Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Актуално:

latest

AMC | Дневна програма

Сряда, 24 март 2021


07.00 "В близък план"

07.10 "Звездите отблизо"

07.40 "В близък план"

07.50 "Моето приключение в Африка" – комедия / семеен филм, с Петер Мигинд, Матилде Хьох Кьолбен, Робърт Хансен.

09.10 "Там на север" – приключенски филм, копродукция, със Скийт Улрих, Наташа Хенстридж.

10.50 „Изгубеното бъдеще“ – фантастика, САЩ, 2011, Със Сам Клафлин, Шон Бийн

12.20 „Мансардата“ – комедия, САЩ, 2003, С Бен Стилър, Дрю Баримор

13.50 "Добрият Уил Хънтинг" – американски драматичен филм на режисьора Гас Ван Сант, с Робин Уилямс, Мат Деймън, Бен Афлек и др.

15.55 „Резервите“ – спортна комедия, САЩ, 2006, С Джон Ловиц, Роб Шнайдер

17.20 "Като рицарите" – фантастика, 2001, С Хийт Леджър, Руфъс Сюъл и др.

19.30 „Мъжът в къщата“ – комедия/драма, САЩ,  с Чеви Чейс, Фара Фосет

21.10 "Депо" – игрален филм, САЩ,  2000, с Марк Валберг, Хоакин Финикс.

23.00 "Писък 2" – ужаси / мистерия, САЩ, с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.

01.00 „Кубът на страха 3“ –ужаси, трилър, САЩ, 2004, С Захари Бенет, Стефани Муур

02.35 "Игра на оцеляване" – екшън/трилър, 1994, С Айс Ти, Рутгер Хауер и др.

04.10 "Все още знам какво направи миналото лято" – трилър/ужаси, 1998, С Дженифър Лав Хюйт, Фреди Принз мл. и др.

05.50 "В близък план"

06.00 "Изумителните киносалони" – 5 еп.


Четвъртък, 25 март 2021


07.00 "В близък план"

07.15 "Звездите отблизо"

07.45 "Ана Каренина (2013), първа част" – мини сериал, с Витория Пучини, Сантяго Кабрера.

09.25 "Ана Каренина (2013), втора част" – мини сериал, с Витория Пучини, Сантяго Кабрера.

11.10 "Отмъстителите" – фантастика, 1998, С Ума Търман, Шон Конъри и др.

12.40 "Тя е върхът" – игрален филм, САЩ, с Фреди Принц Мл. и Рейчъл Лий Кук.

14.15 "Шестият ден" – игрален филм, Канада / САЩ, с Арнолд Шварценегер, Майкъл Рапапорт.

16.15 „Светкавичен удар“ – екшън с Джаки Чан, Анита Юен, Майкъл Уонг и др.

18.05 "Евтиното е скъпо" – комедия, САЩ, 1986, с Том Ханкс, Шели Лонг.

19.35 "Тексаски рейнджъри" – игрален филм, САЩ, Джеймс Ван Дер Беек, Рейчъл Лий Кок.

21.05 "Паник стая" – трилър, 2002, С Джоди Фостър, Форест Уитакър и др.

23.00 "Таен прозорец" – трилър, 2004, С Джони Деп, Мария Бело и др.

00.35 "Пълен мрак" – ужаси / фантастика, САЩ, с Рада Мичъл, Коул Хаузър.

02.20 "Отмъщение по принуда" – екшън, 1982, С Чък Норис, Камила Григс и др.

03.50 "Екшън Джексън" – екшън, 1988, С Карл Уедърс, Шарън Стоун и др.

05.25 „Тройна заплаха“ – екшън, 2019, С Тони Я, Ико Увайс, Скот Аткинс


Петък, 26 март 2021


07.00 "История на холивудския мюзикъл" – 1 еп.

08.00 "В близък план“

08.15 "Ескадрилата" – драма / екшън / приключенски филм, с Джеймс Франко, Жан Рено.

10.30 "Последната битка" – уестърн, 1997, С Том Селек, Дейвид Карадайн и др.

12.05 "Кейт и Леополд" – романтична приказка, САЩ, 2001, с Мег Райън, Хю Джакман.

14.00 "Тигър и дракон" – екшън/романтика, 2000, С Чоу Юн-Фат, Мишел Йео, Джан Дзъи и др.

15.55 "Да пропуснеш Коледа" – игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Джейми Лий Къртис. 

17.30 "Психаротерапия" – игрален филм, САЩ, с Джак Никълсън, Адам Сандлер.

19.20 "Момчета и момичета" – игрален филм, САЩ,  с Фреди Принц Мл. и Клер Форлани.

20.50 "Седем години в Тибен" – драма, 1997, С Брад Пит, Дейвид Тюлис и др.

23.00 „Десперадо“ – уестърн, 1995, Реж.Куентин Тарантино, С Антонио Бандерас, Салма Хайек и др.

00.40 "Знам какво направи миналото лято" – трилър/ужаси, 1997, С Дженифър Лав Хюйт, Фреди Принз мл. и др.

02.20 "Страшен филм 2" – игрален филм, Канада / САЩ, 2001, с Анна Фарис, Марлон Уейънс.

03.40 "Писък 2" – ужаси / мистерия, САЩ, с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.

05.40 "В близък план"

06.00 "Звездите отблизо"


Събота, 27 март 2021


07.00 "В близък план"

07.10 "Звездите отблизо"

07.50 "Империя: Август, първа част" – игрален филм с Питър О'Тул, Шарлот Рамплинг, 2003.

09.20 "Империя: Август, втора част" – игрален филм с Питър О'Тул, Шарлот Рамплинг, 2003.

