Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

AMC | Дневна програма

Четвъртък, 19 ноември 2020


07.00 "В близък план"
07.05 "Крал Ралф" – комедия / романтичен филм, САЩ, с Джон Гудман, Питър О’Туул.
08.40 "Барбароса" – драма / исторически / военен филм, Италия, с Рутгер Хауер, Ф. Мъри Ейбрахам. – 1 част
10.25 "Барбароса" – драма / исторически / военен филм, Италия, с Рутгер Хауер, Ф. Мъри Ейбрахам. – 2 част
12.00 "Чикаго" – игрален филм, Канада, Германия, САЩ, 2001, с Рене Зелуегър, Катрин Зита-Джоунс.
13.50 "Мръсни танци 2: Хавански нощи" – игрален филм, САЩ,  с Диего Луна, Ромола Гарай.
15.15 "Професионалистът" – екшън / криминален, Франция, с Жан-Пол Белмондо, Жан Десайи.
17.00 "Последният мохикан" – игрален филм, САЩ, 1992, с Даниел Дей-Луис, Маделин Стоу.
18.50 "Весели празници" – игрален филм, Франция, с Жан-Пол Белмондо, Софи Марсо
20.25 "Английският пациент" – драма / романтичен / военен филм, САЩ, 1996, с Ралф Файнс, Жулиет Бинош.
23.00 "Щуротии в лунапарка" – игрален филм, САЩ, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт.
00.45 „Отровни змии“ – екшън, САЩ, 2001, С Трийт Уилямс, Мери Келър и др.
02.25 "Пълен мрак" – ужаси / фантастика, САЩ, с Рада Мичъл, Коул Хаузър.
04.10 "Първична ярост" – игрален филм, САЩ, с Кейси Гаглиарди, Андрю Джоузеф Монтгомъри.
05.55 "В близък план"
06.00 "История на холивудския мюзикъл" – 7 еп.

Петък, 20 ноември 2020

07.00 "В близък план"
07.05 "Звездите отблизо"
07.35 "Убийците" – игрален филм, Китай, с Юн-Фат Чоу, Лю Ифей.
09.20 "Канзас сити" – криминален филм,  Франция / САЩ, с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
11.15 "Бейб: Прасчо в големия град" – игрален филм, Австралия, с Магда Жубански, Елизабет Дейли.
12.50 "Близнаци" – комедия / криминален, САЩ, с Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито.
14.35 "Трусове" – комедия / ужаси, САЩ, 1990, с Кевин Бейкън, Фред Уорд.
16.10 "Обир" – игрален филм, Канада / САЩ с Джийн Хекман, Ребека Пиджън.
18.00 "Животното" – екшън / приключенски филм, САЩ, 2001, с Роб Шнайдър, Колийн Хаскъл.
19.20 "Ас на асовете" – приключенски филм,  Франция / Германия, 1982, с Жан-Пол Белмондо, Мари Франс Пизие.
21.00 "Хелбой" – игрален филм, САЩ, 2004, с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
23.00 "Джаки Браун" – игрален филм, САЩ, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън.
01.30 "Плячката" – игрален филм с Албер Дюпотнел, Алис Талиони.
03.10 "Заклинателят: Господство" – игрален филм, САЩ, 2005, със Стелан Скарсгард, Габриел Ман.
05.10 "Дяволски телефон" – игрален филм, Франция, с Жан Батист Монье, Дженифър Декър.
06.45 "В близък план"

Събота, 21 ноември 2020

07.00 "В близък план"
07.15 "Звездите отблизо"
07.45 "Преследвачи" – игрален филм, САЩ, с Том Беринджър, Ерика Елениак.
09.30 "Вярно с оригинала" – драма, Белгия / Франция / Италия, с Жулиет Бинош, Уилям Шимел.
11.15 "Момиче от Джърси" – игрален филм, САЩ, с Бен Афлек, Лив Тайлър.
12.55 "Ема" – игрален филм, Обединеното кралство / САЩ,  1996, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо.
14.55 "Авантюристите" – игрален филм, Франция, с Жан Пол Белмондо, Жак Вилере.
16.40 "Таткова градина" – игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.
18.10 "Психаротерапия" – игрален филм, САЩ, с Джак Никълсън, Адам Сандлер.
19.50 "Знак на съдбата" – игрален филм, САЩ, с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл.
21.20 "Копланд" – игрален филм, САЩ, със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.
23.00 "От здрач до зори" – игрален филм, САЩ,  с Харви Кайтел, Джордж Клуни.
00.45 "Страшен филм" – игрален филм, САЩ, 2000, с Анна Фарис, Джон Ейбрахамс.
02.35 "Първична ярост" – игрален филм, САЩ, с Кейси Гаглиарди, Андрю Джоузеф Монтгомъри.
04.20 "Sin city: Град на греха" – игрален филм, САЩ, с Мики Рурк, Клайв Оуен.
06.20 "В близък план"
06.30 "Звездите отблизо"

