Новини

Киево - Рома на живо от MAX Sport 3

ФУТБОЛ
21:30 часа
 - Италия, Серия "А": Киево - Рома (MAX Sport 3, Arena Sport 1 / HD Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports France 10 HD max, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, CBC Sport HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, DAZN 1 Bar HD, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD)
21:30 часа - Германия, Бундеслига: Майнц 05 - Леверкузен (Евроспорт 2 България, beIN Sports France 3 HD, beIN Sports MENA 5 HD, beIN Sports MENA 13 HD, BT Sport 3 / HD, Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 2 Belgium, Eleven Sports 2 Poland HD, EuroSport 2 XTRA HD (de)
21:45 часа - Англия, Чемпиъншип: Астън Вила – Шефилд Юнайтед (Диема Спорт 2)
21:45 часа - Франция, Лига 1: Дижон - Олимпик (Марсилия) (Нова Спорт
22:00 часа - Испания, Примера дивисион: Валядолид - Виляреал (MAX Sport 4, Sport+ HD)
ЛЕКА АТЛЕТИКА
20:30 часа 
- Турнир от световните серии в зала на IAAF в Мадрид (БНТ 3)
ТЕНИС
12:00 часа - Турнир за мъже в София (Диема Спорт)
15:00 часа - Турнир за мъже в Монпелие (БНТ 3)
18:15 часа - Турнир за мъже в Монпелие (БНТ 3)
22:45 часа - Турнир за мъже в Монпелие (БНТ 3)
БАСКЕТБОЛ
19:00 часа 
- Евролига: ЦСКА (Москва) - Реал (Мадрид) (MAX Sport 2
19:45 часа - Евролига: Фенербахче - Панатинайкос (MAX Sport 1)
21:30 часа - Евролига: Баскония - Байерн (Мюнхен) (MAX Sport 2
21:45 часа - Евролига: Милано - Дарушафака (MAX Sport 1)
ВОЛЕЙБОЛ
18:30 часа 
- Мач от Суперлигата: Нефтохимик – Хебър (Диема Спорт 2)
ЗИМНИ СПОРТОВЕ
12:00 часа 
- Световно първенство по ски-алпийски дисциплини в Оре (Швеция): спускане за комбинация (жени) (БНТ 3, Евроспорт 1 България)
13:30 часа - Световно първенство по ски-алпийски дисциплини в Оре (Швеция): спускане, тренировка (мъже) (Евроспорт 1 България)
17:10 часа - Световно първенство по ски-алпийски дисциплини в Оре (Швеция): слалом за комбинация (жени) (БНТ 3, Eвроспорт 1 България
18:45 часа - Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация (Евроспорт 1 България)
СНУКЪР 
14:55 часа - 
Уърлд Гран При в Престън, четвъртфинали (Евроспорт 2 България)
20:55 часа - Уърлд Гран При в Престън, полуфинали (Евроспорт 1 България)

КОЛОЕЗДЕНЕ
15:30 часа - Обиколка на Валенсия (Евроспорт 1 България)

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!