10.50 „Резервите“ – спортна комедия, САЩ, 2006, С Джон Ловиц, Роб Шнайдер

12.15 „Жив дявол“ – трилър, САЩ, 1997, С Брад Пит, Харисън Форд, Маргарет Колин

14.05 "Там на север" – приключенски филм, копродукция, със Скийт Улрих, Наташа Хенстридж.

15.45 „Мъжът в къщата“ – комедия/драма, САЩ,  с Чеви Чейс, Фара Фосет

17.25 "Шестият ден" – игрален филм, Канада / САЩ, с Арнолд Шварценегер, Майкъл Рапапорт.

19.25 "Бели мадами" – игрален филм, САЩ, 2004, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс.

21.10 "Последният мохикан" – игрален филм, САЩ, 1992, с Даниел Дей-Луис, Маделин Стоу.

23.00 „Дони Браско“ – криминална драма, САЩ, 1997, С Джони Деп, Ал Пачино

01.05 "Все още знам какво направи миналото лято" – трилър/ужаси, 1998, С Дженифър Лав Хюйт, Фреди Принз мл. и др.

02.45 "В близък план"

04.00 "Депо" – игрален филм, САЩ,  2000, с Марк Валберг, Хоакин Финикс.

05.50 "В близък план"

06.09 "Звездите отблизо"


Неделя, 28 март 2021


07.00 "В близък план"

07.15 "Звездите отблизо"

07.45 "Малкият призрак" – семеен филм, Германия / Швейцария, Йонас Холденриедер и Емили Куше.

09.15 "Арсен Люпен" – игрален филм, копродукция с Ромен Дюрис, Кристин Скот Томас.

11.20 „Светкавичен удар“ – екшън с Джаки Чан, Анита Юен, Майкъл Уонг и др.

13.10 "Евтиното е скъпо" – комедия, САЩ, 1986, с Том Ханкс, Шели Лонг.

14.40 "Авантюристите" – игрален филм, Франция, с Жан Пол Белмондо, Жак Вилере.

16.25 "Тексаски рейнджъри" – игрален филм, САЩ, Джеймс Ван Дер Беек, Рейчъл Лий Кок.

17.55 "Тигър и дракон" – екшън/романтика, 2000, С Чоу Юн-Фат, Мишел Йео, Джан Дзъи и др.

19.50 "К-9" – екшън / комедия, САЩ, 1989, с Джеймс Белуши, Мел Харис.

21.30 „Купон с Дик и Джейн“ – криминална комедия, 2005, С Джим Кери, Теа Леони, Ричърд Дженкинс

23.00 "От здрач до зори" – игрален филм, САЩ,  с Харви Кайтел, Джордж Клуни.

00.45 "Екшън Джексън" – екшън, 1988, С Карл Уедърс, Шарън Стоун и др.

02.20 "Таен прозорец" – трилър, 2004, С Джони Деп, Мария Бело и др.

03.55 "Петък, 13-и" – трилър/ужаси, 1980, С Бетси Палмър, Кевин Бейкън и др.

05.30 "Откаченият Сесил Б." – игрален филм, Франция / САЩ, с Мелани Грифит, Стивън Дорф.


Понеделник, 29 март 2021


07.00 "В близък план"

07.25 "Звездите отблизо"

07.55 „Една нощ е достатъчна“ – драма, САЩ, 2000, С Кристин Скот Томас, Ан Банкрофт, Джеймс Фокс

09.50 "К-9" – екшън / комедия, САЩ, 1989, с Джеймс Белуши, Мел Харис.

11.30 "Западен свят“ – фантастика, САЩ, 1977, С Юл Бринър, Джеймс Бролин и др.

12.55 "Да пропуснеш Коледа" – игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Джейми Лий Къртис.

14.30 "Седем години в Тибет" – драма, 1997, С Брад Пит, Дейвид Тюлис и др.

16.40 "Момчета и момичета" – игрален филм, САЩ,  с Фреди Принц Мл. и Клер Форлани.

18.10 „Жив дявол“ – трилър, САЩ, 1997, С Брад Пит, Харисън Форд, Маргарет Колин

20.00 „Шпионин по неволя“ – комедия, 2001, С Джеки Чан, Ерик Тсанг, Мин Ким и др.

21.25 „Окото“ – ужаси/трилър, 2008, С Джесика Алба, Алесандро Нивола, Паркър Поуси

23.00 „Пещерата“ –ужаси, трилър, САЩ, 2005, С Коул Хаузър, Пайпър Перадо, Лена Хийди

00.35 "Страшен филм 2" – игрален филм, Канада / САЩ, 2001, с Анна Фарис, Марлон Уейънс.

01.55 "Момчетата от Абу Грейб" – трилър / драма / военен филм, с Люк Моран, Шон Астин.

03.35 "Дух в броня“ – фантастика/анимация, Япония, 1995

05.00 "Споон" – фентъзи/екшън, 1997, С Мартин Шийн, Бетси Палмър, Майкъл Уайт и др.

06.35 "В близък план"


Вторник, 30 март 2021


07.00 "В близък план"

07.20 "Полицейска мрежа" – игрален филм, САЩ, 1987, с Дан Акройд, Том Ханкс.

09.05 "Трудният начин" – игрален филм, САЩ, с Майкъл Джей Фокс, Джеймс Уудс.

10.55 "Островът на съкровищата" – приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.

13.05 „Мъжът в къщата“ – комедия/драма, САЩ,  с Чеви Чейс, Фара Фосет

14.45 "Сидни Уайт" – игрален филм / романтична комедия, САЩ,  2007, с Аманда Байнс, Сара Пакстън.

16.30 "Бели мадами" – игрален филм, САЩ, 2004, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс.

18.15 "Баща ми е върхът" – игрален филм с Жерар Депардийо, Мари Жилен.