Неделя, 22 ноември 2020

07.00 "Звездите отблизо"
07.30 "Мисли, изпълнени с желание" – игрален филм, САЩ, с Дрю Баримор, Дженифър Бийлс.
09.00 "Чикаго" – игрален филм, Канада, Германия, САЩ, 2001, с Рене Зелуегър, Катрин Зита-Джоунс.
10.50 "Професионалистът" – екшън / криминален, Франция, с Жан-Пол Белмондо, Жан Десайи.
12.35 "Студената планина" – драма / романс на режисьора Антъни Мингела, 2003, с Джуд Лоу, Никол Кидман.
15.05 "Ас на асовете" – приключенски филм,  Франция / Германия, 1982, с Жан-Пол Белмондо, Мари Франс Пизие.
16.45 "Сидни Уайт" – игрален филм / романтична комедия, САЩ,  2007, с Аманда Байнс, Сара Пакстън.
18.30 "Трусове" – комедия / ужаси, САЩ, 1990, с Кевин Бейкън, Фред Уорд.
20.05 "Чисто нов и готин" – игрален филм, САЩ,  с Ди Джей Куолс, Лайл Ловет. 
21.30 "Американски бандити" – игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан.
23.00 "Писък 2" – ужаси / мистерия, САЩ, с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.
00.55 "Пълен мрак" – ужаси / фантастика, САЩ, с Рада Мичъл, Коул Хаузър.
02.40 "В близък план"
02.45 "Името ми е Модести: Приключението на Модести Блейз" – игрален филм, САЩ, с Александра Стейдън, Николай Костер Валдау.
04.00 "Пази се от живите мъртви" – 6 сезон, 7 еп. 
05.00 "Амстердамски кошмар" – игрален филм, Нидерландия, с Хууб Стапел, Моник Ван Де Вен.
06.50 "В близък план"

Понеделник, 23 ноември 2020

07.00 "В близък план"
07.05 "Тайният проход" – игрален филм, Италия / Люксембург / Португалия, с Адемир Кенович, Джон Туртуро, Катрин Боровиц.
08.40 "Няма балами" – комедия / драма, САЩ, с Пол Нюман, Брус Уилис.
10.25 "Обир" – игрален филм, Канада / САЩ с Джийн Хекман, Ребека Пиджън.
12.15 "Английският пациент" – драма / романтичен / военен филм, САЩ, 1996, с Ралф Файнс, Жулиет Бинош.
14.50 "Весели празници" – игрален филм, Франция, с Жан-Пол Белмондо, Софи Марсо
16.25 "Челюсти 3" – ужаси / трилър, САЩ, с Денис Куейд и Бес Армстронг.
18.00 "Челюсти: Отмъщението" – игрален филм, САЩ, 1987, с Лорейн Гари, Ланс Гест.
19.30 "Всяко зло за добро" – игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Кърсти Али.
21.20 "Ангелски очи" – игрален филм, САЩ, 2001, с Дженифър Лопес, Джим Кавийзъл.
23.00 "Пази се от живите мъртви" – 6 сезон, 7 еп. 
23.50 „Извън обхват“ – екшън, САЩ, 2004, Със Стивън Сегал, Ида Новаковска
01.15 "Заклинателят: Господство" – игрален филм, САЩ, 2005, със Стелан Скарсгард, Габриел Ман.
03.10 "Щуротии в лунапарка" – игрален филм, САЩ, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт.
04.55 "Плячката" – игрален филм с Албер Дюпотнел, Алис Талиони.
06.40 "В близък план"

