БНТ 1 HD | Дневна програма

НЕДЕЛЯ, 1 май 2022 година
6:00 Луана - футболното чудо детски тв филм /Хърватия, 2019г./
6:15 Книга на книгите анимационен филм /п/
6:40 Резерват за розови пеликани детски тв филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева и др.
7:40 Телепазарен прозорец
8:00 Денят започва с Георги Любенов
11:00 Отблизо
12:00 По света и у нас
12:30 Арена спорт
13:00 Възрожденският дух хайдушки и възрожденски песни
14:00 Кончето на Уенди игрален филм /Германия, 2017г./, режисьор Дагмар Зойме, в ролите: Юле Херман, Ларимар, Марен Кроймаn, Ясмин Герат и др.
15:30 Домът на вярата Храм "Света Троица"
16:00 Библиотеката
16:30 Вечната музика
17:00 Говори сега следобеден блок
18:45 Спорт ТОТО
19:00 Бизнес.БГ
19:30 Следите остават
20:00 По света и у нас
20:30 Тържествена заря-проверка по случай 146 години от Априлската епопея пряко предаване от Панагюрище
21:15 Българска киновечер представя: Слава игрален филм /България, 2016г./, режисьори: Кристина Грозева, Петър Вълчанов, в ролите: Стефан Денолюбов, Китодар Тодоров, Маргарита Гошева, Митко Лазаров и др.
23:00 По света и у нас
23:15 Концерт на "Scissor sisters"
0:10 Госпожа Хайд игрален филм /копродукция, 2018г./, режисьор Серж Бозон, в ролите: Изабел Юпер, Ромен Дюри, Хосе Гарсия, Белкасем Лалауи и др.
1:50 Туризъм.бг /п/
2:20 Библиотеката /п/
2:50 Домът на вярата Храм "Света Троица" /п/
3:20 По света и у нас /п от 20:00 часа/
3:40 Отблизо /п/
4:40 Религията днес /п/
5:40 Близнаците Таекуондо детски тв филм /Корея, 2019г./
ПОНЕДЕЛНИК, 2 май 2022 година
5:55 Легенда за Белия глиган детски игрален филм /България, 2004г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Иван Джамбазов, Емил Котев, Биляна Петринска и др.
6:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:25 Фолклорна танцова панорама
13:25 Връзка игрална новела /България, 2022г./, режисьор Александра Боишина, в ролите: Мартина Троанска, Марин Ангелов, Велина Георгиева, Елена Атанасова и др.
13:55 Кончето на Уенди - приятели завинаги детски игрален филм /Германия, 2018г./, режисьор Хано Олдердисен, в ролите: Юле Херман, Ларимар и Сасу, Финеца и Клоуи и др.
15:30 Кармен от Факултето спектакъл на "Нешанъл Арт", сценарий, хореография и режисура Нешка Робева
16:40 Света София - Христос отново разпнат документален филм /България, /, режисьор Степан Поляков
17:25 Момчето си отива игрален филм /България, 1971г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Филип Трифонов, Невена Коканова, Елена Райнова, Сашка Братанова, Кирил Господинов и др.
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 Възвишение игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Виктор Божинов, в ролите: Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов и др.(14)
23:30 Седем дълги мига с Любомир Дамянов музикален портрет
0:35 100% будни /п/
2:20 Култура.БГ /п/
3:15 Домът на вярата Храм "Света Троица"/п/
3:45 Вечната музика /п/
4:15 Олтарите на България
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Джинс /п/
5:40 Телепазарен прозорец