19.55 „Призовка за Сара“ – комедия, САЩ, 2002, С Елизабет Хърли, Матю Пери

21.35 „Железен план“ – екшън трилър, САЩ, 2009, С Мат Дилън, Жан Рено, Лоурънс Фишбърн

23.00 "Страшен филм 3" – игрален филм, Канада / САЩ, с Анна Фарис, Чарли Шийн.

00.25 "Писък 2" – ужаси / мистерия, САЩ, с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.

02.25 "Депо" – игрален филм, САЩ,  2000, с Марк Валберг, Хоакин Финикс.

04.15 "Диамант 13" – екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.

05.55 "В близък план"

06.00 "Изумителните киносалони" – 6 еп.


Сряда, 31 март 2021


07.00 "Звездите отблизо"

07.30 "Коледна песен" – игрален филм, САЩ, с Бони Райт, Стюарт Бренън. 

08.45 "Шантава компания" – комедия, САЩ, с Майкъл Кийтън, Кристофър Лойд.

10.35 "Евтиното е скъпо" – комедия, САЩ, 1986, с Том Ханкс, Шели Лонг.

12.05 "Кръстосан огън“ – екшън/уестърн, 2001, С Том Селек, Вирджиния Мадсен и др.

13.35 "Тексаски рейнджъри" – игрален филм, САЩ, Джеймс Ван Дер Беек, Рейчъл Лий Кок.

15.05 "К-9" – екшън / комедия, САЩ, 1989, с Джеймс Белуши, Мел Харис.

16.45 "Проклятието на пръстена, първа част" – игрален филм, копродукция,  с Бено Фюрман, Кристана Локен.

18.20 "Проклятието на пръстена, втора част" – игрален филм, копродукция,  с Бено Фюрман, Кристана Локен.

19.50 "Американски бандити" – игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан. 

21.25 "Събудих се на 30" – игрален филм, САЩ, с Дженифър Гарнър, Марк Ръфало.

23.00 "Писък 3" – ужаси / мистерия, САЩ, с Дейвид Аркет, Нийв Кемпбъл.

00.55 "Паник стая" – трилър, 2002, С Джоди Фостър, Форест Уитакър и др.

02.35 "Зловещо създание" – трилър/ужаси, 1984, С Крис Хейуд, Джуди Морис и др.

04.25 "Таен прозорец" – трилър, 2004, С Джони Деп, Мария Бело и др.

06.00 "Звездите отблизо"


Четвъртък, 1 април 2021


07.00 "В близък план"

07.25 "Звездите отблизо"

07.55 "Последната битка" – уестърн, 1997, С Том Селек, Дейвид Карадайн и др.

09.30 "Скъперникът" – драма, Франция, 1986, с Луи Дьо Фюнес, Франк Кабът.

11.30 "Момчета и момичета" – игрален филм, САЩ,  с Фреди Принц Мл. и Клер Форлани.

13.00 „Купон с Дик и Джейн“ – криминална комедия, 2005, С Джим Кери, Теа Леони, Ричърд Дженкинс

14.30 „Шпионин по неволя“ – комедия, 2001, С Джеки Чан, Ерик Тсанг, Мин Ким и др.

15.55 "Седем години в Тибет" – драма, 1997, С Брад Пит, Дейвид Тюлис и др.

18.05 "Танцуващият с вълци" – уестърн, САЩ, 1990, с Кевин Костнър, Мери МакДонал и др.

21.00 „Трите хикса“ – екшън, САЩ, 2002, С Вин Дизел, Самюел Джаксън

23.00 „Отровни змии“ – екшън, САЩ, 2001, С Трийт Уилямс, Мери Келър и др.

00.40 „Окото“ – ужаси/трилър, 2008, С Джесика Алба, Алесандро Нивола, Паркър Поуси

02.15 „Десперадо“ – уестърн, 1995, Реж.Куентин Тарантино, С Антонио Бандерас, Салма Хайек и др.

03.55 „Пещерата“ –ужаси, трилър, САЩ, 2005, С Коул Хаузър, Пайпър Перадо, Лена Хийди

05.30 "Антъни Цимер" – игрален филм, 2005, със Софи Марсо, Иван Атал.


Петък, 2 април 2021


07.00 "История на холивудския мюзикъл" – 1 еп.

08.00 "Няма балами" – комедия / драма, САЩ, с Пол Нюман, Брус Уилис.

09.45 "Биячи" – игрален филм, Канада / САЩ, с Винсент Бери, Джей Бразо.

11.15 "Любовта смърди" – комедия, САЩ, с Френч Стюарт, Бриджит Уилсън - Сампрас.

12.45 "Бели мадами" – игрален филм, САЩ, 2004, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс.

14.30 "Усмивката на Мона Лиза" – игрален филм, САЩ, 2003, с Джулия Робъртс, Кирстен Дънст. 

16.25 „Призовка за Сара“ – комедия, САЩ, 2002, С Елизабет Хърли, Матю Пери

18.05 „Госпожица Потър“ – драма, САЩ, 2006, С Емили Уотсън, Рене Зелуегър, Иън МакГрегър и др.

19.35 "Приказка за Ела" – фентъзи филм / романс, копродукция с Ан Хатауей, Хю Данси.

21.10 „Свободна игра“ – спортна комедия, САЩ, 2005, С Адам Сандлър, Ед Лаутър, Крис Рок

23.00 „Лудории“ – трилър, САЩ, 1998, С Дениз Ричардс, Мат Дилън, Кевин Бейкън

00.45 „Дони Браско“ – криминална драма, САЩ, 1997, С Джони Деп, Ал Пачино

02.50 "Последният мохикан" – игрален филм, САЩ, 1992, с Даниел Дей-Луис, Маделин Стоу.

04.40 "От здрач до зори" – игрален филм, САЩ,  с Харви Кайтел, Джордж Клуни.

