Page Nav

HIDE

Актуално:

latest

Левски - ЦСКА на живо от DIEMA SPORT

БГ ФУТБОЛ 13:00 часа: Левски - ЦСКА ( Диема спорт ) 15:45 часа: Етър - Локо (Пд) ( Диема спорт ) 18:00 часа: Берое - Дунав ( Диема спорт ...

БГ ФУТБОЛ
13:00 часа: Левски - ЦСКА (Диема спорт)
15:45 часа: Етър - Локо (Пд) (Диема спорт)
18:00 часа: Берое - Дунав (Диема спорт)
ФУТБОЛ
13:00 часа: Примера, Леганес - Валенсия (Маx Sport4)
13:30 часа: Серия "А", Сампдория - Каляри (Max Sport 3)
15:30 часа: Ередивизи, ПСВ - Фейенорд (Max Sport1)
16:00 часа: Серия "А", Болоня - Ювентус (Max Sport 3)
16:00 часа: Серия "А", Сасуоло - СПАЛ (Max Sport 2)
16:05 часа: Висша лига, Арсенал - Саутхямптън (Нова спорт)
16:05 часа: Висша лига, Манчестър Юнайтед - Ливърпул (Диема спорт 2)
16:30 часа: Бундеслига, Хановер - Айнтрахт (Евроспорт2)
17:15 часа: Примера, Атлетико Мадрид - Виляреал (Спорт+, Max Sport 4)
17:45 часа: Ередивизи, Вилем II - Аз Алкмаар (Max Sport 1)
18:00 часа: Лига 1, Рен - Марсилия (Нова спорт)
18:30 часа: Финал за Купата на лигата в Англия, Челси - Манчестър Сити (Диема спорт 2)
19:00 часа: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен (Евроспорт 2)
19:00 часа: Серия "А", Парма - Наполи (Max Sport 3)
19:30 часа: Примера, Валядолид - Бетис (Спорт+, Max sport 4)
21:30 часа: Серия "А", Фиорентина - Интер (Max Sport 3)
21:45 часа: Примера, Леванте - Реал Мадрид (Спорт+, Max Sport 4)
22:00 часа: Лига 1, Монако - Лион (Диема спорт)
ТЕНИС
15:00 часа: Марсилия АТП 250 - финал (БНТ3)
22:00 часа: Рио де Жанейро АТП 500 - финал (Маx Sport 1)
ЗИМНИ
09:45 часа: Европейско първенство в Беларус, Биатлон (Евроспорт 1
09:45 часа: FIS Световна купа Съни вали, Ски свободен стил (Евроспорт 2)
11:30 часа: Световна купа Кран Монтана, Ски алпийски дисциплини (Евроспорт 2)
10:45 часа: Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2019, Гигантски слалом (Диема спорт 2, Нова спорт)
11:00 часа: Световно първенство в Зеефелд, Северна комбинация (Евроспорт1)
13:30 часа: Световна купа Банско, Ски алпийски дисциплини (Евроспорт 2)
ДРУГИ
18:50 часа: Квалификация за световното по баскетбол, Босна и Херцеговина - БЪЛГАРИЯ (БНТ3)
19:30 часа: НХЛ, Вашингтон Кепитълс - Ню Йорк Рейнджърс (Max Sport 2)
20:45 часа: Снукър, Плейоф Уотфорд (Евроспорт 1)
22:30 часа: НБА, Торонто Раптърс - Орландо Меджик (Диема спорт 2)

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!