ВТОРНИК, 3 май 2022 година
5:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
10:55 Евровизия 2022 - клипове
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:35 Новини на турски език
12:45 Телепазарен прозорец
13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00 Телепазарен прозорец
14:15 Давай, Астробой! анимационен филм
14:30 Книга на книгите анимационен филм
15:00 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 14 епизод/
15:45 Телепазарен прозорец
16:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Малки истории /п/
16:40 Светът и ние
17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00 По света и у нас
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00 Отдел "Фалшива самоличност" тв филм /5 сезон, 6 епизод/(12)
22:55 Евровизия 2022 - клипове
23:00 По света и у нас
23:25 Братството тв филм /2 сезон, 5 епизод/ (14)
0:10 Светът и ние /п/
0:30 100% будни /п/
2:20 Култура.БГ /п/
3:15 Олтарите на България
3:40 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 14 епизод/п/
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Още от деня коментарно предаване /п/
5:40 Телепазарен прозорец
СРЯДА, 4 май 2022 година
5:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
10:55 Евровизия 2022 - клипове
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:35 Новини на турски език
12:45 Телепазарен прозорец
13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00 Телепазарен прозорец
14:15 Давай, Астробой! анимационен филм
14:30 Герои с опашки 13-сериен детски филм /копродукция, 2018г./, 1 епизод
15:00 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 15 епизод/
15:45 Телепазарен прозорец
16:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Малки истории
16:40 Светът и ние
17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00 По света и у нас
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 БНТ представя Александър Фол
22:00 Отдел "Фалшива самоличност" тв филм /5 сезон, 7 епизод/ (12)
22:55 Евровизия 2022 - клипове
23:00 По света и у нас
23:25 Братството тв филм /2 сезон, 6 епизод/ (14)
0:10 Светът и ние /п/
0:30 100% будни /п/
2:15 Култура.БГ /п/
3:10 Бразди /п/
3:40 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 15 епизод/п/
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Още от деня коментарно предаване /п/
5:40 Телепазарен прозорец

ЧЕТВЪРТЪК, 5 май 2022 година
5:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
10:55 Евровизия 2022 - клипове
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:35 Новини на турски език
12:45 Телепазарен прозорец
13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00 Телепазарен прозорец
14:15 Давай, Астробой! анимационен филм
14:30 Герои с опашки детски тв филм /2 епизод/
15:00 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 16 епизод/
15:45 Телепазарен прозорец
16:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Малки истории
16:40 Светът и ние
17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00 По света и у нас
18:20 Още от деня коментарно предаване
18:45 Спорт ТОТО
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 Музика безкрай музикално шоу/п/
22:00 Отдел "Фалшива самоличност" тв филм /5 сезон, 8 епизод/ (12)
22:55 Евровизия 2022 - клипове
23:00 По света и у нас
23:25 Братството тв филм /2 сезон, 7 епизод/ (14)
0:10 Светът и ние /п/
0:30 100% будни /п/
2:15 Култура.БГ /п/
3:10 Извън играта /п/
3:40 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 16 епизод/п/
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Още от деня коментарно предаване /п/
5:40 Двойната Тина детски тв филм /Ирландия, 2019г./

ПЕТЪК, 6 май 2022 година
5:55 Вуйчото тв филм /България/, режисьор Зоя Касамакова, в ролите: Любомир Чаталов, Александър Томов, Бойка Велкова, Красимир Ранков и др.
6:55 Денят на храбростта празничен блок
12:00 По света и у нас
12:30 Време за фолклор музикално-танцов спектакъл
14:00 Мигове в кибритена кутийка детски игрален филм /България, 1978г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Диляна Симеонова, Владимир Василев, Досьо Досев, Виолета Донева и др.
15:25 Живко Колев - Живот като песен музикален филм
16:30 Белите орли документален филм /България, 2020г./, режисьор Владимир Щерянов
17:30 Военен кореспондент игрален филм /България, 2008г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Петко Господинов, Антоний Аргиров, Ирини Жамбонас и др.
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 Врагове игрален филм /България, 2017г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите: Иван Бърнев, Валентон Ганев, Асен Блатечки, Стефан Мавродиев и др.
22:35 БГ рок симфони концерт с участието на: Симфоничния оркестър на БНР с диригент Григор Паликарев, "Щурците", "Сигнал", "ФСБ", Орлин Горанов, Тони Чембъра, "Фактор", "Контрол" и др.
0:10 Госпожа Хайд игрален филм /п/
1:45 Моят плейлист /п/
2:45 Отблизо /п/
3:45 Туризъм.бг /п/
4:15 Олтарите на България
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Библиотеката /п/
5:40 Изгубеното дете детски тв филм /Япония, 2019г./