Вторник, 24 ноември 2020

07.00 "В близък план"
07.15 "Звездите отблизо"
07.45 "Блус брадърс 2000" – игрален филм, САЩ, с Дан Акройд, Джон Гудмън.
09.45 "Ема" – игрален филм, Обединеното кралство / САЩ,  1996, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо.
11.45 "Авантюристите" – игрален филм, Франция, с Жан Пол Белмондо, Жак Вилере.
13.30 "Хелбой" – игрален филм, САЩ, 2004, с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
15.30 "Знак на съдбата" – игрален филм, САЩ, с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл.
17.00 "Студената планина" – драма / романс на режисьора Антъни Мингела, 2003, с Джуд Лоу, Никол Кидман.
19.30 „Господин Боунс“ – комедия, 2001, с Леон Шустър, Фейзън Лав
21.20 „Господин Боунс 2“ – комедия, 2002, с Леон Шустър, Граф Хофмайер
23.00 "Белязаният" – игрален филм, САЩ, 1983, с Ал Пачино, Мишел Пфайфър.
01.45 "Sin city: Град на греха" – игрален филм, САЩ, с Мики Рурк, Клайв Оуен.
03.45 "Пази се от живите мъртви" – 6 сезон, 7 еп. 
04.35 "Писък 2" – ужаси / мистерия, САЩ, с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.
06.30 "Звездите отблизо"

Сряда, 25 ноември 2020

07.00 "В близък план“
07.15 "Любовта смърди" – комедия, САЩ, с Френч Стюарт, Бриджит Уилсън - Сампрас.
08.50 "Сидни Уайт" – игрален филм / романтична комедия, САЩ,  2007, с Аманда Байнс, Сара Пакстън.
10.35 "Крал Ралф" – комедия / романтичен филм, САЩ, с Джон Гудман, Питър О’Туул.
12.10 "Весели празници" – игрален филм, Франция, с Жан-Пол Белмондо, Софи Марсо
13.45 "Копланд" – игрален филм, САЩ, със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.
15.25 "Чисто нов и готин" – игрален филм, САЩ,  с Ди Джей Куолс, Лайл Ловет.
16.50 "Английският пациент" – драма / романтичен / военен филм, САЩ, 1996, с Ралф Файнс, Жулиет Бинош.
19.25 "К-9" – екшън / комедия, САЩ, 1989, с Джеймс Белуши, Мел Харис. 
21.05 "Братя Грим" – игрален филм, 2005, копродукция, с Мат Деймън, Хийт Леджър. 
23.00 "Стопаджията" – игрален филм, САЩ,  с Шон Бийн, София Буш.
00.20 "Щуротии в лунапарка" – игрален филм, САЩ, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт.
02.05 "От здрач до зори" – игрален филм, САЩ,  с Харви Кайтел, Джордж Клуни.
03.50 "Джаки Браун" – игрален филм, САЩ, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън.
06.20 "В близък план"
06.30 "Звездите отблизо"

Четвъртък, 26 ноември 2020

07.00 "В близък план"
07.05 "Чуждо погребение" – игрален филм, САЩ, с Дейвид Швимър, Гуинет Полтроу.
08.40 "Крилете на славата" – игрален филм, 1990, Нидерландия с Питър O'Tул, Колин Фърт.
10.25 "Човекът с отговорите" – комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
12.00 "Ас на асовете" – приключенски филм,  Франция / Германия, 1982, с Жан-Пол Белмондо, Мари Франс Пизие.
13.40 "Американски бандити" – игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан.
15.10 "Всяко зло за добро" – игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Кърсти Али.
17.00 "Хелбой" – игрален филм, САЩ, 2004, с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
19.00 "Бандата на Кели" – уестърн с Мик Джагър, Клариса Кай.
20.45 "Талантливият мистър Рипли" – криминалена драма, САЩ, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу.
23.00 "Непробиваем" – екшън / приключенски, САЩ, 1996, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.
00.20 "Името ми е Модести: Приключението на Модести Блейз" – игрален филм, САЩ, с Александра Стейдън, Николай Костер Валдау.
01.35 "Джаки Браун" – игрален филм, САЩ, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън.
04.05 „Извън обхват“ – екшън, САЩ, 2004, Със Стивън Сегал, Ида Новаковска
05.30 "Асимилиране" – ужаси / фантастика / трилър, САЩ, 2019, с Джоел Къртни, Калъм Уърди.

