Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

Етър - ЦСКА на живо от DIEMA SPORT 2

БАСКЕТБОЛ 18:00 часа  (НБЛ)  Балкан – Академик Бултекс  ( БНТ 3 ) ВОЛЕЙБОЛ 19:00 часа  (Италия) Перуджа – Падова ( Ринг ) ТЕНИС 21:00...

БАСКЕТБОЛ
18:00 часа (НБЛ) Балкан – Академик Бултекс (БНТ 3)
ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (Италия) Перуджа – Падова (Ринг)
ТЕНИС
21:00 часа Турнир за мъже в Индиън Уелс (MAX Sport 1)
21:00 часа Турнир за жени в Индиън Уелс (F+Sport+ HD)
ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:45 часа (Северна комбинация) Световна купа в Осло (Евроспорт 2)
10:25 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кранска гора (БНТ 3Евроспорт 1)
11:00 часа (Ски-бягане) Световна купа в Осло (Евроспорт 2)
11:00 часа (Голф) Катар Мастърс (MAX Sport 2)
11:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Шпиндлерув Млин (Евроспорт 1)
13:25 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кранска гора (БНТ 3Евроспорт 1)
13:30 часа (Колоездене) Страде Бианки (Евроспорт 2)
14:15 часа (Мото 3) Гран При на Катар, трета тренировка (MAX Sport 1)
14:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Шпиндлерув Млин (Евроспорт 1)
14:30 часа (Северна комбинация) Световна купа в Осло (Евроспорт 2)
15:00 часа (Колоездене) Страде Бианки (Евроспорт 2)
15:30 часа (Ски-скокове) Световна купа в Осло (Евроспорт 1)
16:30 часа (Мото GP) Гран При на Катар, квалификация (MAX Sport 1)
17:30 часа (Биатлон) Световно първенство в Йостерсунд (Евроспорт 1)
20:55 часа (Снукър) Плейърс Чемпиъншип в Престън (Евроспорт 1)
22:00 часа (НХЛ) Колорадо Авъланч – Бъфало Сейбърс (MAX Sport 2)
22:45 часа (Сноуборд) Световна купа в Мамут Маунтийн (Евроспорт 2)
БГ ФУТБОЛ
12:30 часа (Втора лига) Царско дело – Локомотив (София) (Диема Спорт 2)
15:00 часа (Първа лига) Локомотив (Пловдив) – Дунав (Диема Спорт 2)
17:30 часа (Първа лига) Етър – ЦСКА (Диема Спорт 2)
ФУТБОЛ
12:30 часа (Турция, Суперлига) Анкарагюджю – Бурсаспор (beIN Sports Turkey 1 HD)
13:00 часа (Русия, Премиер лига) Криля советов – Енисей (MATCH! Premier / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Дармщад – Холщайн (Кил) (Digi Sport 3 (svk) / HD, FOX Soccer Match Pass [$], Sky Bundesliga 4 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Ерцгебирге (Ауе) – Падерборн (Digi Sport 7 (svk), FOX Soccer Match Pass [$], Sky Bundesliga 6 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Кьолн – Арминия (Билефелд) (Cosmote Sport 8 HD, Digi Sport 2 HD (svk), Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 4 Poland HD, FOX Soccer Match Pass [$], Sky Bundesliga 3 / HD, Sport 3 Israel / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Ян (Регенсбург) – Дуисбург (Digi Sport 6 (svk), FOX Soccer Match Pass [$], Sky Bundesliga 5 / HD)
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Ейбар (MAX Sport 4Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN Sports Australia 2 HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports Indonesia 2 HD, beIN Sports LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports NZ 2 HD, beIN Sports Philippines 2 HD, beIN Sports Thailand 2 HD, C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 Portugal HD, Eleven Sports 1 UK, ONE Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), SKY NET Sports 2, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Кристъл Палас – Брайтън (Диема Спорт 2, beIN Sports Indonesia 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports Philippines 1 HD, beIN Sports Thailand 1 HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 4 HD (svk), Futbol 1 (ukraine) / HD, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, mio Stadium 102 HD, mio Stadium 108 HD, QQ Sports [$] (geo/R), S Sport / HD (turkey), Sky Sport Football IT / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sky Ultra HD 1 (4K), Sport 1 Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia) HD, SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), SportsNet World (ca) / HD, Spíler 1 TV / HD, TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [$] (geo/R), TV3 MAX (denmark) / HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Select HD)
