 60 /п/
2:50 Домът на вярата Дупнишка духовна околия /п/
Смяна на часовото време. Часовникът се мести с 1 час напред /03:00 часа става 04:00 часа/
4:20 Малки истории /п/
4:30 Музика, музика /п/
5:00 Библиотеката /п/
НЕДЕЛЯ, 28 март 2021 година
6:00 Малки истории
7:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
7:30 Музикални следи: Панайот Панайотов /певецът на 70/
8:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
9:00 Иде нашенската музика
10:00 Бразди
10:30 Мера според мера сериен тв филм /4 епизод/
12:00 По света и у нас
12:30 Джинс
13:00 БНТ на 60
14:00 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/
14:30 Извън играта
15:00 Отблизо
16:00 Денят започва с Георги Любенов
18:45 Боянският майстор: „Ръка Илиева писа” тв филм /2, последна част/
19:50 10 000 крачки /БНТ 2 София/
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 Миниатюра за пиано документален филм
22:00 Ново 10 + 2 музикална класация
23:00 На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
23:30 Сняг игрален филм /2015 г./, режисьор Венцислав Василев, в ролите: Пламен Великов, Владимир Ямненко, Ованес Торосян, Красимир Донков и др. (12)
0:50 Арена спорт
1:50 БНТ на 60 /п/
2:50 Религията днес /п/
3:50 Учителят от Върбово документален филм /п/
4:10 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
4:40 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
5:10 Пътеки

ПОНЕДЕЛНИК, 29 март 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Малки истории /п/
14:00 Миниатюра за пиано документален филм /п/
15:05 Птиците балерини научнопопулярен филм
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
17:45 Европейски маршрути
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспути запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 Благоевград/п/
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 История.bg Случаят "Веда Словена"
22:00 Открий ме
22:30 Вечната музика
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:45 Смяна на местата семейно шоу 
0:45 Милионите на Привалов сериен тв филм /4 епизод/
1:35 Туризъм.бг /п/
2:05 Арена спорт /п/
3:05 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
3:35 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:05 10 000 крачки            /БНТ 2 Благоевград/п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:25 Знание.БГ        образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
 
ВТОРНИК, 30 март 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:05 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
14:00 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
14:30 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
17:45 Малки истории /п/
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспути запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 Русе/п/
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00 До Европа и напред /избрано/
22:30 Музика, музика
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:45 Събота вечер с БНТ
0:45 Милионите на Привалов сериен тв филм /5 епизод/
1:35 Джинс /п/
2:05 10 000 крачки            /БНТ 2 Русе/п/
2:15 Иде нашенската музика /п/
3:15 Бразди /п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:25 Знание.БГ        образователно предаване /БНТ 2 Варна/
СРЯДА, 31 март 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
14:00 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
14:30 История.bg Случаят "Веда Словена" /п/
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 Знаци по пътя Творчеството на Ст.Л.Костов
17:15 Вечната музика /п/
17:45 Малки истории /п/
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспути запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 Варна/п/
20:00 По света и у нас  
20:15 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:30 Спортни новини
20:45 Ангели тв филм /2018 г./, режисьор Лъчезар Петров, в ролите: Мария Бакалова, Момчил Степанов, Павел Владимиров и др.