Петък, 27 ноември 2020

07.00 "Увлечението" – игрален филм с Кари Елуис, Алисия Силвърстоун.
08.30 "Прет-а-порте" – игрален филм, САЩ, със София Лорен, Джулия Робъртс.
10.40 "Таткова градина" – игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.
12.10 "Знак на съдбата" – игрален филм, САЩ, с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл.
13.40 "Ангелски очи" – игрален филм, САЩ, 2001, с Дженифър Лопес, Джим Кавийзъл.
15.20 "Белфегор, фантомът на Лувъра" – фентъзи / трилър, Франция, със Софи Марсо, Мишел Серо.
16.55 "Копланд" – игрален филм, САЩ, със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.
18.35 "Добрият Уил Хънтинг" – американски драматичен филм на режисьора Гас Ван Сант, с Робин Уилямс, Мат Деймън, Бен Афлек и др.
20.40 "Блек Хоук" – драма / военен екшън филм, Великобритания/САЩ, 2001, с Джош Хартнет, Юън МакГрегор.
23.00 "Беоулф и Грендел" – игрален филм, копродукция с Хрингур Ингварссон, Спенсър Уайлдинг.
00.40 "От здрач до зори" – игрален филм, САЩ,  с Харви Кайтел, Джордж Клуни.
02.25 "Амстердамски кошмар" – игрален филм, Нидерландия, с Хууб Стапел, Моник Ван Де Вен.
04.15 "Белязаният" – игрален филм, САЩ, 1983, с Ал Пачино, Мишел Пфайфър.

Събота, 28 ноември 2020

07.00 "В близък план"
07.25 "Звездите отблизо"
07.55 "Да живее царицата" – игрален филм, 1995, Нидерландия, с Мая Ван Ден Брук, Лиза де Рой.
09.50 "Челюсти 3" – ужаси / трилър, САЩ, с Денис Куейд и Бес Армстронг.
11.25 "Сидни Уайт" – игрален филм / романтична комедия, САЩ,  2007, с Аманда Байнс, Сара Пакстън.
13.10 "Чисто нов и готин" – игрален филм, САЩ,  с Ди Джей Куолс, Лайл Ловет.
14.35 „Господин Боунс“ – комедия, 2001, с Леон Шустър, Фейзън Лав
16.25 „Господин Боунс 2“ – комедия, 2002, с Леон Шустър, Граф Хофмайер
18.05 "Американски бандити" – игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан.
19.35 "Дъщерята на шефа" – игрален филм, САЩ, с Аштън Къчър, Тара Рийд.
21.00 „Трите хикса“ – екшън, САЩ, 2002, С Вин Дизел, Самюел Джаксън
23.00 "В Брюж" – черна комедия, Обединеното кралство / САЩ, 2008, с Колин Фарел, Брендън Глийсън.
00.45 "Писък 2" – ужаси / мистерия, САЩ, с Нийв Кемпбъл, Кортни Кокс.
02.40 "Стопаджията" – игрален филм, САЩ,  с Шон Бийн, София Буш.
04.00 "Името ми е Модести: Приключението на Модести Блейз" – игрален филм, САЩ, с Александра Стейдън, Николай Костер Валдау.
05.15 "Трафик, първа част" – игрален филм с Ричи Костър, Нелсън Лий.
06.45 "В близък план"

Неделя, 29 ноември 2020

07.00 "В близък план"
07.25 "Човекът с отговорите" – комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
09.00 "Челюсти: Отмъщението" – игрален филм, САЩ, 1987, с Лорейн Гари, Ланс Гест.
10.30 "Талантливият мистър Рипли" – криминалена драма, САЩ, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу.
12.45 "Всяко зло за добро" – игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Кърсти Али.
14.35 "Братя Грим" – игрален филм, 2005, копродукция, с Мат Деймън, Хийт Леджър.
16.30 "К-9" – екшън / комедия, САЩ, 1989, с Джеймс Белуши, Мел Харис.
18.10 "Ангелски очи" – игрален филм, САЩ, 2001, с Дженифър Лопес, Джим Кавийзъл.
19.50 "Дан в реалния живот" – комедия / драма, САЩ, със Стийв Карел, Жулиет Бинош.
21.25 "Приказка за Ела" – фентъзи филм / романс, копродукция с Ан Хатауей, Хю Данси.
23.00 "Писък 3" – ужаси / мистерия, САЩ, с Дейвид Аркет, Нийв Кемпбъл.
00.55 „Извън обхват“ – екшън, САЩ, 2004, Със Стивън Сегал, Ида Новаковска
02.20  "Асимилиране" – ужаси / фантастика / трилър, САЩ, 2019, с Джоел Къртни, Калъм Уърди.
03.50 "Непробиваем" – екшън / приключенски, САЩ, 1996, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.
05.10 "Трафик, втора част" – игрален филм с Ричи Костър, Нелсън Лий.
06.35 "В близък план"