15:00 часа (Турция, Суперлига) Трабзонспор – Анкхисарспор (beIN Sports Indonesia 3 HD, beIN Sports Thailand 4 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Sport 4 Israel / HD)
15:30 часа (Русия, Премиер лига) ЦСКА (Москва) – Рубин (MATCH! Premier / HD)
16:00 часа (Франция, Лига 2) Ланс – Оксер (beIN Sports France 1 HD)
16:00 часа (Гърция, Суперлига) Ксанти – Астерас Триполис (ERT 1 / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – Волфсбург (Евроспорт 2, #Vamos / HD, beIN Sports Australia 1 HD, beIN Sports France 4 HD max, beIN Sports MENA 5 HD, Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 1 Poland HD, FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 4 HD (ned), MATCH! Futbol 2 / HD, QQ Sports [$] (geo/R), Sky Bundesliga 2 / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 2 (hungary), Sport 3 Israel / HD, SportsNet World (ca) / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Щутгарт (beIN Sports France 5 HD max, beIN Sports MENA 4 HD, Canal+ Sport HD (poland), Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Digi Sport 4 (rom), Eleven Sports 2 Belgium, Eleven Sports 2 Portugal HD, FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 6 (nederland), M. Liga de Campeones 1 / HD, Multifútbol 1, QQ Sports [$] (geo/R), Seznam TV Czech / HD, Sky Bundesliga 3 / HD, Sport 2 Israel / HD, Telekom Sport RO 3 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Фрайбург – Херта (Cosmote Sport 9 HD, Digi Sport 6 (svk), FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 8 (ned), QQ Sports [$] (geo/R), Sky Bundesliga 5 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Аугсбург (beIN Sports France 6 HD max, Cosmote Sport 8 HD, Eleven Sports 2 Poland HD, Eleven Sports 3 Portugal HD, Eleven Sports 4 Poland HD, FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 7 (ned), QQ Sports [$] (geo/R), Sky Bundesliga 4 / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Кардиф – Уест Хям (beIN Sports Indonesia 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports Philippines 1 HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), mio Stadium 104 HD, QQ Sports [$] (geo/R)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Хъдърсфилд – Борнемут (beIN Sports MENA 12 HD, mio Stadium 105 HD, QQ Sports [$] (geo/R)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Фулъм (beIN Sports MENA 7 HD, beIN Sports Thailand 4 HD, mio Stadium 106 HD, QQ Sports [$] (geo/R), Sky Sports PL (ROI only) / HD, SportsNet 1 (ca) / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Евертън (beIN Sports MENA 9 HD, beIN Sports Thailand 3 HD, mio Stadium 103 HD, QQ Sports [$] (geo/R)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Саутхемптън – Тотнъм (Диема Спорт 2, beIN Sports Indonesia 3 HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports Thailand 1 HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cytavision Sports 3, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 4 HD (svk), Futbol 1 (ukraine) / HD, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, mio Stadium 102 HD, mio Stadium 107 HD, mio Stadium 108 HD, QazSport / HD, QQ Sports [$] (geo/R), S Sport / HD (turkey), Sport 1 Israel / HD, SportKlub 1 (croatia) HD, SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), SportsNet Ontario / HD, TV2 Sport 1 HD (norge), TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [$] (geo/R), TV3 MAX (denmark) / HD, Ziggo Sport Select HD)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Майорка – Овиедо (LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Уест Бромич – Ипсуич (Нова Спорт, Arena Sport 1 HD Slovakia, beIN Sports France 7 HD max, DAZN Deutsch [$] (geo/R), ESPN+ USA [$] (geo/R), mio Sports 1, Sportdigital TV / HD, SportKlub 2 (slovenia), TV3 Sport HD (sweden)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Леганес (MAX Sport 4Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN Sports Australia 2 HD, beIN Sports Indonesia 2 HD, beIN Sports LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports NZ 2 HD, beIN Sports Philippines 2 HD, beIN Sports Thailand 2 HD, C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 1 HD, DAZN 2 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Portugal HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), SKY NET Sports 2, SportKlub 3 (croatia) HD, SportKlub 3 (serbia) HD, SportKlub 3 (slovenia), Spiler 2 5c81531c-55c49d91, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 4 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 1 / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