06.25 "В близък план"

06.30 "Звездите отблизо"


Събота, 3 април 2021


07.00 "В близък план"

07.15 "Звездите отблизо"

07.45 "Червеният лебед" – игрален филм, Нидерландия, с Лиз Сноинк, Руфъс Хайкенс.

09.20 "Да живее царицата" – игрален филм, 1995, Нидерландия, с Мая Ван Ден Брук, Лиза де Рой.

11.15 "Авантюристите" – игрален филм, Франция, с Жан Пол Белмондо, Жак Вилере.

13.00 "Събудих се на 30" – игрален филм, САЩ, с Дженифър Гарнър, Марк Ръфало.

14.35 "Американски бандити" – игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан.

16.10 „Зуум: Академия за супергерои“ – комедия, САЩ, 2006, С Раян Ейнджъл, Тим Алън, Кейт Мара

17.35 „Купон с Дик и Джейн“ – криминална комедия, 2005, С Джим Кери, Теа Леони, Ричърд Дженкинс

19.05 „Мащехата ми е извънземно“ – фантастична комедия, САЩ, 1988, С Ким Бейсинджър, Дан Айкройд и др.

20.50 "Ерин Брокович" – драма, САЩ, 2000, С Джулия Робъртс, Албърт Фини, Ерин Брокович и др.

23.00 „Престъпник“ – криминална драма, 2008, Със Стивън Дорф, Вал Килмър, Сам Шепард

00.40 "От здрач до зори" – игрален филм, САЩ,  с Харви Кайтел, Джордж Клуни.

02.25 "Страшен филм 3" – игрален филм, Канада / САЩ, с Анна Фарис, Чарли Шийн.

03.50 „Железен план“ – екшън трилър, САЩ, 2009, С Мат Дилън, Жан Рено, Лоурънс Фишбърн

05.15 "Дяволски телефон" – игрален филм, Франция, с Жан Батист Монье, Дженифър Декър.

06.50 "В близък план"


Неделя, 4 април 2021


07.00 "Западен свят“ – фантастика, САЩ, 1977, С Юл Бринър, Джеймс Бролин и др.

08.25 "Сидни Уайт" – игрален филм / романтична комедия, САЩ,  2007, с Аманда Байнс, Сара Пакстън.

10.10 „Шпионин по неволя“ – комедия, 2001, С Джеки Чан, Ерик Тсанг, Мин Ким и др.

11.35 "Проклятието на пръстена, първа част" – игрален филм, копродукция,  с Бено Фюрман, Кристана Локен.

13.10 "Проклятието на пръстена, втора част" – игрален филм, копродукция,  с Бено Фюрман, Кристана Локен.

14.40 „Трите хикса“ – екшън, САЩ, 2002, С Вин Дизел, Самюел Джаксън

16.40 "Монти Пайтън и свещения граал" – игрален филм / комедия, Обединеното кралство,  с Греъм Чапман, Джон Клийз.

18.15 "Животът на Брайън" – игрален филм / комедия, Обединеното кралство,  с Греъм Чапман, Джон Клийз.

19.50 "Знак на съдбата" – игрален филм, САЩ, с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл.

21.20 "Копланд" – игрален филм, САЩ, със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.

23.00 "Преследван" – игрален филм, САЩ, 1995, с Кристоф Ламбер, Джон Лоун.

00.45 „Пещерата“ –ужаси, трилър, САЩ, 2005, С Коул Хаузър, Пайпър Перадо, Лена Хийди

02.20 „Отровни змии“ – екшън, САЩ, 2001, С Трийт Уилямс, Мери Келър и др.

04.00 "Писък 3" – ужаси / мистерия, САЩ, с Дейвид Аркет, Нийв Кемпбъл.

05.55 "В близък план"

06.00 "История на холивудския мюзикъл" – 2 еп.


Понеделник, 05 април 2021


07.00 "В близък план"

07.15 "Звездите отблизо"

07.45 "Островът на съкровищата" – приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.

09.55 "Баща ми е върхът" – игрален филм с Жерар Депардийо, Мари Жилен.

11.35 „Призовка за Сара“ – комедия, САЩ, 2002, С Елизабет Хърли, Матю Пери

13.15 "Танцуващият с вълци" – уестърн, САЩ, 1990, с Кевин Костнър, Мери МакДонал и др.

16.10 "Приказка за Ела" – фентъзи филм / романс, копродукция с Ан Хатауей, Хю Данси.

17.45 „Легенди за страстта“ – драма, САЩ, 1994, С Брад Пит, Джулия Ормънд, Антъни Хопкинс и др.

19.55 „Малкият Ники“ – комедия, 2000, С Адъм Сандлър, Патриша Аркет, Харви Кайтел

21.25 „Заветът“ – ужаси, 2006, Със Стивън Стрейт, Лаура Рамзи, Тейлър Кич

23.00 "Ужасът в Амитивил (2005)" – игрален филм, САЩ, с Райън Рейнолдс, Мелиса Джордж.

00.30 "Страшен филм 3" – игрален филм, Канада / САЩ, с Анна Фарис, Чарли Шийн.

01.55 „Железен план“ – екшън трилър, САЩ, 2009, С Мат Дилън, Жан Рено, Лоурънс Фишбърн

03.20 „Лудории“ – трилър, САЩ, 1998, С Дениз Ричардс, Мат Дилън, Кевин Бейкън

05.05 "Апартаментът" – игрален филм, копродукция, 1997, с Роман Бьорингер, Винсент Касъл.


Вторник, 6 април 2021


07.00 "Кръстосан огън“ – екшън/уестърн, 2001, С Том Селек, Вирджиния Мадсен и др.

08.35 "Проклятието на пръстена, първа част" – игрален филм, копродукция,  с Бено Фюрман, Кристана Локен.