СЪБОТА, 7 май 2022 година
6:00 Умното момче детски тв филм /Тайланд, 2019г./
6:15 Благуните 26-сериен детски филм/България, 2014г./, режисьор Илиян Илиев
6:40 Веселите музиканти двусериен детски филм /България, 1985г./, 1 епизод, режисьор Цветана Янакиева, в ролите: Петър Будевски, Петър Георгиев, Стоян Пепеланов и др.
7:40 Телепазарен прозорец
8:00 Денят започва с Георги Любенов
10:55 Евровизия 2022 - клипове
11:00 Туризъм.бг
11:30 Джинс
12:00 По света и у нас
12:30 Бразди
13:00 Иде нашенската музика
14:00 Карнавалът игрален филм /България, 1989г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Стефан Данаилов, Георги Калоянчев, Боряна Пунчева, Петър Слабаков, Стефан Мавродиев и др.
15:30 Религията днес
16:30 Извън играта
17:00 Говори сега следобеден блок
19:00 Сантиментална история документален филм /България, 2017г./, режисьор Ралица Димитрова
20:00 По света и у нас
20:30 След новините
20:45 Спортни новини
21:00 Събота вечер с БНТ
22:00 Моят плейлист
22:55 Евровизия 2022 - клипове
23:00 По света и у нас
23:15 Студио Х: Анестезия игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Тим Блейк Нелсън, в ролите: Глен Клоуз, К. Тод Фрийман, Джесика Хехт, Гретчен Мол и др.(14)
0:50 Музика безкрай музикално шоу/п/
1:50 Джинс /п/
2:20 Моят плейлист /п/
3:20 Олтарите на България
3:30 По света и у нас /п от 20:00 часа/
4:00 Туризъм.бг /п/
4:30 Бразди /п/
5:00 Иде нашенската музика /п/
НЕДЕЛЯ, 8 май 2022 година
6:00 Тайната на баба детски тв филм /Германия, 2019г./
6:15 Благуните детски филм
6:40 Веселите музиканти детски филм /2, последен епизод/
7:40 Телепазарен прозорец
8:00 Денят започва с Георги Любенов
10:55 Евровизия 2022 - клипове
11:00 Отблизо
12:00 По света и у нас
12:30 Арена спорт
13:00 Музика безкрай музикално шоу/п/
14:00 Ренкли - откривателят на нови светове анимационен филм /Турция, 2018г./
15:10 Байкър детски тв филм /България, 2019г./
15:30 Домът на вярата Храм "Св. Петка Търновска", Балчик
16:00 Библиотеката
16:30 Вечната музика
17:00 Говори сега следобеден блок
18:45 Спорт ТОТО
19:00 Бизнес.БГ
19:30 В кадър
20:00 По света и у нас
20:30 След новините
20:45 Спортни новини
21:00 БГ киновечер: Крадецът на праскови игрален филм /България, 1964г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Невена Коканова, Раде Маркович, Михаил Михайлов, Наум Шопов и др.
22:30 Евровизия 2022 - клипове
22:35 По света и у нас
22:50 Концерт на Ринго Стар и "Дъ Раундхедс"
23:50 Червено крило игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Уил Уолъс, в ролите: Глен Пауъл, Бил Пакстън, Франсис Фишър и др. (14)
1:40 Библиотеката /п/
2:10 Домът на вярата /п/
2:40 Джинс /п/
3:10 По света и у нас /п от 20:00 часа/
3:40 Отблизо /п/
4:40 Религията днес /п/
5:40 Телепазарен прозорец

