Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

БНТ 3 HD | Дневна програма


НЕДЕЛЯ, 22 ноември 2020 година

6:00 Аз съм…
6:10 Футбол: Хърватия - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
8:00 София сити спорт предаване за масовия спорт
8:30 Извън играта
9:00 Тенис на маса: Финален турнир на международната федерация - финали пряко предаване от Джънджоу /Китай/
11:00 Аз съм…
11:15 Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинна програма
12:10 Рали Андалусия обзор
12:40 Зала на славата: Деси Кирова /Дейзи Ланг/
13:00 Телепазарен прозорец
13:15 Футбол: Испания - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
15:00 Спортни новини
15:10 Футбол: Република Ирландия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
17:00 Ветроходство: Околосветска регата "Вонде глоб" магазинно предаване /3 епизод/
17:30 Арена спорт
18:30 Зала на славата: Йордан Върбицалиев
18:45 Извън играта
19:15 Аз съм…
19:30 Пази се игрален филм /п/  (12)
21:00 Моят плейлист
21:50 Спортни новини
22:00 Нощен Манхатън игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Брайън Декубелис, в ролите: Ейдриън Броуди, Ивон Страховски, Кембъл Скот и др.  (14)
23:50 Футбол: Испания - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
1:40 Спортни новини
1:50 Нощен Манхатън игрален филм /п/  (14)
3:40 Зала на славата: Йордан Върбицалиев
4:00 Тенис на маса: Финален турнир на международната федерация - полуфинали