10.05 "Проклятието на пръстена, втора част" – игрален филм, копродукция,  с Бено Фюрман, Кристана Локен.

11.35 "Американски бандити" – игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан. 

13.10 „Свободна игра“ – спортна комедия, САЩ, 2005, С Адам Сандлър, Ед Лаутър, Крис Рок

15.00 "Знак на съдбата" – игрален филм, САЩ, с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл.

16.30 „Принцесата булка“ – семеен/приключенски, 1987, Реж.Роб Райнър, С Робин Райт, Били Кристъл

18.05 "Събудих се на 30" – игрален филм, САЩ, с Дженифър Гарнър, Марк Ръфало.

19.40 „Луда бъркотия“ – комедия, САЩ, 1980, С Джийн Уайлдър, Ричърд Прайър, Джобет Уилямс

21.25 "Трусове" – комедия / ужаси, САЩ, 1990, с Кевин Бейкън, Фред Уорд.

23.00 "Челюсти 3" – ужаси / трилър, САЩ, с Денис Куейд и Бес Армстронг.

00.35 "Писък 3" – ужаси / мистерия, САЩ, с Дейвид Аркет, Нийв Кемпбъл.

02.30 „Престъпник“ – криминална драма, 2008, Със Стивън Дорф, Вал Килмър, Сам Шепард

04.10 "Антъни Цимер" – игрален филм, 2005, със Софи Марсо, Иван Атал.

05.40 "В близък план"

06.00 "Звездите отблизо"


Сряда, 7 април 2021


07.00 "В близък план"

07.05 "Младите мускетари" – игрален филм с Хю Данси, Сара Джейнн Потс.

08.40 „Зуум: Академия за супергерои“ – комедия, САЩ, 2006, С Раян Ейнджъл, Тим Алън, Кейт Мара

10.05 "Танцуващият с вълци" – уестърн, САЩ, 1990, с Кевин Костнър, Мери МакДонал и др.

13.00 "Ерин Брокович" – драма, САЩ, 2000, С Джулия Робъртс, Албърт Фини, Ерин Брокович и др.

15.10 „Мащехата ми е извънземно“ – фантастична комедия, САЩ, 1988, С Ким Бейсинджър, Дан Айкройд и др.

16.55 „Трите хикса“ – екшън, САЩ, 2002, С Вин Дизел, Самюел Джаксън

18.55 "Пристигането" – фантастика, ужаси, 1996, с Тери Поло, Чади Шийн и др.

20.45 „Годзила“ – фантастика, 2008, С Матю Бродерик, Жан Рено, Кевин Дън

23.00 "Челюсти: Отмъщението" – игрален филм, САЩ, 1987, с Лорейн Гари, Ланс Гест.

00.30 „Отровни змии“ – екшън, САЩ, 2001, С Трийт Уилямс, Мери Келър и др.

02.10 "Преследван" – игрален филм, САЩ, 1995, с Кристоф Ламбер, Джон Лоун.

03.55 "Копланд" – игрален филм, САЩ, със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.

05.35 "Убийци" (2017) – трилър, Белгия / Франция, с Оливие Гурме, Любна Азабал.


Четвъртък, 8 април 2021


07.00 "В близък план"

07.05 "Император и убиец" – игрален филм, Китай / Франция / Япония с Гонг Ли, Фенгай Занг.

09.40 "Усмивката на Мона Лиза" – игрален филм, САЩ, 2003, с Джулия Робъртс, Кирстен Дънст.

11.35 "Приказка за Ела" – фентъзи филм / романс, копродукция с Ан Хатауей, Хю Данси.

13.10 „Госпожица Потър“ – драма, САЩ, 2006, С Емили Уотсън, Рене Зелуегър, Иън МакГрегър и др.

14.40 „Заветът“ – ужаси, 2006, Със Стивън Стрейт, Лаура Рамзи, Тейлър Кич

16.15 „Малкият Ники“ – комедия, 2000, С Адъм Сандлър, Патриша Аркет, Харви Кайтел

17.45 „Свободна игра“ – спортна комедия, САЩ, 2005, С Адам Сандлър, Ед Лаутър, Крис Рок

19.35 "Дъщерята на шефа" – игрален филм, САЩ, с Аштън Къчър, Тара Рийд.

21.00 "Хелбой" – игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.

23.00 "Изкуството на войната" – криминален трилър, САЩ / Канада, 2000, с Уесли Снайпс, Ан Арчър.

00.55 „Лудории“ – трилър, САЩ, 1998, С Дениз Ричардс, Мат Дилън, Кевин Бейкън

02.40 "Ужасът в Амитивил (2005)" – игрален филм, САЩ, с Райън Рейнолдс, Мелиса Джордж.

04.10 "Челюсти 3" – ужаси / трилър, САЩ, с Денис Куейд и Бес Армстронг.

05.45 "Името ми е Модести: Приключението на Модести Блейз" – игрален филм, САЩ, с Александра Стейдън, Николай Костер Валдау.


Петък, 9 април 2021


07.00 "История на холивудския мюзикъл" – 3 еп.

08.00 "В близък план"

08.10 "Намереният рай" – игрален филм, копродукция, с Кийфър Съдърланд, Настася Кински.

09.40 „Легенди за страстта“ – драма, САЩ, 1994, С Брад Пит, Джулия Ормънд, Антъни Хопкинс и др.

11.50 „Мащехата ми е извънземно“ – фантастична комедия, САЩ, 1988, С Ким Бейсинджър, Дан Айкройд и др.

13.35 „Зуум: Академия за супергерои“ – комедия, САЩ, 2006, С Раян Ейнджъл, Тим Алън, Кейт Мара

15.00 „Луда бъркотия“ – комедия, САЩ, 1980, С Джийн Уайлдър, Ричърд Прайър, Джобет Уилямс

16.45 "Ерин Брокович" – драма, САЩ, 2000, С Джулия Робъртс, Албърт Фини, Ерин Брокович и др.

