Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

Славия - Левски на живо от DIEMA SPORT

ФУТБOЛ 12:30 часа  - България, Първа лига:  Витоша (Бистрица) - Етър  ( Диема Спорт ) 13:00 часа  - Испания, Примера дивисион: Ейбар - Се...

ФУТБOЛ
12:30 часа
 - България, Първа лига: Витоша (Бистрица) - Етър (Диема Спорт)
13:00 часа - Испания, Примера дивисион: Ейбар - Селта (MAX Sport 4)
13:30 часа - Италия, Серия "А": Торино - Киево (MAX Sport 3)
14:00 часа - Англия, Висша лига: Уотфорд - Лестър (Диема Спорт 2)
15:00 часа - България, Първа лига: Лудогорец - Ботев (Враца) (Диема Спорт)
16:00 часа - Италия, Серия "А": Удинезе - Болоня (MAX Sport 2)
16:00 часа - Италия, Серия "А": СПАЛ - Сампдория (MAX Sport 3)
16:00 часа - Франция, Лига 1: Лил - Дижон (Нова Спорт)
16:05 часа - Англия, Висша лига: Фулъм - Челси (Диема Спорт 2)
16:30 часа - Германия, Бундеслига: Щутгарт - Хановер (Евроспорт 1 България
17:15 часа - Испания, Примера дивисион: Бетис - Хетафе (MAX Sport 4, Sport+ HD "Булсатком")
17:30 часа - България, Първа лига: Славия - Левски (Диема Спорт)
17:45 часа - Холандия, Ередивизи: Фейенорд - Емен (MAX Sport 1)
18:00 часа - Франция, Лига 1: Лион - Тулуза (Нова Спорт)
18:15 часа - Англия, Висша лига: Евертън - Ливърпул (Диема Спорт 2)
19:00 часа - Германия, Бундеслига: Волфсбург - Вердер (Евроспорт 2 България
19:00 часа - Италия, Серия "А": Аталанта - Фиорентина (MAX Sport 3)
19:30 часа - Испания, Примера дивисион: Реал Сосиедад - Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4, Sport+ HD "Булсатком")
21:30 часа - Италия, Серия "А": Наполи - Ювентус (MAX Sport 3)
21:45 часа - Испания, Примера дивисион: Валенсия - Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4, Sport+ HD "Булсатком")
22:00 часа - Франция, Лига 1: Олимпик (Марсилия) - Сент Етиен (Диема Спорт)
4 март (понеделник)
1:30 часа 
- САЩ, МЛС: Ди Си Юнайтед - Атланта (MAX Sport 4)
ЛЕКА АТЛЕТИКА
11:45 часа - Европейско първенство в зала в Глазгоу (Евроспорт 2 България) 
19:45 часа - Европейско първенство в зала в Глазгоу (Евроспорт 1 България) 
ЗИМНИ СПОРТОВЕ
9:30 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Сочи (супергигантски слалом, жени) (Евроспорт 1 България) 
12:00 часа - Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Квитфиел (супергигантски слалом, мъже) (Евроспорт 1, БНТ 2)
13:30 часа - Ски бягане: Световно първенство в Зеефелд (Евроспорт 1 България) 
БАСКЕТБОЛ
13:30 часа - Мач от първенството на Испания: Морабанк - Реал (Мадрид) (Нова Спорт) 
20:30 часа - Мач от първенството на Испания: Баскония - Уникаха (Нова Спорт) 
22:30 часа - Мач от НБА: Бостън - Хюстън (Диема Спорт 2)
ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа - Мач от първенството на Италия: Падуа - Верона (RING.BG)
БОРБА
11:30 часа - Турнир "Дан Колов - Никола Петров" (БНТ 2)
ХОКЕЙ НА ЛЕД
19:30 часа - Мач от НХЛ: Ню Йорк Рейнджърс - Вашингтон (MAX Sport 2)
КОЛОЕЗДЕНЕ
16:15 часа - Курне – Брюксел – Курне (Евроспорт 1 България) 
АВТОМОБИЛИЗЪМ
22:30 часа - НАСКАР (Маx Sport 1)
ГОЛФ
10:00 - Европейски тур, 4 кръг (Max Sport 2)

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!