17:15 часа (Гърция, Суперлига) Лариса – Левадиакос (Nova Sports 2 HD (cyprus), Nova Sports 2 HD (hellas)
17:30 часа (Португалия, А Лига) Маритимо – Морейрензе (Sport TV África / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Лион (Arena Sport 3 HD Serbia, Arena Sport 6 HD Croatia, beIN Sports MENA 6 HD, BT Sport Extra 5, Canal+ France / HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 2 (hun) / HD, Multifútbol 2, Nova Sports 4 HD (hellas), QQ Sports [$] (geo/R), SuperSport 5 HD (alb), TV5 Monde Maghreb-Orient / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
18:00 часа (Турция, Суперлига) Истанбул Башакшехир – Фенербахче (beIN Sports Turkey 1 HD, Digi Sport 3 (hun), Sport 4 Israel / HD)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Парма – Дженоа (MAX Sport 3, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports Indonesia 3 HD, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Thailand 3 HD, Cytavision Sports 3, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 3 (hun), Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 3 Poland HD, Eleven Sports 4 Poland HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), Fox Sports 1 (singapore), Nova Sports 3 HD (hellas), ONE2 Sport Israel / HD, Premier Sports 2 (uk), QQ Sports [$] (geo/R), Sky Sport Serie A / HD, Sport TV3 (portugal) / HD, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 2 HD (alb), TeleClub Sport LIVE / HD)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Спортинг (Хихон) – Алмерия (LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Майнц – Борусия (Мьонхенгладбах) (Евроспорт 2, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport 3 / HD, Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 2 Belgium, Eleven Sports 2 Poland HD, Eleven Sports 2 Portugal HD, FOX Soccer Match Pass [$], Fox Sports 4 HD (ned), M. Liga de Campeones 1 / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Multifútbol 1, QQ Sports [$] (geo/R), Sky Bundesliga 1 / HD, Sky Bundesliga UHD (4K), Sport 2 (hungary), Sport 2 Israel / HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD, Viasat Football Sweden / HD)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Райо Валекано (MAX Sport 4Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN Sports Australia 2 HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports Indonesia 2 HD, beIN Sports LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports NZ 2 HD, beIN Sports Philippines 2 HD, beIN Sports Thailand 2 HD, C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, CBC Sport HD, Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), eir Sport 2 / HD, Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 Portugal HD, Eleven Sports 1 UK, MATCH! TV / HD, ONE Sport Israel / HD, Premier Sports 1 (uk) / HD, QQ Sports [$] (geo/R), SKY NET Sports 2, SportKlub 3 (croatia) HD, SportKlub 3 (serbia) HD, SportKlub 3 (slovenia), Spiler 2 5c81531c-55c49d91, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 4 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Ziggo Sport Select HD)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Уотфорд (Диема Спорт 2, beIN Sports Indonesia 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports Philippines 1 HD, beIN Sports Thailand 1 HD, BT Sport 1 / HD, BT Sport UHD (4K), Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 4 HD (svk), Futbol 1 (ukraine) / HD, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, mio Stadium 102 HD, mio Stadium 108 HD, QQ Sports [$] (geo/R), S Sport / HD (turkey), Sky Sport Football IT / HD, Sport 1 Israel / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 1 (croatia) HD, SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), SportsNet 1 (ca) / HD, SportsNet World (ca) / HD, SuperSport 3 HD (alb), TV2 Sport Premium HD, TV2sumo.no [$] (geo/R), TV3 MAX (denmark) / HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) ВВВ Венло – Екселсиор (Fox Sports 2 / HD (ned))