18.55 „Спенглиш“ – комедия, 2004, С Паз Вега, Теа Леони, Адам Сандлър

21.00 „Ганстери на терена“ – спортна драма, 2006, С Дуейн Джонсън, Кевин Дън, Джейд Йоркър

23.00 „Мераклии“ – романтична комедия, 2001, С Шанън Елизабет, Джейми Пресли

00.35 „Престъпник“ – криминална драма, 2008, Със Стивън Дорф, Вал Килмър, Сам Шепард

02.15 "Трусове" – комедия / ужаси, САЩ, 1990, с Кевин Бейкън, Фред Уорд.

03.50 "Челюсти: Отмъщението" – игрален филм, САЩ, 1987, с Лорейн Гари, Ланс Гест.

05.20 "Странна птица" – трилър / мистъри, игрален филм  от 2019 г. на режисьора Джо Дзанетти, с Елисия Ротару и Арън Дъглас.

06.45 "В близък план"


Събота, 10 април 2021


07.00"Звездите отблизо"

08.00 "Монти Пайтън и свещения граал" – игрален филм / комедия, Обединеното кралство,  с Греъм Чапман, Джон Клийз.

09.35 "Животът на Брайън" – игрален филм / комедия, Обединеното кралство,  с Греъм Чапман, Джон Клийз.

11.10 "Знак на съдбата" – игрален филм, САЩ, с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл.

12.40 „Годзила“ – фантастика, 2008, С Матю Бродерик, Жан Рено, Кевин Дън

14.55 „Ип Ман“ – екшън, Китай, 2008,  с Дони Йен, Саймън Ям и др.

16.35 „Ип Ман 2“ – екшън, Китай, 2010,  с Дони Йен, Само Хунг и др.

18.20 „Ип Ман 3“ – екшън, Китай, 2015,  с Дони Йен, Ли Хунг, Дани Чанг и др.

20.05 "Таткова градина" – игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.

21.35 "Ейс Вентура, зоодетектив" – игрален филм, САЩ, 1994, с Джим Кери, Кортни Кокс.

23.00 "Последен изход 2" – ужаси, 2003, С Али Лартър, Тони Тод

00.30 "Копланд" – игрален филм, САЩ, със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.

02.10 "Челюсти 3" – ужаси / трилър, САЩ, с Денис Куейд и Бес Армстронг.

03.45 "Преследван" – игрален филм, САЩ, 1995, с Кристоф Ламбер, Джон Лоун.

05.30 "Перфектно създание" – игрален филм, НЗ / Обединеното Кралство, с Дъгрей Сокт, Сафрен Бъроуз.

06.55 "В близък план"


Неделя, 11 април 2021


07.00 "В близък план"

07.20 "Докосване" – игрален филм, САЩ, с Бриджит Фонда, Кристофър Уокън.

08.55 "Кундун" – игрален филм, Монако / САЩ, с Тензин Татхоб Царо, Гюрме Тетонг.

11.05 „Малкият Ники“ – комедия, 2000, С Адъм Сандлър, Патриша Аркет, Харви Кайтел

12.35 „Легенди за страстта“ – драма, САЩ, 1994, С Брад Пит, Джулия Ормънд, Антъни Хопкинс и др.

14.45 "Хелбой" – игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.

16.45 "Дъщерята на шефа" – игрален филм, САЩ, с Аштън Къчър, Тара Рийд.

18.10 „Заветът“ – ужаси, 2006, Със Стивън Стрейт, Лаура Рамзи, Тейлър Кич

19.45 "Ще танцуваме ли?" – игрален филм, САЩ, с Ричард Гиър, Дженижър Лопес.

21.30 "Ейс Вентура: Повикът на природата" – игрален филм, САЩ, с Джим Кери, Ян МакНийс.

23.00 „Зомбиленд“ – комедия/ужаси, 2009, С Ема Стоун, Уди Харелсън и др.

00.25 "Ужасът в Амитивил (2005)" – игрален филм, САЩ, с Райън Рейнолдс, Мелиса Джордж.

01.55 "Челюсти: Отмъщението" – игрален филм, САЩ, 1987, с Лорейн Гари, Ланс Гест.

03.25 "В близък план"

03.30"Звездите отблизо"

04.00 "Пази се от живите мъртви" – 6 сезон, 8 еп.

05.00 "Изкуството на войната" – криминален трилър, САЩ / Канада, 2000, с Уесли Снайпс, Ан Арчър.

06.55 "В близък план"


Понеделник, 12 април 2021


07.00 "В близък план"

07.20 "Звездите отблизо"

07.50 "Лантана" – игрален филм с Антъни Лапаглия, Джефри Ръш.

09.50 „Принцесата булка“ – семеен/приключенски, 1987, Реж.Роб Райнър, С Робин Райт, Били Кристъл

11.25 „Луда бъркотия“ – комедия, САЩ, 1980, С Джийн Уайлдър, Ричърд Прайър, Джобет Уилямс

13.10 „Спенглиш“ – комедия, 2004, С Паз Вега, Теа Леони, Адам Сандлър

15.15 „Ганстери на терена“ – спортна драма, 2006, С Дуейн Джонсън, Кевин Дън, Джейд Йоркър

17.15 "Битката в Ардените" – военен филм, 1965, С Робърт Шоу, Хенри Фонда, Чарлз Бронсън и др.

19.50 "Жив или мъртъв" – екшън, 2006, С Холи Валанс, Дейвън Аоки и др.

21.15 "Еквилибриум" - фантастика, САЩ, 2002, В ролите: Емили Уотсън, Крисчън Бейл, Доминик Пърсел, Ангъс Макфаджън, Тей Дигс, Уилям Фиктнър, Шон Бийн, Шон Пъртуи

23.00 "Пази се от живите мъртви" – 6 сезон, 8 еп.