ПОНЕДЕЛНИК, 9 май 2022 година
5:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:35 Новини на турски език
12:45 Телепазарен прозорец
13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00 Телепазарен прозорец
14:15 Давай, Астробой! анимационен филм
14:30 Герои с опашки детски тв филм /3 епизод/
15:00 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 17 епизод/
15:45 Телепазарен прозорец
16:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Малки истории
16:40 Светът и ние
17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00 По света и у нас
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 История.bg
22:00 Отдел "Фалшива самоличност" тв филм /5 сезон, 9 епизод/ (12)
23:00 По света и у нас
23:25 Братството тв филм /2 сезон, 8 епизод/ (14)
0:15 Светът и ние /п/
0:35 100% будни /п/
2:20 Култура.БГ /п/
3:15 Олтарите на България
3:40 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 17 епизод/п/
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Още от деня коментарно предаване /п/
5:40 Телепазарен прозорец
ВТОРНИК, 10 май 2022 година
5:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:35 Новини на турски език
12:45 Телепазарен прозорец
13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00 Телепазарен прозорец
14:15 Давай, Астробой! анимационен филм
14:30 Герои с опашки детски тв филм /4 епизод/
15:00 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 18, последен епизод/
15:45 Телепазарен прозорец
16:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Малки истории /п/
16:40 Светът и ние
17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00 По света и у нас
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00 Песенен конкурс на Евровизия 2022 /първи полуфинал/ пряко предаване от Торино /Италия/
0:00 Светът и ние /п/
0:20 100% будни /п/
2:05 Култура.БГ /п/
3:00 Олтарите на България
3:10 Библиотеката /п/
3:40 Ранчото "Хартленд" тв филм /3 сезон, 18, последен епизод/п/
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Още от деня коментарно предаване /п/
5:40 Телепазарен прозорец
СРЯДА, 11 май 2022 година
5:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:35 Новини на турски език
12:45 Телепазарен прозорец
13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00 Телепазарен прозорец
14:15 Давай, Астробой! анимационен филм
14:30 Герои с опашки детски тв филм /5 епизод/
15:00 Ранчото "Хартленд" 18-сериен тв филм /Канада, 2010г./, 4 сезон, 1 епизод, режисьор Грант Харви, в ролите: Амбър Маршал, Мишел Морган, Шон Джонстън, Греъм Уордъл и др.
15:45 Телепазарен прозорец
16:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Малки истории
16:40 Светът и ние
17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00 По света и у нас
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 БНТ представя Желю Желев
22:00 Отдел "Фалшива самоличност" тв филм /5 сезон, 10, последен епизод/ (12)
23:00 По света и у нас
23:25 Братството тв филм /2 сезон, 9 епизод/ (14)
0:15 Светът и ние /п/
0:35 100% будни /п/
2:20 Култура.БГ /п/
3:15 Олтарите на България
3:40 Ранчото "Хартленд" тв филм /4 сезон, 1 епизод/п/
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Още от деня коментарно предаване /п/
5:40 Телепазарен прозорец

ЧЕТВЪРТЪК, 12 май 2022 година
5:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:35 Новини на турски език
12:45 Телепазарен прозорец
13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00 Телепазарен прозорец
14:15 Давай, Астробой! анимационен филм
14:30 Герои с опашки детски тв филм /6 епизод/
15:00 Ранчото "Хартленд" тв филм /4 сезон, 2 епизод/
15:45 Телепазарен прозорец
16:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Малки истории /п/
16:40 Светът и ние
17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00 По света и у нас
18:20 Още от деня коментарно предаване
18:45 Спорт ТОТО
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:05 Музика безкрай музикално шоу/п/
22:00 Песенен конкурс на Евровизия 2022 /втори полуфинал/ пряко предаване от Торино /Италия/
0:00 Светът и ние /п/
0:20 100% будни /п/
2:05 Култура.БГ /п/
3:00 Олтарите на България
3:10 Извън играта /п/
3:40 Ранчото "Хартленд" тв филм /4 сезон, 2 епизод/п/
4:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:10 Още от деня коментарно предаване /п/
5:40 Телепазарен прозорец