Понеделник, 30 ноември 2020

07.00 "Звездите отблизо"
07.30 "Няма балами" – комедия / драма, САЩ, с Пол Нюман, Брус Уилис.
09.15 "Любовта смърди" – комедия, САЩ, с Френч Стюарт, Бриджит Уилсън - Сампрас.
10.50 „Господин Боунс“ – комедия, 2001, с Леон Шустър, Фейзън Лав
12.40 „Господин Боунс 2“ – комедия, 2002, с Леон Шустър, Граф Хофмайер
14.20 "Добрият Уил Хънтинг" – американски драматичен филм на режисьора Гас Ван Сант, с Робин Уилямс, Мат Деймън, Бен Афлек и др.
16.25 "Бандата на Кели" – уестърн с Мик Джагър, Клариса Кай.
18.10 "Човек на града" – комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
19.45 "Беоулф и Грендел" – игрален филм, копродукция с Хрингур Ингварссон, Спенсър Уайлдинг.
21.25 "Дракула 2000" – игрален филм, САЩ, с Джерард Бътлър, Джъстин Уодъл. 
23.00 "Изкуството на войната" – криминален трилър, САЩ / Канада, 2000, с Уесли Снайпс, Ан Арчър. 
00.55 "Белязаният" – игрален филм, САЩ, 1983, с Ал Пачино, Мишел Пфайфър.
03.40 "Таен клуб" – игрален филм, Германия / Обединеното кралство, с Шарлот Бритън, Лий Рос.
05.10 "Трафик, трета част" – игрален филм с Ричи Костър, Нелсън Лий.
06.35 "В близък план"

Вторник, 1 декември 2020

07.00 "Звездите отблизо"
07.30 "Хендмейд филмс"- Случайното студио на Джордж Харисън" – игрален филм, Обединеното кралство, с Тери Гилиъм, Майкъл Палин.
09.05 "Синият нов ред" – игрален филм, Австралия, с Били Зейн, Брус Спенс.
10.55 „Робинзон Крузо“ – приключенски, САЩ, 1997, С Пиърс Броснан, Уилям Татаку
12.25 "К-9" – екшън / комедия, САЩ, 1989, с Джеймс Белуши, Мел Харис. 
14.05 "Блек Хоук" – драма / военен екшън филм, Великобритания/САЩ, 2001, с Джош Хартнет, Юън МакГрегор.
16.25 "Дъщерята на шефа" – игрален филм, САЩ, с Аштън Къчър, Тара Рийд.
17.50 "Англичанинът, за когото хълмът стана планина" – игрален филм, Обединеното кралство, с Хю Грант, Тара Фиц Джералд.
19.25 "Братя Грим" – игрален филм, 2005, копродукция, с Мат Деймън, Хийт Леджър. 
21.20 "Любимците на Америка" – игрален филм, САЩ,  2001, с Джулия Робъртс, Джон Кусак.
23.00 "Мимикрия" – игрален филм, САЩ, с Мира Сорвино, Джереми Нортъм.
00.45 "Стопаджията" – игрален филм, САЩ,  с Шон Бийн, София Буш.
02.05 "Атомен цирк – Завръщането на Джеймс Батъл" – приключенски филм / комедия / ужаси, САЩ / Канада, 2004, с Ванеса Паради, Джейсън Флеминг. 
03.35 "В Брюж" – черна комедия, Обединеното кралство / САЩ, 2008, с Колин Фарел, Брендън Глийсън.
05.20 "Виртуална революция" – игрален филм, Канада / Франция / САЩ,  с Гай-Роджър Дювер, Майк Допуд, Джейн Бадлър.