23.50 "В света на хоръра: Адски къщи"

00.35 "Трусове" – комедия / ужаси, САЩ, 1990, с Кевин Бейкън, Фред Уорд.

02.10 "Отровната Айви 2: Лили" – еротичен трилър, 1996, С Алиса Милано, Камила Бел и др.

03.55 "Червената сирена" – игрален филм, Франция/Руската федерация, с Оливие Мегатон, Жан-Марк Бар, Ейжа Ардженто.

05.50 "В близък план"

06.00 "История на холивудския мюзикъл" – 4 еп.


Вторник, 13 април 2021


07.00 "В близък план"

07.10 "По часовниковата стрелка" – игрален филм, Обединеното кралство, 1986, с Джон Клийз, Пени Ледърбароу.

08.45 "Чериш" – игрален филм, САЩ, с Робин Тъни, Тим Блейк Нелсън.

10.25 "Бегълците" – криминална комедия, 1986, С Жерар Депардийо, Пиер Ришар и др.

12.00 "Ейс Вентура, зоодетектив" – игрален филм, САЩ, 1994, с Джим Кери, Кортни Кокс.

13.25 "Таткова градина" – игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.

14.55 "Пристигането" – фантастика, ужаси, 1996, с Тери Поло, Чади Шийн и др.

16.45 „Годзила“ – фантастика, 2008, С Матю Бродерик, Жан Рено, Кевин Дън

19.00 „Един не чул, друг не видял“ – комедия/трилър, 1989, С Джийн Уайлдър, Ричърд Прайър, Кевин Спейси

20.40 "Робин Худ: Принцът на крадците" – приключенски филм, САЩ / Великобритания, 1991, с Кевин Костнър, Морган Фрийман.

23.00 "Отведи ме в ада" – трилър, 2009, Реж.Сам Райми, с Алисън Ломан, Дейвид Паймер

00.35 "Беоулф и Грендел" – игрален филм, копродукция с Хрингур Ингварссон, Спенсър Уайлдинг.

02.15 "Пази се от живите мъртви" – 6 сезон, 8 еп.

03.05 "В света на хоръра: Адски къщи"

03.50 "Последен изход 2" – ужаси, 2003, С Али Лартър, Тони Тод

05.20 „Мераклии“ – романтична комедия, 2001, С Шанън Елизабет, Джейми Пресли

06.55 "В близък план"


Сряда, 14 април 2021


07.00 "В близък план"

07.15 "Звездите отблизо"

07.45 "Бог е велик, аз съм съвсем малка" – игрален филм с Одре Тоту, Едуар Баер.

09.25 "Прозорецът на спалнята" – игрален филм със Стив Гутенберг, Елизабет Макгавърн.

11.15 "Вател" – романтична драма, 2000, С Ума Търман, Жерар Депардийо, Тим Рот и др.

13.00 "Ейс Вентура: Повикът на природата" – игрален филм, САЩ, с Джим Кери, Ян МакНийс.

14.30 "Дъщерята на шефа" – игрален филм, САЩ, с Аштън Къчър, Тара Рийд.

15.55 "Ще танцуваме ли?" – игрален филм, САЩ, с Ричард Гиър, Дженижър Лопес.

17.40 "Хелбой" – игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.

19.40 "Ангелски очи" – игрален филм, САЩ, 2001, с Дженифър Лопес, Джим Кавийзъл.

21.20 "Любимците на Америка" – игрален филм, САЩ,  2001, с Джулия Робъртс, Джон Кусак. 

23.00 "Гняв" – ужаси, 2004, Със Сара Мишел Гелар, Бил Пулман и др.

00.30 "Изкуството на войната" – криминален трилър, САЩ / Канада, 2000, с Уесли Снайпс, Ан Арчър.

02.25 „Зомбиленд“ – комедия/ужаси, 2009, С Ема Стоун, Уди Харелсън и др.

03.50 "Отровната Айви 2: Лили" – еротичен трилър, 1996, С Алиса Милано, Камила Бел и др.

05.35 "Гореща точка" – екшън / криминален филм, Китай / Хонг Конг, с Дони Йен, Луис Ку.


Четвъртък, 15 април 2021


07.00 "В близък план"

07.15 "Звездите отблизо"

07.45 "Битката в Ардените" – военен филм, 1965, С Робърт Шоу, Хенри Фонда, Чарлз Бронсън и др.

10.20 "Ягуарът" – комедия драма, 1996, С Патриша Веласкес, Жан Рено и др.

12.00 „Ип Ман“ – екшън, Китай, 2008,  с Дони Йен, Саймън Ям и др.

13.40 „Ип Ман 2“ – екшън, Китай, 2010,  с Дони Йен, Само Хунг и др.

15.25 „Спенглиш“ – комедия, 2004, С Паз Вега, Теа Леони, Адам Сандлър

17.30 „Ганстери на терена“ – спортна драма, 2006, С Дуейн Джонсън, Кевин Дън, Джейд Йоркър

19.30 „Никога не се предавай“ – екшън драма, 2008, С Амбър Хърс, Шон Фарис

21.20 „В ритъма на танца“ – музикален, САЩ, 2006, С Чанинг Татум, Дрю Сидора, Рейчъл Грифитс

23.00 "Гняв 2" – ужаси, 2006, Със Сара Мишел Гелар, Едисон Чен и др.

00.40 „Мераклии“ – романтична комедия, 2001, С Шанън Елизабет, Джейми Пресли

02.15 "Еквилибриум" - фантастика, САЩ, 2002, В ролите: Емили Уотсън, Крисчън Бейл, Доминик Пърсел, Ангъс Макфаджън, Тей Дигс, Уилям Фиктнър, Шон Бийн, Шон Пъртуи

04.00 "Синият нов ред" – игрален филм, Австралия, с Били Зейн, Брус Спенс.