ПЕТЪК, 13 май 2022 година
5:55 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
9:00 По света и у нас
9:05 100% будни
11:00 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
12:35 Новини на турски език
12:45 Телепазарен прозорец
13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00 Малки истории
15:00 Ранчото "Хартленд" тв филм /4 сезон, 3 епизод/
15:45 Телепазарен прозорец
16:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Светът на жестовете
16:45 Светът и ние
17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00 По света и у нас
18:30 Още от деня коментарно предаване
19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Спортни новини
21:00 Панорама с Бойко Василев
22:00 Марсилия 8-сериен тв филм /Франция, 2016г./, 1 епизод, режисьор Флоран Сири, в ролите: Жерар Депардийо, Беноа Мажимел, Жералдин Паяс, Надя Фарес и др. (16)
23:00 По света и у нас
23:25 Братството тв филм /2 сезон, 10 епизод/ (14)
0:15 Светът и ние /п/
0:35 100% будни /п/
2:20 Култура.БГ /п/
3:15 Вечната музика /п/
3:45 Ранчото "Хартленд" тв филм /4 сезон, 3 епизод/п/
4:30 По света и у нас /п от 20:00 часа/
5:15 Още от деня коментарно предаване/п/
5:45 Работилница за играчки детски тв филм /Тайван, 2017г./

СЪБОТА, 14 май 2022 година
6:00 Невидимият детски тв филм /България, 2019г./
6:15 Благуните детски филм
6:40 Слънце на детството 2-сериен детски игрален филм /България, 1981г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Сава Момчилов, Васко Василев, Стефан Илиев, Светослав Пеев, Невена Коканова и др.
7:40 Телепазарен прозорец
8:00 Денят започва с Георги Любенов
11:00 Туризъм.бг
11:30 Джинс
12:00 По света и у нас
12:30 Бразди
13:00 Иде нашенската музика
14:00 Два диоптъра далекогледство игрален филм /България, 1975г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Георги Парцалев, Сашка Братанова, Валентин Гаджоков, Димитър Панов, Мариана Аламанчева и др.
15:30 Религията днес
16:30 Извън играта
17:00 Говори сега следобеден блок
19:00 Икар от Кочериново документален филм /България, 2022г./, режисьор Емил Сахийски
20:00 По света и у нас
20:30 След новините
20:45 Спортни новини
21:00 Събота вечер с БНТ
22:00 Песенен конкурс на Евровизия 2022 /финал/ пряко предаване от Торино /Италия/
1:30 Бразди /п/
2:00 Извън играта /п/
2:30 Малки истории /п/
3:30 По света и у нас /п от 20:00 часа/
4:00 Панорама с Бойко Василев /п/
5:00 Иде нашенската музика /п/

НЕДЕЛЯ, 15 май 2022 година
6:00 Шарената панда детски тв филм /Китай, 2019г./
6:15 Благуните детски филм
6:40 Слънце на детството детски игрален филм /2, последна серия/
7:40 Телепазарен прозорец
8:00 Денят започва с Георги Любенов
11:00 Отблизо
12:00 По света и у нас
12:30 Арена спорт
13:00 Музика безкрай музикално шоу/п/
13:55 Мумията Дъми детски игрален филм /Нидерландия, 2014г./, режисьор Пим ван Хойф, в ролите: Юлиан Рас, Яхия Гайер, Роланд Фернхут, Тон Кас и др.
15:15 Вкусът на новото начало детски тв филм /Израел, 2015г./
15:30 Домът на вярата Храм "Св. Николай Мирликийски - Чудотворец", София
16:00 Библиотеката
16:30 Вечната музика
17:00 Говори сега следобеден блок
18:45 Спорт ТОТО
19:00 Бизнес.БГ
19:30 В кадър
20:00 По света и у нас
20:30 След новините
20:45 Спортни новини
21:00 БГ киновечер: Пазачът на мъртвите игрален филм /България, 2006г./, режисьор Илиян Симеонов, в ролите: Ицхак Финци, Самуел Финци, Владимир Георгиев, Дияна Добрева, Николай Урумов и др.
22:50 По света и у нас
23:05 Церемония по връчване на Наградата за изкуство "Стоян Камбарев 2022"
0:45 Последните мъже на Филипините игрален филм /Испания, 2017г./, режисьор Салвадор Калво, в ролите: Луис Тосар, Хавиер Гутиерес, Алваро Сервантес, Кара Елехалде и др. (16)
2:55 Олтарите на България
3:10 По света и у нас /п от 20:00 часа/
3:40 Отблизо /п/
4:40 Религията днес /п/
5:40 Телепазарен прозорец

#buttons=(Приемам !) #days=(20)

Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри вашето изживяване. Learn More
Accept !
To Top