Сряда, 2 декември 2020

07.00 "В близък план“
07.05 "Моето приключение в Африка" – комедия / семеен филм, с Петер Мигинд, Матилде Хьох Кьолбен, Робърт Хансен.
08.50 "Москва 2017" – игрален филм, копродукция, с Ед Стопард, Лили Собиески.
10.10 "Съмнение" – игрален филм, САЩ, с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман.
11.50 "Бандата на Кели" – уестърн с Мик Джагър, Клариса Кай.
13.35 „Трите хикса“ – екшън, САЩ, 2002, С Вин Дизел, Самюел Джаксън
15.35 "Дан в реалния живот" – комедия / драма, САЩ, със Стийв Карел, Жулиет Бинош.
17.10 "Тя е върхът" – игрален филм, САЩ, с Фреди Принц Мл. и Рейчъл Лий Кук.
18.45 "Талантливият мистър Рипли" – криминалена драма, САЩ, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу.
21.00 "Гориво в кръвта" – трилър / спортен филм, 2001, на режисьора Рени Харлин, със Силвестър Сталоун, Кип Пардю.
23.00 "Атомен цирк – Завръщането на Джеймс Батъл" – приключенски филм / комедия / ужаси, САЩ / Канада, 2004, с Ванеса Паради, Джейсън Флеминг.
00.30 "Непробиваем" – екшън / приключенски, САЩ, 1996, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.
01.50 "Подземен сблъсък" – игрален филм с Омар Епс, еЛ еЛ Кул Джей. 
03.25 "Писък 3" – ужаси / мистерия, САЩ, с Дейвид Аркет, Нийв Кемпбъл.
05.20 „Кучешки неволи“ – комедия, САЩ, 2007, С Джовани Рибси, Лин Колинс
06.45 "В близък план"

Четвъртък, 3 декември 2020

07.00 "В близък план"
07.05 "Островът на динозаврите" – игрален филм, Австралия, с Дариус Уилямс, Кейт Расмусен.
08.25 "Белфегор, фантомът на Лувъра" – фентъзи / трилър, Франция, със Софи Марсо, Мишел Серо.
10.00 "Добрият Уил Хънтинг" – американски драматичен филм на режисьора Гас Ван Сант, с Робин Уилямс, Мат Деймън, Бен Афлек и др.
12.05 "Приказка за Ела" – фентъзи филм / романс, копродукция с Ан Хатауей, Хю Данси
13.40 "Ескадрилата" – драма / екшън / приключенски филм, с Джеймс Франко, Жан Рено.
15.55 "Щамът Андромеда, първа част" – игрален филм, САЩ, с Бенджамин Брат, Криста Милър.
17.25 "Щамът Андромеда, втора част" – игрален филм, САЩ, с Бенджамин Брат, Криста Милър.
18.50 "Блек Хоук" – драма / военен екшън филм, Великобритания/САЩ, 2001, с Джош Хартнет, Юън МакГрегор.
21.10 "Пристигането" – фантастика, ужаси, 1996, с Тери Поло, Чади Шийн и др.
23.00 "Операция "Червено море" – игрален филм с Харисън Форд, Джош Хартнет.
01.15 "Беоулф и Грендел" – игрален филм, копродукция с Хрингур Ингварссон, Спенсър Уайлдинг.
02.55 "Дракула 2000" – игрален филм, САЩ, с Джерард Бътлър, Джъстин Уодъл.
04.30 "Изкуството на войната" – криминален трилър, САЩ / Канада, 2000, с Уесли Снайпс, Ан Арчър.
06.25 "В близък план"
06.30 "Звездите отблизо"

Петък, 4 декември 2020
07.00 "В близък план"
07.10 "Школата Цайлифо" – игрален филм, Китай / Хонг-Конг , със Саммо Хунг Кам-Бо и Юан Ва. 
08.40 "Ана Каренина (2013), първа част" – мини сериал, с Витория Пучини, Сантяго Кабрера.
10.20 "Черното тефтерче" – игрален филм, САЩ, с Британи Мърфи, Рон Ливингстън.
12.05 "Дъщерята на шефа" – игрален филм, САЩ, с Аштън Къчър, Тара Рийд.
13.30 "Любимците на Америка" – игрален филм, САЩ,  2001, с Джулия Робъртс, Джон Кусак.
15.10 "Англичанинът, за когото хълмът стана планина" – игрален филм, Обединеното кралство, с Хю Грант, Тара Фиц Джералд.
16.45 "Арсен Люпен" – игрален филм, копродукция с Ромен Дюрис, Кристин Скот Томас.
18.50 „Трите хикса“ – екшън, САЩ, 2002, С Вин Дизел, Самюел Джаксън
20.50 "Деветата порта" – трилър, 1999, Реж.Роман Полански, с Джони Деп, Лена Олин
23.00 "Отведи ме в ада" – трилър, 2009, Реж.Сам Райми, с Алисън Ломан, Дейвид Паймер
00.35 "В Брюж" – черна комедия, Обединеното кралство / САЩ, 2008, с Колин Фарел, Брендън Глийсън.
02.20 "От здрач до зори 2" – игрален филм, САЩ,  с Робърт Патрик, Бо Хопкинс. 
03.45 "Мимикрия" – игрален филм, САЩ, с Мира Сорвино, Джереми Нортъм.
05.30 „Прераждане“ – ужаси, 2018, С Барбара Крамптън, Карлей Жилбер