05.50 "В близък план"

06.00"Звездите отблизо"


Петък, 16 април 2021


07.00"Звездите отблизо"

08.00 "Войната за водата" – игрален филм, Канада / Франция, с Розмари Ла Воле, Кристиян Брендел.

09.30 "Старт към небето" – екшън / драма, САЩ, с Бил Пулман, Лена Олин.

11.05 "Студетнката" – драма, 1988, Със Софи Марсо, Елена Помпей и др.

12.45 „Ип Ман 3“ – екшън, Китай, 2015,  с Дони Йен, Ли Хунг, Дани Чанг и др.

14.30 „Един не чул, друг не видял“ – комедия/трилър, 1989, С Джийн Уайлдър, Ричърд Прайър, Кевин Спейси

16.10 "Таткова градина" – игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.

17.40 "Ейс Вентура, зоодетектив" – игрален филм, САЩ, 1994, с Джим Кери, Кортни Кокс.

19.05  "Шоколад" – драма / романтичен филм, 2000, Великобритания / САЩ, с Жулиет Бинош, Джуди Денч.

21.05 "Плачът на слънцето" – трилър / драма, САЩ, 2003, с Брус Уилис, Коул Хойзер.

23.00 „Гаджето на най-добрия ми приятел“ – комедия, САЩ, 2008, С Кейт Хъдсън, Джейсън Бигс

00.55 "Последен изход 2" – ужаси, 2003, С Али Лартър, Тони Тод

02.25 "Беоулф и Грендел" – игрален филм, копродукция с Хрингур Ингварссон, Спенсър Уайлдинг.

04.05 "Москва 2017" – игрален филм, копродукция, с Ед Стопард, Лили Собиески.

05.50 "В близък план"

06.00"Звездите отблизо"


Събота, 17 април 2021


07.90 "В близък план"

07.15 "Звездите отблизо"

07.45 "Тайният проход" – игрален филм, Италия / Люксембург / Португалия, с Адемир Кенович, Джон Туртуро, Катрин Боровиц.

09.20 "Високият рус мъж с черната обувка" – комедия, Франция, 1972, С Пиер Ришар, Ив Робер и др.

10.50 "Ще танцуваме ли?" – игрален филм, САЩ, с Ричард Гиър, Дженижър Лопес.

12.35 "Робин Худ: Принцът на крадците" – приключенски филм, САЩ / Великобритания, 1991, с Кевин Костнър, Морган Фрийман.

14.55 "Ангелски очи" – игрален филм, САЩ, 2001, с Дженифър Лопес, Джим Кавийзъл.

16.35 "Елизабет" – игрален филм, Обединеното кралство, Кейт Бланшет, Лиз Джайлс.

18.35 "Ейс Вентура: Повикът на природата" – игрален филм, САЩ, с Джим Кери, Ян МакНийс.

20.05 "Мръсни танци 2: Хавански нощи" – игрален филм, САЩ,  с Диего Луна, Ромола Гарай.

21.30 "Завинаги с теб" – игрален филм, САЩ, с Фреди Принц Мл. и Джулия Стайлс.

23.00 „Имало едно време в Мексико“ – уестърн, 2003, Със Антонио Бандерас, Джони Деп, Салма Хайек

00.40 „Зомбиленд“ – комедия/ужаси, 2009, С Ема Стоун, Уди Харелсън и др.

02.05 "Макбет (2006)" – игрален филм, Австралия, с Хлоя Армстронг, Кейт Бел.

03.50 "Убийците" – игрален филм, Китай, с Юн-Фат Чоу, Лю Ифей.

05.35 "В близък план"

06.00 "История на холивудския мюзикъл" – 5 еп.


Неделя, 18 април 2021


07.00 "В близък план"

07.05 "Звездите отблизо"

07.35 "Красиви момичета" – игрален филм, САЩ, с Мат Дилън, Тимъти Хътън.

09.25 "Битката в Ардените" – военен филм, 1965, С Робърт Шоу, Хенри Фонда, Чарлз Бронсън и др.

12.00 "Завръщането на високия рус мъж" – комедия, Франция, 1974, С Пиер Ришар, Жан Карме и др.

13.25 "Любимците на Америка" – игрален филм, САЩ,  2001, с Джулия Робъртс, Джон Кусак.

15.05 "Жив или мъртъв" – екшън, 2006, С Холи Валанс, Дейвън Аоки и др.

16.30 „Никога не се предавай“ – екшън драма, 2008, С Амбър Хърс, Шон Фарис

18.20 "Деца шпиони" – детска екшън комедия, САЩ, 2001, с Алекса Родригес, Дарил Сабара. 

19.45 "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти" – екшън / приключенски филм, САЩ, 2002, с Алекса Родригес, Дарил Сабара. 

21.25 „Малък човек“ – комедия, САЩ, 2006, С Британи Даниел, Трейси Морган

23.00 "Погрешен завой" – ужаси, 2003, С Елиза Душку, Дезмънд Харингтън

00.25 "Еквилибриум" - фантастика, САЩ, 2002, В ролите: Емили Уотсън, Крисчън Бейл, Доминик Пърсел, Ангъс Макфаджън, Тей Дигс, Уилям Фиктнър, Шон Бийн, Шон Пъртуи

02.10 "Гореща точка" – екшън / криминален филм, Китай / Хонг Конг, с Дони Йен, Луис Ку.

03.35 "В близък план"

04.00 "Пази се от живите мъртви" – 6 сезон, 9 еп.

05.00 "Отровната Айви 2: Лили" – еротичен трилър, 1996, С Алиса Милано, Камила Бел и др.

06.45 "В близък план"