Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

"Моята телевизия" - второ издание (21 - 27 октомври 2019)

Здравейте приятели, искали ли сте някога да имате собствен телвизионен канал. Да можете сами да редите програмата и да измисляте предавани...

Здравейте приятели, искали ли сте някога да имате собствен телвизионен канал. Да можете сами да редите програмата и да измисляте предаванията в него. Е сега ние ви даваме този шанс!

Целта на тази нова рубрика е ние заедно с Вас зрителите да подредим идеалната програмна схема на нашият измислен тв канал - TBC Television.

Очаквайте новите издания на рубриката ни "Моята телевизия" всеки петък!

За начало ви предлагаме нашият вариант на програмата, а от вас очакваме вашите предложения. Какво сме забравили да добавим, така че програмата да има завършен вид?

ПОНЕДЕЛНИК, 21.10.2019 год. 

06.20 „Добро утро, България” – сутрешен блок
09.30 „Денят е прекрасен” – предаване на TBC
12.00 Новините на TBC
12.30 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 4, еп. 5
13.30 „Шотландски боец” – сериал, сезон 3, еп. 2
14.30 „Новите съседи” – комедиен сериал, сезон 4, еп. 1
16.00 Новините на TBC
16.30 „АЛФ” – комедиен сериал, сезон 1, еп. 17
17.00 „Спортно шоу РУНД“ – спортно предаване, на живо
17.55 „Теглене на Лото 5 от 33 - „Тъндърбол”
18.00 „Стената” (премиера)  – телевизионна игра
19.00 Новините на TBC – централна емисия
20.00 BULGARIAN IDOL (премиера) - риалити
22.00 „Доктор Христов” (премиера) – сериен филм, 7 сезон, еп. 6
23.00 „Шоуто на Кристиян Христов” – вечерно ток шоу
00.00 Новините на TBC
00.30 „Досиетата Грим” – сериал, сезон 5, еп. 6
01.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
02.30 „Слънце и луна” – сериен филм
05.20 „Досиетата Грим” – сериен филм, 5 сезон /п/

ВТОРНИК, 22.10.2019 год.

06.20 „Добро утро, България” – сутрешен блок
09.30 „Денят е прекрасен” – предаване на TBC
12.00 Новините на TBC
12.30 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 4, еп. 6
13.30 „Шотландски боец” – сериал, сезон 3, еп. 3
14.30 „Новите съседи” – комедиен сериал, сезон 4, еп. 2
16.00 Новините на TBC
16.30 „АЛФ” – комедиен сериал, сезон 1, еп. 18
17.00 „Спортно шоу РУНД“ – спортно предаване, на живо
17.55 „Теглене на Лото 5 от 33 - „Тъндърбол”
18.00 „Стената” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на TBC – централна емисия
20.00 SURVIVOR: ISLAND OF THE IDOLS (премиера) - риалити
21.00 BULGARIAN IDOL (премиера) - риалити
22.00 „Анатомия на страстта” (премиера) – сериен филм, 2 сезон, еп. 6
23.00 „Шоуто на Кристиян Христов” – вечерно ток шоу
00.00 Новините на TBC
00.30 „Досиетата Грим” – сериал, сезон 5, еп. 7
01.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
02.30 „Слънце и луна” – сериен филм
05.20 „Досиетата Грим” – сериен филм, 5 сезон /п/

СРЯДА, 23.10.2019 год.

06.20 „Добро утро, България” – сутрешен блок
09.30 „Денят е прекрасен” – предаване на TBC
12.00 Новините на TBC
12.30 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 4, еп. 7
13.30 „Шотландски боец” – сериал, сезон 3, еп. 4
14.30 „Новите съседи” – комедиен сериал, сезон 4, еп. 3
16.00 Новините на TBC
16.30 „АЛФ” – комедиен сериал, сезон 1, еп. 19
17.00 „Спортно шоу РУНД“ – спортно предаване, на живо
17.55 „Теглене на Лото 5 от 33 - „Тъндърбол”
18.00 „Стената” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на TBC – централна емисия
20.00 SURVIVOR: ISLAND OF THE IDOLS (премиера) - риалити
21.00 „Топ Скорост” – предаване за автомобили, нов сезон
22.00 „Какво се задава в съседство?” (премиера) – сериен филм, 5 сезон, еп. 6
23.00 „Шоуто на Кристиян Христов” – вечерно ток шоу
00.00 Новините на TBC
00.30 „Досиетата Грим” – сериал, сезон 5, еп. 8
01.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
02.30 „Слънце и луна” – сериен филм
05.20 „Досиетата Грим” – сериен филм, 5 сезон /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 24.10.2019 год. 