Събота, 5 декември 2020

07.00 "В близък план"
07.10 "Звездите отблизо"
07.50 "Ана Каренина (2013), втора част" – мини сериал, с Витория Пучини, Сантяго Кабрера.
09.35 "Арсен Люпен" – игрален филм, копродукция с Ромен Дюрис, Кристин Скот Томас.
11.40 "Дан в реалния живот" – комедия / драма, САЩ, със Стийв Карел, Жулиет Бинош.
13.15 "Гориво в кръвта" – трилър / спортен филм, 2001, на режисьора Рени Харлин, със Силвестър Сталоун, Кип Пардю.
15.15 "Тя е върхът" – игрален филм, САЩ, с Фреди Принц Мл. и Рейчъл Лий Кук.
16.50 "Деца шпиони" – детска екшън комедия, САЩ, 2001, с Алекса Родригес, Дарил Сабара.
18.15 "Къл, завоевателят" – игрален филм, САЩ, с Кевин Сорбо, Тиа Карере.
19.50 "Приказка за Ела" – фентъзи филм / романс, копродукция с Ан Хатауей, Хю Данси
21.25 "Събудих се на 30" – игрален филм, САЩ, с Дженифър Гарнър, Марк Ръфало
23.00 „Осем милиметъра“ – трилър, САЩ, 1999, Реж.Джоел Шумахер, С Никълс Кейдж, Крис Бауер и др.
01.00 "Писък 3" – ужаси / мистерия, САЩ, с Дейвид Аркет, Нийв Кемпбъл.
02.55 "Виртуална революция" – игрален филм, Канада / Франция / САЩ,  с Гай-Роджър Дювер, Майк Допуд, Джейн Бадлър.
04.30 "Подземен сблъсък" – игрален филм с Омар Епс, еЛ еЛ Кул Джей. 
06.05 "В близък план"
06.30 "Звездите отблизо"

Неделя, 6 декември 2020

07.00 "В близък план"
07.05 "Нито с теб, нито без теб" – игрален филм, Италия, със Сабрина Фелини, Франческо Тести.
08.50 „Робинзон Крузо“ – приключенски, САЩ, 1997, С Пиърс Броснан, Уилям Татаку
10.20 "Човек на града" – комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
11.55 "Щамът Андромеда, първа част" – игрален филм, САЩ, с Бенджамин Брат, Криста Милър.
13.25 "Щамът Андромеда, втора част" – игрален филм, САЩ, с Бенджамин Брат, Криста Милър.
14.50 "Доказателство" – драма / мистъри, САЩ, 2005, с Гуинет Полтроу, Антъни Хопкинс.
16.30 "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти" – екшън / приключенски филм, САЩ, 2002, с Алекса Родригес, Дарил Сабара. 
18.10 "От Русия с любов" – трилър, Великобритания / САЩ, 2001, с Никол Кидман, Винсент Касъл.
19.40 "Завинаги с теб" – игрален филм, САЩ, с Фреди Принц Мл. и Джулия Стайлс.
21.10. "Другата Болейн" – биографичен филм / драма, Обединеното кралство / САЩ, с Натали Портман, Скарлет Йохансон.
23.00 "Дракула 2000" – игрален филм, САЩ, с Джерард Бътлър, Джъстин Уодъл.
00.35 "Виртуална революция" – игрален филм, Канада / Франция / САЩ,  с Гай-Роджър Дювер, Майк Допуд, Джейн Бадлър.
02.10 "Изкуството на войната" – криминален трилър, САЩ / Канада, 2000, с Уесли Снайпс, Ан Арчър.
04.05 "Операция "Червено море" – игрален филм с Харисън Форд, Джош Хартнет.
06.20 "В близък план"