19:30 часа (Гърция, Суперлига) АЕК – Панатинайкос (Nova Sports 1 HD (Cyprus), Nova Sports 1 HD (Hellas)
20:00 часа (МЛС) Чикаго Файър – Орландо Сити (MAX Sport 2, Arena Sport 3 HD Serbia, Arena Sport 6 HD Croatia, Cytavision Sports 7, ESPN+ USA [$] (geo/R), Sky Sports MIX / HD, Sport TV3 (portugal) / HD)
20:00 часа (Португалия, А Лига) Спортинг (Брага) – Витория (Гимараеш) (Sport TV5 (portugal)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) АДО Ден Хааг – Хееренвеен (Fox Sports 3 (ned)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – НАК Бреда (Arena Sport 1 HD Slovakia, Cytavision Sports 6, ESPN+ USA [$] (geo/R), Fox Sports 1 HD (ned), mio Sports 1, Nova Sports 4 HD (hellas), Sportdigital TV / HD, SuperSport 5 HD (alb)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Амиен – Ним (DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), QQ Sports [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монпелие – Анже (Arena Sport 5 HD Croatia, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), QQ Sports [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Бордо (Нова Спорт, 5 PLUS Israel / HD, Arena Sport 3 HD Croatia, Arena Sport 5 HD Serbia, beIN Sports Indonesia 3 HD, beIN Sports MENA 6 HD, beIN Sports Thailand 4 HD, BT Sport Extra 2, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 3 (hun), MATCH! Futbol 3 / HD, Multifútbol 2, Nova Sport 2 CZ / HD, Nova Sports 3 HD (hellas), QazSport / HD, QQ Sports [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Дижон – Реймс (DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), QQ Sports [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Химнастик – Албасете (OpenSport.es [$] (geo/R)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуца – Гинган (DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), QQ Sports [$] (geo/R), ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD, ViaPlay (sweden) / HD)
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Киево – Милан (MAX Sport 3, Arena Sport 2 HD Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports Australia 1 HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports Indonesia 1 HD, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Philippines 1 HD, beIN Sports Thailand 3 HD, CBC Sport HD, Cytavision Sports 2, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 3 (rom), eir Sport 2 / HD, Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, ESPN+ USA [$] (geo/R), Fox Sports 1 (singapore), Futbol 1 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, MATCH! TV / HD, Multifútbol 1, Nova Sports 2 HD (hellas), ONE2 Sport Israel / HD, Premier Sports 1 (uk) / HD, QQ Sports [$] (geo/R), Sport TV3 (portugal) / HD , Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 2 HD (alb), TeleClub Sport LIVE / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Ziggo Sport Extra, Ziggo Sport Select HD)
21:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Елче – Кадис (GOL (España), OpenSport.es [$] (geo/R)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Уеска (MAX Sport 4, beIN Connect TURKEY, beIN Sports Australia 2 HD, beIN Sports Indonesia 2 HD, beIN Sports LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports NZ 2 HD, beIN Sports Philippines 2 HD, beIN Sports Thailand 2 HD, C More Sport 1 HD (finland), C More Stream Finland, Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), DAZN Italia [$] (geo/R), Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 1 Portugal HD, Eleven Sports 1 UK, Eleven Sports 2 Poland HD, Eleven Sports 4 Poland HD, ONE Sport Israel / HD, QQ Sports [$] (geo/R), SKY NET Sports 2, SKY NET Sports HD, SportKlub 4 (croatia), SportKlub 4 (serbia), SportKlub 4 (slovenia), Spiler 2 5c81531c-55c49d91, Strive Sport (D/N/S) [$], SuperSport 7 za / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Вилем II – Де Граафшап (Fox Sports 2 / HD (ned)
22:30 часа (МЛС) ФК Далас – Лос Анджелис Галакси (Arena Sport 2 HD Croatia, Arena Sport 4 HD Serbia, Nova Sport 2 CZ / HD, Sport TV3 (portugal) / HD)
22:30 часа (Португалия, А Лига) Боависта – Спортинг (Лисабон) (Cosmote Sport 8 HD, Cytavision Sports 1, Sport 1 (czech/svk) / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 1 Ukraine, Sport TV África / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!