ПОНЕДЕЛНИК, 23 ноември 2020 година 
6:00 Аз съм…
6:10 Футбол: България - Естония - квалификационна среща за европейското първенство за младежи
8:00 Арена спорт
9:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
10:00 Ролан Гарос обзорна програма
10:55 Тенис на маса: Финален турнир на международната федерация - финали
12:55 Аз съм…
13:05 Ветроходство: Околосветска регата "Вонде глоб" магазинно предаване /3 епизод/
13:35 Извън играта
14:05 Спортни новини
14:10 Футбол: Португалия - Франция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"  
16:00 Арена спорт
17:00 Телепазарен прозорец
17:15 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 5 епизод/
18:00 Зала на славата: Деси Кирова /Дейзи Ланг/
18:15 Футбол: България - Финландия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
20:00 УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
20:50 БГ версия  
21:50 Спортни новини
22:00 Милиарди сериен филм /трети сезон, 9 епизод/ (16)
22:50 Футбол: Нидерландия - Босна и Херцеговина - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"  
0:40 Спортни новини
0:50 Милиарди сериен филм /трети сезон, 9 епизод/ /п/ (16)
1:40 Зала на славата: Йордан Върбицалиев
1:55 Футбол: Белгия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"  
3:50 Рали Андалусия обзор
4:20 Световна купа по тенис на маса /жени/ - финали
ВТОРНИК, 24 ноември 2020 година
6:00 Най-бързият геймър  
6:25 Футбол: България - Финландия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
8:10 УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
9:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
10:00 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 5 епизод/ /п/
10:45 Световна купа по тенис на маса /жени/ - финали
12:25 Футбол: Нидерландия - Босна и Херцеговина - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"  
14:15 Спортни новини
14:20 The Grid -  предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /8 епизод/
14:45 Планинско колоездене: Titan Desert обзор
15:10 Футбол: Италия - Полша - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"  
17:00 Телепазарен прозорец
17:15 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 6 епизод/ 
18:00 Аз съм…
18:10 УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
19:00 Футбол: Белгия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"  
20:50 Събота вечер с Митко Павлов  
21:50 Спортни новини
22:00 Милиарди сериен филм /трети сезон, 10 епизод/ (16)
22:55 Футбол: Испания - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
0:45 Спортни новини
0:55 Милиарди сериен филм /трети сезон, 10 епизод/ /п/ (16)
1:50 Футбол: Хърватия - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
3:50 Аз съм…
4:00 Световна купа по тенис на маса /мъже/ - финали
СРЯДА, 25 ноември 2020 година
6:00 Зала на славата: Деси Кирова /Дейзи Ланг/
6:15 Футбол: Испания - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
8:00 Планинско колоездене: Titan Desert обзор
8:30 Извън играта
9:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
10:00 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 6 епизод/ /п/
10:45 Световна купа по тенис на маса /мъже/ - финали
12:45 Футбол: България - Естония - квалификационна среща за европейското първенство за младежи
14:35 Спортни новини
14:40 Рали Андалусия обзор
15:10 Футбол: Хърватия - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
17:00 Телепазарен прозорец
17:15 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 7 епизод/ 
18:00 Световно първенство по рафтинг репортаж
18:50 Зала на славата: Йордан Върбицалиев
19:05 Футбол: Испания - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
21:00 Моят плейлист
21:50 Спортни новини
22:00 Милиарди сериен филм /трети сезон, 11 и 12 епизод/ (16)
23:50 Футбол: Република Ирландия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
1:40 Спортни новини
1:50 Милиарди сериен филм /трети сезон, 11 и 12 епизод/ /п/ (16)
3:40 Зала на славата: Деси Кирова /Дейзи Ланг/
4:00 Тенис на маса: Финален турнир на международната федерация - финали
ЧЕТВЪРТЪК, 26 ноември 2020 година 
6:00 The Grid -  предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /8 епизод/
6:25 Футбол: Република Ирландия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
8:10 УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
9:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
10:00 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 7 епизод/ /п/
10:45 Тенис на маса: Финален турнир на международната федерация - полуфинали
14:15 Спортни новини
14:20 Аз съм…
14:35 Футбол: Полша - Нидерландия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:30 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /многобой/ пряко предаване от Киев
17:15 Телепазарен прозорец
17:30 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 8 епизод/ 
18:15 София сити спорт предаване за масовия спорт
18:45 Зала на славата: Деси Кирова /Дейзи Ланг/
19:00 УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
19:55 Футбол: Лил - Милан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Лил /Франция/
22:00 Футбол: ЧФР Клуж - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Клуж Напока /Румъния/
23:55 Футбол: Лил - Милан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"  
1:45 Футбол: Тотнъм - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
3:35 Аз съм…
3:45 Лека атлетика: Денят на световния рекорд
4:40 Планинско колоездене: Titan Desert обзор
5:15 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /многобой/  
ПЕТЪК, 27 ноември 2020 година
6:00 Аз съм…
6:10 Футбол: Тотнъм - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
8:00 Рали Андалусия обзор
8:30 The Grid -  предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /8 епизод/
9:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
10:00 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 8 епизод/ /п/
10:45 Тенис на маса: Финален турнир на международната федерация - финали
12:45 Футбол: Лил - Милан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" репортаж
14:35 Спортни новини
14:40 Планинско колоездене: Titan Desert обзор
15:05 Ветроходство: Околосветска регата "Вонде глоб" магазинно предаване /3 епизод/
15:30 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /многобой/  
16:15 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 9 епизод/ 
17:00 Телепазарен прозорец
17:15 Аз съм…
17:30 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /многобой/ пряко предаване от Киев
19:00 Футбол: Тотнъм - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:45 Обзор "УЕФА Лига Европа"
21:15 Туризъм.бг
21:45 Спортни новини
21:55 Баскетбол: Босна и Херцеговина - България - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/ пряко предаване от Сараево
23:50 Футбол: ЧФР Клуж - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"  
1:40 Спортни новини
1:50 Футбол: Лил - Милан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" репортаж
3:50 Ветроходство: Барколана 51 обзор 
4:40 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /многобой/  
СЪБОТА, 28 ноември 2020 година
6:00 Зала на славата: Деси Кирова /Дейзи Ланг/
6:15 Футбол: ЧФР Клуж - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"  
8:00 Обзор "УЕФА Лига Европа"
8:30 Извън играта
9:00 Аз съм…
9:15 Футбол: Тотнъм - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
11:05 Планинско колоездене: Titan Desert обзор
11:30 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /многобой/  
12:50 Аз съм…
13:00 Телепазарен прозорец
13:15 Двойно оцеляване документален филм /3 сезон, 9 епизод/ /п/
14:05 Спортни новини
14:10 Баскетбол: Босна и Херцеговина - България - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/  
16:00 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /финали на уредите/ пряко предаване от Киев
18:00 Футбол: Лил - Милан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"  
19:55 БГ версия  
20:50 Туризъм.бг
21:20 Спортни новини
21:30 Извън играта
22:00 Ченгетата от Пицофалконе сериен филм /Италия, 2016 г./, режисьор Карло Карлеи, в ролите:  Алесандро Гасман, Каролина Крешентини, Антонио Фолето и др. /1 епизод/ (14)
23:45 Футбол: Тотнъм - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
1:35 Спортни новини
1:45 Ченгетата от Пицофалконе сериен филм /1 епизод/ /п/ (14)
3:40 Рали Андалусия обзор
4:10 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /финали на уредите/
НЕДЕЛЯ, 29 ноември 2020 година
6:00 Аз съм…
6:15 Футбол: Лил - Милан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"  
8:00 Ветроходство: Околосветска регата "Вонде глоб" магазинно предаване /3 епизод/
8:30 Извън играта
9:00 Аз съм…
9:15 Футбол: Тотнъм - Лудогорец - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
11:05 Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /финали на уредите/
13:00 Телепазарен прозорец
13:15 The Grid -  предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /9 епизод/
13:40 Аз съм…
13:50 Спортни новини
14:00 Европейско първенство по художествена гимнастика: индивидуален многобой пряко предаване от Киев
17:35 Арена спорт
18:35 Зала на славата: Димитър Златанов І част
18:55 Баскетбол: България - Гърция - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/ пряко предаване от Сараево
21:00 Моят плейлист
21:50 Спортни новини
22:00 Ченгетата от Пицофалконе сериен филм /2 епизод/ (14)
23:45 Европейско първенство по художествена гимнастика: индивидуален многобой
3:15 Спортни новини
3:30 Ченгетата от Пицофалконе сериен филм /2 епизод/ /п/ (14)
5:15 World Chase Tag - скоростна надпревара обзорна програма