06.20 „Добро утро, България” – сутрешен блок
09.30 „Денят е прекрасен” – предаване на TBC
12.00 Новините на TBC
12.30 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 4, еп. 8
13.30 „Шотландски боец” – сериал, сезон 3, еп. 5
14.30 „Новите съседи” – комедиен сериал, сезон 4, еп. 4
16.00 Новините на TBC
16.30 „АЛФ” – комедиен сериал, сезон 1, еп. 20
17.00 „Спортно шоу РУНД“ – спортно предаване, на живо
17.55 „Теглене на Лото 5 от 33 - „Тъндърбол”
18.00 „Стената” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на TBC – централна емисия
20.00 SURVIVOR: ISLAND OF THE IDOLS (премиера) - риалити
21.00 „Съдебна антропология” (премиера) – сериен филм, 3 сезон, еп. 6
22.00 „Паранормални явления” (премиера) – сериен филм, 6 сезон, еп. 6
23.00 „Шоуто на Кристиян Христов” – вечерно ток шоу
00.00 Новините на TBC
00.30 „Досиетата Грим” – сериал, сезон 5, еп. 9
01.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
02.30 „Слънце и луна” – сериен филм
05.20 „Досиетата Грим” – сериен филм, 5 сезон /п/

ПЕТЪК, 25.10.2019 год.

06.20 „Добро утро, България” – сутрешен блок
09.30 „Денят е прекрасен” – предаване на TBC
12.00 Новините на TBC
12.30 „Агентите на ЩИТ” – сериал, сезон 4, еп. 9
13.30 „Шотландски боец” – сериал, сезон 3, еп. 6
14.30 „Новите съседи” – комедиен сериал, сезон 4, еп. 5
16.00 Новините на TBC
16.30 „АЛФ” – комедиен сериал, сезон 1, еп. 21
17.00 „Спортно шоу РУНД“ – спортно предаване, на живо
17.55 „Теглене на Лото 5 от 33 - „Тъндърбол”
18.00 „Стената” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на TBC – централна емисия
20.00 „Шеметна надпревара” – предаване на TBC, нов сезон
21.00 „Криминални истории” (премиера) – сериен филм, 4 сезон, еп. 6
22.00 „Камериерки” (премиера) – сериен филм, 1 сезон, еп. 6
23.00 „Шоуто на Кристиян Христов” – вечерно ток шоу
00.00 Новините на TBC
00.30 „Досиетата Грим” – сериал, сезон 5, еп. 10
01.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
02.30 „Слънце и луна” – сериен филм

СЪБОТА, 26.10.2019 год.

07.00 „Досиетата Х” – сериал, сезон 7, еп. 3
08.00 „Уикенд” – актуално предаване с водещи Мая Савова, Катето Евро и Жени Калканджиева
11.00 „Върховен съд” – предаване на TBC
12.00 Новините на TBC
12.30 „На чисто” – предаване на TBC
13.00 „Хотел Трансилвания” – анимационен филм
14.50 „Грозна като смъртта” – с уч. на Джон Гудман, Мария Бело, Пайпър Перабо, Мелани Лински, Изабела Мико, Тайра Банкс, Бриджит Мойнахан, Адам Гарсия и др.
17.00 „Семейни истории” – предаване на TBC
17.55 „Теглене на Лото 5 от 33 - „Тъндърбол”
18.00 „Гласът на народа” – предаване
19.00 Новините на TBC – централна емисия
19.30 ГОЛЯМАТА ЛОТАРИЯ
20.00 „Това го знае всяко хлапе” – предаване на TBC, нов сезон
21.00 „Криминални истории: Монтана” (премиера) – сериен филм, 1 сезон, еп. 6
22.00 „Щастливи заедно” (премиера) – сериен филм, 1 сезон, еп. 6
22.30 „Съвременно семейство” (премиера) – сериен филм, 1 сезон, еп. 6
23.00 "Горещо" – телевизионен таблоид с водещ Николета Лозанова
23.50 „Служител на месеца” – с уч. на Мат Дилън, Стив Зан, Кристина Апългейт и др.
01.50 „Грозна като смъртта”  -  с уч. на Джон Гудман, Мария Бело, Пайпър Перабо, Мелани Лински, Изабела Мико, Тайра Банкс, Бриджит Мойнахан, Адам Гарсия и др. /п/
04.30 „Хотел Трансилвания” – анимационен филм /п/

НЕДЕЛЯ, 27.10.2019 год.

06.30 „Мрежата 2.0”
07.00 „ИЗБЕРИ УИКЕНД”  с Мая Савова
12.00 Новините на TBC
13.00 „Джери Магуайър” –  с уч. на Том Круз, Рене Зелуегър, Куба Гудинг мл., Кели Престън, Бони Хънт, Джери О'Конъл и др.
16.00 Новините на TBC
16.20 „ИЗБЕРИ ВСЯКА НЕДЕЛЯ”  с Кеворк Кеворкян
18.00 „Студио МЕСТНИ ИЗБОРИ” с Валентина Войкова, Яна Грудева и Атанас Атанасов
19.00 Новините на TBC – централна емисия
19.45 „Студио МЕСТНИ ИЗБОРИ” с Валентина Войкова, Яна Грудева и Атанас Атанасов
00.00 „Гориво в кръвта” – с уч. на Силвестър Сталоун, Тил Швайгер, Кип Пардю, Бърт Рейнолдс, Джина Гершон и др.
02.30 ГОЛЯМАТА ЛОТАРИЯ /п/
05.20 „Досиетата Грим” – сериен филм, 5 сезон /п/

И не забравяйте, че нашият канал за съжаление е измислен от нас и не се излъчва никъде! За да го реализираме трябват средства с които не разполагаме, но вие можете да подпомогнете развитието на сайта, чрез дарение в нашият PayPal акаунт или като просто дадете вашият глас в класацията на BGtop Sites.

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!