21:30 В близък план                 
22:00 Домът на вярата Храмове - свидетели на времето, Плевен
22:30 На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
23:00 Живот като музика документален филм
23:30 Светът и ние
23:45 Ново 10 + 2 музикална класация /п/
0:45 Милионите на Привалов сериен тв филм /6, последен епизод/
1:40 Пътеки /п/
2:25 №1 Туризмът: Исторически спектакли /БНТ 2 Варна/избрано/п/
2:50 Извън играта /п/
3:20 Приключения в дивия свят: Пролетни гласове научнопопулярен филм 
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:25 Знание.БГ        образователно предаване /БНТ 2 Русе/
ЧЕТВЪРТЪК, 1 април 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:00 Библиотеката
14:00 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
14:30 Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 С БНТ на училище: Матурата на фокус Български език и литература
17:45 Малки истории /п/
18:00 По света и у нас  
18:20 Още от деня коментарно предаване
18:45 Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспути запис
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 Пловдив/п/
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 Иван Радоев: Поетът стреля в сърцето си документален филм /1 част/
22:00 България от край до край 11
22:30 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
23:00 По света и у нас  
23:30 Светът и ние
23:45 Моят плейлист
0:45 Живот на колела 5-сериен тв филм /България, 1990 г./, режисьор Димитър Аврамов, в ролите: Иван Иванов, Любен Чаталов, Жана Караиванова, Михаил Михайлов, Калин Арсов, Антон Радичев, Кирил Варийски и др. /1 епизод/
1:45 До Европа и напред /избрано/п/
2:15 Отблизо /п/
3:15 България от край до край 11 /п/
3:45 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:15 Натисни F1                      /п/
4:30 Култура.БГ /п/ 
5:25 Знание.БГ        образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
ПЕТЪК, 2 април 2021 година
6:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас  
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас  
12:35 Бързо, лесно, вкусно
13:05 Религията днес
14:00 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
14:30 Моят плейлист /п/
15:30 Натисни F1                      образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров – Nikicha1 
15:45 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:45 №1 Туризмът: Вятър в гривата /БНТ 2 Варна/
17:15 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии 
17:45 Малки истории /п/
18:00 По света и у нас  
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
20:00 По света и у нас  
20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България
20:45 Спортни новини
21:00 Иван Радоев: Аз съм и ножът, и раната документален филм /2 част/
22:00 Извън играта /п/
22:30 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
23:00 По света и у нас  
23:30 Парламентарни избори 2021: Заключителни предизборни клипове
0:00 Светът и ние
0:15 Живот на колела сериен тв филм /2 епизод/
1:15 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
2:15 Иван Радоев: Поетът стреля в сърцето си документален филм /1 част/п/
3:15 10 000 крачки            /БНТ 2 Пловдив/п/
3:30 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/ 
4:00 Бързо, лесно, вкусно /п/
4:30 Натисни F1                      /п/
4:45 Култура.БГ /п/ 
5:45 Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
СЪБОТА, 3 април 2021 година
6:00 Иде нашенската музика /п/
7:00 Новото познание
7:30 В близък план                  /п/
8:00 Библиотеката /п/
9:00 История.bg Случаят "Веда Словена"
10:00 Фонд БНТ: Хора-реликви /спомени на опълченци от Балканската война/ документален филм /1982 г./
10:30 10 000 крачки            /БНТ 2 Благоевград/п/
10:40 Мера според мера сериен тв филм /5 епизод/
12:00 По света и у нас
12:30 Домът на вярата Храмове - свидетели на времето, Плевен /п/
13:00 БНТ на 60
14:00 Откакто свят светува  предаване за фолклор /БНТ 2 София/
14:30 Там документален филм
15:30 Туризъм.бг
16:00 Денят започва с Георги Любенов
18:45 Биволът тв филм /2004 г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Стефан Данаилов, Деян Донков, Ана Пападополу, Златина Тодева, Бойка Велкова, Васил Димитров, Александър Жеков и др.
19:50 10 000 крачки            /БНТ 2 София/
20:00 По света и у нас  
20:30 Европейци - истории за успеха
20:45 Спортни новини
21:00 Светът на жестовете
21:15 С чужди - драг, вкъщи - враг /90 години от рождението на актрисата Катя Чукова/ тв постановка по Иван Вазов /1986 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Никола Стефанов, Живко Гарванов, Катя Чукова, Невена Коканова, Сотир Майноловски, Лора Кремен и др.
22:25 "Стабат Матер" от Антонин Дворжак концерт на Софийската филхармония с диригент Урош Лайовиц и солисти Милена Георгиева, Валентина Куцарова, Михаел Беджай, Валери Турманов 
23:55 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев 
0:50 По света и у нас
1:05 Смяна на местата семейно шоу /п/
2:05 БНТ на 60 /п/
3:00 Домът на вярата Храмове - свидетели на времето, Плевен /п/
3:30 Там документален филм /п/
4:35 Музика, музика /п/
5:05 Библиотеката /п/
НЕДЕЛЯ, 4 април 2021 година
6:00 Малки истории
7:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 Иде нашенската музика
10:00 Бразди
10:30 Притури се планината документален филм 
11:00 Мера според мера сериен тв филм /6 епизод/
12:00 По света и у нас
12:30 Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск пряко предаване от Ватикана
13:05 Джинс /п/
13:35 БНТ на 60
14:05 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/
14:35 Извън играта
15:05 България от край до край 11 /п/
15:35 10 000 крачки
15:45 Избори 2021: Очакването пряко предаване
18:00 По света и у нас  
18:40 Избори 2021: Развръзката пряко предаване
0:30 Иван Радоев: Аз съм и ножът, и раната документален филм /2 част/п/
1:30 Религията днес /п/
2:30 БНТ на 60 /п/
3:30 "Стабат Матер" от Антонин Дворжак концерт /п/
5:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
5:30 Притури се планината документален филм /п/